تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 71 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 706

نام تاپيک: Battlefield 4

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

باز دوباره این DICE باز مخیواد بده بیرون با اون هایپهای عجیب و غریبش!!!
    من یکی که دیگه با طناب پوسیده هایپهای این کمپانی توی چاه نمیرم!
    حالا یکی نیست بگه پر رو نه اینکه حالا تو اوریجم میخری....
    ولی از شوخی گذشته من بیشتر از این کمپاین ادعا دیدم تا عمل به خاطر همین تا وقتی بازی واقعا نیومده نمیشه در مورد هیچ چیزش قضاوت کرد!!!

2. 3 کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض

مقایسه ی BF3 با BF4
    همونطور که دیدید چند روز پیش تریلری 17 دقیقه ای از گیم پلی بازی BF 4 منتشر شد که حالا با چند اسکیرین شات به مقایسه ی 2 بازی از نظر دیداری میپردازیم:
    اسکرین شات های اول(مقایسه ی BF 4 با BF 3):

اسکرین شات های سوم:

اسکرین شات های چهارم:

اسکرین شات های پنجم (مقایسه ی تخریب ها):

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 7 کاربر از Altairezio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

البته یکی دوتا از این تصاویر بالا اسکرین شاتهایی قبل از انتشار هست که قرار بود بازی در حد و اندازه اونها باشه ولی هرگز در اون حد ظاهر نشد!!!
    یه نمونه بارز و معروفش هم عکس زیر بود که سر آخر تسلیشن صورت کاراکترها حتی به این نزدیک هم نشد!!

به خاطر همینه که میگم زیاد با این هایپهای DICE توجه نکنید...صبر کنید تا بازیش بیاد بعد!!
    Last edited by mehdy.z; 31-03-2013 at 00:59.

6. 3 کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه star trek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

ممنون بابت اطلاعات خوبتون

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض

آقای پاتریک بچ گفته این گرافیک و این کیفیت برا بهترین سیستم دنیا بود(اوه اوه وای به حال ما!) و واسه رزولیشن 3K بوده!
    گفته که ما قبل بازی یه سیستم انتخاب کردیم که بهترین بازده رو بده!
    البته در ادامه ی حرفاش گفته شما ام میتونید یکی از این سیستما به راحتی بخرید!(حتما" داشته مارو مسخره میکرده!)

9. 3 کاربر از Altairezio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sima_6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

باشه یک عدد 7990 میشه 5 میلیون خوب دوستان خانه و زندگی رو بفروشیم و یک کامپیوتر جمع کنیم و بعد بزنیم برق امام و حالش رو ببیریم تو خیابون البته پول به اندازه یک چادر هم نگه دارین که توی زمستان به درد میخوره

11. 5 کاربر از sima_6600 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض

باشه یک عدد 7990 میشه 5 میلیون خوب دوستان خانه و زندگی رو بفروشیم و یک کامپیوتر جمع کنیم و بعد بزنیم برق امام و حالش رو ببیریم تو خیابون البته پول به اندازه یک چادر هم نگه دارین که توی زمستان به درد میخوره
    آخه دوست من درد اینه که تنها گرافیک نیست!
    سی پی یو ای که استفاده کردن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بوده که نا قابل 7500 میلیون قیمتشه و حالا مادر برد و سی پی یو ... هم به کنار!
    من از صبح تا حالا به دنبال وب سایت این فرد هستم!
    اگه پیدا کنم مینویسم براش که شما منظورت از ((شما)) چی بوده؟! چون خارج از کشورم وضع اقتصادیش خرابه !(ایشون حتما" نوه ی ملکه ی انگلیسو منظورش بوده!)

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

فوق العاده بود تریلر !

به نظرم تنها بازی هست که میتونه با Crysis 3 رقابت کنه

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

آخه دوست من درد اینه که تنها گرافیک نیست!
    سی پی یو ای که استفاده کردن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بوده که نا قابل 7500 میلیون قیمتشه و حالا مادر برد و سی پی یو ... هم به کنار!
    من از صبح تا حالا به دنبال وب سایت این فرد هستم!
    اگه پیدا کنم مینویسم براش که شما منظورت از ((شما)) چی بوده؟! چون خارج از کشورم وضع اقتصادیش خرابه !(ایشون حتما" نوه ی ملکه ی انگلیسو منظورش بوده!)
    نه بابا از این خبرا هم نیست دقت کنید باز هم این DICE از اون تکنیکهای گمراه کننده مخصوص خودش استفاده کرده!!!

1-اعلام شده که بازی روی 7990(حالا یکی یا دوتاش فعلا بحثه)ولی توی رزولشون 3K اجرا شده که سنگینی اجراش سه برابرfull HD هست... ضمن اینکه الان اونور آب هم کسی نداره بده تلویزیون ULTRA HD بگیره چون قیمتش اونجا هم در ارزونترین برند حداقل یه چیزی حول حوش 10،000 دلار هست که واقعا دور از دسترسه!!!!!!!

2-دقت کنید گفته شده اجرا شده نکفته که حتما لازمه بازی هست اگه قرار به اجرا باشه خوب Treyarch هم میاد میگه ما در حالت 3Way SLI TITAN تونستیم بازی CALL OF DUTY BLACK OPS 2 رو در رزولوشن 4k در آخرین جزئیات در 60 فریم اجراش کنیم...خب در این حالت دروغی گفته نشده فقط به تمام واقعیات اشاره نشده!!!!!!!
    ضمن اینکه من خودم هم حول حوش 7 دقیقه از تریلر رو دیدم(دیدم بقیه_ ارزش حیف و میل کردن حجمم رو نداره!!) چیز خیلی خاصی نداشت و نمیشه گفت به جز در فیزیک جهش خیلی خاصی نسبت به BT3 نداشته که سیستم بسیار کزایی تری هم بخواد ضمن اینکه هرگز این جمله سازنده بازی زما ارائه BT3 یادم نمیره که زمانی که ازش پرسیدند به نظر شما به چه سیستمی میشه از ایم بازی توی FULL HD فریم 60 گرفت گفته که هنوز چنین سیستمی ساخته نشده!!!(بیین هایپ تا کجا)ولی وقتی اومد با یه 5870 هم میشد به راحتی توی FULL HD ازش 60 فریم رو گرفت.(لبته اگه یه کم بیخیال آنتی میشدید)

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

والا موقع انتشار BF3 هم گفتن گرافیک باید 580 GTx باشه اونم SLI !!! ولی وقتی بازی اومد من با 560 GTX تونستم با بالاترین تنظیمات گرافیکی بازی کنم و اصلانم افت فریم نداشتم !

16. این کاربر از star trek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •