تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 306 از 847 اولاول ... 206256296302303304305306307308309310316356406806 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,051 به 3,060 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من يه مشكل اساسي پيدا كردم[emoji52]
    تو قسمت مصرف زده مانده ترافيك ١٧١ گيگ اما وقتي گزارش مصرف ميگيرم بعد از اخرين كانكشن نوشته مانده ترافيك ١٧٦٠٠٠ مگابايت
    مشكل چيه؟ :|

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk
    کلاً این صفحه ی مدیریت مصرف پارس آنلاین مثل دفترچه های کنکور سازمان سنجشه که آدم هیچیشو نمیفهمه زیاد خودتو درگیرش نکن پارسانلاین حجم دزدیشو داره و کاریش هم نمیشه کرد.

ولی این چیزی که شما میگی فکر می کنم به خاطر تبدیل مگابایت به گیگابایت هست که هر 1024 مگابایت (و نه هر 1000 مگابایت) یک گیگابایت هست و به خاطر اینه.
    یعنی 171 گیگ میشه 171*1024 مگابایت که میشه 175104 مگابایت که البته باز تا 176000 مگابایت 896 مگابایت اختلاف داره که شما اونو به بزرگی خودت ببخش

2. این کاربر از Mehran14233 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

gmd

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

دوستان من پینگم خوبه قطعی هم دیگه ندارم ولی ماهی پنجاه میدم نامحدود حتی یکدونه سریال هم دانلود نمیکنم هیچی دانلود نمیکنم اما طی ده روز وارد محدودیت میشم البته مصرف تلگرام زیاده تو خونه
    گزینه ی بعدی هم که نامحدود نود تومنی هست که اصلا نمیرزه
    ولی اینا چقدر بیشعورن حداقل میتونستند محدودیت رو بزارن رو سرعت 60 نه 40 که یک عکس هم باز نمیشه اونم سرویس پنجاه تومنی
    واقعا متاسفم برای این خساست
    فکر کنم شاتل وضعیتش بهتر باشه ولی نمیدونم پینگش چطوره

یک سوال: ما پول تلفنمون رو ندادیم و قطع شده آیا میشه با این وضعیت از پارس خارج شم و شاتل بگیرم؟ شاتل قبض تلفن میخواد؟

اگر پارس اینجارو میخونه پیشنهاد میکنم که یک سرویس شصت هفتاد تومنی نامحدود بزاره که بعد از مصرف منصفانه وارد سرعت 60 بشه اخه این 40 چیه گدا گشنه ها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

دوستان ، من میخوام بیام پارس انلاین ، میخوام از جشنواره65 گیگ یک ساله استفاده کنم ، بعد از اتمام حجم ایا میشه سرویسو عوض کرد ؟؟ یا همونو دوباره باید تمدید کرد ؟؟ سوال دیگ این که 256 نامحدود چطوره ؟ سرعت دانلودش چطوره ازش راضی هستین ؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

حذف شود باسپاس
    Last edited by محمد7966; 05-04-2016 at 21:49.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

کسی نمیدنه منظور از حداقل ترافیک ماهیانه مشتری تو سرویس های نامحدود چیه؟

الان گفته برای 128 حداقل 11 گیگ ترافیک ماهیانه میدن

برای 256 حداقل 22 گیگ اینا یعنی چی؟

یعنی مثلا تا 11 گیگ میتونید دانلود کنید و بقیه اش محدود میشید تو دانلود یا منظورش چیز دیگه ایه؟
    Last edited by محمد7966; 05-04-2016 at 21:49.

داره خودمونی میشه fragari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    پارس آنلاین هم مثل شاتل سرویس کاهش پینگ (سرویس game) داره؟
    اگه داره چطور باید درخواست فعال سازی بدیم ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان ، من میخوام بیام پارس انلاین ، میخوام از جشنواره65 گیگ یک ساله استفاده کنم ، بعد از اتمام حجم ایا میشه سرویسو عوض کرد ؟؟ یا همونو دوباره باید تمدید کرد ؟؟ سوال دیگ این که 256 نامحدود چطوره ؟ سرعت دانلودش چطوره ازش راضی هستین ؟
    شما بعد از اتمام حجم میتوانید از کنترل پنل خود سرویس فعلی را بسوزانید و سرویس جدیدی خریداری کنید. من نامحدود نداشتم اما طبق نظر سایر دوستان مطابق با آنچه در این صفخه ذکر شده هستش:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی در ابتدای هر ماه به ازای حجم مشخصی از مصرف، سرعت شما کاهش پیدا میکنه تا به مقدار سرعت اسمی سرویس میرسه و تا انتهای ماه روی آن باقی می ماند و دوباره از ماه بعد افزایش پیدا میکنه و همین چرخه تکرار میشه. مثلا تو 256 سرعت از 3Mbs شروع میشه بعد از 10 گیگ مصرف به 1Mbs میرسه و بعد 6 گیگ مصرف (اضافه بر 10 گیگ) تا انتهای ماه به 256Kbs میرسه و آخر ماه به حالت اول بر میگرده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام
    پارس آنلاین هم مثل شاتل سرویس کاهش پینگ (سرویس game) داره؟
    اگه داره چطور باید درخواست فعال سازی بدیم ؟
    سلام
    باید با پشتیبانی تماس بگیرید تا سرویس گیم را برای شما فعال کنند

10. این کاربر از ahmadpnu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

شما بعد از اتمام حجم میتوانید از کنترل پنل خود سرویس فعلی را بسوزانید و سرویس جدیدی خریداری کنید. من نامحدود نداشتم اما طبق نظر سایر دوستان مطابق با آنچه در این صفخه ذکر شده هستش:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی در ابتدای هر ماه به ازای حجم مشخصی از مصرف، سرعت شما کاهش پیدا میکنه تا به مقدار سرعت اسمی سرویس میرسه و تا انتهای ماه روی آن باقی می ماند و دوباره از ماه بعد افزایش پیدا میکنه و همین چرخه تکرار میشه. مثلا تو 256 سرعت از 3Mbs شروع میشه بعد از 10 گیگ مصرف به 1Mbs میرسه و بعد 6 گیگ مصرف (اضافه بر 10 گیگ) تا انتهای ماه به 256Kbs میرسه و آخر ماه به حالت اول بر میگرده
    ممنون از پاسخگوییت ، میخواستم بدونم تو این جشنواره ک 65 گیگ ترافیک یک ساله داره 65 گیگ بین ماه ها تقسیم میشه یعنی فقط ماهی 5 گیگ میشه استفاده کرد یا نه ؟ میشه 65 گیگ رو تو یه ماه یا دو ماه استفاده کرد ؟
    Last edited by Tohid_arab; 05-04-2016 at 23:57.

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت 4l1r3z4's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از پاسخگوییت ، میخواستم بدونم تو این جشنواره ک 65 گیگ ترافیک یک ساله داره 65 گیگ بین ماه ها تقسیم میشه یعنی فقط ماهی 5 گیگ میشه استفاده کرد یا نه ؟ میشه 65 گیگ رو تو یه ماه یا دو ماه استفاده کرد ؟
    احتمال بسیار این 65 گیگ رو یه جا بهت میده و اگه خواستی میتونی 1 ماهه تمومش کنی و یا طی 12ماه مصرف کنی! چون من خودم یه سری جشنواره دانشجویی 3 ماه 53 گیگ 53 تومن رو گرفتم و 53 گیگ رو یه جا بهم داد!!
    حالا بازم با بخش فروش تماس بگیر تا مطمئن شی...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •