تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 31 از 38 اولاول ... 21272829303132333435 ... آخرآخر
نمايش نتايج 301 به 310 از 372

نام تاپيک: پرسش و پاسخ در مورد گوشی های موتورولا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام من آتریکس دارم به اینترنت وصل نمیشه یک کم دست کاری کرذم در قسمت تست گوشی نوشته بود usa band اونو که زدم حالا اصلا شبکه رو نمیشناسه و نمیشه باهاش زنگ زد باید چکار کنم ؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

سلام من آتریکس دارم به اینترنت وصل نمیشه یک کم دست کاری کرذم در قسمت تست گوشی نوشته بود usa band اونو که زدم حالا اصلا شبکه رو نمیشناسه و نمیشه باهاش زنگ زد باید چکار کنم ؟
    تو قسمت تنظیمات شبکه - موبایل نتورک رو رو حالت اتوماتیک بزار . یا دستی سرچ کن تا شبکه های موجود رو پیدا کنه و متناسب با سیم کارتت شبکه رو انتخاب کن .

3. این کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض XT701

سلام خدمت دوستان عزیز

من یک گوشی xt701 دارم که میخوام 1-روت کنم 2-فارسیش کنم (کیبرد فارسی/خواندن اس ام اس فارسی/دیدن سایتهای فارسی) و همچنین میخواستم بدونم چه رام یا کاستوم رامی برای این گوشی بنا بر تجربه دوستان بهتره.
    سؤال دیگه اینکه : آیا ورژن 2.2 همبرای این گوشی وجود داره یا خیر.

تا اینجای کار که سرچ کردم در مورد فارسی شدن برای xt720 چند تا فایل بود ولی کسی روی xt701 تست نکرده بود.
    برای روت کردن یک لینکی بود به یک سایت خارجی که البته تو قسمت کامنت هاش کلی آه و ناله کرده بودند که گوشیشون برک شده!
    در مورد اینکه آیا برای این گوشی ورژن 2.2 اومدههم چیزی پیدا نکردم. کاستوم رام هم black sea ram تو انجمن لینک دانلودش بود که نظری دربارش داده نشده بود.

از دوستان ممنون میشم اگر لطف کنن کامل به سؤالات بالا جواب بدن و لینک های معتبر هم برای دانلود بگذارند.این گوشی رو خیلی از دوستان دارند و اگر بشه یکبار یکجا کامل این مشکل حل بشه برای همه در آینده قابل استفاده است. بازم از دوستان با تجربه عزیزم تشکر میکنم .

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز

من یک گوشی xt701 دارم که میخوام 1-روت کنم 2-فارسیش کنم (کیبرد فارسی/خواندن اس ام اس فارسی/دیدن سایتهای فارسی) و همچنین میخواستم بدونم چه رام یا کاستوم رامی برای این گوشی بنا بر تجربه دوستان بهتره.
    سؤال دیگه اینکه : آیا ورژن 2.2 همبرای این گوشی وجود داره یا خیر.

تا اینجای کار که سرچ کردم در مورد فارسی شدن برای xt720 چند تا فایل بود ولی کسی روی xt701 تست نکرده بود.
    برای روت کردن یک لینکی بود به یک سایت خارجی که البته تو قسمت کامنت هاش کلی آه و ناله کرده بودند که گوشیشون برک شده!
    در مورد اینکه آیا برای این گوشی ورژن 2.2 اومدههم چیزی پیدا نکردم. کاستوم رام هم black sea ram تو انجمن لینک دانلودش بود که نظری دربارش داده نشده بود.

از دوستان ممنون میشم اگر لطف کنن کامل به سؤالات بالا جواب بدن و لینک های معتبر هم برای دانلود بگذارند.این گوشی رو خیلی از دوستان دارند و اگر بشه یکبار یکجا کامل این مشکل حل بشه برای همه در آینده قابل استفاده است. بازم از دوستان با تجربه عزیزم تشکر میکنم .
    با سلام . متاسفانه این مدل گوشی شما برای بازار چین بوده . و کمتر در بازارهای مثل اروپا دیده میشه .
    و ساپورت کمی هم میشه از سوی حکر ها .
    تنها رامی که من براش دیدم همون کاستوم رام دریای سیاه هست . که آموزش هم تو همون لینک رامش هست .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به اینجا هم یک سر بزن

Last edited by fire159; 02-05-2012 at 12:39.

6. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزیز ممنون از پاسختون.سوال دیگه ای که داشتم اینه که آیا میشه از کل گوشی یک بکآپ کامل گرفت که اگر روت کردن هرجا ایرادی داشت بشه کلا گوشی رو به حالت اولش باز گردوند؟

8. این کاربر از shellman_te بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

دوست عزیز ممنون از پاسختون.سوال دیگه ای که داشتم اینه که آیا میشه از کل گوشی یک بکآپ کامل گرفت که اگر روت کردن هرجا ایرادی داشت بشه کلا گوشی رو به حالت اولش باز گردوند؟
    برنامه هاي بك آپ گيري اين قابليت رو دارن . واقعيتش من خودم تا حالا از رام خود گوشي بك آپ نگرفتم .

اما تو مراحل روت كردن اصلا مشكلي پيش نمياد . با برنامه univesallandroot امتحان كن . برنامش رو خود گوشي نصب ميشه و 3ثانيه اي xt720 رو روت ميكنه .

10. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    کد مستر ریست (master reset ) گوشی v3 چیه ؟؟؟
    من 000000 و 123456 و 00000 و هرچی بگید رو تست کردم نشد

یه چیزه دیگه میخام وصلش کنم به pc اما هر کاری میکنم pc نمیشناستش برای همین میخام مستر ریست کنم شاید درست بشه
    برنامه MotoHelper_2.1.40_Driver_5.5.0 رو هم نصب کردم

ممنون
    Last edited by ELSIN; 04-05-2012 at 22:20.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

سلام
    کد مستر ریست (master reset ) گوشی v3 چیه ؟؟؟
    من 000000 و 123456 و 00000 و هرچی بگید رو تست کردم نشد

یه چیزه دیگه میخام وصلش کنم به pc اما هر کاری میکنم pc نمیشناستش برای همین میخام مستر ریست کنم شاید درست بشه
    برنامه MotoHelper_2.1.40_Driver_5.5.0 رو هم نصب کردم

ممنون
    دوست عزیز من زیاد اطلاعات در مورد مدلهای قدیمی ندارم . بهتره یه سر به اینجا بزنی

اما اگر پی سی گوشی رو نمیشناسه . بهتره کابل رو چک کنی و از سوکت پشتی کیس امتحان کنی . برنامه moto usb driver هم نسخه جدیدش رو نصب کن /

---------- Post added at 11:55 AM ---------- Previous post was at 11:54 AM ----------

راستی یادم رفت . وقتی گوشیو روت کنی و ریکاوری رو نصب کنی میتونی از داخل خود ریکاوری هم بک آپ بگیری /

13. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

[/COLOR]
    راستی یادم رفت . وقتی گوشیو روت کنی و ریکاوری رو نصب کنی میتونی از داخل خود ریکاوری هم بک آپ بگیری /[/QUOTE]

بازم ممنون دوست عزیز برای راهنماییهات من الان گوشی رو با همون برنامه که گفتی روت کردم.فارسی هم کردم و کیبرد فارسی رو هم نصب کردم. ولی وقتی برنامه Rom Manager Pro رو نصب کردم و به قسمت بکآپ گرفتن رام رفتم برنامه میگه که اول باید Flash ClockworkMod Recovery نصب بشه.

به منوی ریکاوری گوشی هم که میرم 4 تا آپشن بیشتر نداره :
    reboot system now
    apply sdcard:update.zip
    wipe data/factory reset
    wipe cache partition

پایین صفحه هم با فونت زرد رنگ نوشته:
    E:can't open /cache/recovery/command
    الان چطوری میتونم از رام بکاپ بگیرم؟
    سوال دیگه ام اینه که آیا شما خودتون تجربه استفاده از رام معرفی شده تو فروم برای این گوشی رو داشتید و توصیه اش میکنید؟ منظورم اینه که به جز اورکلاک آیا چیز های دیگه ای بهبود داده شده مانند وای فا و غیره؟

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوست عزیز من زیاد اطلاعات در مورد مدلهای قدیمی ندارم . بهتره یه سر به اینجا بزنی

اما اگر پی سی گوشی رو نمیشناسه . بهتره کابل رو چک کنی و از سوکت پشتی کیس امتحان کنی . برنامه moto usb driver هم نسخه جدیدش رو نصب کن /[COLOR="Silver"]

دمت گرم عزیز
    همین برنامه مگه نیست MotoHelper_2.1.40_Driver_5.5.0 (حدود 8 مگه ) یا باید برم دمبال ورژن قدیمیش ؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •