تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 28 از 28

نام تاپيک: 8 برند روغن موتور علامت استاندارد ندارند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

ما که کلا 2 نوع همینا رو مصرف می کنیم .
    توتال و کاسترول .
    توی این توتال ها چندین مدل داشت که دقیق یادم نیست ولی اون کسی که پیشش میریم اشنا هست همیشه بهترینش رو میریزه .
    یادم نیست دقیق ولی میگفت برچسب نقره ای داره خوبه یا طلایی داره بده از همی چیزها
    با سلام . چرند گفته دوست عزیز . این حرفها مال چند سال قبل است نه حالا . همین بهران پیشتاز چند برابر بهتر از مارکهایی که نام بردید است در حال حاضر .

2. این کاربر از Namdarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جایی به اسم ایران

پيش فرض

سلام
    بهران پیشتاز سطح کیفی SG نداره ها.... .
    درسته نداره. سطح کیفی sj یا sl هست اگه اشتباه نکرده باشم
    فک نمیکنم سطح کیفی بالاتر از SG برای پراید مشکلی ایجاد کنه تازه بهترم هستش موتور روانتر و بی سروصدا کار میکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

اساتید مخالف روغن خارجی جواب ندادید
    از کجا معلوم که روغن داخلی(همین بهران یا...) تقلبی نباشند؟
    مصرف روغن های داخلی بیشتره و جعل جعبه هاشون هم راحت تره پس سود جعل داخلی ها بیشتره!
    بعد هم همه روغن ها اعم از موبیل 1 تا همین بهران را من و شما نمیتونم بفهمیم کدوم بهتره و نرم تر کارکردن یا... هم مال مشخصات روغن هست مثلا در زمستان توتال 5000 یا سوپر پیشتاز بریزید موتور کاملا پر سر و صداست ولی اگه توتال 9000 بریزید صدای موتور خیلی کم میشه که خوب این مربوط به ویسکوزیته روغن هست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اساتید مخالف روغن خارجی جواب ندادید
    از کجا معلوم که روغن داخلی(همین بهران یا...) تقلبی نباشند؟
    مصرف روغن های داخلی بیشتره و جعل جعبه هاشون هم راحت تره پس سود جعل داخلی ها بیشتره!
    بعد هم همه روغن ها اعم از موبیل 1 تا همین بهران را من و شما نمیتونم بفهمیم کدوم بهتره و نرم تر کارکردن یا... هم مال مشخصات روغن هست مثلا در زمستان توتال 5000 یا سوپر پیشتاز بریزید موتور کاملا پر سر و صداست ولی اگه توتال 9000 بریزید صدای موتور خیلی کم میشه که خوب این مربوط به ویسکوزیته روغن هست
    نیست
    روغن داخلی برای افراد سودجو سود زیادی نداره که بخواد تقلبی بزنه ازش

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud glx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

درود دوستان .

برادرم وارد کننده یکی از برندهای خارجی موجود در بازار هستش . روغن کانادایی هست و ما زمانی که قصد گرفتن نمایندگی این شرکت رو داشتیم نمونه های اولیه رو از خارج از کشور برای ما فرستادن و ما به دو پالایشگاه و چندین آزمایشگاه دادیم برای تست . در خوبی و با کیفیت بودن این برند هیچ شکی نیست ولی چیزی که جالب بود رو برای شما میگم ...

ما برای مقایسه و تبلیغات و اینکه واقعا دست خودمون بیاد که تا چه حد برتری و تفاوت بین داخلی ها و این نوع خارجی که نمایندگی گرفتیم وجود داره ... ، دو نوع روغن داخلی که از اسم بردنشون معذورم رو هم بدون اسم و بصورت باز شده از قوطی به آزمایشگاه دادیم و نتیجه نهایی برابری تقریبی کیفیت اینها بود !! حالا من که شخصا از شیمی اطلاعاتی ندارم ولی عوامل مختلفی رو برای تست روغن موتور انجام میدند که دارای جزییات زیادی هم هست شامل روانی ، حد گسیختگی روغن ، دمای سوخت ، ترکیب پذیری ، رسانای دمایی و کلی دیگه که توی ذهنم نیستند .

بهرحال منظورم این هستش که چندان بی اعتماد به داخلی ها نباشید . برادر بنده هم با این پست هیچ ضرر مالی نخواهد کرد چون مشتری های دائمی داره و کارش فراتر از فروش جزیی در بازار هستش . من شخصا طبق علاقه ای که نسبت به برند وارداتی خودمون پیدا کردم مشخصا فقط از این نوع استفاده میکنم ... ولی اطمینان دارم استفاده از روغن موتورهای داخلی هم در بدترین حالت 10 درصد ( مثال ) تفاوت کیفی خواهد داشت .

پیروز باشید .

** برند وارداتی ما هم علامت استاندارد ایران و هم تاییدیه اتحادیه اروپا و هم امریکا را دارد و هر سال هم تمدید می شود .
    Last edited by masoud glx; 17-04-2011 at 19:05.

7. 2 کاربر از masoud glx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من یک روآ و آردی داشتم
    وقتی بهران تکتاز میریختم.صدای موتور بالا میرفت.
    تازه شرکت نفت پارس و بهران در مقایسه با ایرانول و نفت سپاهان خیلی کوچک تر هستند. و قابل قیاس نیستند.

به نظر ایرانول و نفت سپاهان روغن های بهتری هستد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

نیست
    روغن داخلی برای افراد سودجو سود زیادی نداره که بخواد تقلبی بزنه ازش
    من نمیگم روغن داخلی یا خارجی بریزید
    ولی نمیشه به طور قطع گفت روغنهای خارجی تقلبی هستند و داخلی ها اصل اصل(تازه اصل هم که باشند خیلی وقتها ممکنه از تقلبی بدتر باشه)
    من یبار روغن بهران سایپا!! گرفتم تهش یه ماده رنگی بود که ته نشین شده بود رنگش قهوه ای بود از اون موقع دیگه بهران استفاده نکردم به هر حال ما تو این کشور زندگی کردیم میدونیم چیزی به اسم قانون وجود نداره
    من خودم تویه یه شرکت قطعه سازی مال یکی از اشناها کار میکنم(پایان خدمت هم ندارم! تازه بیمم برام رد میکنه!) ما چیزی به عنوان QC نداریم و فقط تولید میکنیم هیچکس هم نیست بهمون گیر بده!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من نمیگم روغن داخلی یا خارجی بریزید
    ولی نمیشه به طور قطع گفت روغنهای خارجی تقلبی هستند و داخلی ها اصل اصل(تازه اصل هم که باشند خیلی وقتها ممکنه از تقلبی بدتر باشه)
    من یبار روغن بهران سایپا!! گرفتم تهش یه ماده رنگی بود که ته نشین شده بود رنگش قهوه ای بود از اون موقع دیگه بهران استفاده نکردم به هر حال ما تو این کشور زندگی کردیم میدونیم چیزی به اسم قانون وجود نداره
    من خودم تویه یه شرکت قطعه سازی مال یکی از اشناها کار میکنم(پایان خدمت هم ندارم! تازه بیمم برام رد میکنه!) ما چیزی به عنوان QC نداریم و فقط تولید میکنیم هیچکس هم نیست بهمون گیر بده!
    درسته میفرمایئد
    اما ما بر اساس احتمال داریم کار میکنیم
    من خودم سال 83-84 یک 405 داشتم همش روغن خارجی میریختم
    اون موقع هم ماشین اصل بود هم روغن ها تقلبی نبودند
    اما حالا نه قطعات ماشین کیفیت قطعات اون موقع رو دارند و نه اطمینانی هست به روغن ها.
    من شنیدم تازه اگر روغن خارجی اصل ش تازه تو امارات پر میشه

در مورد روغن هم بهران که فرمودید. من خودم به ایرانول بیشتر اعتقاد دارم.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •