تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 36

نام تاپيک: تست گیم پلی جدید (بازی آرمان)

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمد دات's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اوه تازه یادم نبود اصلاً,یادتونه 4 تا انگشت کاراکترها چسبیده بود به همدیگه,(اگه یادتون نیست عکس سرچ کنید) تو ورژن موبایل پلیگان کاراکترها بیشتر هم شده و الان قشنگ 5 تا انگشت از هم جدا هستن
    راستی یه مورد دیگه,Nvidia از چند ماه پیش بود که از GPUهای مخصوص موبایل جدیدش رو نمایی کرد و توی بنچمارک نشون داد در حد GPU که توی PS3 استفاده شده قدرت داره فکر کنم 1-2 سال دیگه کرایسیس روی موبایل بشه اجرا کرد

شما در جریان نیستی دوسال پیش من یه مطلبی خوندم که شرکت Nvidia روی یکی از گوشهای موبایل یه تراشه گرافیکی کار گذاشته که می تونست بیشتر بازی های حال حاضر pc رو اجرا کنه بطور مستقیم ولی هیچ وقت یه دفعه

این جهش رو ایجاد نمی کنن تا زمانش از نظر سود اقتصادی برسه

2. این کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

پيام همچنين ادعايي كرده ولي تبليغاته ديگه.

شدن ميشه ولي CPU و GPU شون واقعا مي تركن.. و از طرف واقعا خورد خورد وارد بازار مي كنند تا واقعا سورد آوري بشه.

4. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

سلااااام چاکر داش مجید

ازون حرفا زدیا
    احسان جون آخه اینم شد جواب ؟
    یه دلیلی چیزی لااقل بیار اگه حرفت درسته ما هم قبول کنیم

6. این کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد GPU موبایل در حد PS3 هم باید بگم الان از نظر اقتصادی به صرفه شده و به زودی احتمالاً شاهد چنین GPUهایی توی موبایل های پیشرفته خواهیم بود

در ضمن کسایی که فکر میکنن یونیتی خیلی بهینه نیست باید بگم اتفاقاً وحشتناک بهینه هست,چند تا از خفن ترین بازیای موبایل با گرافیک های واقعاً غول مثل Dead Trigger و Shadow Gun و Bladeslinger رو با یونیتی زدن و فکر نمیکنم همچین گرافیکی رو توی ایران هر کسی بتونه برای PC بزنه حتی کار UDK ایرانی دیدم از اونا ضعیف تر

ویرایش:
    پیشرفتت واقعاً قابل مشاهده هست,فقط نکته ای که وجود داره اینه که دوربین یکم جا میموند,مخصوصاً توی بالا رفتن,قشنگ بعضی مواقع کاراکتر نصفش میرفت بیرون تصویر,کنترلر هم خیلی ریز بود سخت بود کلیک کردن روشون(روی گوشی Full HD حتماً تست کن,باید Scale بشه روی رزولوشن بالاتر)
    راستی موزیک هم هیجانش بیشتر از خود بازی بود,من رو یاد Medal of Honor آخری انداخت که بعدش EA زد استودیوش رو تعطیل کرد اونا هم به زور انفجار و افکت و این چیزا الکی میخواستن هیجان اضافه کنن که به بازی نمیومد و همه بدشون اومد,کلاً همه جای بازی باید تناسب داشته باشه.
    اینا رو ردیف کن یه سری لول واقعی بزن ببینیم چه شده,اون موقع نظر اصلی معلوم میشه.
    Last edited by Hotsun; 06-03-2014 at 19:48.

8. 3 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

در ضمن کسایی که فکر میکنن یونیتی خیلی بهینه نیست باید بگم اتفاقاً وحشتناک بهینه هست,چند تا از خفن ترین بازیای موبایل با گرافیک های واقعاً غول مثل Dead Trigger و Shadow Gun و Bladeslinger رو با یونیتی زدن و فکر نمیکنم همچین گرافیکی رو توی ایران هر کسی بتونه برای PC بزنه
    حتی کار UDK ایرانی دیدم از اونا ضعیف تر
    منم موافقم باهات ...
    ایرانیا بلدن نیستن کلا با Udk کار کنن به خاطر گرافیک میرن سمت این انجین ولی گرافیکی که ازش در میارن در حد یونیتی هم نیس نمونه ش شبگرد و اون کچله چی بود اسمش یادم رفت

تو در مورد این مکانیم واسه موبایل نظری نداری ؟
    به نظر من که هیچ فرقی نمیکنه تو خروجی نهایی
    احسان میگه سنگین تر میشه
    هنوز دلایلشو نگفته
    همیشه میاد یه چیزی میگه میره

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

حرف رندر یو دی کی شد گفتم اینو تا حالا جایی نشون نداده بودم بزارم :ئ
    دو تا رندر خفن تو یو دی کی گرفتم اون اوایل که شروع کرده بودم کار با یو دی کی رو :
    البته دومی مال یه بازی بود که قرار بود واسه مجموعه مستقل ساخته شه

ویرایش :
    اینم مال یه بازی IOS بود واسه شرکت فن افزار که هیچ مدلی اماده نبود واسه ساخت زمین هم از ترین استفاده نشد( اون موقع هنوز Land scape به یو دی کی اضافه نشده بود ) و تکسچرینگ با مش پوینت انجام شده و کاملا بهینه واسه موبایل البته فقط یه زمین خالیه هیچ مدلی توش نیست :دئ:

البته بهتر از این میشد در بیاری 100 درصد مثلا مدلها زیاد مچ نیستن و از تکنیکای DirectX 11 یا ... هم استفاده نشده ولی همینام بد نی :دئ
    Last edited by Reza Azimy_RW; 06-03-2014 at 22:32.

11. 4 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمد دات's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان باید قبول کنید یودکا بدرد بازی سازهای مستقل نمی خوره

من هم با یودکا کار زدم البته ناقص موند و خاک خورد

به نظر من تو ساخت گیم تنها چیزی که باعث استفراغ میشه گرافیک خیلی خیلی زیاده شما ها با سیاستهای شرکتهای بزرگ آشنا نیستید اونها با ساخت و ایجاد گرافیک خیلی بالا و غیر معمول فقط می خوان کارت گرافیک و سخت افزار

مورد نظرشون فروش بره تو تولید گیم خوب گرافیک حرف آخر رو میزنه اولین چیز که مهمه گیم پلی هست مثلا شما اگه یه صحنه واقعه ای داشته باشید ولی کاراکترتو نتونه خوب راه بره وباگ داشته باشه بدرد نمی خوره بهتره

انیمیشن یا فیلم بسازید تا بازی

//////////////////////////////////////////////////////////////

بریم سر اصل مطلب

گیم پلی رو با یونیتی 3.5 زدم دوستان زحمت بکشن اگه امکانش بود تست کنن تشکر

و سیستم مکانیم حذف شد

لینک دانلود بازی : 8 مگابایت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by احمد دات; 07-03-2014 at 01:01.

13. 3 کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

حرف رندر یو دی کی شد گفتم اینو تا حالا جایی نشون نداده بودم بزارم :ئ
    دو تا رندر خفن تو یو دی کی گرفتم اون اوایل که شروع کرده بودم کار با یو دی کی رو :
    البته دومی مال یه بازی بود که قرار بود واسه مجموعه مستقل ساخته شه
    والا ما نگفتیم یو دی کی رندرش ضعیفه گفتم ایرانیا بلد نیستن باهاش گرافیک خفن در بیارن.
    این عکساییم که گذاشتی نمیگم افتضاحه ولی عالی هم نیس!
    دار و درختش که شیدراش آماده س و همه چی بیشتر به چشم میزنه و کارتو قشنگ کرده.
    این دیوارای عکس دومی احتمالا کار خودته که اینقد ضایع شده

ولی در کل از اون دو تا بازی که مثال زدم کارت بهتره و اون مبایلت خیلی خوب شده به نظرم

دوستان باید قبول کنید یودکا بدرد بازی سازهای مستقل نمی خوره
    یادش بخیر چقد بت گفتم گوش ندادی ...

عکس دومیت باحاله

بازیتم برسم دانلود میکنم

15. 3 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

نه باو همینجوری گذاشتم به ابدیت نپیونده وگرنه گفتم که :
    هتر از این میشد در بیاری 100 درصد مثلا مدلها زیاد مچ نیستن و از تکنیکای DirectX 11 یا ... هم استفاده نشده

در کل که خیلی ایراد داره
    ولی با این حال که من میگم قدیمیه و افتضاحه بازم حتی از کارای الان ایرانی با یو دی کی خیلی سرتره
    Last edited by Reza Azimy_RW; 07-03-2014 at 13:15.

17. 2 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقای مهندس,Iphone کلاً DX11 ساپورت نمیکنه و نخواهد کرد(فکر کن Apple بیاد از API مایکروسافت استفاده کنه),

در کل هر کی به حرفایی که زدم شک داره بره BladeSlinger رو روی Android با بالاترین گرافیکش ببینه اول,ET Armies هم در اون حد نیست البته گوشی کلاً خیلی چیزا رو نمیساپورته ,اونا رو در نظر نگیرید موقع مقایسه

در مورد مکانیم هم باید بگم اگه باهاش بلد نباشی کار کنی روی PC هم افت فریم خواهد داشت,تازه یه مورد وحشتناک,یونیتی هنوز نمیتونه از تمام هسته های CPU موبایل ها درست استفاده کنه(رو بعضی CPUها میتونه),کافیه 5 تا کاراکتر با مکانیم بندازی یهو توی Profiler میبینی FK Pass داره 15-20 درصد از Animator رو میخوره خود انیماتور هم داره 40-50 درصد CPU میخوره و این یعنی رسماً با مکانیم گوشی رو به فنا دادی رفته پی کارش و این در حالیه که مثلاً رندر یه بازی مثل Arman اگر نسبت به چیزی که دیدیم بهینه باشه کلاً 5 درصد هم نیست.... البته این خوبه چون کلی جا میمونه که مکانیم کارش رو راحت تر انجام بده

اما توضیحاتی در مورد بازی:
    آقا شما میخوای دمو بدی بازیساز جماعت تست کنه یه کد فریم ریت هم بنداز کنارش,حرکت انقدر خشک بود که شک میکردم افت فریم داره یا انیمیشن ناجوره,راستی تنظیمات صفحه هم درست کن همه بازیات تو گوشی من چپه اجرا میشن باید برعکسش کنی,یا بذاری 180 درجه Rotate بشه

19. 4 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •