تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 302 از 399 اولاول ... 202252292298299300301302303304305306312352 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,011 به 3,020 از 3981

نام تاپيک: ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

پودمانی رو میگی دیگه؟
    پودمانی علمی کاربردی زیاد میگن جالب نیست و باید آخرش آزمون هم بدید.
    ولی نه کلا اگر بتونی تهران باشی علمی کاربردی بهتره منم کنکور اصلیشو میدوم اگر بشه عوض کنم.

ما که آزمون دادیم یکبار اول برای پذیرش و فکر نکنم دیگه نیاز به آزمون باشه برای ماها که از طریق آزمون وارد دانشگاه علمی کاربردی پودمانی بشیم
    دوره کاردانی پودمانی که کنکور نداره اخر سر یک امتحان جامع هم دارند ولی دوره کاردانی که کنکور داره در آخر سر امتحان جامع ندارندحالا شما این مورد رو مطمئنی ؟
    امروز من رفتم قزوین برای پرسیدن شرایط ثبت نام
    من رشته نرم افزار وبدم الان it قبول شدم فکر کنم حدود 2 تا درس پیش نیاز باید بگذرونم + اینکه گفتن ترم الو کلاس ها رو ما براتون انتخاب میکنیم و از ترم 2 به بعد شما خودتون هر روز دوست داشتید کلاس هاتون رو بر میدارید و میتونید پنجشنبه جمعه ها هم بیاین ولی ترم اول 2 روز در هفته کلاس هست اونم وسط هفته
    شهریه هم 2236 هزار تومان که خود دانشگاه میگرفت و حدود 40 هزار تومان هم 15 درصد حق نظارت دانشگاه علمی کاربردی بود که رو هم میشد چیزی حدود 380 هزار تومان برای ترم اول

آخر فروم باز ARASH66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ■ قلب زمین

پيش فرض

والا تا اونجایی که من میدونم پودمان یعنی آزمون آخر ولی مثل اینکه آزمون اولش گرفتن پس مشکلی نداره، حالا باز از بچه های تاپیک علمی کاربردی برسیم.
    کنکور it که دادین و قبول شدین سوالاش با نرم افزار متفاوت بود دیگه؟
    قزوین رفتید ثبت نام کرد؟

کاربر فعال انجمن ادبیات Puneh.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    فیس آباد

پيش فرض

من رشته نرم افزار وبدم الان it قبول شدم فکر کنم حدود 2 تا درس پیش نیاز باید بگذرونم + اینکه گفتن ترم الو کلاس ها رو ما براتون انتخاب میکنیم و از ترم 2 به بعد شما خودتون هر روز دوست داشتید کلاس هاتون رو بر میدارید و میتونید پنجشنبه جمعه ها هم بیاین ولی ترم اول 2 روز در هفته کلاس هست اونم وسط هفته
    شهریه هم 2236 هزار تومان که خود دانشگاه میگرفت و حدود 40 هزار تومان هم 15 درصد حق نظارت دانشگاه علمی کاربردی بود که رو هم میشد چیزی حدود 380 هزار تومان برای ترم اول
    شهریه اش که با غیر انتفاعی تقریبأ یکسانه
    برای کلاسها هم / خوب هرجای دیگه قبول شی می تونی کلاسهات رو جوری انتخاب کنی که به کارت لطمه نخوره
    البتهبرای شاغلین پیام نور و علمی کاربردی بهتره / شما که تقریبأ می دونی کجا قبولی ، از اونجا هم بپرس شاید با شرایط کاریت جور باشه

والا تا اونجایی که من میدونم پودمان یعنی آزمون آخر ولی مثل اینکه آزمون اولش گرفتن پس مشکلی نداره، حالا باز از بچه های تاپیک علمی کاربردی برسیم.
    آره من هم فکر می کنم پودمانی دیگه کنکور اولیه نداره /

آخر فروم باز Mahiar0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

این نتیجه کاردانی به کارشناسی که جدیدا انتخاب رشته کردند کی میاد؟

آخر فروم باز MoH_@_MaD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان همین الان تو اخبار شبانگاهی شبکه 3 اعلام کرد که نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فردا میاد
    به امید قبولی همه ی دوستان عزیز

6. 3 کاربر از MoH_@_MaD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

منم این خبر رو شنیدم ولی ساعتشو نگفت بد جنس

راجع به کسانی که از علمی کاربردی می خواستن بدونن:من کاردانیم از موسسه نو آوران عصر داننش پودمانی در تهران خیابان سید خندان میباشد.
    علمی کاربردی 2 مدل داره 1. ترمیک(ترمی) ---->هم کاردانی داره و هم کارشناسی.اول کنکور داده میشود در صورت قبولی وارد دانشگاه شده
    2.پودمانی------>تا پارسال فقط کاردانی داشت اما امسال کارشناسی هم گذاشتن.تا پارسال آخرش آزمون جامع میدادیم اما امسال از کسانی که کارشناسی شرکت کردن اولل آزمون گرفته شد به جای آخر..آزمون بسیار ساده است همه قبول میشون البته فقط پودمانی را عرض کردم آزمون ترمی تقریبا سخته قبولیش هم راحت نیست.کاردانی تا معدل 16 ما تو کلاسمان داشتیم البته چون شرط معدله و کاردانی بود و دانشگاه تو تهران زیاد داره احتمال قبولی تا معدل 12 هم وجود داره
    مدرکشم خوبه البته باید تلاش کنی تا یاد بگیری هر چیزیو نه اینکه واسه نمره بری مدرک منو شرکت های بزرگ مثل مشاورین آتک قبول کردن البته نرم افزار جانبی قوی که بلدم باعث شد وگرنه به مدرک ربط نداره .راستی اگه دانشگاه علمی کاربردی خوب میخواین اول دانشگاه خودم و دوم هر دانشگاهی به جز دانشگاههایی که زیر نظر وزارت ارشاد هستند.چون هم شهریه اونه از جاهای دیگه بالاتره هم واحد کمتر میدن.یعنی انهایی که زذن واحد 1.2.3...52 و یا هر چیزی خوب نیست

و خوبی علم کاربردی کلا به اینه که هر رشته ای باشی مهم نیست میتونی هر رشته ای علاقه داری بخونی تازه اگه دوست نداشتی بعد از ترم 1 مجاز به تغیر رشته هستی

کاربر فعال انجمن ریاضیات hts1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان همین الان تو اخبار شبانگاهی شبکه 3 اعلام کرد که نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فردا میاد
    به امید قبولی همه ی دوستان عزیز
    پس کو چرا نیومده؟؟
    فک کنم سازمان سنجش کنکور کاردانی به کاترشناسی رو از یاد برده

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

کنکور it که دادین و قبول شدین سوالاش با نرم افزار متفاوت بود دیگه؟
    قزوین رفتید ثبت نام کرد؟
    من نرم افزار کنکور دادم ولی چون غلمی کاربردی تو مقطع کاردانی به کارشناسی پودمانی رشته نرم افزار نداشت (البته فکر کنم) من زدم IT گرایش تجارت الکترونیک و قبول شدم
    دیروز رفتم برای ثبت نام اما ثبت نام نکردم و منتظرم جواب سراسری بیاد چون اون رو هم 100% قبولم برم ببینم اون دانشگاه چطوره

---------- Post added at 08:20 AM ---------- Previous post was at 08:19 AM ----------

شهریه اش که با غیر انتفاعی تقریبأ یکسانه
    برای کلاسها هم / خوب هرجای دیگه قبول شی می تونی کلاسهات رو جوری انتخاب کنی که به کارت لطمه نخوره
    البتهبرای شاغلین پیام نور و علمی کاربردی بهتره / شما که تقریبأ می دونی کجا قبولی ، از اونجا هم بپرس شاید با شرایط کاریت جور باشه

آره من هم فکر می کنم پودمانی دیگه کنکور اولیه نداره /
    شهریه حدود 400 باید در نظر بگیری البته من که نمر افزار بودم گفت حدودا 2 تا درس پیش نیاز باید بگذرونی

10. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ادبیات Puneh.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    فیس آباد

پيش فرض

حدود 380 هزار تومان
    شهریه حدود 400 باید در نظر بگیری البته من که نمر افزار بودم گفت حدودا 2 تا درس پیش نیاز باید بگذرونی

این دوتا که فرقی با هم ندارن
    حدود 380 = حدود 400
    پارسال دانشگاه غیر انتفاعی شاهرود ترم اول رو بدون استثناء از همه ورودی های جدیدشون 400 گرفته بود / باید ببینیم امسال چه خوابی برامون دیدن فکر می کنم تقریبأ همه جا مثل هم باشه

در آغاز فعالیت mr.kazemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    shahin shahr

پيش فرض

اول گفتن نتایج نهایی اوایل صبح سه شنبه میاد الان میگن ساعت 18 . دارم دیوونه میشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •