تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 301 از 457 اولاول ... 201251291297298299300301302303304305311351401 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,001 به 3,010 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام
    کومودو در ورژن7 در ویندوز 8.1 دسترسی نرم افزار های ویندوز8.1رو قطع میکنه یعنی بعضی ها اجرا نمیشن و بعضی ها هم میگن به اینترنت دسترسی ندارن
    این مشکل بعد نصب بوجود اومد:|
    یه راه حل بدین درضمن من فقط انتی ویروسش رو نصب کردم و فایروال نداره خودمم نفهمیدم چرا اینجوری شده ولی بعد نصب کومودو اینجوری شد عایا چنین چیزی ممکنه که دسترسیشون رو قطع کنه؟؟
    سلام

الان روی سیستم شما اینترنت سکیوریتی کومودو نصبه یا فقط آنتی ویروس؟

فایروالتون چیه؟

ممنونم بابت پاسخگویی علی جان
    1- دیشب همین قوانین به ترتیب چیدمان عکس بالایی بودند ولی امروز قوانین گوشی ها و لپ تاپ Dell از تمامیه قوانین پایینتر بودند و دوباره درستشون کردم

2- بله مشکل منم همینه! با اینکه سیستمی به سیستم من وصل هستش ولی در قسمت In چیزی نشون نمیده!
    ثبت گزارشات فعال باشه یا غیرفعال؟
    قانون دوم که گفتین حذف شد.
    1- خب اون میتونه یه ایراد باشه، باید تست کنم روی این نسخه بتا.

2- ثبت گزارش فعال باشه و بعد از برقراری ارتباط گزارشات فایل را نگاه کن، میبینی که نوع ارتباط Out هست.

2. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

2- ثبت گزارش فعال باشه و بعد از برقراری ارتباط گزارشات فایل را نگاه کن، میبینی که نوع ارتباط Out هست.
    با تعاریف قوانین جدید، دوباره گزینه ی Block Incoming Connection رو میزنم و دوباره قوانین جدید میرن بعد قانون Block IP In From MAC Any To MAC Any Where Protocol Is Any !! درصورتی که نباید اینطور عمل کنه!
    با اینکه قوانین جدید تعریف شدن ولی بازم دستگاه ها متصل نمیشن و باید Alert Incoming Connection رو بزنم تا بتونن متصل شن!

بله ارتباط Out هستش، درصورتی که باید In باشن، درست فهمیدم؟

4. 5 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلامی دوباره علی جان
    خسته نباشی
    من بازم سعی کردم قوانین جدید تعریف کنم تا این مشکل برطرف شه ولی نشد!
    فقط تو قانون Block IP In From MAC Any To MAC Any Where Protocol Is Any در قسمت Exclude وقتی MAC Address دستگاه مورد نظر رو میدم، حتی وقتی Stealth Port در حالت Block All Incoming Connection دستگاه مورد نظر متصل میشه!!
    البته حساسیت نشان دادنم بخاطر اینه که پورت ها باز می مونند و امنیت سیستم کمتر میشه

6. 5 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

1-با تعاریف قوانین جدید، دوباره گزینه ی Block Incoming Connection رو میزنم و دوباره قوانین جدید میرن بعد قانون Block IP In From MAC Any To MAC Any Where Protocol Is Any !! درصورتی که نباید اینطور عمل کنه!
    2-با اینکه قوانین جدید تعریف شدن ولی بازم دستگاه ها متصل نمیشن و باید Alert Incoming Connection رو بزنم تا بتونن متصل شن!

2-بله ارتباط Out هستش، درصورتی که باید In باشن، درست فهمیدم؟
    1- خب اول تکلیف ارتباطهای ورودی را از طریق Stealth Ports مشخص بکنید(انتخاب شما اثر مستقیم در قسمت Global Rules داره.).... بعد اون قاونها را بسازید. (اگر بعد از ریستارت این اتفاق میافته ایراد هست)

2- با اون اتفاقی که میافته و قوانین شما میرن پایین... طبیعی است که کار هم نکنند.

3- مطمئن بودم که Out هست.

بله در اون قسمت مشخص میکنه، اگر ارتباط شکل بگیره و اولین درخواست از سیستم شما نباشه و از دستگاه دیگری Request دریافت بشه.
    از اونجایی که در قانون فایروال ، تیک ثبت گزارش را برای نوکیا فعال کردی، وقتی ارتباط برقرار شد به قسمت گزارشات برو و به وقایع فایروال نگاه کن.
    آدرس مبدا و مقصد را نشون میده ، در حالیکه در قسمت Target نوع درخواست و ارتباط را Out ثبت کرده.
    پس نشون ندادن کانکشن در قسمت ارتباطهای In طبیعی است.

سلامی دوباره علی جان
    خسته نباشی
    من بازم سعی کردم قوانین جدید تعریف کنم تا این مشکل برطرف شه ولی نشد!
    1- فقط تو قانون Block IP In From MAC Any To MAC Any Where Protocol Is Any در قسمت Exclude وقتی MAC Address دستگاه مورد نظر رو میدم، حتی وقتی Stealth Port در حالت Block All Incoming Connection دستگاه مورد نظر متصل میشه!!
    2- البته حساسیت نشان دادنم بخاطر اینه که پورت ها باز می مونند و امنیت سیستم کمتر میشه
    1- مسعود جان، این مورد که طبیعی است. وقتی آدرسی را با انتخاب Exclude برای قانون....... Block IP In مشخص میکنید، یعنی اون آدرس را مستثنی کردید، یعنی همه ی آدرسها، بجز این آدرس. (خیلی ساده است). بنابراین از اینکه در این حالتی که فرمودی اتصال برقرار است که جای تعجب نداره.( حتی با فرض اینکه ارتباط شما Incoming باشه)

2- واسه من حساسیت شما خوبه، چون شاید یه ایرادی...موردی... چیزی را کشف کردیم.

8. 8 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

1- خب اول تکلیف ارتباطهای ورودی را از طریق Stealth Ports مشخص بکنید(انتخاب شما اثر مستقیم در قسمت Global Rules داره.).... بعد اون قاونها را بسازید. (اگر بعد از ریستارت این اتفاق میافته ایراد هست)
    پس یعنی باید بعد از تکلیف ارتباطات ورودی Stealth Port قوانین جدید رو ساخت؟ یعنی نمیشه قوانین جدید رو در همون تنظیمات جابجا کرد؟!

2- با اون اتفاقی که میافته و قوانین شما میرن پایین... طبیعی است که کار هم نکنند.
    وقتی بلاک رو انتخاب میکنم و قوانین رو جابجا میکنم، باز نمیشه دستگاه ها متصل و از نت استفاده کنند، با قوانین جدید باید، پورت ها رو از بلاک دربیارم! (خودمم نفهمیدم چی گفتم )

3- مطمئن بودم که Out هست.

پس نشون ندادن کانکشن در قسمت ارتباطهای In طبیعی است.
    بنظرم اتفاقا باید نشون بده، چون دستگاهی به سیستمم متصل هست و باید In نشون بده

1- مسعود جان، این مورد که طبیعی است. وقتی آدرسی را با انتخاب Exclude برای قانون....... Block IP In مشخص میکنید، یعنی اون آدرس را مستثنی کردید، یعنی همه ی آدرسها، بجز این آدرس. (خیلی ساده است). بنابراین از اینکه در این حالتی که فرمودی اتصال برقرار است که جای تعجب نداره.( حتی با فرض اینکه ارتباط شما Incoming باشه)
    بله این درسته، چون بقول شما همه رو بجز آدرس مورد نظر بلاک میکنه و دستگاه میتونه به شما متصل شه
    2- واسه من حساسیت شما خوبه، چون شاید یه ایرادی...موردی... چیزی را کشف کردیم.
    مخلصیم علی جان
    ببخش خیلی پیچیده شد مسئله
    طرز بیانم خیلی مبهم شد

10. 6 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

یعنی باید بعد از تکلیف ارتباطات ورودی Stealth Port قوانین جدید رو ساخت؟

منظورم اینه که اینجوری بهتره.

یعنی شما اول قوانین را میسازید بعد پیکربندی فایروال ( برای این بخش) را تغییر میدهید؟چرا؟ من دلیل خاصی برای این کار وارونه نمیبینم.

یعنی نمیشه قوانین جدید رو در همون تنظیمات جابجا کرد؟!

بله میشه... اما بهتره اول تکلیف کومودو را با پورتها و اتصالات مشخص کنید.( از قسمت Stealth Ports) تا کومودو بدونه با خودش چند چنده... بعد هر اضافه/کم/ویرایشی خواستید، انجام بدهید. اما اگر بعد از ریستارت ترتیب قوانین به هم ریخت ایراد هست. <-(من فقط دنبال این ایراد هستم)

بنظرم اتفاقا باید نشون بده، چون دستگاهی به سیستمم متصل هست و باید In نشون بده
    اینکه دو دستگاه به هم متصل هستند بیانگر این مورد نیست. اتصال روی دستگاه شما خروجی و روی دستگاه مقابل ورودی است. (وقتی کومودو در گزارشات فایروال میگه out هست، بعدش باید در پنجره اصلی یا کانکشهای فعال اونو In نشون بده؟ اینجوری که حرف کومودو دوتا میشه.)

بله ارتباطOut هستش، درصورتی که باید In باشن
    کی گفته باید In باشه؟
    اینو بخون: سیستم من به سیستم شما متصل است.... من میگم سیستم مسعود به سیستم من وصله پس باید In باشه... شما میگید. نه خیر سیستم علی به سیستم من وصله پس باید In باشه. میشه دعوا!.. کومودو میاد وسط میگه من حلش میکنم: چه کسی اول درخواست برقراری ارتباط داده.؟ ارتباط روی سیستم اون فرد میشه Out و کسی هم که این درخواست را قبول کرده ارتباط روی سیستم اون میشه In.

اما به طور کلی در همین شبکه خیالی خودمون چندین کانکشن میتونه شکل بگیره طبق نیاز برنامه ها و پروسه هامون که میتونه برخی خروجی و برخی ورودی باشند.

12. 8 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلامی دوباره به علی جان
    خسته نباشی
    علی جان این فایروال کومودو منو کشت!
    هرکاری میکنم نمیشه
    طبق روالی که گفتی رفتم ولی بازم با مشخص کردن Stealth Port و قوانین جدید، بازم نمیشه دستگاه ها متصل شد.

14. 5 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام
    ورژن 7 فاینال اومده یا نه؟
    اگه نه کی ریلیز میشه؟

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

سلام
    ورژن 7 فاینال اومده یا نه؟
    اگه نه کی ریلیز میشه؟
    مشخص نیست کی ریلیز میشه ولی نسخه RC اومده که خود من نصب دارم و مشکلی باهاش ندارم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

17. 6 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.New's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام

الان روی سیستم شما اینترنت سکیوریتی کومودو نصبه یا فقط آنتی ویروس؟

فایروالتون چیه؟

سلام ان موقع فقط انتی ویروس بود
    فایروالم فایروال ویندوز
    کومودو بسیار کند بود یعنی کامپیوتر کند نبود خود انتی ویروس هنگ بود
    دیگه ویندوز عوض کردم متاسفانه وگرنه اطلاعات کاملی میدادم

19. این کاربر از Mr.New بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •