تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 26 از 26

نام تاپيک: امكانات فارسي در دلفي

آخر فروم باز mahdi bg's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    کارای زیر رو انجام بده مطمئن باش جواب می گیری
    1-یک Edit روی Form بذار
    2-خاصیت BiDiMode مربوط به فرم رو bdRightToLeft کن
    3-همین

دو تا کار دیگه اتقاق می افته
    1-ParentBiDiMode مربوط به Edit خودبه خود True میشه
    2- BiDiMode مربوط به Edit خود به خود bdRightToLeft میشه

امیدوارم مشکل حل شده باشه.
    البته من تنها با تغییر BiDiMode مربوط به Edit مشکلی پیش نم آد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shayan_p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

جناب آقاي Delphiandotnet مطمئنم كه سورسش همون سورسيه كه بايد باشه ولي مشكل يه چيز ديگس.

محمود آقاي عزيز امتحان كردم كار نميكنه.همچنين ويندوزم از RighttoLeft پشتيباني ميكنه.

مهدي آقاي عزيز(mehdi_gh125) فكر كنم اين راه درست باشه.من دلفي 7 كار ميكنم.اگه اين راهي كه گفتي تو دلفي 7 هستش آدرس دقيق بگو كه اول برم تو كودوم منو بعد كودوم گزينه و ... .

مهدي آقاي عزيز(Mahdi bg) همه ي اين كارايي رو كه ميگي كردم ولي فايده نداره.منم قبلا راهت اين كارو انجام ميدادم ولي بعد از عوض كردن ويندوز و نصب دوباره ي دلفي ديگه نميشه.

در هر صورت از همتون ممنونم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    گیلان _ رشت

پيش فرض

محمود آقاي عزيز امتحان كردم كار نميكنه.همچنين ويندوزم از RighttoLeft پشتيباني ميكنه.

مهدي آقاي عزيز(mehdi_gh125) فكر كنم اين راه درست باشه.من دلفي 7 كار ميكنم.اگه اين راهي كه گفتي تو دلفي 7 هستش آدرس دقيق بگو كه اول برم تو كودوم منو بعد كودوم گزينه و ... .
    سلام
    خوب منم همون حرفی رو که آقا مهدی گفت ، گفتم دیگه !!!!!!!
    از کجا می دونی ویندوزت راست به چپ رو پشتیبانی نمی کنه ؟ !! ، دلفی هم از روی ویندوز کار میک نه دیگه ، اگه راست به چپ تنظیم شده بود ، الان مشکلت حل می شه ، منظور از راست به چپ همون تنظیمات فارسی در کنترل پانل هست ...
    اگه هر کاری کردی درست نمی شه ، مطمئن باش که مشکلت همینه ...
    برو توی کنترل پانل و Regional Language و تنظیمات رو انجام بده ، همه چیز اونجا مشخص هست ...
    موفق باشی ...

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

اي ول كار كرد.
    محمود جان دستت درد نكنه
    من فكر كردم آقا مهدي ميگه بايد اين تنظيماتو از تو دلفي انجام بدي منم سه ساعت تو دلفي گشتم نتونستم

الان اگه برنامه اي رو كه نوشتم ببرم تو يه كامپيوتر ديگه اونجا اگه اين تنظيماتو نداشته باشه بايد خودم تنظيم كنم.قطعه كدي براي اين كار نيست

راستي كسي جواب سوال سوم و چهارم اولين پستم رو نمي دونه

از همه ي شما با مراما ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام شایان جان من هم دقیقا مشکل شما را داشتم حال روش کاملش واست می گم مطمئن باش جواب خواهی گرفت:
    وارد کنترل پنل شو و regional and languge options رو باز کن از تب اول(regional options) قسمت standards and formats یک combobox هست farsi رو انتخاب کن و ودر همان تب در قسمت location ,کمبو باکس دیگری هست که iran رو انتخاب کن مطمئن باش درست میشه اگر نشد باز هم بگو تا ببینیم مشکل اش چیه.

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام شایان جان من هم دقیقا مشکل شما را داشتم حال روش کاملش واست می گم مطمئن باش جواب خواهی گرفت:
    وارد کنترل پنل شو و regional and languge options رو باز کن از تب اول(regional options) قسمت standards and formats یک combobox هست farsi رو انتخاب کن و ودر همان تب در قسمت location ,کمبو باکس دیگری هست که iran رو انتخاب کن مطمئن باش درست میشه اگر نشد باز هم بگو تا ببینیم مشکل اش چیه.
    آقا دستت مرسي
    با راهنمايي شما بود كه به جواب رسيدم
    بازم ممنون

راستي كسي دستوري براي اين كار
    وارد کنترل پنل شو و regional and languge options رو باز کن از تب اول(regional options) قسمت standards and formats یک combobox هست farsi رو انتخاب کن و ودر همان تب در قسمت location ,کمبو باکس دیگری هست که iran رو انتخاب کن
    نداره

اگه تونستيد سوالاي سوم و چهارم اولين پستمو جواب بدين كه ديگه شرمندم ميكنين.

باتشكر shayan_p30

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •