تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 31 از 1049 اولاول ... 2127282930313233343541811315311031 ... آخرآخر
نمايش نتايج 301 به 310 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

نه عزیز آیا یکدوم از این کنسول هاتون خروجی کواکسیال داره؟
    اگر داره دیگه مشگل حله اگر هم نداره باید کم کمش بودجه 630 هزار تومانی داشته باشی که یک آمپلی فایر و یک سینما خانگی 320 هزار تومانی بخری

2. این کاربر از ata_webmaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smallfrank's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    یه سوال داشتم
    من یه سینمای LG دارم
    میخاستم ببینم فایلهای .dat رو به چه فایلی تبدیل کنم تا بدون افت کیفیت بتونه از روی فلش پخش کنه؟

پروفشنال hummer_1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

سلام
    یه سوال داشتم
    من یه سینمای LG دارم
    میخاستم ببینم فایلهای .dat رو به چه فایلی تبدیل کنم تا بدون افت کیفیت بتونه از روی فلش پخش کنه؟
    مدل سینمات چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دم شما گرم
    بهترین گزینه همین پایونیره اما بیسیم بودن بلندگوها رو چه کنیم مدل بالاتری میشناسی که ظاهرش تجاری باشه مثه سونی و بیسیم هم باشه
    یه چیز دیگه این پایونیرها از بابت ساپورت فرمتها و زیر نویس پارسی چطورن ؟
    منتظر نظر دوستان هستم

اگه نباشه جاش خالی می مونه best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

10

سلام
    یه سوال داشتم
    من یه سینمای LG دارم

فقط کافی اونو Rename کنی به mpg

مثال: jomang.DAT اسمشو عوض کنی به jomang.MPG

این روش بیشتر مواقع جواب می ده مگر اینکه Codec صدا ویا تصویرش بگونه ای باشه که دستگاهت ساپورت نکنه که در این صورت چاره ای نداری جز convert فایل به فرمت های دیگه از جمله avi یا mpeg

برای Convert از برنامه winavi9 استفاده کن. نسبت به بقیه کانورتورا سرعت بیشتری داره و زیرنویس فارسی رو هم ساپورت می کنه
    Last edited by best; 08-02-2010 at 17:05.

7. این کاربر از best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

اگر می خوای بیسیم باشه که خوب پایونیر نیست دیگه چه ربطی داره می پرسی در مورد زیر نویس های فارسی چجوره؟
    در مورد زیر نویس باسد بهت بگم که srt رو هیچ یک از دی وی دی پلیر ها فارسیشو ساپورت نمی کنن
    ولی اینگلیسیشو ساپورت می کنه همچنین sub idx را براحتی فارسی را ساپورت می کتد چونکه زیر نویس sub idx همانطور که می دانید فونت نیست یک جور فایل گرافیکی زمانبندی شده است
    در ضمن مدل های بیسیم بودن همه بالای 500 می باشند
    اگر می خواهید چیزی بیسیم بگیرید فیلیپس بگیرید باز از سایر مارک ها قابل تحملتره ( واسه خیلی ها عالیه)
    در واقع بد هم نیست

9. این کاربر از ata_webmaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

حدودا 7ماه پیش گرفتم. به قیمت 370.000
    همونطور که گفتم ورودی HDMI نداره ولی تو کشور های دیگه و سایت گلدایران گفته که داره. شاید تو سری های جدید داشته باشه. باید بپرسی و خودت پشت دستگاه رو ببینی و با شرط داشتن خرید کنی.
    Ipod هم بیشتر مدل های اروپایی و آمریکایی باید داشته باشه. یه پایه کشویی داره با قابلیت شارژ. که البته مدل اروپایی دیگه فونت فارسی و زیرنویس فارسی رو ساپورت نمی کنه.
    مقایسه:
    وقتی می شه مقایسه درست انجام داد که همزمان چندتا مارک مختلف رو تو یک رنج قیمتی با هم داشته باشی و تست کنی.
    بیشتر نظرهایی که اینجا هست جنبه سلیقه ای داره:
    یکی عشق پایونیر.. می گه فقط پایونیر. یکی دیگه می گه سونی آشغاله فیلیپس خوبه!! یکی دیگه می گه فقط پاناسونیک و توشیبا چون ژاپنی و بقیه چون کره ای و چینی بدرد نخوره!! ...
    پس از لحاظ کیفیت صدا و تصویر خودت باید تجربه مدل های مختلف رو داشته باشی و قضاوت کنی.

ولی از رو دفترچه و قیمت:
    اونموقع تو اون رنج قیمتی سونی USB خور نبود یا اگه بود فقط عکس و موزیک بود
    ویا سامسونگ مدل HT-TZ325 به قیمت 430.000 اگه دفترچه راهنماشو دانلود کنی و بخونی.. می بینی که مثل 1090 هستش فقط یه فرمت WMV رو اضافه بر 1090 ساپورت می کنه که تازه ver9 هم نیست. 50.000 تا هم گرونتره و به نظر من قیافه 1090 رو هم نداره.
    الانو نمی دونم ولی اونموقع هیچکدومشون به غیر از LG - کابل HDMI نداشتند
    برای کیفیت صدا و تصویر باید همزمان دستگاه ها رو با هم داشته باشی تا بتونی مقایسه درستی انجام بدی.

یادآوری کنم کهUSB مدل 1090 فرمت تصویری mkv, mpeg4, mov, wmv9 و فرمت های تصویری 1 و 2 مگاپیکسل رو پخش نمی کنه . سایر مارک ها هم تو همین رنج قیمت ... بعید می دونم که USB شون این فرمت ها رو ساپورت کنه.

دفترچه راهنماشو تو رپیدشر گذاشتم. از اینجا دانلود کن:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

واقعا نمی دونم چطوری تشکر کنم
    ممنون از توصیه هاتون
    نه عزیز آیا یکدوم از این کنسول هاتون خروجی کواکسیال داره؟
    اگر داره دیگه مشگل حله اگر هم نداره باید کم کمش بودجه 630 هزار تومانی داشته باشی که یک آمپلی فایر و یک سینما خانگی 320 هزار تومانی بخری
      محتوای مخفی: پشت کنسول ها 

در واقع هیچکدوم

ps3

xbox 360

پیشنهاد دومتون هم که واقعا خارج از محدودس نهایتش اینه که میریم یه جفت craetive Z-5500 میخرم کیفیت صداشم عالی واسه پخش dvd هم از استفاده میکنم و bluray هم با ps3( ورودی اپتیکال 2 تا داره)

ولی خارج از شوخی فک کنم بهترین گزینه همین LG هست ممنون از کمک همگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اگر می خوای بیسیم باشه که خوب پایونیر نیست دیگه چه ربطی داره می پرسی در مورد زیر نویس های فارسی چجوره؟
    در مورد زیر نویس باسد بهت بگم که srt رو هیچ یک از دی وی دی پلیر ها فارسیشو ساپورت نمی کنن
    ولی اینگلیسیشو ساپورت می کنه همچنین sub idx را براحتی فارسی را ساپورت می کتد چونکه زیر نویس sub idx همانطور که می دانید فونت نیست یک جور فایل گرافیکی زمانبندی شده است
    در ضمن مدل های بیسیم بودن همه بالای 500 می باشند
    اگر می خواهید چیزی بیسیم بگیرید فیلیپس بگیرید باز از سایر مارک ها قابل تحملتره ( واسه خیلی ها عالیه)
    در واقع بد هم نیست
    ربطش اینه که فکر می کردم با پول بیشتر بشه یه پایونیر شکیلتر و بیسیم گیر آورد !
    این زیر نویس srt رو هم نخواستیم
    ممنون از زاهنمایی شما

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

عزیز دلم شما با همون 470 تومان می تونی یک پایونیر 787 بخری حالشو ببری

آخر فروم باز smallfrank's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

فقط کافی اونو Rename کنی به mpg

مثال: jomang.DAT اسمشو عوض کنی به jomang.MPG

این روش بیشتر مواقع جواب می ده مگر اینکه Codec صدا ویا تصویرش بگونه ای باشه که دستگاهت ساپورت نکنه که در این صورت چاره ای نداری جز convert فایل به فرمت های دیگه از جمله avi یا mpeg

برای Convert از برنامه winavi9 استفاده کن. نسبت به بقیه کانورتورا سرعت بیشتری داره و زیرنویس فارسی رو هم ساپورت می کنه

با تشکر از دوستان
    مدل سینما 765 هستش با Rename جواب داد.ولی بعضی وقتا صدا و تصویر هماهنگ نیستند
    مشکل از چیه؟
    ممنون
    Last edited by smallfrank; 08-02-2010 at 23:03.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •