تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 305 از 309 اولاول ... 205255295301302303304305306307308309 آخرآخر
نمايش نتايج 3,041 به 3,050 از 3081

نام تاپيک: Defy | گوشي مقاوم موتورلا با دوربين 5 مگاپيكسلي و صفحه نمايش 3.7 اينچي

داره خودمونی میشه MEHDI_SAYAH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان من دیفای پلاس دارم. گوشیم آب دید بعد تو گرمای تابستون صفحه ز تو بخار کرد. الان تاچش گیر میکنه و سیم کارت و مموری رو لود نمیکنه . آیا تو ایران قابل تعمیره؟ آیا دبی نمایندگیه رسمی داره؟
    یه بار فرستادم دبی ولی اون کسی که برده بود برای تعمیر داده بوده به تعمیرگاهای عادی . اوناهم گوشی و همونجوری که رفت برگردوندن. روش رام cm7 ریخته بودم. الان دوباره فلش زدم به رام اصلی. لطفا اگه تعمیرکاره حرفه ای میشناسین معرفی کنید.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

دوستان من دیفای پلاس دارم. گوشیم آب دید بعد تو گرمای تابستون صفحه ز تو بخار کرد. الان تاچش گیر میکنه و سیم کارت و مموری رو لود نمیکنه . آیا تو ایران قابل تعمیره؟ آیا دبی نمایندگیه رسمی داره؟
    یه بار فرستادم دبی ولی اون کسی که برده بود برای تعمیر داده بوده به تعمیرگاهای عادی . اوناهم گوشی و همونجوری که رفت برگردوندن. روش رام cm7 ریخته بودم. الان دوباره فلش زدم به رام اصلی. لطفا اگه تعمیرکاره حرفه ای میشناسین معرفی کنید.
    دوبی فکر کنم نمایندگی داره . اگر بتونی تو پیج اصلی motorola تو فی س بوک بهشون مسیج بدی و مطرح کنی بهت آدرس میدن /

داره خودمونی میشه mad-defy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    Österreich

پيش فرض

سلام به بر و بچ
    هنوز باورم نمیشه این کلوپ داره کار میکنه این همه وقت، که البته به خاطر همراهی بچه های قدیمی هست که واقعا دمشون گرم
    یکی از دوستان بود بهش میگفتیم فوتبالیست یا یک همچین اسمی، باطری گوشیش درست شد؟ چیکارش کرد بلاخره؟
    خیلی وقت بود رام بازی نکرده بودم رفتم دیدم اندروید 4 براش ریلیز کردن به جان خودم یا اینا خوره ی گوشی هستن یا این دیفای یه چیزی داره که بقیه گوشیا ندارن یا موتورولا خیلی عمیقه و هنوز نقاط کشف نشده داره ممنون از احسان که روش نصبش رو هم گذاشته. ولی
    ترجیه میدم صبر کنم کامل استیبل بشه (دوربینش) دیگه حوصله جوونی ها رو نداریم که یک هفته گوشی خاموش بشه

یه پیشنهادی هم دارم واسه دوستانی که تازه میان روی اندروید و گوشی بازی رو میخوان شروع کنن، بهتره بجای رام عوض کردن با لانچر عوض کردن شروع کنین، اینطوری خطر کمتری داره الان یه لانچر ویندوز 8 من دارم روی گوشی که واقعا همه چیز رو برام تازه کرده...

من چند روز پيش بازي فوتبال دستي رو ايفون ديدم خيلي باحال بود ولي وقتي گشتم براي اندرويد يه مدل بي كيفيت پيد كردم. يه مدل هم پيدا كردم كه نتونستم از market دانلود كنم . اگر كسي اين بازي رو داره بزاره. TopFloor foosball lite.
    من دانلود کردم ولی نسخه مجانی هست، بازی نکردم که بدونم تا کجا پیش میره که نیاز به خرید نسخه اصلی داشته باشین. اگر لازمه که براتون یجایی آپلود کنم apk. رو بتونین دانلود کنین

4. 2 کاربر از mad-defy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

دیفای پرچمش حالا حالا ها بالاست . من تازه دیفای پلاس خریدم داداش

6. این کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ba maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان بهترین رام واسه دیفای چی هست هادی جان ؟
    یه رامی که هیچ مشکلی نداشته باشه (چه رسمی یا چه غیررسمی)

دیفای هم یه دونه باشه

8. این کاربر از ba maram بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

نوکرم بامرام . به خدا خیلی وقته وقت رام عوض کردن ندارم .
    اینجا تمام چیزایی که میخوای هست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mad-defy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    Österreich

پيش فرض

بامرام جان، ببخشید که روی همون پیغامتون جواب ندادم، نمیدونم من یادم رفته کلا سایت بازی رو یا اینکه یک مشکلی هست که برای من ارور میده. کلا لانچر ها از نظر ظاهری بین تم و رام میشه قرارشون داد. لانچر رو از هر مارکتی که دم دستت باشه میتونی دانلود کنی که نمونه های مختلفی هم داره، چندتاش رو برات مینویسم و اگر دسترسی به مارکت هم نداشتی بگو برات آپلود کنم یکجایی با کمال میل.
    Jelly Bean Launcher
    Launcher Miui
    ADW.Launcher این اگر اشتباه نکنم پیش فرض هست روی سیانوژن
    Holo Launcher
    Launcher7
    GO Launcher EX که از نظر کاستومایز و امکانات و تمهایی که داره به نظر من بهترینه و خودم شاید یکسال باهاش حال کردم
    Windows Phone 7 Launcher
    Launcher 8 که این آخری رو باهاش حال میکنم جدیدا. توی عکس پایین نمونه این رو میبین. اون عکسهای کوچولو که روشون خط کشیدم هم قسمتی از عکسهایی هست که توی دفترچه تلفن گوشی هست و به صورت رندوم عوض میشه که البته میتونی غیر فعال کنی...

12. 2 کاربر از mad-defy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

با درود به دوستان گرامی
    به راهنمایی های شما نیازمندم
    قصد خرید یک گوشی جدید دارم.از حدود یکسال پیش که عکس دیفای پلاس را دیدم خوشم امد.حالا میخوام اطلاعاتم را با کمک افراد مطلع بیشتر کنم
    بنده اهل عوض کردن گوشی در فواصل نزدیک نیستم.خیلی هم با گوشی بازی و... نمیکنم(هر چند با گوشی فعلیم.چندان هم این امکانات در دسترس نبوده).کلا میخوام گوشی جدیدم تا حدود خوبی مقاوم.باتری خوب(هر روزه یا دو روزه در حالت استفاده معمول نیاز به شارژ نداشته باشه).وای فای خوب(راحت بشه با اینترنت چه با سیم کارت یا شبکه خارجی یا ...به سایت های مختلف دسترسی داشت.بشه مرورگر های لازم را نصب کرد و...)کیفیت صدای خوب هم در مکالمه وهم پخش وصفحه تاچ خوب وحساس(برخی گوشی های تاچ را دیدم که باید فشار زیادی به صفحه وارد کرد که جالب نیست).باشه
    اهل اپدیت کردن هر روزه واینجور برنامه هاهم نیستم تا زمانی که مجبور بشم.
    ایا دیفای پلاس از این نظر ها انتخاب خوبی است؟میگن این گوشی چند نوع لنز دوربین داره که با هم فرق داره لنز زرد وقرمز و...؟چرا اینجوریه؟با هم فرق دارن؟ کدوم بهتره؟
    موتورولا زمینش تو ایران کمه خیلی ها میگن فردا در خدمات دچار مشکل میشم.مثل تهیه باتری و... چقدر اینجوریه ؟
    من از رام وکاستوم و... سر در نمیارم ایا این تغییرات واپدیت ها لازم واجباری هستند یا بیشتر سلیقه شخصی است
    مشکلات این گوشی چیست؟
    پیشاپیش از نظرات دوستان ممنونم واگر غلط فنی در نوشته هایم هست عذر میخوام چون سوادم در این زمینه خیلی خیلی محدوده.با تشکر

14. 2 کاربر از no.20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

ب
    Launcher7
    GO Launcher EX که از نظر کاستومایز و امکانات و تمهایی که داره به نظر من بهترینه و خودم شاید یکسال باهاش حال کردم
    Windows Phone 7 Launcher
    Launcher 8 که این آخری رو باهاش حال میکنم جدیدا. توی عکس پایین نمونه این رو میبین. اون عکسهای کوچولو که روشون خط کشیدم هم قسمتی از عکسهایی هست که توی دفترچه تلفن گوشی هست و به صورت رندوم عوض میشه که البته میتونی غیر فعال کنی...
    رفیق این ویندوز 8 رو لینکش رو بده دانلود کنیم . یکم حال و هوا گوشیرو عوض کنیم .

16. این کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

با درود به دوستان گرامی
    به راهنمایی های شما نیازمندم
    قصد خرید یک گوشی جدید دارم.از حدود یکسال پیش که عکس دیفای پلاس را دیدم خوشم امد.حالا میخوام اطلاعاتم را با کمک افراد مطلع بیشتر کنم
    بنده اهل عوض کردن گوشی در فواصل نزدیک نیستم.خیلی هم با گوشی بازی و... نمیکنم(هر چند با گوشی فعلیم.چندان هم این امکانات در دسترس نبوده).کلا میخوام گوشی جدیدم تا حدود خوبی مقاوم.باتری خوب(هر روزه یا دو روزه در حالت استفاده معمول نیاز به شارژ نداشته باشه).وای فای خوب(راحت بشه با اینترنت چه با سیم کارت یا شبکه خارجی یا ...به سایت های مختلف دسترسی داشت.بشه مرورگر های لازم را نصب کرد و...)کیفیت صدای خوب هم در مکالمه وهم پخش وصفحه تاچ خوب وحساس(برخی گوشی های تاچ را دیدم که باید فشار زیادی به صفحه وارد کرد که جالب نیست).باشه
    اهل اپدیت کردن هر روزه واینجور برنامه هاهم نیستم تا زمانی که مجبور بشم.
    ایا دیفای پلاس از این نظر ها انتخاب خوبی است؟میگن این گوشی چند نوع لنز دوربین داره که با هم فرق داره لنز زرد وقرمز و...؟چرا اینجوریه؟با هم فرق دارن؟ کدوم بهتره؟
    موتورولا زمینش تو ایران کمه خیلی ها میگن فردا در خدمات دچار مشکل میشم.مثل تهیه باتری و... چقدر اینجوریه ؟
    من از رام وکاستوم و... سر در نمیارم ایا این تغییرات واپدیت ها لازم واجباری هستند یا بیشتر سلیقه شخصی است
    مشکلات این گوشی چیست؟
    پیشاپیش از نظرات دوستان ممنونم واگر غلط فنی در نوشته هایم هست عذر میخوام چون سوادم در این زمینه خیلی خیلی محدوده.با تشکر
    دوست عزیز . دیفای یکی از اون گوشیهایی هست که اصلا نیاز به تعریف نداره . و همه میشناسنش .
    گوشی عمری هست . برای شما هم مناسبه . دیفای معمولی نو که دیگه گیر نمیاد . دیفای پلاس کمی هست تو بازار .
    از لحاظ خدمات و تعمیرات مسلما مثل نوکیا یا سامسونگ نیست . اما اینطوری هم نیست که گوشی الکی خراب بشه . باطری دیفای خیلی عالیه . شما اگر دیفای بخری و برچسب محافظ ال سی دی و قاب محافظ بخری یه عمر بهت کار میده . و واقعا ضد ضربه میشه

18. این کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •