تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 302 از 314 اولاول ... 202252292298299300301302303304305306312 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,011 به 3,020 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    مملکت جهل و جنایت و خرافات ...

پيش فرض

دلایل زیادی داره ولی خوب هی اطلاعات ریختن و پاک کردن و ویندوز عوض کردن و ...تاثیر زیاد داره ...
    منم هاردم سر هیجی 55 تا بدسکتور داره الان .
    Last edited by PersianEm0b0y; 21-11-2012 at 23:11.

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

نوسانات برق هم می تونه به طور جدی اسیب بزنه به هاردهای مغناطیسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه NAZISM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Irän-Deütschland

پيش فرض

درود
    دوستان چند مدتی هست که ساعت و تاریخ این مدل لب تاب ما پس از خاموش و روشن کردن تغییر میکنه
    جریان چیه؟
    بعد میخواستم بپرسم که روش درست نصب کردن درایور کارت گرافیک ati این مدل لپ تاپ چجوریه؟
    من از طریق کنترل پنل و درایورمنیجر آپدیدت کردم اما تو بازی ها اجرا کردن خیلی افتضاحه چرا اینجوریه؟
    سپاس از یاری شما دوستان

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان چند مدتی هست که ساعت و تاریخ این مدل لب تاب ما پس از خاموش و روشن کردن تغییر میکنه جریان چیه؟
    دلایل متعددی داره حتی دلایلی که ممکن برای اولین بار کسی باهاش برخورد می کنه چون در کامپیوتر و کلا سیستم عامل همه چیز قابل رخ دادن هست ...
    ممکن از ویروس / مشکلات ریجستری / تنظیمات و ...باشه ...
    کلا اگر می تونی ویندوز رو دوباره نصب کن .

بعد میخواستم بپرسم که روش درست نصب کردن درایور کارت گرافیک ati این مدل لپ تاپ چجوریه؟
    اینجارو بخون پست 4717 ...
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

بچه ها من فن لپتاپم یکی دو هفته است بعضی وقتها خوب کار نمی کنه و صدای عجیبی می ده.وقتی مثلا یک ساعت بازی می کنم بعدش که دور فن میاد پایین این صدا ها رو می ده.ولی اگه دوباره بازی کنم و دور فن بره بالا تقریبا عادی می شه.تا حالا دو بار هم موقع روشن کردن سیستم قبل از بوت یه ارور داده که فن سیستم درست کار نمی کنه و بعد خاموش می شه.ولی دفعه بعد راحت بوت می شه.مشکل خاصی نداشتم باهاش تا حالا و دمای سیستمم حتی تو حالتی که صدا می ده بالا نمی ره.ولی من چون تا حالا پشت لپتاپ رو باز نکرد و قطعاتش رو ندیدم می خواستم بپرسم که ایا این لپتاپ فقط یه فن داره یا مثل desktop برای cpu یا gpu هم فن کوچک جدا گانه داره؟اخه جایی نشنیدم در مورد لپپتاپ.یعنی مشکل از خود فن اصلیه؟تو برنامه speed fan یه گزینه داره نوشته gpu fan جلوش نوسته 0RPM البته speedfan چرت و پرت زیاد می نویسه.ولی Gpu هم فن جدا داره برای لپتاپ؟!
    من dv6 6070 دارم
    راستی نرم افزاری برای تست فن هست؟
    Last edited by amin666; 24-11-2012 at 13:05.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت

پيش فرض

نه یه فن داره و نوعش هم sonun تایوان هست ...
    این طور که مشخصه روتور دچار مشکل شده و نمی تونه درست بچرخه شک نکن باید عوض شه ...
    البته سیستم هنوز مشکل رو در حدی ندیده که بخواد ارور بده چون هنوز داره می چرخه ولی با روتور دچار مشکل مثل پرنده ای که بالش شکسته ...
    مشکلی نیست و نهایتا 60-50 می گیرن و عوض می کنن ...
    فقط باید ببری گارانتی خوب تو پاساژ رضا .
    فن پاویلیون هم تو سایت ebay حدودا 15 دلار قیمتشه که با چیزای دیگه ش میشه 60-50 تومن ..
    ممکنه تا 6 ماه دیگه هم کار کنه اما تو دور پایین و تو شب ویز ویز می کنه چون روتور خراب شده ...
    اصلا چیز عجیبی هم نیست چون خیلی چرخیده و به هر حال یه عمری داره و باید جایگزین بشه ..
    اینم عکس :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by PersianEm0b0y; 24-11-2012 at 13:17.

7. 2 کاربر از PersianEm0b0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

من حدود یک ساله لپتاپ رو دارم.هنوز یه کم از گارانتیش مونده فکر کنم.گارانتی golden بود اول که خریدم.400 روزه.همون پاسا÷ رضا هم هست.به نظرت قبول می کنه که رایگان عوض کنه؟چون فنه دیگه.تو لیستشم جزو قظعات خارج از گارانتی نیست.ارزش داره ببرم اونجا لپتاپ رو؟اخه مشکلش یه جوریه دائمی نیست و مثلا الان که دارم کار می کنم اصلا هیچ صدایی نمی ده و عادی کار می کنه.حتی اگه دو روزم همینجوری کار کنم مظلکی پیش نمی اد احتمالا.ولی اگه یه کم زیاد بازی کنم و بعد دوباره بازی رو ببندم یه ربع بعدش رو دور پایین صدا می ده.تو خود بازی هم مشکلی نیست.تازه بعضی وقتها بازی هم می کنم (مثلا نیم ساعت) بعدش هم باز مشکلی نداره.یه جورایی بازی در اورده! خب ببری گارانتی اول باید بهشون نشون بدی که داره بد کار می کنه.اینجوری بگیر نگیر داره.ممکنه اونجا خوب کار کنه! خودمم نمی خوام پشت لپتاپ رو درارم.به نظرت با روغن کاری و اینا حل نمی شه؟فکر نکنم چیزیش مثلا شکسته باشه یا ... .خودم می گم شاید گرد و خاک و ... گرفته باشه یا یه چی تو این مایه ها.وگر نه باید کلا مشکل می داشت.من داییم ساله یه کامپک داره صبح تا شبم روشنه تا حالا فنش مشکل نداشته.من که یه ساله دارم.می ترسم ببرم گارانتی هیچی هم نباشه الکی سر کیسه ام کنند.می شناسی این مردم رو که!

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت

پيش فرض

اگر تموم نشده باشه باید عوض کنه ..
    من نظرم اینه اول ببری گارانتی خودش ببینی چی میگه اگر چرت و پرت گفت و پول خواست باهاش کل کل کن ببین چیکار می تونی بکنی .
    اگر راضی نشد ببر جای دیگه تو همون پاساژ رضا نه جای دیگه ...
    یه گارانتی هست تو طبقه اول پاساژ رضا ( اول منظورم اینه از وسطای بازار که از اون پله ها میری بالا همون اولین طبقه آخرین گارانتی درشم روش از این نوارهای سفید داره و رگه رگه ست فکر کنم اسمش ایران نوین باشه ) ببر اونجا بگو فن پاویلیون 6000 می خوام همشون دارن و همه هم یک قیمته ...
    نباید بیشتر از 60-50 باشه دیگه آخرش 70 اگر مثلا گارانتی خودت نه ایران نوین ( چون ایران نوین بالا نمی گه قیمت خودشو می گیره ) گفت 150-140 بدون می خواد بکنه تو آستینت و بش بگو بیااااااااااااااااااا !!!!
    اما در مورد خود فن اصلا حرفی نمیشه در مورد این که عمرش تموم شده ست زد و باید عوض شه ...
    البته ممکن تا مدت ها هم کار کنه اما دیگه هیچ وقت مثل اولش نمیشه ...
    نه اصلا روغن کاری نکن چون نه تنها درست نمیشه سیستم رو هم بهم میریزه ...
    نه اصلا باز کردن لپ تاپ مشکلی نیست چون فن دقیقا پشت دستگاه هست و اصلا قسمت های دیگه باز نمیشه و شک نکن لپ تاپت کوچکترین تغییری بعد از تعویض فن نمی کنه چون اصلا دخالتی تو قسمت های دیگه نمیشه که این به دلیل طراحی داخلی عالی اچ پی هست چون پیش بینی چنین چیزی رو طراحان کردن ...
    نه اون کامپک که بحثش جداس شما یه سال پشت هم بازی های سنگین رو اجرا کردی با CoolSense طبیعتا از عمر روتور کم میشه اما اگر استفاده کامپک رو ازش داشتی تا 4-3 سال خراب نمیشد ...
    در کل اصلا جای نگرانی نیست و اگر بردی ایزان نوین مطمئن باش بهرین سرویس رو داره به همراه فن اورجینال مثل روز اول ...

10. این کاربر از PersianEm0b0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

منظورت از پاسا÷ رضا چهار راه ولیعصره یا یه جا دیگه؟!! چون اونجا پله نداره!

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت

پيش فرض

نه بازار رضا 4 راه ولی عصر ...
    اگر رفته باشی که رفتی دیدی دو تا در ورودی اتومات داره به فاطله چند متر از هم ...
    از یکی شون وارد پاساژ شو بعد رسیدی وسطش دقیقا پشت قسمت مدیریت که حراست و ...هست یه پله داره میره بالا ...
    اصلا چه کاریه بپرس قسمت گارانتی ها کجاس میگن برو از پله ها بالا ...!

13. این کاربر از PersianEm0b0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •