تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 302 از 312 اولاول ... 202252292298299300301302303304305306 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,011 به 3,020 از 3117

نام تاپيک: اسرار ماوراء

داره خودمونی میشه m_s20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

این پست بالایی بنظر خیلی عجیب و با ورنکردنی میاد
    آخه مگه دلسوزی انرژی منفی ایجاد میکنه؟
    یعنی دلسوزی نکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    خیلی عجیبه واقعاً
    جناب saiiddz خان
    من که هنگ کردم از این مثال شما!!!!!!!!!!!

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

این پست بالایی بنظر خیلی عجیب و با ورنکردنی میاد
    آخه مگه دلسوزی انرژی منفی ایجاد میکنه؟
    یعنی دلسوزی نکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    خیلی عجیبه واقعاً
    جناب saiiddz خان
    من که هنگ کردم از این مثال شما!!!!!!!!!!!
    ميتونيد امتحان كنيد

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

اصلا کار جالبی نکردید که اون عکس رو به طور مستقیم داخل تاپیک قرار دادید
    خیلی ها هستن که تمایلی به دیدن این عکس ها ان هم با این انرژی منفی ندارن

در مورد مطلبی که سعید جان گذاشتن باید بگم درسته
    غم و اندوه انرژی منفی تولید می کنه و زمانی که این انرژی به یک هدف مشخص داده بشه مسلما اون هدف رو نابود می کنه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تو قلب نيروي برتر...

پيش فرض

ريلكس بشيد-بريد تو فكر-به فردي كه دوسش داريد فكر كنيد-با خودتون كارهايي كه براش نكرديد رو مرور كنيد.مثلآ چرا من براش اينو نخريد يا چرا سرش داد كشيدم و يا كاش كمكش ميكردم...-بعد واقعآ براش ناراحت بشيد(ميتونيد از يك آهنگ غمگين هم استفاده كنيد)-بعدش اتفاق واقعآ بدي براش ميفته

ميشه يكم بيشتر توضيح بدي؟در ضمن يه اينجا يا يه منبع به من واسه ياد گيري جادوي سياه معرفي كن

اگه نباشه جاش خالی می مونه BIZIMT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

با سلام
    دوستان در مورد جادويه سياه يه مطلب يادم رفت بگم
    هر كس جادويه سياه كنه چيز با ارزشي از دست ميده.اين عين عدالته و قانون عمل و عكس العمل هست
    ميخواستم يه نوع ارسال انر‍ي منفي رو بهتون ياد بدم
    البته اين رو به خاطر اين ياد ميدم كه اين روش فقط براي آشنايان و كسايي كه واقعآ دوستشون داريد عمل ميكنه و براي كسايي كه پدر كشتگي داريد عمل نميكنه
    خيلي ساده هست
    اسم اين روش دلسوزيه
    ريلكس بشيد-بريد تو فكر-به فردي كه دوسش داريد فكر كنيد-با خودتون كارهايي كه براش نكرديد رو مرور كنيد.مثلآ چرا من براش اينو نخريد يا چرا سرش داد كشيدم و يا كاش كمكش ميكردم...-بعد واقعآ براش ناراحت بشيد(ميتونيد از يك آهنگ غمگين هم استفاده كنيد)-بعدش اتفاق واقعآ بدي براش ميفته
    من مسئوليتي قبول نميكنم و يك هدف از ياد دادن اين كار داشتم
    ما خيلي وقتها بدونه اينكه بدونيم اين كارو ميكنيم و اين كهر انرژي منفي باور نكردني توليد ميكنه كه بر فرد مورد نظر اثر ميزاره
    راستي اين روش رو بدون ريلكس شدن هم ميتونيد انجام بديد و اگه پيش فرد باشيد بهتر و سريعتر عمل ميكنه و يادتون باشه گريه نكنيد
    تاپیک واقعا عالی و هیجانی هست.
    اما ای کاش روزگاران قدیم بود تا عاشق این جور چیزا باشم.
    الان من ضعیفم و دیگر قادر به درک و تحمل این سخننان ندارم.

ميشه يكم بيشتر توضيح بدي؟در ضمن يه اينجا يا يه منبع به من واسه ياد گيري جادوي سياه معرفي كن
    نمی دونم گفتنش درسته یا نه ؟ ولی این اسن رو نمی دونم که روش درسته یا نه ولی من چندین بار این عمل را انجام دادم حتی با کنترل توانستم که طوری هدایت کنم که اون فرد نتیجه خوشی براش پیش بیاد.
    بازم نمی دونم راستش تو خرافات و این طرز فکرها گیر کردم.
    من نمی دونستم که این کارها چطوری میشه ولی بعد چند بار تکرار دیدم مشکوک میزنم و این کارها نتیجه عجیبی داره.
    من فکر می کنم بشر قدرتی فراتر از اینها در درونش دارد که خداوند در آن قرار داده. اما ما ناخواسته و بدون آگاهی کارهایی انجام می دهیم که به مثال فن اعمال آن قانون هست.
    همه این قدرت را دارند اما از شانس زمانی که بعضی بشر ها در این مسیر قرار می گیرند ناخداگاه با شک بر خودشان و نتیجه کار به آن قدرت پی می برند.
    دعا و نفرین و ... این چیزهاست ولی من ذهنم به قدری ضعیف شده که دیگه قادر به تفکر روی این موضوعات نیستم نمیدونم کدام درسته ؟
    زمانهای نوجوانی من به طور تصادفی موضوعاتی در مورد ذهن خوندم که چگونه آن را کنترل نماییم.
    ورود به امواج آلفا و .... .
    باورتان نمیشه بعد از مدتها تمرین من توانستم انچه که در ذهنم هست با این عمل انجام دهم یا ذهن یک شخص رو تغییر بدهم.
    علتش رو جویا شدم نتیجه ها مختلف بود اما من خودم به خودم اطمینان دارم و علت رو این دانستم که علاقه که به این کار بوده یک قسمتهایی یک بخشهایی از ذهن که این جور قدرتها رو داره فعال میشه و این اعمال باعث وقوع آن عمل. من به چگونگی و انجام و اموزش فیزیک و معادله امیز این چیزها معتقد نیستم ام می دونم به طور تصادفی میشه تو ذهن این کارها را انجام داد.همه تو ذهن ما هستند.

بعضی ها میدان قدرت عجیبی دارند بعضی وقتها فکر می کنم اینها پیزی مثل شیطان هستند و از عمد خودشونو تجهیز به این نیرو کردند یا نه یک ادم معصوم و بی دفاع هست که در گذشته یا حال بر اثر کاری که انجام داده یا عادتی که داره بدون اینکه خودش آگاه باشه این نیرو رو دز خودش فعال کرده.

مطالب من جالب بود ؟ خیلی دوست دارم به من کمک بشه و این جور چیزها رو با هم تجزیه و تحلیل کنیم.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

صدای اون دوتا جنی هست که بالای سرت حضور دارن تقریبا همه کسایی که برون فکنی میکنن اونا رو یادیدن یا صداشون رو شنیدن یا هم وجودشون رو احساس کردن ترس نداره چون نمی تونن کاری کنن اگه بتونی از بدنت خارج بشی کارشون باهات تمامه فقط برای خندیدن و یکم هم ترسوندن میان دوست دارن شکست ما رو موقع برون فکنی تماشا کنن
    من چون تازه با این تاپیک آشنا شدم ، همه پستها رو نتونستم بخونم ولی تصادفی بعضی ها رو خوندم خیلی باهاله من که قدیما به این کارا علاقه داشتم الان فکر می کنم که اینا آثار کارهای بیهوده گذشته هست و الان من دارم به مرحله دیوانگی نزدیک میشم. برای همین در صدد غلبه بر همه این نیرو ها هستم هر چند تیجه شان واقعی هست و من ایمان دارم ول یفکر می کنم اگر به این نیرو تو ذهنم غلبه کنم همه انها از بین خواخند رفت.

این برونفکنی تعریف خلاصه اش چی میشه .
    اگر بفرمایید من هم مطالب دارم که باید عرض کنم. من فکر می کردم دیوانه شدم اینیچیزا رو میبینم نگو عین مال من شما ها دارین تعریف م یکنین.
    میگم اخه من کارم کد شکنی شبکه های کامپیوتری هست من نمی تونم دیوانه باشم. ولی حیف فکر می کردم این کارها نشانه دیوانگی هست کلا تمرین کردم از یاد ببرم.
    منتظرم مرسی.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

سلام
    من که از گفته های شما چیزی نفهمیدم راستش باید نوشته هاتون رو کد شکنی کنم!!!
    تعداد زیادی از مردم در دورانی از زندگی خودشون به متافیزیک علاقه داشتند ولی بعد از گذشت زمان به دلایلی اون رو به فراموشی سپردن

شما اگه لطف کنی و بگی دقیقا مشکلتون چیه ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

شما چطور متوجه نشدید ؟ (منظور اگر قدرتی داشتید می بایستی حدس می فرمودید)
    به هر حال در مرحله اول این واژه برونفکن چیه >؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

البته من که هیچ قدرتی ندارم!
    برون فکنی باید یه چیزی به معنای بیرون پرتاب شدن باشه

آخر فروم باز *Necromancer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Graveyard

پيش فرض

به هر حال در مرحله اول این واژه برونفکن چیه >؟
    برون فکنی باید یه چیزی به معنای بیرون پرتاب شدن باشه
    جدا از معنی لغوی به معنی بییرون کشیدن روح از جسمه!

(البت روح خودتون!)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •