تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 13 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 129

نام تاپيک: تهران در اشغال افغانی ها

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

به به اجمد ظاهر عزیز

به هرحال ممنون از لطف شما، چه هموطن چه غیر هموطن همه ی ما ماقبل وطن و کشور و دین و فرهنگ و ... انسانیم

اما سوال من: یه تست خیلی ساده ی نژاد پرستی بود، شما هر جواب دیگه ای غیر از خلبان به اون سوال بدی یعنی نژاد پرست هستی ولاغیر

سوال من ابدا تحقیرآمیز نیست، بلکه اونچه که در باطن و ذات انسانهاست ر بیرون میکشه
    شما هم با توجه به تاکیدت روی اینکه افعانستانی ها از نژاد و ... مردم ایران نیستن به نظر میرسه تمایلات نژادپرست گونه داشته باشی کما اینکه تاپیکی هم که زدین این رو تا حدی تایید میکنه

شما محبت بفرمایید یه تعریفی از منطق ارائه بدین تا ما هم بتونیم با منطق با شما صحبت کنیم
    شما خودت کسی بودی که تاپیک را منحرف کردی. شما خودت بخون که چی نوشتی و چی به چی شروع کردی. من که جواب سوال بی ربط شما را که نمیدم.

اما شما تاپیک را میخونی و جواب آن را هم باید بدی. اگر جواب آن را نداری و نمیدی پس تشریف ببرید. با سپاس از درک حضرتعالی

2. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

باز این مثال بهتر بود و بله نژاد افغان هیچ ربطی به ایرانی ها ندارد و کاربری که بالا خودش را ترکونده که ما کل قاره هستیم واقعا جای خنده و مضحکه دارد.

لطفا به بحث تاپیک برگردید. شما در شهرتان این موضوع چطور هست؟ آیا شاهد این حجم از مهاجران هستید؟ مشکلات و آثار آن؟

بله دوست من

در به اصطلاح شهرستان ما هم جاهایی هست که امثال من نرن بهتره یعنی سالم برنمیگردن
    میهمان نوازی ... از سر بی چیزی
    عامل اصلی ناامنی همین ها هستن موتور سواری لات گری ، قتل ... خیلی لات و لوت ها جلوی همینا لنگ میندازن
    البته بلوچ ها و بعضا حتی اعراب خوزستان هم هستن
    مثلا اعراب خوزستان دسته های عزاداری خودشون را دارن و در ماه رمضان تو محله های خودشون سینه میزنن
    همان طور که اشاره کردم
    خیلی هاشون حتی ازضمان جنگ تحمیلی اینجا بودن
    گفتم ... به سیستان بلوچستان و خراسان قانع نیستند
    چون بلوچستان غیر از تمساح و آدم کش چیز دیگری نداره
    مشهد هم یه شهر پوکیده و قدیمی

همیشه یادتون باشه مثلا خیلی از اهل تسنن بلوچ با تسنن کردستان هم در ارتباط هستن و اسلحه و مواد و قاچاق و غیره رد و بدل میکنن
    اهل تسنن بلوچ تا استان گرگان هم رفته اند
    تابستون که میشه میان همینجا
    با اون لباس ها و بوی متعفن
    کل شهر را به * و * میکشند

هملن طور که شما اشاره کردی نباشن بهتره
    یه ترتیبی بدن با این گرانی کارگر ایرانی استخدام بشه و همه را دیپورت کنن افغانستان
    ولی خودت که بهتر میدونی سیاست مملکت ما چیه
    تیپ فاطمیون و حوزه علمیه

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

....

لطفا به بحث تاپیک برگردید. شما در شهرتان این موضوع چطور هست؟ آیا شاهد این حجم از مهاجران هستید؟ مشکلات و آثار آن؟

حالا بابت اینکه به موضوع تاپیک برگردیم و نظر شما هم تامین بشه یه نکته ی جالب بد نیست بگم و اون هم اینه که اغلب شهرهای هم مرز با افغانستان، منطقه ی قرمز برای حضور افغانستانی هاست و همینطور سایر شهرهای مرزی و بسیاری از شهرهای غیرمرزی

و همین باعث میشه که تراکم افغانستانی ها در جاهایی مثل تهران زیاد تر بشه

آذربایجانشرقی اقامت اتباع افغانی در سطح استان ممنوع می‌باشد.
    2 آذربایجان غربی اقامت اتباع افغانی درسطح استان وكليه اتباع غير ايراني درشهرهاي مرزي استان ممنوع می‌باشد.
    3 اردبيل اقامت اتباع افغانی در سطح استان و اقامت اتباع عراقی در شهرستان‌های پارس آباد، بيله سوار، گرمی، مشکين شهر و نمين ممنوع می‌باشد.
    4 اصفهان اقامت اتباع افغانی در شهرستان‌های نطنز، فریدن، فریدون شهر، سميرم، چادگان، خوانسار، بخش مرازی اصفهان، دهاقان، نائين، گلپایگان، خور، بيابانك، اردستان، ابوزيد از شهرستان آران و بيد گل ممنوع می‌باشد.
    5 ایلام اقامت اتباع افغانی در سطح استان و اقامت كليه اتباع خارجي در شهرستان‌های مهران و دهلران و شهرهای مرزی ممنوع می‌باشد.
    6 البرز فاقد ممنوعيت.
    7 بوشهر اقامت اتباع افغانی در شهرستان‌های دیلم و گناوه ممنوع می‌باشد.
    8 تهران فاقد ممنوعيت به استثناي منطقه خجير در منطقه 13شهرداري تهران براي اتباع افغاني.
    9 چهارمحال بختياری اقامت اتباع افغانی در سطح استان ممنوع می‌باشد.
    10 خراسان جنوبی اقامت كليه اتباع خارجي در شهرستان‌های مرزي نهبندان، سربيشه، درميان، قاين، زيركوه، فردوس و سرایان و طبس ممنوع می‌باشد. اقامت اتباع افغاني در شهرستان‌های بيرجند و خوسف مجاز است. اقامت اتباع عراقی در سطح استان ممنوع است .
    11 خراسان شمالی اقامت اتباع افغانی و عراقی در سطح استان ممنوع می‌باشد.
    12 خراسان رضوی اقامت اتباع افغانی در شهرستان‌های مرزی:تربت جام،قوچان، تایباد،خواف،سرخس،ککلات نادری و درگز ممنوع است .
    13 خوزستان اقامت اتباع افغانی درسطح استان به استثناء شهرستان گتوند ممنوع می‌باشد. اقامت و تردد اتباع خارجي در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر، دشت آزادگان ممنوع می‌باشد. تبصره : اقامت اتباع خارجي داراي گذرنامه و اقامت معتبر در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر بلامانع می‌باشد.
    14 زنجان اقامت اتباع افغانی در سطح استان ممنوع می‌باشد. صرفاً شهرستان‌های زنجان و خدابنده برای اقامت اتباع عراقی مجاز می‌باشد.
    15 سيستان و بلوچستان اقامت اتباع افغانی و عراقی در كل استان ممنوع می‌باشد. اقامت و تردد اتباع خارجي در شهرستان‌های زابل، هيرمند، زهك و بخشهاي مرزي شهرستان‌های خاش، ايرانشهر، سراوان، چابهار ممنوع می‌باشد.
    16 سمنان تردد و اقامت اتباع خارجي در منطقه گرمسار و ورودي قصر بهرام، مركز آزمايش معراج يك، منطقه دامغان از جاده جندق بطرف مركز آزمايش سراج ممنوع می‌باشد. اقامت اتباع افغاني در شهرستان‌های شاهرود و دامغان ممنوع است.
    17 فارس اقامت اتباع افغانی در شهرستان‌های فيروز آباد ، فراشبند، داراب، ارسنجان، فسا، مهر، رستم، نيريز و خنج ممنوع می‌باشد.
    18 قزوین به استثناء شهرستان قزوین، سایر شهرهای استان برای اقامت اتباع افغانی ممنوع می‌باشد.
    19 قم فاقد ممنوعيت.
    21 کرمان اقامت اتباع افغانی در شهرستان‌های منوجان، بافت، عنبرآباد، قلعه گنج، ريگان، بم، فهرج رودبار، فارياب، نرماشير، كهنوج، جيرفت، انار و اتباع عراقی در سطح استان ممنوع می‌باشد.
    22 کردستان اقامت اتباع افغانی در سطح استان و اقامت كليه اتباع خارجي در بخش مركزي شهرستان سقز و شهرستان‌های بانه و مريوان و شهرهاي مرزي استان ممنوع می‌باشد.( به استثنا مهمانشهرها)
    23 کهگيلویه و بویراحمد اقامت اتباع افغانی در سطح استان ممنوع می‌باشد.
    24 گيلان اقامت اتباع افغانی در سطح استان ممنوع می‌باشد.
    25 گلستان صرفاً شهرستان‌های گرگان و گنبد برای اقامت اتباع افغانی مجاز می‌باشد.
    26 لرستان اقامت اتباع افغانی در سطح استان ممنوع می‌باشد.
    27 مازندران اقامت اتباع افغاني در كل استان ممنوع می‌باشد.
    28 مرکزی اقامت اتباع افغانی در شهرستان‌های آشتيان، تفرش، فراهان، فرمهين،خمين، شازند، محلات، زرندیه، اميجان و بخش خنداب از توابع اراک ممنوع می‌باشد.
    29 همدان اقامت اتباع افغانی در سطح استان ممنوع می‌باشد.
    31 هرمزگان اقامت اتباع عراقي در شهرستان‌های كيش، حاجي آباد، قشم، ابوموسي، جاسك ممنوع ميباشد. اقامت اتباع افغانی در كل استان ممنوع می‌باشد.
    31 یزد اقامت اتباع افغانی در شهرستان‌های خاتم و بافق ممنوع می‌باشد.

5. 4 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

شما خودت کسی بودی که تاپیک را منحرف کردی. شما خودت بخون که چی نوشتی و چی به چی شروع کردی. من که جواب سوال بی ربط شما را که نمیدم.

اما شما تاپیک را میخونی و جواب آن را هم باید بدی. اگر جواب آن را نداری و نمیدی پس تشریف ببرید. با سپاس از درک حضرتعالی

دوست عزیز این یکی دوستتون که شلنگ گرفته رو تمام قومیت های ایران و داره به همه ی اقوام توهین میکنه شما ککت نمیگزه و براش نوشابه هم باز میکنی، بعد به من که نژادپرستی ایشون رو گوشزد کردم حمله میکنی ؟

بنده که عرض کردم شما هم تمایلات نژاد پرستی داری و چون صحبت های ایشون باب میل و مطلوب هست برای شما با ایشون کاری نداری.

7. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بله دوست من

عامل اصلی ناامنی همین ها هستن موتور سواری لات گری ، قتل ... خیلی لات و لوت ها جلوی همینا لنگ میندازن
    مثلا اعراب خوزستان دسته های عزاداری خودشون را دارن و در ماه رمضان تو محله های خودشون سینه میزنن
    همان طور که اشاره کردم

همیشه یادتون باشه مثلا خیلی از اهل تسنن بلوچ با تسنن کردستان هم در ارتباط هستن و اسلحه و مواد و قاچاق و غیره رد و بدل میکنن

یه ترتیبی بدن با این گرانی کارگر ایرانی استخدام بشه و همه را دیپورت کنن افغانستان
    تیپ فاطمیون و حوزه علمیه
    آقا شما هم چپ و راست به ترک و افغان و بلوچ و کرد و ... توهین نکن !

9. 3 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

دوست عزیز این یکی دوستتون که شلنگ گرفته رو تمام قومیت های ایران و داره به همه ی اقوام توهین میکنه شما ککت نمیگزه و براش نوشابه هم باز میکنی، بعد به من که نژادپرستی ایشون رو گوشزد کردم حمله میکنی ؟

بنده که عرض کردم شما هم تمایلات نژاد پرستی داری و چون صحبت های ایشون باب میل و مطلوب هست برای شما با ایشون کاری نداری.
    بله شما درست میفرمایید. اما همه چی با تمایلات بدست نمیاد بلکه با تجربه و مشاهده شدن تجربه می‌گردد. انواع اخبار مجرم آمیز از افغان‌ها از بدو ورود پس از روی کار آمدن طالبان و هجوم و حضورشان در ایران در چند هفته و ماه اخیر هم مزیت همین علت شده است. خود مقامات ایرانی هم به این عنوان یعنی گسترش بی رویه و حضور کثیر پناهندگان افغانی پرداخته اند.

من از نظر فردی شخصی دفاع نمیکنم اما از نتیجه و حضور بیش از حد پناهندگان خبر می‌دهم که امکان افزایش آسیب های اجتماعی را در صورت عدم کنترل آنان در سطح شهر را خواهد داشت.

در هر صورت بنده امیدوار هستم دولت ایران به سرعت به این وضع ساماندهی بدهد و اکثریت پناهندگان را به کشور خود برگرداند. حضور این جمع سبب بسیاری از مشکلات در بخش اشتغال رفاه سلامت و بهداشت شهر می‌شود.

11. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

آقا شما هم چپ و راست به ترک و افغان و بلوچ و کرد و ... توهین نکن !
    چشم آقا

رو چشم
    ولی افغان که دیگه ایرانی نیست ؟؟
    یعنی افغان را هم نمیشه نقد کرد ؟

تو شهر ما حتی از لبنان هم اومدن

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

بله شما درست میفرمایید. اما همه چی با تمایلات بدست نمیاد بلکه با تجربه و مشاهده شدن تجربه می‌گردد. انواع اخبار مجرم آمیز از افغان‌ها از بدو ورود پس از روی کار آمدن طالبان و هجوم و حضورشان در ایران در چند هفته و ماه اخیر هم مزیت همین علت شده است. خود مقامات ایرانی هم به این عنوان یعنی گسترش بی رویه و حضور کثیر پناهندگان افغانی پرداخته اند.

من از نظر فردی شخصی دفاع نمیکنم اما از نتیجه و حضور بیش از حد پناهندگان خبر می‌دهم که امکان افزایش آسیب های اجتماعی را در صورت عدم کنترل آنان در سطح شهر را خواهد داشت.

در هر صورت بنده امیدوار هستم دولت ایران به سرعت به این وضع ساماندهی بدهد و اکثریت پناهندگان را به کشور خود برگرداند. حضور این جمع سبب بسیاری از مشکلات در بخش اشتغال رفاه سلامت و بهداشت شهر می‌شود.

با این گرونی دیگه ساخت و ساز ها تعطیل شده
    مثلا در همین شهرستان ما

همون برن مملکت خودشون یا از اون ور هلشون بدن ترکیه این جوری پول هایی را که ازشون خوردن جبران کنن
    من نژاد پرست نیستم من خودم قربانی نژادپرستی ام

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

بله دوست من

همان طور که اشاره کردم

تیپ فاطمیون و حوزه علمیه
    لطفا توهین به سایر اقوام نفرمایید. فقط به موضوع بحث و نظرتان را درباره مشاهدات پناهندگان اخیر از افغانستان بفرمایید که آیا سبب مشکلاتی برای شما و شهرتان شده اند یا خیر؟

نظرتان را در مورد راهکار دولت و ارائه پیشنهادی در خصوص حل این معضل بفرمایید. از سایر دوستان هم تقاضا مینمایم صرفا در موضوع و این مشکل صحبت فرمایند.

15. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

لطفا توهین به سایر اقوام نفرمایید. فقط به موضوع بحث و نظرتان را درباره مشاهدات پناهندگان اخیر از افغانستان بفرمایید که آیا سبب مشکلاتی برای شما و شهرتان شده اند یا خیر؟

نظرتان را در مورد راهکار دولت و ارائه پیشنهادی در خصوص حل این معضل بفرمایید. از سایر دوستان هم تقاضا مینمایم صرفا در موضوع و این مشکل صحبت فرمایند.

آخه اخیر نیست دوست من

از موقعی که ما بچه بودیم اینا بودن

همون سه گروه که اسم بردم

الان هم بدتر شده همین جور میان

دهه 70 به اینا زن میدادن ؟ نه انصافا

ببین یه چرخه یا سیکل معیوب هست
    برادران افاغنه مهم ترین عضو این زنجیره هستن

راه حل هم دست من و شما نیست
    سیاست های ایران از جای دیگه اعمال میشه

مثلا من نوعی با استقلال شمال غرب مخالفت دارم ؟
    والا اگه داشته باشم

اگه اونا به من هم بگن استان ما نیا از قیافت خوشمون نمیاد نمیرم به خودا
    منتها تو مملکت ما تو رادیو تلویزیون یه چیز میگن
    میگن افغانی ها باسه ما عزیزن
    در عمل یه چیز دیگست مثل همین جدول که دوست عزیز گذاشتن و همه ما را روشن کردن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •