تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین شادی ؟

راي دهنده
66. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عکس 1

10 15.15%
  • عکس 2

11 16.67%
  • عکس 3

29 43.94%
  • عکس 4

2 3.03%
  • عکس 5

13 19.70%
  • عکس 6

28 42.42%
  • عکس 7

11 16.67%
  • عکس 8

13 19.70%
  • عکس 9

16 24.24%
  • عکس 10

16 24.24%
Multiple Choice Poll.
صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 36

نام تاپيک: lılılıılılı دومین نظر سنجی مسابقه ی جامع عکاسی با موضوع $ شادی $

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

الان به تشکر های زیر پست خودتون نگاه کنید این نشون میده خیلی ها هنوز تو خواب غفلتن و دارن گرو کشی می کنن اما در اشتباه کامل هستن جون به من نه سودی میرسه و نه ضرری
    موندن در فضای بسته و خط کشیدن دور خود و .... جلوی پیشرفت رو میگیره
    الان شما باید به انتقادات پاسخ بدین و حتی دوستانی که زیر پست شما تشکر کردن نه اینکه جبهه گرفته بشه
    پاسخ های شما پاسخی برای انتقادات من نبود
    با تشکر
    به قول Babak تشکر معنی های مختلفی میتونه داشته باشه.مثلا برای خود من اینجا به این معنی بود که نظرم به پست آقا احسان نزدیک تر بوده تا شما.

چرا فکر می کنین اینجا گرو کشی هست ؟ من یکی که اصلا فکر نمی کنم شما به خاطر منفعت شخصی یا چیز دیگه دارین انتقاد می کنین . قطعا از روی دلسوزی هست .

مطمئنم بقیه هم همچین فکری نمی کنن چون کلا پی سی ورلد برای هیچ کس سودی نداره هر کی اینجا فعالیت می کنه از روی علاقه ست.

این بخشی که بولد کردم رو درست متوجه نشدم یعنی همه ی افرادی که تشکر زدن تو خواب غفلتن و در اشتباه کامل هستن ؟

مثلا شما الان سعی کردین در موارد مطرح شده پاسخ بدین چون به نظر میرسه نه از دید انتقاد بلکه از دید اتهام به موضوع نگاه می کنید

الان شما باید به انتقادات پاسخ بدین و حتی دوستانی که زیر پست شما تشکر کردن نه اینکه جبهه گرفته بشه

بالاخره شما پاسخ میخواین یا نه ؟!

مثلا در مورد همین مسابقه شما بارها برای من پیام فرستادین که برای مسابقه عکس ارسال کنین اما یه بار هم از من نظر نخواستین که فلانی نظر شما با این کاری که میخواهیم انجام دهم چیه
    شما چرا پیشنهادات خودتون رو به ایشون نگفتین ؟

نه در مورد مسابقه عکاسی اما بارها اتفاق افتاده در مورد انجمن هنر یا عکاسی پیشنهادم رو به آقا احسان یا آقا مهران گفتم و هر دو هم با روی باز پذیرفتن. کسی ازم نخواسته بود پیشنهادی بدم خودم پیشقدم شدم.

2. 6 کاربر از Miss Artemis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

به عکس سوم رای میدم.
    چون وقتی به صورت بچه نگاه میکنم تمام مشکلاتم یادم میره،
    وقتی بوی تن بچرو که بوی شیر میده استشمام میکنم تمام روحم تازه میشه.
    ممنون.

4. 2 کاربر از Bahman Injust بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tirdad_60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    روی کلید سل

پيش فرض

سلام

من در بین این عکسها فقط در عکس شماره 3 شادی رو حس کردم
    عکس شماره 10 هم جالب توجه بود البته از دیدی دیگر مثل فرهنگ موسیقی محلی یا رسم و رسوم های محلی یا نوع ارتباط انسانها در جوامع غیرشهری
    خلاصه عکس جالبی هست

نیکی پناهتان

6. 2 کاربر از tirdad_60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

در مورد حضور من هم باید بگم بارها سعی کردم بحث رو تخصصی بکنم ولی هر بار یه جبهه گیری دیدم که در مقابل انتقال دانش داره مقاومت میکنه
    و علتش هم تعصبه که به دلیل بیشینه فرهنگی در ایرانی ها بیشتره
    نظر ها و سلیقه ها فرق میکنه ، برداشت شما با شخص دیگه از یک موضوع فرق میکنه ، شما نمیتونید نظرتون رو به بقیه تحمیل کنید

مثلا شما الان سعی کردین در موارد مطرح شده پاسخ بدین چون به نظر میرسه نه از دید انتقاد بلکه از دید اتهام به موضوع نگاه می کنید در حالیکه اصلا این طور نیست
    اتهام !!! مگه این جا دادگاهه ؟ ، نمیدونم چرا این براشت رو کردید
    بنده به هیچ عنوان به چشم اتهام زنی به این بحث ها نگاه نمیکنم

مثلا در مورد همین مسابقه شما بارها برای من پیام فرستادین که برای مسابقه عکس ارسال کنین اما یه بار هم از من نظر نخواستین که فلانی نظر شما با این کاری که میخواهیم انجام دهم چیه
    بنده همیشه بصورت عمومی از دوستان خواستم نظر بدند و مشارکت کنند (چون واقعا نمیشه از تک تک دوستان نظر خواست) اخرین نمونشم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    هیوا خانم درست میگند ، چرا خود شما پیشقدم نشدید ؟

به هرحال باز هم میگم بخش عکاسی فروم برای جون گرفتن باید به دو سمت حرکت کنه
    1- دانش افزایی ( الان در بخش نمایش عکس ها نقد خیلی کمه وقتی هم نقد میشه شاخ و شونه کشیدن ها شروع میشه ) به به چه چه گفتن و تشکر زیر عکس ها باعث پیشرفت نمیشه
    اگر نقد از عکس منصفانه باشه هیچ وقت بحث به " شاخ و شونه کشیدن " نمیرسه

قبول ندارم ، بعضی وقت ها باید "به به و چه چه " کرد ، فقط به خاطر این که فرد نا امید نشه

2- برداشتن محدودیت ها در مسابقات و ایجای فضای کاملا آزاد
    این جا یه فروم فیلتر نشده ایرانی هست که قوانین رو رعایت میکنه ، و بنده به هیچ عنوان اجازه نمیدم عکس یا پستی این جا زده بشه که باعث فیلتر شدن فروم بشه ، محدودیت ها هست باید باهاشون کنار بیایم ادم توی محدودیت ها رشد میکنه ، اگر میبینید براتون سخته و نمیتونید تحمل کنید برای این که حرفتون رو بزنید یا عکس تون رو آپ کنید تا بقیه ببینند برید توی شبکه های اجتماعی یا سایت اشتراک عکس عضو بشید و در کنار این جا اون جا هم فعالیت کنید ، کاری که خودم هم انجام دادم ، البته نه برای عکس

الان به تشکر های زیر پست خودتون نگاه کنید این نشون میده خیلی ها هنوز تو خواب غفلتن و دارن گرو کشی می کنن اما در اشتباه کامل هستن جون به من نه سودی میرسه و نه ضرری
    موندن در فضای بسته و خط کشیدن دور خود و .... جلوی پیشرفت رو میگیره
    پاسخ های شما پاسخی برای انتقادات من نبود
    منم متوجه نشدم

شما چه پاسخی از من میخواهید ؟
    متاسفانه همونطور که خوتون گفتید " کمتر به فروم سر میزنید " و کم تر در جریان کار ها هستید برای همین هر پاسخی بنده بدم فکر کنم شما قانع نشید
    یه مورد دیگه ، این طور که پیداست شما تو فروم عکاسی زیاد فعالیت میکنید به همین خاطر خواسته یا ناخواسته این جا رو با اون جا مقایسه میکنید ، شک نکنید که این کار اشتباه هست

موفق باشید

8. 8 کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

به نظر من عکس 1 و 2 و 9 شادی و شور خاصی داره.
    بخصوص فضای سد....

یه انتقاد هم بکنم:
    عکس های بهتری هم میشد در رابطه با این موضوع بزارید....

10. 7 کاربر از and-roid2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

آقای معانی (dada zebel ) خیلی ساده و روان حرف هاشون را زدن که به نظر من هم کاملا درست هست
    من نمیدونم چرا دوستان اینجوری جبهه گرفتن که دیگه در اخرش هم به ایشون بگن که اگه ناراحتی برو فیس بوک و...

من فقط یک سوال از دوستان دارم ایا ما داریم به سمت جلو میریم یا عقب؟
    کافیه عکس های مسابقات قبلی مثل آزاد نوروز یا مسابقه HDR یا ... را با عکس های این مسابقه مقایسه کنید تا به جواب درست برسید

مثلا خانم نیوشا که این عکس منتخب ایشون از مسابقه نوروز بود چرا دیگه تو سایت فعالیت نمیکنه و عکس هاش را اپ نمیکنه یا خیلی افراد دیگه هم مثل ایشون پس از یک مدت فعالیت دیگه به این کار ادامه نمیدن.دلیل این عدم فعالیت چی هست؟

چرا روز به روز بجای اینکه عکس ها قوی تر بشه ضعیف تر میشه؟
    عکس این مسابقه ازاد نوروز را با عکس های مسابقه ازاد قبلی(اولین مسابقه جامع) یک مقایسه بکنید ببنید سطح عکس ها از کجا به کجا رسیده

عکس خانم نیوشا
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by masoudtr; 21-08-2013 at 00:03.

12. 2 کاربر از masoudtr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام من از عکس 6 خیلی خوشم اومد هرچند دقیقا مفهوم شادی تداعی نمیشه ولی چقدر باحال بود این بچه
    بعد اون عکس 1 بنده خدا نفر اول رو انگاری بهش زوری گفتند بخند
    من انتقادم رو مطرح کردم قبل از شروع شدن مسابقه جامع! توی اون تاپیکهایی که بصورت تبادل نظر هست منظورمه
    من گفتم که اینقدر این مراحلش سخت و پیچیدست ... شرط شرکت این بود یک نفر باید در همه زمینه ها عکس ارسال کنه!
    خب من که عکاس نیستم اما عکاسی رو خیلی دوست دارم توانم میرسه که در مورد بعضی سوژه ها عکس بگیرم اما نه همه! ولی با این شرایط کلا شرکت نکردم چون نمیشد!!!
    اینجوری میشه که مشارکت پایین میاد
    مشارکت پایین تر=هیجان کمتر=تنوع کمتر=استقبال کمتر و...
    اما همچنان از هنر دوستان و نقدهای جالب عکسها لذت میبریم(من شخصا یک نکته جدید هم یاد بگیرم برام ارزشمنده اینی که در مورد عکس 2 نقد اقا مهدی رو خوندم بینهایت برام خوب بود)
    مرسی

14. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

نمی دونم این کلمه ی جبهه گرفتن چیه که هم جناب masoudtr و هم dada zebel ازش استفاده می کنین

من هر چی نگاه می کنم جبهه گیری ای نمی بینم. چند نفر هستیم با نظرات متفاوت که داریم با هم تبادل نظر می کنیم .

کسی رو هم ندیدم رو نظرش اصرار متعصبانه داشته باشه و جبهه گرفته باشه.

برعکس Atghia عزیز نظر من اینه که این مسابقه ی جامع خیلی خوب بود. نتیجه رو کاری ندارم اما به نظرم خیلی چیزها ارزش یک بار امتحان کردن رو داره. البته با این نکته هم موافقم و به نوعی نقطه ضعفه.

خب من که عکاس نیستم اما عکاسی رو خیلی دوست دارم توانم میرسه که در مورد بعضی سوژه ها عکس بگیرم اما نه همه! ولی با این شرایط کلا شرکت نکردم چون نمیشد!!!

من مدت ها تلاش کردم برای این انجمن . نهایت سعی خودم رو کردم که انجمن هنر و بخش عکاسی شکل بگیره و بشه بهترین بخش انجمن پی سی ورلد.

اما یادمون باشه که پی سی ورلد در واقع یه فروم کامپیوتریه و بیشتر مخاطبانش افرادی هستند که با کامپیوتر و موبایل و ... سر و کار دارن. قطعا نمیشه با فروم هایی که تخصصی به عکاسی می پردازن مقایسه ش کرد.

این تصور که ما باید به پای فروم های عکاسی برسیم اشتباهه. چون اکثر افرادی که به بخش عکاسی اینجا سر میزنن تفننی سر میزنن و تفننی عکاسی می کنن.

با 7-8 نفر عکاس حرفه ای که اینجا هستن هم نمیشه کل این بخش رو گردوند. اینکه چرا پسرفت می کنیم هم یه دلیل واضحش همینه که گفتم. اینجا افراد تفننی عکاسی می کنن.

16. 5 کاربر از Miss Artemis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن عکاسی sara_program's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من پیشنهاد دارم. هر کسی مسئول خودش باشه. مثلا اگر کسی فکر می کنه انجمن داره درجا می زنه (و مسلماً همه دلسوزند) تایپیکی توی انجمن بزنه و آموزشهای خودشو بذاره توی سایت. چون واقعا من که مبتدی هستم حس می کنم نیازه

ببینید آموزشهای انجمن زیادند ولی یه نقطه ضعفی دارند. اینجا انجمن عکاسیه ولی آموزشهاش مثل کتاب تاریخه! گرافیک چندانی نداره

یه انتقادی دیگه هم از انجمن دارم. افراد مبتدی و حرفهای دارند قاطی فعالیت می کنند. من از Elsin تقاضا دارم تایپیک عکاسان حرفه ای و مبتدی بزنه تا هر کس جای خودشو بدونه. اینجوری دوستان حرفه ای عذاب نمی کشند.

من خودم رزمی کارم. وقتی با مبتدیها مبارزه میدم هیچی یاد نمیگیرم. میفهمم دوستان توی این انجمن چی می گن. نمونش خود Elsin که همه داریم فقط ازش شکایت می کنیم کل وقتشو گذاشته برای آموزش به مبتدی ها و صداش هم در نمیاد. من خیلی ایشون رو اذیت کردم. از بس درباره عکس گرفتن از ایشون سوالهای ابتدایی پرسیدم. حتی درباره کار با دوربین هم مزاحم ایشون شدم. ولی درستش این نیست.

ولی اینکه برای مسابقات افراد مبتدی و حرفه ای جدا بشند را خیلی قبول ندارم. چون من توی این مسابقه که شانس برنده شدن ندارم ولی در عوض کلی از عکسام (توسط افراد حرفهای) انتقاد شد و کلی چیز یاد گرفتم. این موقعیت را از افراد مبتدی نگیرید

با تشکر

18. 9 کاربر از sara_program بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من نمیدونم چرا دوستان اینجوری جبهه گرفتن که دیگه در اخرش هم به ایشون بگن که اگه ناراحتی برو فیس بوک و...
    مسعود جان بهتره دوباره پست های قبلی رو بخونی ، ایشون خواستار "فضای کاملا آزاد" شدند ، برداشت من از این حرف (به واسطه یه مورد که قبلا از ایشون دیده بودم) اینه که : قوانین سایت در مورد عکس های مشکل دار برداشته بشه ، که این ممکن نیست این جا ایرانه و فروم هم از قوانین ایران پیروی میکنه ، بنده هم گفتم اگر شما از این مورد ناراضی هستید میتونید اون دست عکس هاتون رو اون جا هایی که مشکلی ندارند آپلود کنید و البته این جا هم فعالیت کنید

البته امیدوارم برداشت من اشتباه باشه و منظور ایشون آسان کردن شرایط و شرکت در مسابقه باشه

چرا روز به روز بجای اینکه عکس ها قوی تر بشه ضعیف تر میشه؟
    عکس این مسابقه ازاد نوروز را با عکس های مسابقه ازاد قبلی(اولین مسابقه جامع) یک مقایسه بکنید ببنید سطح عکس ها از کجا به کجا رسیده
    من فقط یک سوال از دوستان دارم ایا ما داریم به سمت جلو میریم یا عقب؟
    کافیه عکس های مسابقات قبلی مثل آزاد نوروز یا مسابقه HDR یا ... را با عکس های این مسابقه مقایسه کنید تا به جواب درست برسید
    قبول دارم درسته ، علتش هم اینه که شرایط این مسابقه سخت بود ، متاسفانه بلند پروازی کردیم

مثلا خانم نیوشا که این عکس منتخب ایشون از مسابقه نوروز بود چرا دیگه تو سایت فعالیت نمیکنه و عکس هاش را اپ نمیکنه یا خیلی افراد دیگه هم مثل ایشون پس از یک مدت فعالیت دیگه به این کار ادامه نمیدن.دلیل این عدم فعالیت چی هست؟
    ایشون اگر هم برگرده من بهش اجازه فعالیت در انجمن عکاسی رو نمیدم
    مواردی هست که لازم نیست این جا گفته بشه

اما در مورد این که چرا بعضی دوستان قدیمی رفتند و الان دیگه عکسی آپ نمیکنند ، متاسفانه خیلی ها به علل مختلف مثل کار یا درس دیگه فعالیتی نمیکنند ، و بعید میدونم علت عدم حضور دوستان شرایط حال حاظر تالار عکاسی باشه ، چون محدودیتی جدیدی اضافه نشده (قوانین همونه که بود) یا مثلا تاپیک پرطرفداری حذف نشده

20. 15 کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •