تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 37 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 363

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Arsenal FC | توپچی ها | جلد 2

داره خودمونی میشه pinchingholian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

تيه‌ري آنري خواستار بازگشت به آرسنال شد

"تيه‌ري آنري" مي‌خواهد با "آرسن ونگر" در خصوص بازگشت به آرسنال مذاکره کند.

اين بازيکن 34 ساله احتمال بازگشت به صورت قرضي به "امارات" را رد نکرد.
    آنري گفت: دوست دارم به انگلستان بازگردم و در آرسنال بازي کنم. من فصل گذشته قرار نبود در اين تيم بازي کنم اما از آنجا که "مروان شاماخ" و "گروينهو" به جام ملت‌هاي آفريقا رفتند به اين تيم فرا خوانده شدم.

وي افزود: رفته بودم آنجا تمرين کنم که آرسنالي‌ها از من خواستند بازي کنم. کسي چه مي‌داند در آينده چه اتفاقي مي‌افتد. البته من هنوز با آرسن ونگر صحبت نکرده‌ام و نمي‌دانم تحت چه شرايطي مي‌توانم به اين تيم بازگردم. مربيگري هم برايم جذاب است اما نمي‌دانم بعد از اينکه دوران بازيگري‌ام به پايان مي‌رسد چقدر در اين زمينه استعداد دارم.

18 ماه از قرارداد "تيه‌ري آنري" با نيويورک رو بولز باقي مانده است. اين بازيکن چهارشنبه شب در تيم ستارگان ليگ آمريکا با چلسي ديدار مي‌کند.

منبع :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 3 کاربر از pinchingholian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

شماخ مي خواهد در آرسنال بماند

مهاجم ملي پوش مغربي اعلام کرد قصد ترک تيم فوتبال آرسنال را ندارد.

مروان شماخ با وجود انکه همچنان جايگاهي در ترکيب اصلي تيم لندني با هدايت آرسن ونگر فرانسوي نخواهد داشت ، اعلام کرد در فصل آينده براي قرار گرفتن در ترکيب اصلي تيم رقابت مي کند.

شماخ گفت پس از ملاقات با ونگر در مورد ماندن در آرسنال به توافق رسيده است.اين در حاليست که تيمهاي روبين قازان روسيه و بشيکتاش ترکيه خواهان خريد شماخ هستند و اين آرسنال است که در مورد او بايد تصميم گيري کند.

منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 2 کاربر از pinchingholian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال VBYOFSKI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

همچینی یه خرید آرسنالی داشتیم یهویی.
    نوری شاهین قرضی این فصل رو تو آرسنال بازی میکنه.
    قرار داد هم بسته شده.
    البته گفته میشه که گزینه خرید دائمی نداره قرار داد ولی یه خرید خیلی خوبه.
    یه خرید شوکه کننده از نوع ونگر.

الان روسیچکی که معلوم نیست اول فصل رو برسه یا نه. جکی هم که مصدومه و تا برگرده به دوران قبل مصدومیتش طول میکشه. فقط میمونه یه آرون رمسی که اونم داره واسه المپیک بریتانیا بازی میکنه و کلا نمیشه زیاد روش مانور داد. با این خرید خیلی راحت میشه این فصل خلا هافبک رو پر کنیم و فصل بعد هم که بازیکنامون که بر میگردن.

6. 4 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

ورزشگاه آشیانه پرنده - جمعه، 27 جولای 2012 ساعت 16:30

Man City

2 - 0

Arsenal
    Zabaleta 41, Toure 44

گزارش بازی
    نیمه اول:
    آرسنال در این نیمه حملات زیادی را روی دروازه سیتی ترتیب داد اما این حریف بود که در دقایق پایانی این نیمه 2 بار به گل رسید.

دقیقه 3 الکس سونگ توپی را در سمت چپ زمین از دست داد. آگوئرو از همان سمت توپ را داخل محوطه جریمه به توز داد اما ضربه زمینی توز در اختیار فابیانسکی قرار گرفت.

دقیقه 9 ابو دیابی توپی بسیار عالی را از زمین خودی برای والکات ارسال کرد. تئو با سرعت خود به توپ رسید و آن را در پشت محوطه جریمه به سانتوس داد اما ضربه سانتوس به دفاع برخورد کرد و برگشت داده شد.

دقیقه 23 کارل جنکینسون پشت محوطه جریمه به توپ رسید. او که موقعیت را مناسب دید اقدام به شوت زنی کرد که توپ با برخورد به دفاع منحرف شد اما گلر سیتی با واکنش خود آن را به کرنر فرستاد.

دقیقه 24 کرنری از سمت راست ارسال شد که در یک رفت و برگشت در پشت محوطه جریمه به سانتوس رسید. این یه موقعیت ایده عالی برای شوت زنی برای سانتوس بود و او نیز با ضربه ای فنی به زاویه مخالف دروازه سیتی را تهدید کرد اما این ضربه با اختلافی بسیار اندک از کنار تیرک افقی به بیرون رفت.

در همین دقیقه سیتی ضد حمله ای را توسط توز شکل داد. او توپ را تا پشت محوطه جریمه آرسنال آورد و با یک پاس در عمق آگوئرو را صاحب توپ کرد. آگوئرو قصد داشت جنکینسون را از پیش رو بردارد اما کارل با تکل خود مانع این کار شد و ضربه مهاجم سیتی از بالای تیرک به کرنر رفت.

دقیقه 28 آندره سانتوس از سمت چپ توپ خوبی را در دهانه محوطه جریمه به تئو والکات داد اما شوت والکات بار دیگر توسط کمپانی برگشت داده شد.

دقیقه 31 والکات بار دیگر صاحب توپ شد و از سمت چپ حرکتی را آغاز کرد. او تا کنار محوطه جریمه پیش رفت و از همان جا اقدام به شوت زنی کرد اما شوت او چسبیده به تیرک دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 33 کارل جنکینسون با حرکتی انفرادی باز هم اقدام به شوت زنی کرد اما توپ او اینبار از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 36 ابو دیابی پشت محوطه جریمه حریف به توپ رسید و پاس رو به عقبی را برای سانتوس ارسال کرد. سانتوس از فاصله ای دور اقدام به شوت زنی کرد اما ضربه زیبای او را دروازبان سیتی با واکنشی زیبا به کرنر فرستاد.

در 5 دقیقه پایانی این نیمه آرسنال بر خلاف جریان بازی 2 گل دریافت کرد.

دقیقه 41 بیتون از سمت راست نفوذ کرد و در پشت محوطه جریمه توپ را به یایا توره داد. توره توانست گیبز را از پیش رو بردارد و در فضای خالی سمت چپ زابالتا را صاحب توپ کرد. زابالتا که ورمالن را مقابل خود می دیدید از همان سمت اقدام به شوت زنی کرد که توپ در زاویه مخالف وارد دروازه شد.

دقیقه 44 سیتی به گل دوم خود نیز رسید. اینبار کلاروو از سمت راست نفوذی را ترتیب داد و توپ را روی محوطه جریمه ارسال کرد که در تیر دوم به آگوئرو رسید. او توپ را در دهانه دروازه به توره سپرد و یایا توره گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

نیمه دوم:
    این نیمه زیر بارش شدید باران برگزار شد و آرسنال باز هم مالک توپ و میدان بود و موقعیت های بسیاری خلق کرد اما گلر سیتی دروازه خود را بسته نگه داشت.

دقیقه 52 الکس چمبرلین از زمین خودی توپی را به کایرن گیبز داد. گیبز در پشت محوطه جرمیه حریف آن را به شماک سپرد و او نیز پاس در عمقی را در سمت راست برای جروینیو فراهم کرد. جروینیو که خود را در موقعیت شوت زنی میدید به سمت دروازه شکلیک کرد اما باز هم گلر سیتی آن را برگشت داد.

دقیقه 56 آرسنال با یک بدشانسی بزرگ روبرو شد. الکس اوکسلید چمبرلین در پشت محوطه جریمه حریف صاحب توپ شد و از فاصله ای بسیار دور اقدام به شوت زنی کرد. توپ او ابتدا به پایه تیرک سمت راست و سپس به تیرک سمت چپ برخورد کرد و برگشت داده شد. در بازگشت کایرن گیبز به توپ ضربه زد که با برخورد به کولو توره به کرنر رفت.

دقیقه 70 سیتی تنها حمله جدی خود در این نیمه را انجام داد. کارلوس توز از سمت چپ فراری سریع را ترتب داد و توپ را در دهانه دروازه برای آگوئرو فرستاد. مهاجم سیتی قصد داشت با یک ضربه چیپ توپ را از بالای سر فابیانسکی وارد دروازه کند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 73 چاکس آنه که در پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد. او در زاویه مخالف حرکت کرد تا یار پیش رو را بردارد و سپس شوت محکمی را روانه دروازه کرد اما باز هم گلر سیتی آن را برگشت داد.

دقیقه 75 اینبار نوبت گیبز بود تا اقدام به شوت زنی کند اما ضربه او بار دیگر توسط گلر سیتی به کرنر فرستاده شد.

دقیقه 80 چاکس آنه که پاس در عمقی را برای شماک ارسال کرد. شماک با پشت پا توپ را برای ایستموند کاشت اما ضربه ایستموند چسبیده به تیرک افقی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 86 توماس ورمالن با نفوذ خود اقدام به شوت زنی کرد که توسط زابالتا برگشت داده شد. در بازگشت توپ به چمبرلین رسید و او نیز کار هم تیمیش را تکرار کرد اما ضربه وی با اختلاف بسیار اندک از بالای دروازه به بیرون رفت.

** آرسنال در این بازی حدود 20 موقعیت گل روی دروازه سیتی پدید آورد که بیش از 2 برابر موقعیت های حریف بود اما هیچ کدام از آنها گلی را در بر نداشت.

منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 3 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

ونگر: 90 دقیقه در سطح کاملا خوبی ظاهر شدیم

مصاحبه آرسن ونگر بعد از دیدار مقابل منچستر سیتی.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صحبت های آرسن ونگر بعد از دیدار مقابل منچستر سیتی.

در مورد عملکرد تیم...
    بازی پر تحرکی بود و هر دو تیم سعی داشتند تا بازی کنند. معتقدم که در نیمه اول کاملا بر بازی حاکم بودیم اما ناگهان بر خلاف جریان بازی خود را 2 - 0 عقب دیدیم. احساس می کنم که منچستر سیتی با حضور 5 مدافع واقعی بسیار مستحکم دفاع کرد و ما بی مهابا روبه جلو حرکت کردیم. روی ضد حملات تا حدودی آسیب پذیر بودیم و و این همان جایی بود که به دردسر افتادیم. اما در مجموع مهمترین چیز برای ما این است که ببینیم همه بازی می کنند و با یک رقابت روبرو می شوند. 90 دقیقه در سطح کاملا خوبی ظاهر شدیم.

در مورد وضعیت ونپرسی...
    ما همواره می توانیم به موضوع ونپرسی بازگردیم. ما مهاجمان اصلی خود را در خانه داریم و ونپرسی یکی از انهاست. اما پودولسکی و جیرود را نیز داریم که در خانه هستند بنابراین ما مهاجمان زیادی داریم و در این لحظه، این برای اماده سازی فصل ماست و بیشتر از هر بازیکن دیگری اهمیت دارد.

در مورد شایعات نوری شاهین...
    ما امروز با هیچ بازیکنی قرارداد امضا نکردیم، این گزارش ها اشتباه است. در این لحظه هیچ بازیکنی را به خدمت نگرفتیم، به بازیکنی نزدیک نیستیم. در آینده شما هرگز نمی دانید چه می شود!

در مورد پیام شما به هواداران چینی...
    شخصا دوست دارم از آنها تشکر کنم زیرا بی شک برجسته بودند. دوست دارم چند هواپیمای اس 747 رزرو کنم و همه انها را به ورزشگاه امارات ببرم! در تمام طول اقامت ما انها برجسته بودند. آنها بهتر از تیم ما بودند!

در مورد المپیک...
    البته این تا حدودی نمادین است زیرا ما اینجا در ورزشگاه المپیکی هستیم که رقابت های دور قبل در آن انجام شد. می تواند شب بزرگی برای لندن و انگلستان باشد تا بازی های المپیک را شروع کند. از وقتی بچه بودم این بازی ها را تماشا می کردم و چیزهای خاص بسیاری در آن دیدم. تنها امیدوارم که همه چیز خوب پیش برود. شاید این 16 روز باشد که کل جهان در قالب ورزش واقعا با یکدیگر متحد شوند.

10. 4 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

پيشنهاد آرسنال براي کازورلا و شاهين

باشگاه آرسنال براي جذب 2 بازيکن از ليگ فوتبال اسپانيا پيشنهاد خود را ارائه کرد

به نقل از گاردين، توپچي‌هاي لندن پيشنهاد 16 ميليون پوندي خود براي سانتي کازورلا از مالاگا را ارائه کرده‌اند تا بتوانند او را به سومين بازيکني تبديل کنند که در تابستان جاري به لندن آورده‌اند. همچنين قراردادي قرضي براي جذب نوري شاهين، بازيکن رئال مادريد که بيشتر فصل پيش را به دليل آسيب ديدگي از دست داده بود ارائه کرده‌اند.
    آرسن ونگر از ابتداي فصل پيش کازورلا را زير نظر گرفته بود ولي تاکنون نتوانسته سران مالاگا را براي پذيرفتن مبلغي پايين‌تر راضي کند. فصل گذشته قيمت ملي پوش اسپانيا 15 ميليون پوند بود، در حالي که ونگر ميکل آرتتا را از اورتون با 10 ميليون پوند خريد تا خط هافبک اين تيم به شدت تقويت شود. در اين ميان ونگر هنوز هم به دنبال کازورلا بوده و دوست دارد او را نيز در ورزشگاه امارات ببيند.

از سوي ديگر مانوئل پيگيريني، سرمربي مالاگا اعلام کرده تنها در صورت پرداخت 20 ميليون يورو راضي خواهد شد که کازورلا را به تيم ديگري واگذار کند تا بتواند با مبلغ حاصل از فروش وي بازيکن ديگري را به تيمش بياورد.

آرسنال تاکنون بازيکناني مانند لوکاس پودولسکي و اوليويه ژيرو را به خدمت گرفته و به دنبال نوري شاهين از رئال مادريد است. ژوزه مورينيو تابستان گذشته نوري شاهين را از بورسيا دورتموند خريد ولي نتوانست طي فصل گذشته آن طور که مي‌خواست از او استفاده کند.

چندي پيش مورينيو اعلام کرده بود شاهين بايد براي يافتن خود در ترکيب رئال تلاش بيشتري کند،‌ موضوعي که به مذاق شاهين خوش نيامده بود. اگر آرسنال بتواند سران رئال را براي قرارداد قرضي در سال جاري راضي کند، قرارداد او به شرطي بسته خواهد شد که در پايان سال آينده شرطي مبني بر خريد اين بازيکن توسط آرسنال وجود نداشته باشد
    منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 2 کاربر از pinchingholian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

در مورد قضیه نوری شاهین بگم که هیچ چیز هنوز معلوم نیست و این رسانه ها یکم شلوغش کردن.
    مذاکرات داره انجام میشه و مشکل هم اینجاس که آرسنال حاضر نیست حقوق 80 هزارتایی شاهین رو کامل بپردازه. گفته در صورتی کامل پرداخت میکنه این مبلغ رو که تو قرارداد، بند خرید دائمی باشه در غیر اینصورت از رئال میخواد که نصف حقوق رو بپردازه. البته دو باشگاه هنوز دارن با هم مذاکره میکنن در این مورد و اکثرا میگن که شاهین هم به آرسنال میاد.

در مورد کازورلا هم که اکثر کارشناسا خبرنگارا و خبرگزاری های معتبر و غیر معتبر قضیه رو تایید کردن و گفته میشه که تا 48 ساعت آینده رسمی میشه.
    قیمت رو هم اکثرا میگن 16 میلیون.

خیلی دوست دارم بدونم بعد رسمی شدن این 2 تا دیگه بهونه ون پرسی واسه تمدید نکردن چیه؟ خودش که میگه مالی نست و مشکل جاه طلبیه! باید دید چی میشه.

پ.ن: این خبرارو من تو گانرز تراست میخونم و اینجا مینویسم که اگه کسی اونور نمیاد اینجا باخبر بشه.

14. این کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

ورزشگاه هنگ کنگ - یکشنبه، 29 جولای 2012 ساعت 13:30

Arsenal

2 - 2

Kitchee FC
    Walcott 24, Eisfeld 77 Yago 8, Losada Rodriguez 29

گزارش بازی موجود نیست.

ونگر: آنچه می خواستیم را بدست آوردیم، یک چالش خوب

مصاحبه آرسن ونگر بعد از دیدار مقابل کیچه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صحبت های سرمربی توپچی ها بعد از دیدار با کیچه.

در مورد عملکرد تیم...
    اول از همه جا دارد به کیچه بخاطر کیفیت فوتبالشان تبریک بگویم. آنها خیلی خیلی خوب بازی کردند، به خوبی سازماندهی شده بودند و در نیمه اول مشکلاتی را برایمان پدید آوردند. کمی زمان برد تا به جریان بازی بازگردیم و آنچه می خواستیم را بدست آوردیم، یک چالش خوب. برای بازگشت به بازی کار سختی داشتیم و در نهایت نتیجه 2 - 2 شد که کیچه را نیز خوشحال نگه داشت. حداقل ما بازنده این دیدار نبودیم.

می خواستیم از نظر فیزیکی آماده شویم و به آنچه می خواستیم رسیدیم زیرا هیچ مصدومی ندادیم. ما بازی خوبی ارائه کردیم. این تنها به شما نشان می دهد که پیروزی در هر زمینی سخت و سخت تر می شود، در مالزی، در اینجا. تیم های خیلی سریع رشد می کنند.

در مورد هر گونه مساله نا امید کننده در این دیدار...
    معتقدم از نظر دفاعی شکننده به نظر می رسیدیم، خصوصا در نیمه اول. در نیمه دوم زیاد اینگونه نبود زیرا به دردسر نیوفتادیم. از نظر دفاعی کارهای زیادی برای انجام دادن داریم تا بهتر شویم.

در مورد مدافعین تازه وارد...
    امروز اجازه دادیم همه بازی کنند و برخی بازیکنان هنوز در سطح لیگ برتر نیستند. این یک روند یادگیری است، اگر شما این کار را در پیش فصل انجام ندهید، آنوقت هرگز نمی توانید این کار را کنید. شما به آنها شانسی می دهید تا ببینید چه جایگاهی در سطح اول دارند. من از تمام مدافعان در طول این تور استفاده کردم تا ببینم چه کسی آماده است و چه کسی نیست. ما سانیا، کوسیلنی و مرته ساکر را در خانه داریم، سه مدافع باتجربه.

در مورد نکات مثبت تور...
    نکات مثبت بسیاری وجود دارد زیرا در هر بازی مبارزه کردیم و برای تیم تجربه بزرگی بود. دیدن کشورها و بازیکنان متفاوت فوق العاده بود. شما می توانید ببینید که مردم چقدر به باشگاه شما اهمیت می دهند، این تجربه فوق العاده ای برای ما بود. یاد گرفتیم وقتی مقابل یک حریف خوب خسته هستیم و به دردسر افتادیم چطور بازی کنید و شکست نخوریم. این همیشه نکته مثبتی است.

ما مالزی را دوست داشتیم، چین را دوست داشتیم و بدون شک اینجا در هنگ کنک حیرت انگیز بود. شما هرآنچه را که می خواهید در اینجا دارید، دریا، شهری زیبا، یک فوتبال خوب. شاید در زندگی بعدی خود به اینجا بیایم!!

در مورد ریو...
    او مشکل مچ پا داشت و از بازی دادن به او مطمئن نبودیم. مقابل منچستر سیتی به او بازی ندادیم زیرا او در این لحظه از نظر فیزیکی در 100 درصد آماداگی قرار ندارد. معتقدم می توانستید ببینید که او در بهترین فرم خود نیست. فکر می کنم به دو یا سه هفته کار کردن نیاز دارد تا به بهترین فرم خود بازگردد.

16. این کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

ونگر: فوتبال از هزینه های بی حد و حصر رنج می برد

آرسن ونگر از باشگاه ها می خواهد مسئولانه هزینه کنند

پایگاه خبری GunnersTrust: رئیس آرسنال آرسن ونگر، نگران است هزینه های بی حد و حصر توسط باشگاه هایی مانند منچستر سیتی، چلسی و پاریسنت ژرمن در این تابستان دلیلی باشد برای آسیب زدن به فوتبال.

ونگر در آستانه امضای قراردادی به مبلغ 16 میلیون پوند با سانتی کازورلا از باشگاه مالاگا قرار دارد که جمع هزینه های خرید باشگاه در این تابستان را به 39 میلیون پوند می رساند. با این حال باشگاه های فوق میلیونی اروپا بیش از دو برابر این مبلغ را در دوران سخت اقتصادی هزینه کرده اند. ونگر اصرار دارد باشگاه ها باید مسئولیت پذیر رفتار کنند.

ونگر در گفتگو با سان گفت: "ما خود را در جایگاه ممتازی به شمار می آوریم، بازیکنان ورودی بزرگی داشته ایم. اما در عین حال ما فوق میلیونر و دارای منابع نامحدود نیستیم.

"یک باشگاه می تواند با منابع نامحدودی که در اختیار دارد خریدهایی مانند پاریسنت ژرمن یا منچستر سیتی یا چلسی انجام دهد، اما روی هم رفته این فوتبال است که از این موضوع آسیب می بیند، به رویدادهای بازار نقل انتقالات از زمان شروع تابستان نگاه کنید.

"پاریسنت ژرمن باشگاه بلند پروازی است و آنها دارای منابع مالی هستند و موضوع همین است. ما در مورد یک موضوع همیشگی حرف می زنیم، فکر نمیکنم چیز جدیدی در این حوزه باشد.

"وضعیت کنونی اروپا مانند کشتی تایتانیک است اما ما طوری در فوتبال زندگی می کنیم انگار هیچ چیز دیگر اهمیت ندارد. بیشتر هر زمان دیگری با هر دشواری ای و به هر قیمتی باشگاه مان را اداره می کنیم زیرا به نظر می رسد همه در اروپا دوران سختی را سپری می کنند.

"من متعجب خواهم شد اگر ( شرایط کنونی اروپا ) در برخی سطوح روی فوتبال تاثیر نگذاشته باشد. اگر شما به بدهی های کنونی فوتبال در سراسر اروپا نگاه کنید واقعا رقم های بزرگی هستند و ما مجبوریم مسئولیت پذیر باشیم.

"باید جاه طلب باشیم اما در عین حال باید این اطمینان را حاصل کنیم که به مشکل مالی بر نمیخوریم. برای ما مشکل است چراکه دستمزدها در برخی باشگاه ها بسیار بالاست. البته بازیکنان ما کاملاً به درستی خودشان را با باشگاه های دیگری مقایسه می کنند.

با وجود سرمایه گذاری های آنها در تابستان، ونگر احساس نمی کند دستاوردهای اخیر چلسی بتواند روند بازی ها را در انگلیس تغییر دهد. همچنین معتقد است قهرمانی آنها در لیگ قهرمانان نشان می دهد که لیگ برتر تا چه حد رقابتی است.

"من متوجه نمی شوم چه چیزی می تواند تغییر کند. شاید دوباره آرزو و اشتیاق را در رومن آبراموویچ بیدار کند.من افتخار می کنم وقتی که یک باشگاه لیگ برتر فاتح لیگ قهرمانان شود.

ونگر گفت: "این موضوع نشان می دهد لیگ برتر تا چه حد رقابتی است چرا که چلسی در لیگ برتر در جایگاه پنجم را از آن خود کرد و این تاییدی بر کیفیت واقعی یک تیم است. مهمتر از لیگ قهرمانان همه چیز درباره این است که شما کار را در چه جایگاهی در لیگ تمام می کنید و این نشان دهنده این است که لیگ برتر تا چه اندازه خوب و با کیفیت است.

18. 2 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

خب با یک روز تاخیر این خبر رو میزارم.
    تبریک میگم این خرید رو. رئیس فعلا تو نقل و انتقالات عالی کار کرده. 3 تا کوالیتی گرفته جمعا 33 میلیون.
    بدجور منتظرم فصل جدید شروع بشه.
    اینم اضافه کنم که همه میگن دو تا خرید دیگه هم خواهیم داشت. یکیش که احتمالا شاهینه اون یکیم اینطور که معلومه قرار دفاع راست باشه.

سانتی کازورلا رسما به آرسنال پیوست

هافبک 27 ساله باشگاه مالاگا به قراردادی بلند مدت به توپچی ها ملحق شد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشگاه فوتبال آرسنال با خوشحالی اعلام می کند سانتی کازورلا ملی پوش اسپانیایی تیم مالاگا به قراردادی بلند مدت به باشگاه آرسنال پیوست.

سانتیاگو کازورلا گونزالس با رقمی نامشخص به آرسنال پیوسته است. او یکی از ارکان کلیدی تیم مالاگا بود که توانستند در مکان چهارم لالیگا کار را تمام کنند و برای اولین بار در تاریخ این باشگاه به لیگ قهرمانان بروند.

کازورلای 27 ساله یک هافبک هجومی است که 45 بازی ملی برای تیم اسپانیا دارد و یکی از اعضای این تیم در قهرمانی یورو در سال های 2008 و 2012 بود.

قبل از پیوستن به مالاگا در سال 20122 ، کازورلا دو دوره را در ویارئال سپری کرد و 181 بازی برای این تیم انجام داد. در سال 2008 او به این تیم کمک کرد تا نایب قهرمان لالیگا شود. در این دو دوره، او فصل 2006/07 را به صورت قرضی در رکرئوتیو سپری کرد. کازورلا دوران جوانی خود را در تیم اسپانیایی اوویدو گذرانده بود.

آرسن ونگر میگوید : " کازورلا خرید بزرگی برای ماست. او بازیکنی است که تجربه خوبی در سطح باشگاهی و ملی دارد و می تواند کیفیت فوق العاده ای به ترکیب ما اضافه کند.

او یک هافبک هجومی همه کاره است که می تواند در دو طرف زمین و یا در مرکز بازی کند. سرعت بالایی دارد و از لحاظ تکنیکی عالی است و می تواند کمک بزرگی به باشگاه فوتبال آرسنال باشد. ما از خرید او خوشحالیم. "

کازورلا که در سال 2007 به عنوان بهترین بازیکن سال اسپانیا لقب گرفت ، می گوید : " خیلی خوشحالم که به آرسنال پیوستم. اینجا باشگاهی با بازیکنان بزرگ، استادیوم فوق العاده و حمایت های عظیم است.

این باشگاه یکی از بهترین مربیان جهان فوتبال را در اختیار دارد و سبک بازی آنها شناخته شده است و در تمام دنیا تحسین می شود. از اینکه به یکی از بزرگترین تیم های اروپا و همچنین لیگ برتر آمده ام، خیلی هیجان زده ام. "

همه افراد باشگاه آرسنال به سانتی خوشامد می گیوند و شماره پیراهن او به زودی مشخص خواهد شد.

کازورلا: نمی توانستم این فرصت را از دست بدهم
    سانتی کازورلا معتقد است پیشنهاد آرسنال به گونه ای بود که نمی توانست آن را از دست بدهد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازیکن 27 ساله باشگاه مالاگای اسپانیا با قراردادی بلند مدت به آرسنال پیوست و از اینکه به توپچی ها ملحق شده است بسیار خوشحال است.

آرسنال مدت ها پیش هم به دنبال خرید او بوده است اما در نهایت به مالاگا پیوسته بود اما اینبار نمی خواست این فرصت را بار دیگر از دست بدهد.

" از اینکه در اینجا هستم خیلش خوشحالم. باشگاه بزرگی است. یک قدم رو به جلوی عظیم برای من است و امیدوارم تجربه خوبی برایم باشد. امیدوارم در اینجا جام ببرم. این همان چیزی است که میخواهم.
    به یاد دارم وقتی در سال 2011 به مالاگا رفتم ، علاقه هایی از سوی آرسنال وجود داشت. این باشگاه را همیشه دوست داشتم. به دلیل شرایط خاص در فوتبال، اوضاع آنطور که میخواستیم در مالاگا پیش نرفت. اما اکنون فرصت تحربه لیگ برتر و بودن در یک باشگاه بزرگ را خواهم داشت.
    نمی توانستم این فرصت را از دست بدهم. 27 ساله هستم بنابراین آخرین فرصت بزرگی است که خواهد داشت. "

کازورلا به همراه دیگر هم تیمی های جدیدش ، به کمپ تمرینی در آلمان رفته است و نمی تواند برای شروع فصل جدید صبر کند.

" همه بازیکنانی که روزی در اینجا بازی کردند مانند رابرت پیرس و سسک فابرگاس، در مورد باشگاه تعریف های زیادی کردند.
    فکر می کنم اینجا یکی از برگترین باشگاه های اروپاست همیشه برای قهرمانی مبارزه می شود و به همین دلایل، ارزش دارد تا در این باشگاه و لیگ برتر بازی کنید. "

سانتی کازولا: حرفه او در نگاه آمار
    آمار عملکرد خرید جدید توپچی ها در دوران حرفه ای.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آرسنال روز سه شنبه اعلام کرد که قراردادی بلند مدت را با هافبک اسپانیایی باشگاه مالاگا، سانی کازولا به امضا رسانده است.

در زیر می توانید آماده حرفه ای مرد 27 ساله را مرور کنید.

بیوگرافی:
    نام کامل: سانتی کازولا
    تاریخ تولد: 13 دسامبر 1984
    مکان تولد: لانرا، اسپانیا
    قد: 5 فوت و 6 اینچ (168سانتی متر)

افتخارات:
    قهرمانی اروپا در سال های 2008 و 2012
    بازیکن سال اسپانیا در سال 2007

تعداد بازی های ملی:
    45 بازی ( 6 گل )
    نخستین بازی ملی: 31 می 2008 مقابل پرو

20. 2 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •