تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3013 از 4105 اولاول ... 2013251329132963300330093010301130123013301430153016301730233063311335134013 ... آخرآخر
نمايش نتايج 30,121 به 30,130 از 41045

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال imnot12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام
    دوستان مشکل من اینکه من راست دستم ولی نمیتونم چشم چپم رو ببندم میترسم الان که تو اموزشی هستم تو میدان تیر به مشکل بخورم کسی همچین تجربه ای داره ؟؟ ادمی با شرایط من باید چی کار کنه؟؟
    یکی هم اینکه دوستان میان دوره 100% واسه همه پادگان ها هست؟؟ مثلا مایی که الان عجب شیریم امکان داره ندن؟؟ یا نمیتونن باید بدن؟؟ اگه بدن همون بعد اولین ماهه؟؟
    نگران نباش من هم تو آموزشی چونین افرادی با هام بودن و مشکلی تو تیر اندازی نداشتن
    بله میان دوره واسه همه هست و معمولا بعد ماه اول میدن عجب شیر حتما میده اگه تو ماه اول تعطیلات چند روزه نداشته باشه بعد ماه اول میدن ولی میان دوره ما رو همون 5روز اول آموزشی بهمون دادن

2. این کاربر از imnot12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

چرا پست من تایید نشد؟ لطفا اجازه بدی پست من منتشر بشه چون عجله دارم. ممنون من دو تا سوال پرسیده بودم. یکی اینکه من درخواست امریه دادم، حالا اگر بر برای پذیرش سپاه اقدام کنم تداخل ندارن؟ دوم اینکه سپاه حتما می اندازه تو شهر خودم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

نگران نباش من هم تو آموزشی چونین افرادی با هام بودن و مشکلی تو تیر اندازی نداشتن
    بله میان دوره واسه همه هست و معمولا بعد ماه اول میدن عجب شیر حتما میده اگه تو ماه اول تعطیلات چند روزه نداشته باشه بعد ماه اول میدن ولی میان دوره ما رو همون 5روز اول آموزشی بهمون دادن
    تو این ماه که فقط 2 تا شنبه تعطیل داریم که بینشون 1 هفته فاصله هست پس 100 % میدن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

دوستان ، با دیپلم برم سربازی خیلی سخت میگذره؟
    من ۲۱ سالم هست میخوام از دانشگاه انصراف بدم

داره خودمونی میشه MICHAEL SCOFIELD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

داداش الان که به لیسانسه ها هم تو ارتش گروهبانی میدن که میشه گفت فرق آنچنانی با سرباز صفر نداره.
    باید خودتو برای جاهای دور و امکانات کم و نگهبانی های زیاد و تلف شدن وقتت، حرف شنیدن از هر خری آماده کنی. کلمات نمی تونن توصیف کنن که سربازی چه بدبختی ایه، باید خودت بری از نزدیک ببینی، یا باید خیلی خوش شانس باشی که بیفتی جای خوب و نزدیک یا اینکه پارتی کلفت داشته باشی. منظورم یگانه ها چون آموزشی که کلش دوماهه

7. این کاربر از MICHAEL SCOFIELD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سربازى هميشه سخت بوده و هست و براى ديپلم و فوق ليسانس فرقى نداره بيشترين وجه مشترك جنگ اعصاب است كه اين فشار رو بچه هاى تحصيل كرده با سن بالا بيشتر حس مى كنند ، بعضى از كادرى ها هميشه از ناحيه قدرت و تكبر با شما صحبت مى كند و براى او فرقى ندارد كه ميزان تحصيلات شما چه ميزان است و همين طور كه در جامعه انسان هاى خوب و بد است در محيط نظانى نيز چنين است و هستند افرادى كه با احترام و نه از ناحيه بالاتر با شما صحبت مى كنند، در خدمت كسى حق فحاشى و ازار جسمى ندارد و مى توانيد از او به راحتى به بازررسى شكايت كنيد ، گاهى سربازان با حرفه اى كه ياد دارند خدمت راحتى خواهند داشت به عنوان مقال سربازى در پادگان بود كه چون عكاسى و كار با فوتوشاپ را مى دانست خدمتش نسبت به افسران خيلى راحتر بود ، ٢١ ماه خدمت زودتر از اون چيزى كه فكر مى كنيد سپرى ميشه و سختى خدمت در مقابل مشكلات زندگى كه در ابنده هر فردى مى تواند داشته باشد چيز جزى و اندكى است

Sent from my iPad mini 2 using Tapatalk

9. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

دوستان اگر شهر خودمون بی افتیم . با مدرک لیسانس و گروهبان یکمی آیا میتونیم هر روز غیر از روز های نگهبانی بیام خونه ؟؟
    بله و روز برگ خواهيد بود
    سلام
    دوستان مشکل من اینکه من راست دستم ولی نمیتونم چشم چپم رو ببندم میترسم الان که تو اموزشی هستم تو میدان تیر به مشکل بخورم کسی همچین تجربه ای داره ؟؟ ادمی با شرایط من باید چی کار کنه؟؟
    یکی هم اینکه دوستان میان دوره 100% واسه همه پادگان ها هست؟؟ مثلا مایی که الان عجب شیریم امکان داره ندن؟؟ یا نمیتونن باید بدن؟؟ اگه بدن همون بعد اولین ماهه؟؟
    سخت نگير دوست عزبز ، فكر كردى همه سربازان خال وسط سيبل رو مى زنند وقتى ميدان تير باشى ميبينى كه اكثرا تيرها به خاكريز بر خورد مى كنه كه ناشى از عدم صحيح نشانه گيرى يا اينكه اساحه درست قلق گيرى نشده ، در ضمن با دو روز تير اندازى با ژ٣ كسى تيرانداز حرفه اى نميشه براى اين كار تمرين زيادى لازم است
    ميان دوره هميشه هست اما ممكنه تعداد روزهاى ان نسبت به هر دوره متفاوت باشد در اخر ماه اول قبل از ماه دوم ميان دوره خواهيد داشت

Sent from my iPad mini 2 using Tapatalk

11. 2 کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Mohammad_666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    متاسفانه ->ایران - تهران

پيش فرض

دوستانی که دوره کد پرندک بودن یه راهنمایی بدن انشاا... قرار فردا صبح بریم میخواستم بدونم مثل آموزشی باید شخصی کنیم برای ورود و خروج یا نه میشه نظامی رفت و دوم اینکه روز اول تا چه ساعتی باید اونجا حضور داشته باشیم آیا همون شب اونجا میمونیم یا ول میکنن چند روز دیگه بیایم ؟واسه این میپرسم که پتو اینا ببریم یا نه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوستان میشه محل دقیق قرار گیری اتیکت سربازی رو لطف کنید در ضمن میشه این اتیکتو نو خونه دوخت؟؟

پروفشنال imnot12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

دوستانی که دوره کد پرندک بودن یه راهنمایی بدن انشاا... قرار فردا صبح بریم میخواستم بدونم مثل آموزشی باید شخصی کنیم برای ورود و خروج یا نه میشه نظامی رفت و دوم اینکه روز اول تا چه ساعتی باید اونجا حضور داشته باشیم آیا همون شب اونجا میمونیم یا ول میکنن چند روز دیگه بیایم ؟واسه این میپرسم که پتو اینا ببریم یا نه
    اونجا زیاد به لباس شخصی یا نظامی گیر نمیدن من شخصی میرفتم و می اومدم نظامی هم بری فرقی نمیکنه
    ساعت 11-12خوبه چون زودتر بری باید زیر افتاب بشینی تا 100نفرتون تکمیل بشه بعد میرید داخل آسایشگاه تخت ها رو مشخص میکنن و انکارد میکنن پتو با خودت ببر حتما هفته اول هم روز برگ نمیدن هفته بعد هم که همه کف برگ میشن هر روز

15. 2 کاربر از imnot12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 23 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 23 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •