تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 314 از 413 اولاول ... 214264304310311312313314315316317318324364 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,131 به 3,140 از 4127

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه بارسلونا: FC Barcelona News

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ایران پلاک 25

پيش فرض

دیگه جایی برای این بحث ها نیست چون باید به فکر سال آینده باشید.
    اما
    صحنه اول شروع خطا از بیرون محوطه جریمه بود
    صحنه دوم که خیلی مشکوک بود رو هم وقتی دروگبا دید توپ از پاش جدا شده و والدز زودتر از اون میگیره خودش رو انداخت
    صحنه سوم پیکه که اصلا پنالتی نیست چون دستش از قبل باز بود و اصلا از قصد نبود
    و صحنه چهارم که دیگه کاملا توپ رو زد البته اگه دروگبا از اول خودش رو زمین مینداخت شاید میتونست یه اخراجی دیگه واسه بارسا رقم بخوره
    کلا دیگه تموم شد رفت
    بارسا امشب قهرمانی لیگ رو میگیره و چند هفته دیگه قهرمانی لیگ قهرمانان

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض ترکیب دعوت شده برای بازی قهرمانی

منبع: سایت رسمی باشگاه
    مترجم: احسان مهرابی / FCBarcelona.ir

جوزپ گواردیولا، نفرات خود را برای بازی با ویارئال فراخواند و سه مصدوم، در این ترکیب حضور ندارند که این سه، آنری، مارکز و میلیتو هستند. پدرو نیز برای بازی امشب دعوت نشده است. تیم شنبه صبح، پشت درب های بسته تمرین کرد.

گواردیولا، 20 نفر را برای بازی مقابل ویارئال دعوت کرد. آنری، مارکز و میلیتو مصدوم هستند و پدرو باید منتظر شانس دیگری برای حضور در ترکیب باشد. او با ذخیره ها تمرین کرد.

دو مهمان مخصوص

جلسه تمرین دیروز صبح، در مجموعه ورزشی باشگاه و پشت درب های بسته انجام شد. در این تمرین، دو مهمان ویژه حضور داشتند که این دو، از ستاره های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا NBA، بودند. استیو ناش از تیم فونیکس سانز و رونی توریاف از تیم گلدن استیت وریورز.

بدون تمرین در یکشنبه

برخلاف روال گذشته، این بار بازیکنان در روز بازی در نیوکمپ تمرین نخواهند کرد.

ترکیب

والدس، پینتو، خورکرا، پویول، پیکه، آبیدال، آلوز، ویکتور سانچز، کاسرس، سیلوینیو، یحیی توره، کیتا، بوسکتس، ژاوی، اینیستا،گودیانسن، گلب، بویان، مسی و اتوو.

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

شبکه 3 جشن قهرمانی رو نشون نمیده . چون میخاد بازی مسخره میلان و یوونتوس رو پخش کنه.
    اینجوری اگه بارسا نبره بهتره !

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

جام اول امشب فتح میشه....

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

سامی اتوئو در آستانه فینال لیگ قهرمانان اروپا:

ما جام را می‌خواهیم

اتوئو معتقد است که اینیستا بهترین بازیکن بارسا مقابل چلسی بود و گل او در دیدار مقابل چلسی که کاتالونیایی‌ها را به رم رساند، باعث شد تا هیدینگ و شاگردانش از پا درآیند.

به گزارش شبکه ایران، سخنان مهاجم تیم بارسلونا در آستانه برگزاری فینال لیگ قهرمانان شاید برای هواداران بارسا بسیار جذاب و خواندنی باشد چرا که او از قهرمانی آبی و اناری پوشان در این رقابت‌ها با اطمینان سخن می‌گوید.

* آیا گواردیولا را رمز تغییرات و موفقیت‌های اخیر تیم کاتالان می‌دانی؟

** گواردیولا شب‌های زیادی را به تهیه و تدارک جزئیات و اطلاعات دقیقی در مورد تیم‌های حریف می‌گذراند. به همین دلیل او را می‌توان یکی از فاکتورهای موفقیت بارسای کنونی دانست. نمی‌توان گفت که 100 درصد دلیل موفقیت بارسا، پپ است، زیرا او به بازیکنانش نیز وابسته است ولی در حضور اوست که بارسلونا این گونه تمرین می‌کند و به جایگاه کنونی رسیده است. او رئیس تیم ماست که جایگاه‌ها را مشخص می‌کند و همه ما به او باور داریم و عقاید و ذهنیتش را می‌پذیریم. اکنون در آستانه محقق کردن آرزوهایی هستیم که مدت‌هاست در سر می‌پروراندیم.

* تا قبل از دیدار مقابل ویارئال، 27 گل به ثمر رساندی و البته چند وقتی است که گلزنی نمی‌کنی.آیا نگران روند متوقف شده گلزنی‌ات نیستی؟

**اینکه در یک یا دو بازی گل نزده‌ام؟ نه. این موضوع اصلاً مرا نگران نمی‌کند. من این شانس را دارم که با بهترین تیم دنیا به عنوان قهرمانی رقابت‌های لالیگا، لیگ قهرمانان و جام حذفی اسپانیا برسم. من همیشه آن کارهایی را باید انجام دهم، انجام می‌دهم. در دیدار مقابل رئال مادرید نیز نهایت تلاشم را برای موفقیت تیم به کار گرفتم و در نهایت هم این بارسا بود که به پیروزی رسید، هرچند که این هم تیمی‌هایم بودند که گل‌های آن دیدار را به ثمر رساندند ولی مهم پیروزی بارسا بود. اگر بتوانیم به عنوان قهرمانی رقابت‌های لالیگا برسیم، این نتیجه تلاش تک تک ماست.

* درمورد مصدومیت تیری آنری چه نظری داری؟

** او در رقابتهای این فصل کمک‌های زیادی به تیم کرد و بسیار متأسفم که مصدوم شده است. اکنون باید به جایگزین مناسبی برای او اندیشید که وارد میدان شود و جای خالی او را به بهترین نحو ممکن پر کند و نهایت تلاشش را به کار گیرد.

* در مورد بازی اینیستا، چه نظری داری؟ از بازی او راضی بودی؟

** آندرس کوچولوی ما، من همیشه گفته‌ام که او بهترین است. ولی بعد از آن نگاه می‌کنی و می بینی که مسی بهترین است، ژاوی بهترین است، والدس فوق‌العاده است. اینیستا شایسته این بود که این گل حساس را به ثمر برساند. این دقیقاً گلی بود که ما را به فینال رم رساند و بازیکنان چلسی را از پای در آورد.

* لحظه گل اینیستا چه حسی داشتی؟

** در آن لحظه، زمانی که توپ به اینیستا رسید ، دیدم که سریعاً او توپ را وارد دروازه حریف کرد و اصلاً نمی‌دانستم که چه کار باید بکنم. ناگهان دیدم که رو در روی یک هوادار هستم و فریاد می زنم:«گل !!!!!! »

* دقایق پایانی دیدار استمفورد بریج چطور می‌گذشت؟
    ** طولانی‌ترین دو دقیقه زندگی من بود. فقط با خودم زمزمه می‌کردم که داور سوت پایان را بزن، سوت پایان را بزن و در نهایت، شادی فوق‌العاده و دلپذیری که غیر قابل توصیف است.

* تیم چلسی را چطور تیمی دیدی؟

** آنها هم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند ولی نکته ای که بیش از هر چیز دیگری مرا تحت تأثیر قرار داد، رفتار ورزشی و زیبای جان تری، کاپیتان این تیم بود. در پایان این دیدار جان تری به رختکن ما آمد و با تک تک بازیکنان تیم ما دست داد و به ما تبریک گفت. البته در این میان، داور این دیدار نیز تهدید به مرگ شده و هواداران تهدیدهای زیادی را انجام داده اند که این بسیار تأسف انگیز است.

بازی فوتبال، فقط فوتبال است و برای تفریح و لذت بردن است. هواداران بلیت ورودی می‌خرند و به ورزشگاه می‌آیند تا از تماشای فوتبال لذت ببرند. همین و بس. اگر ما می‌باختیم هم می‌توانستیم در مورد پنالتی‌هایی که برای تیم ما گرفته نشد، صحبت کنیم! ولی فوتبال همین است.
    در دیدار چهارشنبه شب، یأس و ناامیدی وجود داشت ولی ما با نهایت تلاش‌مان به بازی ادامه دادیم و به نظر من داور هم قصد اذیت و آزار کسی را نداشت. او نیز در جریان دیدار کارش را انجام داد و معمولاً قضاوت داوران برای افرادی خوب و از نظر برخی دیگر بد است.

* در مورد واکنش برخی از بازیکنان چلسی که برخورد ناشایستی از آنها دیدیم، بگو ؟

** این یک واکنش طبیعی بود ، پذیرش شکست آن هم در چنین شرایطی، بسیار دردناک است ولی باید خود را کنترل کرد. بازیکنان چلسی موقعیت‌های زیادی داشتند تا بتوانند در میانه‌های دیدار، کار را تمام کنند ولی چهارشنبه روز آنها نبود. من آنها را درک می‌کنم که در پایان دیداری این چنینی، چه حسی داشتند ولی برای اینکه یک بازیکن خوب باشی، بسیار مهم است که با چنین مسائلی چطور برخورد کنی. البته آنها شکست دردناکی را متحمل شدند! همین و بس. همیشه ما تیم کاملی بوده ایم. گاهی وقتها که با 6 گل به پیروزی می رسیم، شما فکر می کنید که کار آسانی انجام داده ایم که این طور نیست. در دیدار مقابل چلسی در حالی که بازی با نتیجه 0 - 1 دنبال می شد، هر دو تیم می‌دانستیم که در صورتی که ما به یک گل برسیم، کار چلسی یک سره خواهد شد. من با آرامش کار را دنبال می کردم و در انتظار زمان مناسبی برای گل‌زنی بودم. ما با شیوه خاص خودمان بازی می‌کردیم و فرصتهای زیادی برای رسیدن به گل نداشتیم ولی همان یک فرصت کافی بود تا ما به فینال برسیم و بازیکنان چلسی ، بدین ترتیب برآشفته شوند.

* خب به بارسا برگردیم. والدس نیز در این دیدار بسیار کلیدی و مؤثر بود.

** بلکه، تقریباً همیشه ناعادلانه در مورد او صحبت می‌کنیم و این در حالی است که نقش والدس در تیم ما بسیار کلیدی و حیاتی است ولی همه اشتباه‌های کم او را به مراتب بیشتر از موفقیت‌هایش می‌بینند ولی نباید فراموش کنیم که کسی که دومین قهرمانی دررقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در پاریس را به ما هدیه کرد، والدس بود که با مهارهای تماشایی‌اش، توانست قهرمانی را برای تیم به ارمغان بیاورد. او توپ‌های زیادی را مهار کرد و زمانی که بلتی بازی را به نتیجه 1 - 2 رساند نیز بسیار مؤثر بود ولی همیشه همه فراموش می‌کنند که والدس چه بازیکن بزرگی است. اکنون و در جریان این دو دیدار رفت و برگشت نیز این والدس بود که با درخششش توانست زمینه صعود تیم را فراهم کند. امیدوارم که قدر توانایی‌های او را بدانند و به نظر من حتی او می‌تواند دروازه‌بان تیم ملی اسپانیا نیز باشد.

* ولی آنری در این میان مصدوم شده است و این ممکن است مشکلاتی را برای تیم بارسا به وجود بیاورد. این طور فکر نمی‌کنی؟

** اصلاً. همان طور که دیدید در دیدار چهارشنبه شب، بازیکنی به جز 3 گلزن اصلی تیم به گل رسید و بازیکنی که تنها 2 گل برای بارسا به ثمر رسانده بود، ما را به رم رساند. اگر به من می‌گفتند که بازی هنوز با نتیجه 1 - 0 دنبال می‌شود و پویول و والدس گلزنی می‌کنند، برایم چندان عجیب نبود. اکنون ما فقط و فقط به قصد موفقیت بازی می کنیم و نهایت تلاش‌مان را برای رسیدن به پیروزی‌های پی در پی به کار می‌گیریم. من همیشه در همان پستی که پپ از من می‌خواهد بازی می‌کنم و نهایت تلاشم را برای موفقیت تیم به کار می‌گیرم.

* کلیدی‌ترین بازی بارسا در رقابت‌های لالیگا را کدام بازی می‌دانید؟

** بازی مقابل رئال مادرید. اگر در نهایت در رقابت‌های این فصل لالیگا به قهرمانی برسیم، آن را مرهون این دیدار هستیم، زیرا فاصله ما با رئال تنها 4 امتیاز بود ولی در آن دیدار ال کلاسیکوی تماشایی، همه چیز عوض شد. البته دیگر دیدار سرنوشت‌ساز نیز مصاف مقابل اسپانیول بود. از همان زمان بود که هواپیمای موفقیت بارسا به پرواز درآمده و دیگر متوقف نشد.

* پس قهرمانی مال شماست

** ما هنوز به هیچ عنوانی دست نیافته‌ایم و شش بازی برای پایان رقابت‌های این فصل باقی است. باید بدون فکر کردن به موفقیت‌های اخیر، به دیدارهای بعدی فکر کرد و در تمامی آنها به پیروزی رسید، چرا که هنوز موفقیت‌های بیشتری در انتظار ماست. باید با احترام کافی برای تیم حریف به میدان رفت و آنها را همان طور که هستند دید و برایشان احترام قائل بود. واقعیت این است که با پیروزی در دیدار مقابل رئال، گام بزرگی برداشتیم ولی باید با آرامش و فروتنی به دیدارهای بعدی گام گذاشت و به پیروزی فکر کرد.

* از جشن قهرمانی بارسا بگو

** از زمانی که من در بارسلونا بودم، همیشه جشن‌های قهرمانی مان را در خارج از خانه برگزار کردیم و در لوانته و سلتا، به جشن و پایکوبی برای قهرمانی مان پرداختیم ولی این بار دوست دارم تا این جشن در پایان دیداری خانگی برگزار شود، البته مهمترین نکته این است که این عنوان را در نهایت مال خود کنیم.

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

تقاضاي فرجام خواهي براي آلوس و آبيدال
    بارسلونا به يوفا شكايت كرد

گوارديولا گفت: باشگاه بارسلونا قصد دارد نسبت به محروميت دو بازيكن كليدي‌اش در ديدار پاياني ليگ قهرمانان اروپا اعتراض كند.
    به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، منچستريونايتد و بارسلونا روز 27 ماه مه در ورزشگاه المپيك رم برگزار كننده‌ي ديدار پاياني فصل جاري رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا خواهند بود. آبي - اناري‌ها در بازي برابر مدافع عنوان قهرماني اريك آبيدال و دانيل آلوس را به دليل مصدوميت به همراه نخواهد داشت.
    گوآرديولا، سرمربي بارسلونا روز شنبه در گفت‌وگو با سايت اينترنتي باشگاه از فرجام خواهي اين باشگاه اسپانيايي خبر داد.
    آبيدال چهارشنبه پيش در تساوي يك بر يك نيمه نهايي ليگ قهرمانانا روپا برابر چلسي به دليل خطا روي نيكلاس آنلكا با كارت قرمز اوفربو، داور نروژي بازي روبه‌رو شد و ديدار فينال را از دست داد. آلوس هم با دريافت كارت زرد دومش دو اخطاره شد.
    اعتراض صدرنشين لاليگا درحالي مطرح مي‌شود كه آبي - اناري‌ها تقريبا هيچ شانسي براي در اختيار داشتن اين دو بازيكن كليدي خود در ديدار پاياني ندارند.

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

در صورت پيروزي رابر ويارئال

بارسلونا امشب قهرمان لاليگا مي‌شود

خبرگزاري فارس: مردان بارسلونا در صورت پيروزي در بازي خانگي امشب مقابل ويارئال، جشن قهرماني خواهند گرفت.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، صدرنشين لاليگا با توجه به شكست شب گذشته رئال مادريد برابر والنسيا فرصت دارد سه هفته زودتر از پايان ليگ جشن قهرماني بگيرد.
    بازيكنان بارسلونا كه در 34 بازي گذشته خود 100 گل به ثمر رسانده‌اند خود را در آستانه قهرماني ليگ قهرمانان اروپا مي بينند و اين درحالي است كه خيال هواداران اين تيم از قهرماني تيمشان در لاليگا كاملا راحت است.
    بارسلونا يك ديدار نسبتا ساده نيز برابر اتلتيك بيلبائو پيش‌روي خود دارد تا با قهرماني در جام حذفي كلكسيون افتخارات امسال خود را تكميل كند.
    فدراسيون فوتبال اسپانيا با توجه به احتمال فراوان قهرماني بارسلونا در ديدار امشب برابر ويارئال جام را به نيوكمپ منتقل كرده است. بيش از 80 نفر از شب گذشته تاكنون بي‌وقفه درحال فعاليت هستند تا جشن قهرمان لاليگاي امسال را با شكوهي خاص برگزار كند.

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

بازي امشب بارسلونا و شبكه هاي پخش كننده

لاليگــــا اسپانيــــا.................................................. .......... ...Spanish LFP Primera Divi
    بارسلونـــــــــا - ويارئــــــــــــال

ساعت 21:30 از :

Al Jazeera Sport +2
    C+ Sport France (آسترا 1M)
    C+ Sport 2 Poland
    Nova Sports 2
    NTV Spor
    Premiere Sport Portal (آسترا 1M)
    SKY Calcio 9
    SKY Sport HD 2
    SKY Sports 2 UK
    SKY Super Calcio
    Sport 2 Hun (آسترا 1M)
    +Sport (آسترا 1M)

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ساعت چند بازی از شبکه ی 3 بخش میشه؟!همون 21 و 30؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ساعت چند بازی از شبکه ی 3 بخش میشه؟!همون 21 و 30؟!
    بازی امشب رو شبکه 3 پخش نميکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •