تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 33 اولاول ... 202627282930313233 آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 325

نام تاپيک: شبکه کردن کامیپوتر با HDTV سامسونگ B690

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بچه ها سلام.من دوباره مزاحمتون شدم.چند روز پیش من با سام سرویس تماس گرفتم و مشکل teletext رو گفتم.گفتن کدوم طرف هست منزل گفتم فلان جا،یه شماره دادن که تماس گرفتم و صحبت کردم یه آقایی بود،گفت باشه برنامه تلویزیونت رو فردا میارم و برات نصب میکنم که اومد ولی فلش اون مشکل داشت و خوندنش طول میکشید گفت شاید به مشکل بر بخوره و چند روز بعد تماس بگیرم و هماهنگ کنم که دوباره بیاد.تو همین لحظه موبایلش زنگ خورد و مشغول صحبت شد و من تونستم از فایلهای مربوط به برنامه تو فلش عکس بگیرم که چند تا چیز نظر من رو جلب کرد.من خوذم ورژن 2006 رو از سایت مرکز دانلود سامسونگ برای این مدل دانلود کرده بودمو داشتم و بعد از مقایسه با هم متوجه چند تا تفاوت شدم.
    1. سایز فولدر برنامه ای که سام سرویس آورده بود 72MB و 19 فایل بود ولی برنامه سایت سامسونگ 61MB و 11 فایل بود.
    2.نوع پسوند بعضی از فایلها با هم فرق داشت.مثلا دو تا فایل حجیم تو هر دوی این فودرها بود که تو فولدر مربوط به سام سرویس appdata.imgو exe.img بود ولی تو فولدر دانلود شده از سایت سامسونگ دانلود سنتر appdata.img.enc و exe.img.enc بود.
    3.تو فولدر مربوط به سام سرویس چندتا فایل اضافه با حجم های چند مگابایتی هم هست.
    برای واضحتر شدن موضوع دو تا عکس براتون گرفتم،لطفا دوستان و اساتیدی که تو این زمینه تجربه دارن و یا با Linux آشنایی دارن راهنمایی کنن.چون مسئولش که فایل رو آورده بود گفت امکانش هست که با این برنامه مشکل MAC invalid هم حل بشه.
    ببخشید که مثل قصه طولانی شد.
    ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام من مشکلی در استفاده از اینترنت led c6900 دارم . تلویزیون در آزمایش شبکه موفق عمل میکند ولی در صفحه استفاده از اینترنت عمل خاصی صورت نمیگیرد راهنمائی کنید برای دریافت اطلاعات چکار کنم . ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بچه ها سلام.من دوباره مزاحمتون شدم.چند روز پیش من با سام سرویس تماس گرفتم و مشکل teletext رو گفتم.گفتن کدوم طرف هست منزل گفتم فلان جا،یه شماره دادن که تماس گرفتم و صحبت کردم یه آقایی بود،گفت باشه برنامه تلویزیونت رو فردا میارم و برات نصب میکنم که اومد ولی فلش اون مشکل داشت و خوندنش طول میکشید گفت شاید به مشکل بر بخوره و چند روز بعد تماس بگیرم و هماهنگ کنم که دوباره بیاد.تو همین لحظه موبایلش زنگ خورد و مشغول صحبت شد و من تونستم از فایلهای مربوط به برنامه تو فلش عکس بگیرم که چند تا چیز نظر من رو جلب کرد.من خوذم ورژن 2006 رو از سایت مرکز دانلود سامسونگ برای این مدل دانلود کرده بودمو داشتم و بعد از مقایسه با هم متوجه چند تا تفاوت شدم.
    1. سایز فولدر برنامه ای که سام سرویس آورده بود 72MB و 19 فایل بود ولی برنامه سایت سامسونگ 61MB و 11 فایل بود.
    2.نوع پسوند بعضی از فایلها با هم فرق داشت.مثلا دو تا فایل حجیم تو هر دوی این فودرها بود که تو فولدر مربوط به سام سرویس appdata.imgو exe.img بود ولی تو فولدر دانلود شده از سایت سامسونگ دانلود سنتر appdata.img.enc و exe.img.enc بود.
    برای واضحتر شدن موضوع دو تا عکس براتون گرفتم،لطفا دوستان و اساتیدی که تو این زمینه تجربه دارن و یا با Linux آشنایی دارن راهنمایی کنن.چون مسئولش که فایل رو آورده بود گفت امکانش هست که با این برنامه مشکل MAC invalid هم حل بشه.
    ممنونم

بچه ها مثل اینکه عکس ها نمایش داده نمیشه،میتونین رو شکلک عکس کلیک راست کنین و Open in new tab یا open in new window رو انتخاب کنین تا تو پنجره دیگه باز بشه.شرمندم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ممنونم

بچه ها مثل اینکه عکس ها نمایش داده نمیشه،میتونین رو شکلک عکس کلیک راست کنین و Open in new tab یا open in new window رو انتخاب کنین تا تو پنجره دیگه باز بشه.شرمندم
    توی این پست آخری شما هم عکسی دیده نمیشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

مهدی جان سلام.ممنون که گفتی آره فکر کنم بخاطر فیلتر بودن imageshack.us هست که اینجا نشونش نمیده.راهش اینه که رو شکلک عکس کلیک راست کنین و Open in new tab یا open in new window رو انتخاب کنین تا تو پنجره دیگه باز بشه.شرمندم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

آها! فهمیدم چی شد! من پست شما رو نقل قول کرده بودم ولی هیچ لینکی به عکس ندیدم داخلش. الان نوع ادیتور رو عوض کردم تازه لینک عکسها اومد.
    اینجا الان خود سایت imageshack رو من تونستم باز کنم اما نمیدونم چرا لینک اون عکسهای شما رو میزنم چیزی نمیاد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام من مشکلی در استفاده از اینترنت led c6900 دارم . تلویزیون در آزمایش شبکه موفق عمل میکند ولی در صفحه استفاده از اینترنت عمل خاصی صورت نمیگیرد راهنمائی کنید برای دریافت اطلاعات چکار کنم . ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

مهدی جان سلام باز هم مشخص نیست عکس ها؟
    Last edited by m_electronic61; 01-10-2010 at 03:08.

9. این کاربر از m_electronic61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

تلویزیون در آزمایش شبکه موفق عمل میکند ولی در صفحه internet@tv متنی به این شکل میآید :
    "به اینترنت متصل شده اید و از محتویات متنوع از طریق internet@tv لذت ببرید . ممکن است در بعضی کشورها موجود نباشد "
    و هیچ کلیدی برای عملکرد اینترنت کار نمیکند حتی کلیدهای رنگی

زودتر کمکم کنید . ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

mahdi_206 عزیز سلام.خوبی؟
    ممنون میشم یه نگاهی به پست قبلی من بندازی و نظرتو در مورد عکسها و فایلها بگی؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •