تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 81

نام تاپيک: لطفا به من كمك كنيد !!

پروفشنال mohammad2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Mafia
    خب به نظر من بهترين كار اينه كه شما از قدرت دختر بودن خودت استفاده كني يا با كلك يا با درخواست مستقيم قبض تلفن رو بگيري و بري ريز مكالمه بگيري اگه نداد كه يعني ....:arrow:
    يعني چي ؟ :?: :shock:

آخر فروم باز Monica's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

مونيکا جان اگه اين برنامه که گفتی پيدا کردی لينکشو بزار که ما هم استفاده کنيم،من که فکر نميکنم يه همچين برنامه اي باشه.
    من اين برنامه رو از كامپيوتر پايتخت خريدم نمي دونم لينكي براي دانلود داره يا نه.
    اين جامعه دختر ها انقدر مشكل داره كه با اين خدمت ها حل شدني نيست... كار ها بايد زير بنايي باشه
    قابل توجه شما «دخترا فقط يه مشكل دارن . اونم شما پسراييد »اگه بتونيم اين مشكل عظيم رو حل كنيم ديگه فكر نمي كنم مشكلي وجود داشته باشه . :lol: البته اين مشكل فقط با 60٪ از پسراست . 40 ٪ را مي شه يه جوري تحمل كرد . ولي اون 60 ٪ وااااي....
    خب به نظر من بهترين كار اينه كه شما از قدرت دختر بودن خودت استفاده كني يا با كلك يا با درخواست مستقيم قبض تلفن رو بگيري و بري ريز مكالمه بگيري اگه نداد كه يعني ....
    من مي خوام از متن مكالمات با خبر بشم نه از شماره ها

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مونيكا جان اگه شما به اون كسي كه مي خواهيد مچش رو بگيريد اعتماد نداريد بهتره اصلا بي خيالش بشيد. اگه هم اعتماد داريد پس اين كارها ديگه براي چيه؟
    دوم اينكه شما چطور توقع داري پسرها بر عليه خودشون به شما كمك كنند ؟؟!!! :shock:
    سوم اينكه تو تهران خود 2 نفري كه دارن با موبايل صحبت مي كنند خيلي از صحبتهاي همديگر رو متوجه نمي شن (بس كه قطع و وصل ميشه) چطور شما توقع داري به عنوان نفر سوم و از جاي ديگه اي كه ممكنه خيلي با اون موبايل فاصله داشته باشه گفتگوي اونها رو بشنوي؟

چهارم درسته كه 60 % يا به نظر من حتي بيشتر پسرها مشكل شما دختر ها هستن اما شك نداشته باش كه در دخترها هم به همين اندازه يا بيشتر!!!! همين مشكل هست!!!

پنجم شما از بين 40% خوب پسرها كه مشكل ندارن كسي رو انتخاب كنيد. حتما نياز نيست كه از بين 60 % بقيه باشه كه!

ششم اگه شما به اون طرف كه مي خواهيد مكالماتش رو بشنويد اينقدر مشكوك هستيد به نظر من بهتره در يك فرصت مناسب يه چيپست كوچك در لابلاي موهاش جاسازي كنيد تا به غير از مكالمات موبايل هر حرف ديگه اي هم كه مي زنه بشنويد!!!

آخر فروم باز moslem.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

اولا اينكه من يه بار تو سايت setarehsorkh.com ديدم نوشته بود هكرها ميتونن مكالمات تلفن همراه گوش كنن

دوما اينكه شما مي تونين امتحانش كنيد به وسيله ي يه دختر ديگه مي تونيد بفهميد چهقدر راستگو :mrgreen:

چون اصولا بعضي پسرا قلبشون چند تا ورودي-خروجي داره

3تايي ----5تايي-----9تايي

بستگي به خوده شخص داره :mrgreen:

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

چيزايي كه نوشتيد خيلي جالبه . اما مشكل من اصلا با دوست پسرم نيست . تازه اصلا برام مهم نيست با چند هزار تا دختر ديگه در ارتباطه چون اونكه فقط ماله من نيست .
    من مي خواستم موبايل يه بنده خدايي كه خيلي مشكوك مي زنه رو چك كنم .
    و در ضمن من با همين خط هايي كه به قول شما مدام و قطع و وصل مي شه و تازه دوطرف مكالمه هم درست متوجه حرفاي هم نمي شن يه كارايي كردم. :lol:

آخر فروم باز moslem.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

لطفا به ما هم بگو

تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط monica
    چيزايي كه نوشتيد خيلي جالبه . اما مشكل من اصلا با دوست پسرم نيست . تازه اصلا برام مهم نيست با چند هزار تا دختر ديگه در ارتباطه چون اونكه فقط ماله من نيست . :lol:
    چي... :shock:

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

mohmmad2006 مي شه بگي كجاش قابل فهم نبود؟؟ :shock:

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

عجب بحثي شده اينجا
    به نتيجه برسونينش تا ما هم استفاده كنيم :mrgreen:

تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط monica
    تازه اصلا برام مهم نيست با چند هزار تا دختر ديگه در ارتباطه چون اونكه فقط ماله من نيست . :lol:
    منظوري نداشتم همين جوري گفتم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •