تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام یک از دو تیم از این گروه صعود خواهند کرد؟

راي دهنده
108. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • اسپانیا

73 67.59%
  • هلند

95 87.96%
  • شیلی

39 36.11%
  • استرالیا

4 3.70%
Multiple Choice Poll.
صفحه 3 از 17 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 167

نام تاپيک: گروه B | بحث و تبادل نظر | اسپانیا - هلند - شیلی - استرالیا

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

شما چه گيري به بليند بدبخت دادي :دي من چندتا از بازيهاشو أين فصل ديدم در پست هافبك دفاعي عملكرد خوبي داشته... أسامي مدافعين كه دعوت كرده به أين دليل عجيبه كه ظاهرا ميخواد ٥دفاعه بازي كنه سه نفر دفاع وسط روهم مدافعان فاينورد در نظر داره!!! كلاسي هافبك جوون و بسيار خلاقي هست به گفتم شما همون بهتر كه فندرفات مصدوم شد:دي

Sent from my iPad using Tapatalk

بابا آخه تا این همه هافبک خوب داره دلیل نمی شه اینو بازی بده ، بازی فرانسه به همراه جناب آقای کیلیسن گند زدن به تیم حالا ببین من کی گفتم مگر اینکه من چشمش بزنم و برعکس به جای گند زدن خوب بازی کنه ولی تو دفاع چپ خیلی داغونه ، یعنی فاجعس

اگه نباشه جاش خالی می مونه Capcom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بابا آخه تا این همه هافبک خوب داره دلیل نمی شه اینو بازی بده ، بازی فرانسه به همراه جناب آقای کیلیسن گند زدن به تیم حالا ببین من کی گفتم مگر اینکه من چشمش بزنم و برعکس به جای گند زدن خوب بازی کنه ولی تو دفاع چپ خیلی داغونه ، یعنی فاجعس
    ولي أخه فن خال حتما بليد رو بازي ميده فقط اينكه هافبك بازي بده يا دفاع معلوم نيست... هافبك به نظر من كلاسي و دي يانگ و وسلي باشه خيلي خوبه...
    بأيد صبر كنيم ببينيم امشب چه تركيبي رو انتخاب ميكنه...

در آغاز فعالیت Captain Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام بنظر من هلند و اسپانیا سعود میکنن اینو مگه کسی شک داره؟؟؟

احتمالا هم من بتونم بازی رو ببینم اخه امتحانات من از 27 ام شروع میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliano's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من هم قبول دارم بلیند برای پست LWB کنده.فکر می کنم اگر ون در ویل مصدوم نمی شدن یانمات رو میاورد جای بلیند.در مورد این سیستم هم فکر می کنم ون گال مجبور به استفاده از چنین سیستمی شده.اگر بخواد 3-3-4 بازی کنه هافبکهای میانیش کیفیت لازم رو ندارن.یعنی ترکیب دی یونگ-دی گوزمان و کلاسی.و اینکه اسنایدر فقط می تونه AM یا trequartista بازی کنه درست مثل مسوت اوزیل و عملاً توی -3-3-4 خیلی بکار نمیاد.توی اینتر هم موقعی که گاسپرینی اومد بخاطر اینکه می خواست 2-5-3 بازی کنه نیمکت نشین شد.در واقع این سیستم فان خال 2-1-4-3 ای هست که والتر ماتزای توی ناپولی استفاده می کرد.ولی اگر بخواد تغییر سیستم بده 1-3-2-4 از همه بیشتر با بازیکناش مچه.دو تای جلوی دفاع رو دی یانگ و کلاسی رو بذاره.سه تای پشت ون پرسی هم اسنایدر،روبن و ممفیس دی پی.کلاً مصدومیت استروتمن همه چی رو خراب کرد.

5. 2 کاربر از aliano بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Capcom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اره فن خال در مصاحبه گفت كه به دليل مصدوميت كوين و چون هيچ جايگزيني براش نيست مجبور شده از اين تركيب استفاده كنه، همچنين به دليل ضعف مدافعين

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirarsalaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امیدوارم برخلاف همیشه بازی های مقدماتی رو خوب شروع کنیم و مثل گذشته اینطوری نباشه که بازی به بازی بهتر بشیم
    چون اگر بخواهیم با عنوان دوم صعود کنیم به برزیل میخوریم و اونها هم که جو گرفتتشون و خارج از عرف فوتبالی ممکنه مارو ببرن

8. این کاربر از amirarsalaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

از این گروه که رقابت برای سرگروهی بین اسپانیا و هلنده

اسپانیا باید تمام زورش بزنه تا تو گروهش اول بشه تا مرحله بعد به برزیل نخوره چون سرگروهی برزیل که تو گروهش قطعیه

در هر صورت هلند یا اسپانیا هر کدومشون به عنوان تیم دوم برن بالا باید طعم حذف جلوی برزیل بچشن

که فک کنم این افتخار نصیب هلند بشه
    اتفاقا خیلی خوب میشه که اینطور بشه ... من بدجوری منتظرم دوباره هلند و برزیل بهم بخورن و مثل 2010 دوباره برزیل بخوره
    مخصوصا این برزیلی که با داور یه سمت بازین رقیب سمت دیگه

10. 3 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام ...

واقعا متاسفم واسه این فوتبال کثیف که می خوان به هر قیمتی شده هلند رو با برزیل رو در رو کنند ! و اسپانیا رو به عنوان تیم اول به بالا ببرن ! آقای داور یه توپی رو پنالتی گرفت که یه بچه 4 ساله هم اگه بود ادامه ی بازی رو اعلام می کرد !! ولی باز درود به شرف این هلندی ها که با دست خالی تو خط دفاعی و یه مشت جوون اومدن جلوی دنیا دارن می ایستن. فوتبال یعنی گلی که فن پرسی زد ، نه گلی که بخاطر کثیف بازی فیفا به ثمر رسید !! وقتی فن پرسی گل رو زد از ته دلم فریاد کشیدم ، هلند همیشه بد شانس بوده.

نمونه ی دیگه ی داوری های بد هم دیشب تو بازی برزیل دیدیم که اونجا هم سر کرواسی رو بریدن تا برزیل حتما ببره ! ، اگه تیمی جنبه ی میزبانی جام جهانی رو نداره چرا پس بهش میزبانی می دن؟ مگه هلند 2000 قهرمان اروپا شد؟

+

در هر صورت آرزوی موفقیت دارم واسه هلند ، اسپانیا اگه نتیجه رو هم ببره این هلنده که برنده ی واقعی این بازیه ، چون داور همه ی سوت ها رو به سودوشن زده ! آخه دی گزمان چرا باید کارت زرد بگیره؟ خطاهای 50-50 رو هم که همه رو واسه اونا گرفته

12. این کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

به نظرم اسپانیا باید یه تغییر توی خط هافبکش بده متاسفانه با پا به سن گذاشتن ژاوی و النسو توی نبرد های فیزیکی و کاور کردن خوب عمل نمیکنن. بهتره که از بین ژاوی و النسو فقط یه نفر در زمین باشن.

دیگو کاستا هم که واقعا بد بازی کرد و اون طرف رابین فن پرسی درس گل زنی رو خیلی عالی بهش یاد داد. شاید اولش یکم ناجور بیاد ولی به نظرم واسه این اسپانیا هنوز تورس گزینه بهتری هست تا کاستا. اون پاس های تو عمق که بهش میرسید و تک به تک ها تخصص تورس هست. واقعا کاستا به این مجموعه تیم که سال هاست دارند کنار هم بازی میکنن نمیخونه و وصله ناجوره!!!

لعنتی رابین چه گل فوق العاده ای زد.. فعلا بهترین گل جام.

14. این کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام ...

واقعا متاسفم واسه این فوتبال کثیف که می خوان به هر قیمتی شده هلند رو با برزیل رو در رو کنند ! و اسپانیا رو به عنوان تیم اول به بالا ببرن ! آقای داور یه توپی رو پنالتی گرفت که یه بچه 4 ساله هم اگه بود ادامه ی بازی رو اعلام می کرد !! ولی باز درود به شرف این هلندی ها که با دست خالی تو خط دفاعی و یه مشت جوون اومدن جلوی دنیا دارن می ایستن. فوتبال یعنی گلی که فن پرسی زد ، نه گلی که بخاطر کثیف بازی فیفا به ثمر رسید !! وقتی فن پرسی گل رو زد از ته دلم فریاد کشیدم ، هلند همیشه بد شانس بوده.

نمونه ی دیگه ی داوری های بد هم دیشب تو بازی برزیل دیدیم که اونجا هم سر کرواسی رو بریدن تا برزیل حتما ببره ! ، اگه تیمی جنبه ی میزبانی جام جهانی رو نداره چرا پس بهش میزبانی می دن؟ مگه هلند 2000 قهرمان اروپا شد؟

+

در هر صورت آرزوی موفقیت دارم واسه هلند ، اسپانیا اگه نتیجه رو هم ببره این هلنده که برنده ی واقعی این بازیه ، چون داور همه ی سوت ها رو به سودوشن زده ! آخه دی گزمان چرا باید کارت زرد بگیره؟ خطاهای 50-50 رو هم که همه رو واسه اونا گرفته
    همین الان گل دوم رو روبن زد...
    تبریک حمید جان.

(هر چند پیش بینیم 2-2 مساویه)

16. این کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •