تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 26 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 257

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در اسپانیا | فصل 2012-2013

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

این آخرین تجربه مربیگری سرمربی «لاروخا»ست/ دل بوسکه: نه مسی و نه رونالدو، من طرفدار بازیکنان تیم ملی اسپانیا هستم

همه بازیکنان اردوی تیم نمی توانند در زمین باشند، این بزرگترین مشکلی است که داریم. ما بازیکنان خیلی خوبی داریم و تلاش می کنیم که عادل باشیم

سایت گل- بیسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا روز پنجشنبه در لگانس بود تا حمایتش را از پروژه تاسیس مدرسه فوتبال کودکان که توسط ویکتور فرناندس، فوتبالیست سابقه دنیای فوتبال انجام شده، ابراز کند.

به گزارش سایت گل او در جریان این مراسم اعلام کرد که نه مسی را به عنوان بهترین بازیکن دنیا انتخاب می کند و نه رونالدو را؛ چون در تیم ملی اسپانیا بهترین ها را در اختیار دارد. دل بوسکه در پاسخ به سوال یکی از بچه های این مدرسه فوتبال گفت:« چرا باید مسی یا رونالدو را انتخاب کنم؟ هر دوی آنها خیلی خوب هستند ولی من طرفدار بازیکنانی هستم که در تیم ملی اسپانیا دارم.»

دل بوسکه به علاوه در مورد مسئولیتش در هدایت «لاروخا» به کودکان توضیح داد و گفت که علاوه بر مسئولیت ورزشی،باید در مورد مسائل دیگری هم تلاش کند و به یکی از بچه های مدرسه توضیح داد که چرا فرناندو تورس در همه بازی ها، 90 دقیقه بازی نمی کند:« همه بازیکنان اردوی تیم نمی توانند در زمین باشند، این بزرگترین مشکلی است که داریم. ما بازیکنان خیلی خوبی داریم و تلاش می کنیم که عادل باشیم و در هر بازی بهترین ها را انتخاب کنیم و هیچ تبعیضی میان آنها قائل نشویم.»

دل بوسکه به علاوه به این نکته اشاره کرد که بعد از اتمام قراردادش با فدراسیون فوتبال اسپانیا، هدایت تیم دیگری را در دست نخواهد گرفت و این آخرین فاز مربیگری او است. او در این باره گفت:« این آخرین دوره حضور من در دنیای مربیگری است.»

این مدرسه فوتبال، بیش از 200 دانش اموز دارد. در جریان این مراسم، ویکتور فرناندس، بازیکن سابق رئال مادرید، وایادولید و ویارئال، به معرفی بیسنته دل بوسکه پرداخت و به روزهای حضورش در رئال مادرید و زیر نظر او اشاره کرد:« دل بوسکه یکی از مربیانی است که بیشترین تاثیر را روی زندگی و کارنامه حرفه ای ام داشته. او به من کمک کرد تا بازیکن شماره 21 رئال شوم. حرفه ای بودن در دنیای فوتبال، فراتر از گلزنی و به شهرت رسیدن و حضور جلوی دوربین های تلویزیونی است. هر چند که خیلی ها بر عکس این فکر می کنند.برنامه من در این مدرسه، فراتر از پرورش ورزشکاران است و هدفم تعلیم کودکان به عنوان انسان هایی والاست. می خواهم آنها بفهمند که فوتبال ابزاری برای رشد به عنوان یک انسان است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2012/9/21

2. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فالکائو: در کلمبیا، شکیرا از من مهمتر است؛ پدرم از من خواست تا با همه وجود بازی کنم

ستاره کلمبیایی باشگاه اتلتیکو در صحبت هایی اعلام کرد که چطور پدرش از او خواسته تا یک مهاجم حرفه ای باشد

سایت گل- رادامل فالکائو، مهاجم کلمبیایی باشگاه اتلتیکومادرید در صحبت هایی اعلام کرد که همیشه رویای آن را داشته تا مبدل به یک فوتبالیست حرفه ای شود و بعد از راهنمایی های پدرش تصمیم گرفته تا یک مهاجم باشد.

محتوای مخفی: ادامه 
    ستاره سابق پورتو این فصل در اوج آمادگی است و در حال حاضر با 7 گل در صدر جدول گلزنان رقابت های لالیگاست و بالاتر از مسی و رونالدو که هریک شش گله هستند، قرار دارد.

فالکائو در صحبت هایی به کانال «کواترو » گفت:« پدر من همیشه به من گفته که با تمام وجود و از اعماق قلبم بازی کنم و از من خواست تا یک مهاجم شوم که بیشترین پول را دریافت می کند. از زمانی که من به یاد دارم، همیشه با فوتبال مرتبط بوده ام.»

او ادامه داد:« من به عنوان یک بچه رویایم این بود که یک فوتبالیست حرفه ای شوم و برای رسیدن به اینجا، به سالها کار و تلاش نیاز داشتم ولی بالاخره به اینجا رسیدم. خدا به من مهارت و سلامت فوتبال بازی کردن را داده.»

با وجودی که فالکائو در ماه های اخیر بارها تیتر یک روزنامه ها بوده، او معتقد است که نمی تواند در سرزمین مادری، برای شهرت، با شکیرا رقابت کند. او گفته:« در کلمبیا، شکیرا مهم تر از من است.»

2012/10/5

بیه لسا: باختن به تیم های ضعیف تر بس است؛ مسئولیت شکست بر دوش من است

سرمربی آرژانتینی بیلبائو، مسئولیت شکست اخیر تیمش را پذیرفته و تاکید کرده که تیمش باید شروع به کسب امتیاز کند

سایت گل – مارسلو بیه لسا، سرمربی آرژانتینی باشگاه اتلتیک بیلبائو در صحبت هایی اعلام کرد که بعد از باخت 1-3 تیمش مقابل اسپارتا پراگ در مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا، صعود به دور بعدی این رقابت ها کار سختی خواهد بود.

تیم منطقه باسک، شروع ضعیفی دراین فصل داشته و در حال حاضر تیم سه تا مانده به آخر جدول لالیگاست و با باخت مقابل نماینده جمهوری چک در روز 5شنبه در قعر جدول مرحله گروهی لیگ اروپا در گروه آی نیز قرار گرفته.

درپایان بازی اتلتیک – اسپارتا پراگ ، بیه لسا به خبرنگاران گفت:« من نمی توانم این شروع بد را نادیده بگیرم. ما مقابل تیم هایی شکست می خوریم که پائین تر از ما هستند. ما نمی توانیم این موضوع را نادیده بگیریم.»

بیه لسا ادامه داد:« این یک بازی کلیدی مقابل تیمی بود که از تساوی ما در بازی اول بهره برد و ما نتوانستیم بر بازی تسلط داشته باشیم. شانس صعود ما به دور بعد کمتر و پیچیده تر شده است ولی هنوز همه چیز ممکن است.

با وجود این نتیجه ضعیف، بیه لسا از تلاش های شاگردانش تمجید کرد و مسئولیت شکست ها و ناکامی ها را به گردن گرفت:« بازیکنان ما با قلب و جانشان بازی کردند. ما دینامیک و تهاجمی بودیم و از این روندمان دست نکشیدیم. به نظر من، تیم ما لحظه ای به پائین نگاه نکرد و از تلاش دست نکشید. زمانی که ما از حمله ها دست کشیدیم، آنها راحت تر توانستند در جریان بازی سازماندهی کنند. این از نظر تاکتیکی بود که به مسئله جایگیری بازیکنان بستگی دارد و از این نظر من مقصرم.»

2012/10/5

4. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

قرعه کشی کوپا دل ری؛ رئال- آلکویانو/ بارسا- آلاوس

کاتالان ها در دیدار فینال سال گذشته موفق شدند 3-0 بیلبائو را شکست دهند و اکنون در اولین دیدارشان در فصل جدید با آلاوس، فینالیست رقابت های سال 2001 جام یوفا روبرو خواهند شد.

سایت گل- قرعه کشی مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های فصل جدید کوپا دل ری انجام شد و تیم بارسلونا، مدافع عنوان قهرمانی، در این مرحله با تیم دسته دومی آلاوس روبرو خواهد شد.

کاتالان ها در دیدار فینال سال گذشته موفق شدند 3-0 بیلبائو را شکست دهند و اکنون در اولین دیدارشان در فصل جدید با آلاوس، فینالیست رقابت های سال 2001 جام یوفا روبرو خواهند شد.

رئال مادرید نیز در این مرحله با تیم دسته دومی آلکویانو روبرو خواهد شد. در صورتی که بارسا و رئال بتوانند از سد حریفان عبور کنند، در نیمه نهایی با هم روبرو خواهند شد.

در بین سایر تیم های مطرح لالیگا، والنسیا با یاگوسترا، اتلتیکو مادرید با رئال خائن، بیلبائو با ایبر و مالاگا با کاسه رنو روبرو خواهند شد.

دیدار رفت این مرحله روی 31 اکتبر (13 روز دیگر) و دیدار برگشت روز 28 نووامبر برگزار خواهد شد.

2012/10/18

حـــــرفـه ای Lord Farshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

درود.

یه سوالی داشتم ؛
    در این فصل رقابت های اسپانیا، در صورت یکسان بودن امتیازها، هنوز هم اولویت اول در نظر گرفتن بازی های رو در رو هست یا که قوانین عوض شده ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

درود.

یه سوالی داشتم ؛
    در این فصل رقابت های اسپانیا، در صورت یکسان بودن امتیازها، هنوز هم اولویت اول در نظر گرفتن بازی های رو در رو هست یا که قوانین عوض شده ؟
    هنوز رودررو هست مگه رفت و برگشت بین دو تیم انجام نشده باشه. امتیاز، تفاضل و گل های زده در بازی های بینشون. اساسنامه فدراسیون فوتبال اسپانیا: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی لالیگا الان هم در رنکینگ IFFHS و هم در رده بندی UEFA بهترین و قویترین لیگ اروپا هست. نتایج نماینده ها اثر خودش رو گذاشت.

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال moh3en_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض پيروزي رئال برابر سلتاویگو در برنابئو / 9 گل در شب برتری بارسا برابر لاکرونیا!

تيم فوتبال رئال مادريد موفق شد در سانتياگو برنابئو مقابل سلتاويگو به پيروزي برسد.
    در پيکارهاي ليگ باشگاهي اسپانيا، رئال مادريد در ورزشگاه سانتياگو برنابئو ميزبان سلتاويگو بود و موفق شد با نتيجه 2 بر صفر به پيروزي برسد.

گل‌هاي اين بازي را گونزالو هيگواين در دقيقه 11 و کريستيانو رونالدو از روي نقطه پنالتي در دقيقه 67 به ثمر رساندند. شاگردان مورينيو با اين پيروزي 14 امتيازي شدند و موقتا تا مکان چهارم صعود کردند.
    قبل از اين مصاف مالاگا 2 بر يک مقابل وايادوليد به برتري رسيد. فرانسيسکو سوارز 37 و سانچس خواکين 87 براي مالاگا گل زدند و گونزالس در دقيقه 9 براي وايادوليد گلزني کرد و در دقيقه 81 هم اخراج شد.
    در یکی از آخرین مسابقات از ساعت 21:30 والنسیا در زمین خود برابر بیلبائو سه بر دو به برتری دست یافت.والنسیا در حالی به برتری شیرین سه بر دو دست یافت که با گل های دقایق 19 و 30 آداریز دو بار از حریف خود عقب افتاده بود اما با گل های دقایق 26 ، 88 و 90 سولدادو(پنالتی) ، کاستا و نلسون والدز موفق به شکست مهمان خود شد.

برد عجیب بارسا برابر دپور
    پيکارهاي اين هفته امشب با ديدار دپورتيوو لاکرونيا - بارسلونا ادامه یافت که طی یک بازی عجیب بارسلونا موفق با نتیجه پنج بر چهار در زمین دپورتیوو لاکرونیا به برتری برسد. در این بازی ابتدا بارسا در 20 دقیقه ابتدایی با سه گل از حریف خود پیش افتاد اما لاکرونیا موفق شد دو گل را جبران کند و به نتیجه نزدیک سه دو برسد. سپس بارسا توسط مسی یک گل دیگر زد و اختلاف را به دو گل رساند و بار دیگر دپور بود که موفق شد با یک گل اختلاف را به حداقل برساند. در نهایت مسی آخرین و
    پنجمین گل بارسا را زد تا بار دیگر بارسا با دو اختلاف گل پیش بیفتد اما این بار هم دپوری ها موفق شدند اختلاف را به حداقل برسانند و بازی در نهایت با همان نتیجه 5-4 به پایان رسید. مسی در این بازی هتریک کرد(18 ، 43 ، 77) و با 11 گل در صدر جدول گلزنان قرار گرفت و دو گل دیگر بارسا را یوردی آلبا(3) و تلو(8) وارد دروازه حریف کردند.
    گل های لاکرونیا را نیز پیتزی (26 پنالتی و 47) ، برگانتیوس(37) و آلبا(79 گل به خودی) وارد دروازه حریف کردند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

زامورانو: مسی یک پله بالاتر از رونالدوست

ستاره سابق تیم مادریدی در صحبت هایی اعلام کرده که مسی را یک رده بالاتر از ستاره پرتغالی رئال می بیند

سایت گل- ایوان زامورانو، ستاره سابق باشگاه رئال مادرید، حالا یکی از تماشاگران ویژه دیدار تیم سابقش مقابل سلتاویگو بود. این اسطوره شیلیایی همراه با گروهی از کودکان تیم کینتا نرمال، این بازی را در برنابئو تماشا کرد.

به گزارش سایت گل و به نقل از سپورت کاتالونیا، کودکان تیم فوتبال کینتا نرمال روز دوشنبه در شهرک ورزشی والدبباس درمقابل تیم کودکان رئال مادرید قرار خواهند گرفت.

زامورانو در گفت و گوی کوتاهی که با خبرنگاران داشت در مورد مقایسه مسی و رونالدو گفت:« هردویشان، دو نفر از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال هستند. سخت است که یکی از این دو را انتخاب کرد. این روزها من فکر می کنم که مسی کمی، بالاتر از رونالدو است. اما رونالدو هم با درخشش هایش تفاوت ها را در عرصه فوتبال دنیا رقم می زند. زمانی که کسی بازی این دو ستاره را تماشا می کند، واقعا لذت می برد.»

2012/10/22

اهدای کفش طلا به مسی در روز 29 اکتبر

این جایزه که از سوی اتحادیه اروپایی رسانه های ورزشی (ایی.اس.ام) اهدا می شود، این بار در مراسمی شبانه اهدا نخواهد شد و در ظهر روز دوشنبه به دست مسی می رسد

سایت گل- لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا روز دوشنبه هفته آینده، 29 اکتبر، در سالنی که متعلق به کارخانه قدیمی «دام»بارسلوناست، دومین کفش طلایش را دریافت خواهد کرد.او که در سال 2010، برترین گلزن لیگ های اروپایی لقب گرفته بود، فصل گذشته نیز بعد از به ثمر رساندن 50 گل، برترین گلزن لیگ های اروپایی شد تا دوباره به این جایزه برسد.

این جایزه که از سوی اتحادیه اروپایی رسانه های ورزشی (ایی.اس.ام) اهدا می شود، این بار در مراسمی شبانه اهدا نخواهد شد و در ظهر روز دوشنبه به دست مسی می رسد. چرا که بارسلونا در روز سی ام اکتبر باید در دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری (جام حذفی فوتبال اسپانیا) مقابل آلاوس به میدان برود و از سوی دیگر روز شنبه 27 اکتبر هم از سری رقابت های لالیگا مقابل رایو وایه کانو بازی خواهد داشت.

پیش از این قرار بود که این مراسم در روز 25 یا 26 اکتبر برگزار شود و قرار بود که اعضای خانواده مسی و خیلی از افراد تراز اول دنیای فوتبال در آن در پایتخت کاتالونیا برگزار شود که حالا برگزاری این مراسم کمی به تعویق افتاده. در سال 2011 کفش طلا به کریستیانو رونالدو رسید و دوسال پیش، این جایزه سهم خود مسی بود.

2012/10/22

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    زیر سایه خدا

پيش فرض پخش زنده فوتبال در روز شنبه 6 آبان

اسپانیول - مالاگا

ساعت 17:30 از:

Al Jazeera Sport +2

بتیس - والنسیا

ساعت 19:30 از:

Al Jazeera Sport +9
    Al Jazeera Sport HD2
    NTV Spor

سلتاویگو - دپورتیوولاکرونیا

ساعت 21:30 از:

C+ Sport (poland) / HD

رایووالکانو -

ساعت 23:30 از:

Al Jazeera Sport +2
    Al Jazeera Sport +3
    Al Jazeera Sport HD2
    C+ GOL (poland) / HD
    NTV Spor

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دل بوسکه: جایزه چابی و کاسیاس، نشانه برد اخلاق بود

سرمربی تیم ملی اسپانیا جایزه شاهزاده آستوریاس را به دو ستاره باتجربه تیمش تبریک گفت

سایت گل- بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اپسانیا در صحبت هایی اعلام کرد که اهدای جایزه ورزشی شاهزاده آستوریاس به چابی ارناندس و ایکر کاسیاس، با شایستگی انجام شده و دراین باره گفت:« انتخاب چابی ارناندس و ایکر کاسیاس کاملا با شایستگی انجام شده و باید بگویم که یک فوتبالیست حرفه ای باید چنین جایزه هایی را با اتکا به اخلاقیات و رفتار شخصی فوق العاده دریافت کند.»

دل بوسکه در مراسم ناهاری که دیروز در سالن نوئووا مورسیا درآن شرکت داشت، در میان نمایندگانی از بخش های اقتصادی، اجتماعی و ورزشی منطقه مورسیا برزبان آورد.

دل بوسکه ادامه داد:« چابی ارناندس و ایکر کاسیاس نمایندگان رئال مادرید و بارسلونا هستند. اپیزودهایی را بین این دو تیم شاهد بودیم. ولی این دو بازیکن متوجه شدند که نباید اجازه دهند که این اوضاع ادامه پیدا کند. آنها شرایط را در مسیر دیگری هدایت کردند و خوشبختانه الان همزیستی مسالمت آمیز و سالمی را در تیم ملی داریم. این دو بازیکن هستند که این شرایط جدید را رقم زده اند.»

2012/10/27

پیغام اینیستا به چابی و کاسیاس: از اینکه هم تیمی شما هستم احساس غرور می کنم

اینیستا اهدای جایزه ورزشی شاهزاده آستوریاس را به چابی و کاسیاس تبریک گفته و اعلام کرده که این دو، شایستگی دریافت این جایزه را داشته اند

سایت گل- آندرس اینیستا، ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا با بهره گیری از شبکه اجتماعی توئیتر، اهدای جایزه ورزشی شاهزاده آستوریاس در سال 2012 به ایکر کاسیاس و چابی ارناندس را به این دو ستاره اسپانیایی تبریک گفته

روز جمعه در مجموعه تئاتر کامپوامور شهر اوویه دو، جایزه چابی و کاسیاس به آنها اهدا شد.

اینیستا در صحبت هایی دراین باره گفته:« تبریک به ایکر و چابی. شما شایستگی اش را داشتید. از اینکه هم تیمی شما هستم احساس غرور می کنم.»

علاوه بر اینیستا، بازیکنان دیگری هم اهدای این جایزه به کاسیاس و چابی را به آنها تبریک گفتند. سسک فابرگاس دراین باره نوشت:« تبریک به خاطر جایزه ای که لیاقتش را داشتید. ایکر و چابی جایزه شاهزاده آستوریاس را کسب کردند. به علاوه به جایزه دهندگان هم تبریک می گویم.»

ژابی آلونسو هم تیمی ایکر و چابی در تیم ملی اسپانیا و بازیکن رئال مادرید شادی اش را به این ترتیب ابراز کرده:« خیلی خوشحالم که دو نفر از دوستان من این جایزه را بردند.»

خوان ماتا بازیکن تیم ملی اسپانیا و باشگاه چلسی هم در این باره نوشته:« امروز روز ویژه ای برای آستوریاس است. تبریک به چابی و ایکر. شما دو تا الگوهای فوق العاده ای هستید.»

2012/10/27

13. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

Carlos Slim که گفته میشود ثروتمندترین مرد دنیا است، قصد دارد باشگاه ختافه اسپانیا را بخرد و به گفته وبسایت Libertad Digital اولین قدم برای انجام این معامله را برداشته است. Ángel Torres رئیس باشگاه ختافه، به دنبال شخصی بود تا باشگاه را بخرد و تا به این وسیله پول زیادی به ختافه تزریق شود، حالا کارلوس اسلیم مکزیکی، گزینه ی مناسبی به نظر میرسد.

گویا این معامله در چند روز آینده محقق میشود، وی تصمیم دارد ختافه را به یکی از بزرگترین باشگاه های اروپا تبدیل کند. پول از نظر او معنایی ندارد.

این انتقال بوسیله ی América Móvil انجام میشود که صاحب امتیاز پخش بازی های لالیگا است. کارلوس اسلیم قصد دارد با این کار باشگاه بارسلونا و رئال مادرید را به چالش بکشد.

15. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •