تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 49

نام تاپيک: مصرف الکی اینترنت

پروفشنال leilash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

عدد 1 باشه چه فرقی با 1024 میکنه؟ جریانش کلاً چیه؟ میشه یه توضیحات کلی در مورد این برنامه بدین

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

یه نگاهی به این لینک بنداز و ببین مشکلت رفع میشه یا نه؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

فرقی نکرد..............

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

شما برو توی تنظیمات سرویس‌های ویندوز (اگه اشتباه نکنم زیرمجموعه administrative tools باید باشه)

این سرویس‌هایی که دارن اینترنت میخورن غیرفعال کن

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

6. این کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

میشه دقیق در موردش توضیح بدین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

یوز وپسوردت دست کسی ندادی استفاده کنه

9. این کاربر از hzzz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

نه اصلاً...

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

دوستان کسی میدونه چرا به این ادرسی که تو عکس ها هست الکی از سیستم من دیتا ارسال و دریافت میشه(با سرعت 50 دانلود و حدودا 20 اپلود)؟؟؟!!!!!
    البته اینم بگم که تعدادشون زیاد شده و هر چقدر که بلاکشون میسازم ادرس جدیدی ساخته میشه
    در ضمن با بلاک کردنشون هیچ تغیری تو وبگردی و این چیزا اتفاق نمیافته

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن نمیدونستم سوالمو کجا بپرسم
    مجبوری اینجا تاپیک زدم
    سلام برای منهم دقیقا همین مشکل ب وجود اومده و در عرض چند روز ، حدود چهار گیگ و نیم ام رفت بر فنا
    باید خدمت دوستان عرض کنم که روی سیستم مذکور ( که ویندوز سون داره )علی رغم اینکه اون سیستم مدت هاست به اینترنت وصله حتی اپدیت انلاین ویندوز و اپدیت سایبرنامه ها بسته هست )مدت هاست net limiter نصبه و هیج مورد مشکوکی هم در اون مشاهده نشده قبلا همیشه چک می کردم

اما این مشکل عجیب دقیقا اچند روز پیش به وجود اومده و همون طور که عکس های زیر رو می بینید که و networkx همنشون میده این فراینده ها کلی ازترافیک نت من استفاده کردند و بیشتر ازاینکه بخواهند دانلود کنند ، مدام در حال اپلود بودند !!!

عکس های net limiter هم نشون می ده که مدام فرایند هایhost process که شامل همان scvhost.exe ها هستند در حال اسفتفاده و اپلود هستند
    و هم چنین فرایند system 32 به عنوان نمونه عکسی از نزم افزار رو که مال چند روز پیشه گذاشتم و نرم افزار تایید می کنه که مال فرایند ها ی system32 و اhos process ها بودند

گفتم که مدت هاست net limiter مدت هاست نصبه و تا حالا یک بار هم من تنظیمات ان را دست نزده بودم که بخواهم میزان بایت و کیلوبایت دریافتی برنامه ها رو محدود کنم برای همین الان بخواهم محدود کنم یک مشک رو به صورت موقتی حل می کند ولی قبلا ها میزان مصرف این فرایند ها از اینترنت بسیارناچیز و در حد زیرمگابایت بود ، لطفا بگید چه کا کنم که مشکل کاملا حل شه خواهششش می کنم نیاز فوری ضروری هست

دومی

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

سلام برای منهم دقیقا همین مشکل ب وجود اومده و در عرض چند روز ، حدود چهار گیگ و نیم ام رفت بر فنا
    باید خدمت دوستان عرض کنم که روی سیستم مذکور ( که ویندوز سون داره )علی رغم اینکه اون سیستم مدت هاست به اینترنت وصله حتی اپدیت انلاین ویندوز و اپدیت سایبرنامه ها بسته هست )مدت هاست net limiter نصبه و هیج مورد مشکوکی هم در اون مشاهده نشده قبلا همیشه چک می کردم

اما این مشکل عجیب دقیقا اچند روز پیش به وجود اومده و همون طور که عکس های زیر رو می بینید که و networkx همنشون میده این فراینده ها کلی ازترافیک نت من استفاده کردند و بیشتر ازاینکه بخواهند دانلود کنند ، مدام در حال اپلود بودند !!!

سلام
    میشه موقعی که اینترنت شما در حال مصرف توسط ویندوز هست از net limiter یه عکس بگیرید و بذارید!!
    در ضمن آنتی ویروس شما چی هست ؟
    و اگر از نرم افزار du meter استفاده میکنید میشه از قسمت view network connections یه شات بگیرید : مثل این:

در ضمن آپدیت ویندوز رو چجوری بستید که میگید بسته اس/؟ آیا سرویس اون رو غیر فعال کردید؟ (برای اطمینان بیشتر این گزینه بهترینه)

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام
    میشه موقعی که اینترنت شما در حال مصرف توسط ویندوز هست از net limiter یه عکس بگیرید و بذارید!!
    در ضمن آنتی ویروس شما چی هست ؟
    و اگر از نرم افزار du meter استفاده میکنید میشه از قسمت view network connections یه شات بگیرید : مثل این:

در ضمن آپدیت ویندوز رو چجوری بستید که میگید بسته اس/؟ آیا سرویس اون رو غیر فعال کردید؟ (برای اطمینان بیشتر این گزینه بهترینه)

سلام
    مرسی

البته موارد مشکوک امروز زیاد دیدم مثلا نرم افزار های networkx netmiliter نشون می داد که در تاریخ سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه و جمعه ازهمان اول طلوع افتاب که لپ تاپ روشن شده و وصل به اینترنت بوده این فرایند های مشکوک اپلودشان شروع شده و تا شب ادامه داشتن البته در عکسی که از networkx گذاشتم یک سری ساعات کم بود میزان حجم نت مصرف شده که به این علت بوده که لپ تاپ در حالت خاموش یااستندبای بوده که قاعدتا مصرفی هم نداشته اما امروز من از 11 قبل ظهر لپ تاپ رو روشن کردم و منتظزر بودم این فعالیت ها شروع شوند اما ساعت 1 ظهر شروع شدند !!!
    و حالا نمی دانم ان فرایند ها زمان بندی شان دقیقا چه طوره که امروز بر خلاف روز های قبل دیرتر شروع شدند !! برای همین من مجدد تلاش می کنم که در هنگامی که فرایند ها در حال استفاده هستند عکس بگیرم ازnetmilter
    و نرم افزار نشون می داد کخ فقط host process ha ke hamon svchost هستند با system 32 در حال اپلود و ارسال هستند و حجم من رو مصرف می کنند
    ودقیقا عین عکسی که گذاشتید روی همان پروسعه system32 کلی شاید در حد 30 تا یا40 تا thread ایجاد شده که ازبین اینها یکی یا دو تایشان در حال تبادل داده بودند
    و هم چنین پروسه های svchost هم هر کدام یک 8 تا تقریبا thread که رد حال استفاده نت بوند

البته امروز با نرم افزار Svchost Viewer و ProcessExplorer هم چک کردم و نرم افزار مشکوکی ندیدم ! ظاهرا همگی مال ویندوز هستن !!

2- هیچ انتی ویروس روی سیستم مذکور نصب نیست تنها چیزی هست که usb disk security هست که برای اتصال فلش مموری هست

3- روی سیستم مذکور فقط networkx netlimiter نصب هست و netstat در networkx شبیه عکس مشابهی که شما در du meter گذاشتید رو داره و امروز دیدم که نوشته بود system , و اینا حالت established هستند
    حالا من du meter هم نصب می کنم که واضح تر شه و مجدد عکس می ذارم

4- اپدیت ویندوز وقتی ویندوز عوض کردم حدود 4 ماه قبل ، ازکنترل پنل و قسمت windows security در تنظیمات اپدیت
    never check for update یعنی گزینه اخر رو زدم و می گم الان این لپ تاپ چند سال هست که دارمش و طی این چند سال هم همیشه به نت وصل بوده اما ازطریق همین نرم افزار ها که چک می کردم میزان حجم کم شده با میزان حجم صرفی نرم افزار و متناسب با میزان استفاده بود یعنی دقیق دقیق
    اما الان دقیقا دقیقا چند روز هست که این اتفاق افتاده و حجم زیادی از من کم میشع

خواهش می کنم راه حل دیگه ای به ذهنتون میرسه بگین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •