تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 28 از 28

نام تاپيک: Core i7 990X Vs Core i7 980 + Core i7 2600 + X6 1100T + 960

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

وقتی صحبت از عملکرد در گیم میشه بالاخره باید نیم نگاهی هم به قیمت داشت... یک گیمر حتما به Price vs Performance یک محصول نگاه میکنه
    درسته ولی این جا تاپیک مشاوره برای خرید نیست ...
    میبینید که 2600K از 990X کاملا قویتره![/QUOTE]
    تو هیچ بنچی جلو تر نیست ! چطور می گید کاملا قویی تر هست ؟؟؟ اختلاف دارن و بالا هم گفتم و الان هم می گم توی گیم خیلی ناچیز است + من گفتم که نو بنچ های غیر از گیم هم 990 به طور قاطع صدر نشین هست ! لطفا یه بنچ گیم نشون بدید که 2600 کاملا چطور از x58 باشه !
    اما در مورد قیمت مسلما
    1 - 2600
    2 - 960
    3 - 980
    4 - 990
    هست که در این جا بحث Price Vs performance نیست ...
    اما راجع به قیمت حق زو به شما می دم ...

2. این کاربر از Corei7_980X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

990 توی تمام بنچ مارک ها هم ثابت شده که برترینه...
    من فکر می کنم اگه با قیمت بخوایم حساب کنیم :
    1- 2600k
    2- 950
    3- 990
    4- 980
    5- 960
    باشن... البته نظر منه

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مگه این که اون بتونهه یه کاری بکنه ... این قدر رو این 6 هسته ایی مانور می دادن این شد ... نه تو گیم خوب هستن نه رندر ...
    طبق بچنچمارچهایی که شما گذاشته اید به نظر من 1100 بهتر از 960 اینتل عمل کرده مخصوصا اگه پای قیمت رو هم وسط بکشیم همیشه گفتم قیمت تمام شده برای پلتفرم رو در نظر داشته باشید در ضمن یک چیز دیگه هم نباید فراموش کرد پردازندهای سری خانواده توبان از قابلیت اور بسیار بالاتر وکاراییتری نسبت یه پلتفرمهای قدیمی اینتل دارند در سری جدید سندی بریچ هم خوب مشخصه که تکنولوژی برتر سال 2010 داره با سال 2009 amd مقایسه میشه ومسلما برتره البته با این کاهش فیمت اخیر شرکت amd به نظر من باز انتخاب سختر میشه (علی الخصوص موقع ورود پردازندهای بولدوزر ) پس حرف شما رو تصیح می کنم نسبت قیمت به کارایی خوبی دارند ونسبت به اون پولی که میدید ضرر نمی کنید

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

تو هیچ بنچی جلو تر نیست ! چطور می گید کاملا قویی تر هست ؟؟؟ اختلاف دارن و بالا هم گفتم و الان هم می گم توی گیم خیلی ناچیز است + من گفتم که نو بنچ های غیر از گیم هم 990 به طور قاطع صدر نشین هست ! لطفا یه بنچ گیم نشون بدید که 2600 کاملا چطور از x58 باشه !
    در همون پست قبلی تست های Bit-tech.net رو یه نگاهی بندازید البته دقت کنید آورکلاک نشده ها رو مد نظر قرار بدید!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

در همون پست قبلی تست های Bit-tech.net رو یه نگاهی بندازید البته دقت کنید آورکلاک نشده ها رو مد نظر قرار بدید!
    عرفان جان تو خودت جای من بودی به ریویو یی که فقط دوتا بنچ برای ریویو به این مهمی گذاشته اون هم از Crysis و X-3 ! و معلومه کاملا متعصبا ریویو نوشته شده و بنچ هایی که با نظرشون مغایرت داشته حذف کردن تا از 2600 یه پردازنده تمام عیار تو ذهن خریدار بسازن که نیست ! یعنی دو تا بنچ بالا می تونه ملاک کامل برتری گیمینگ 2600 باشه ؟شما بنچ های بالا رو هم مد نظر داشته باش ! آخه موقعی که تو اکثر سایت ها از x-3 استفاده نمی کنن چرا باید به اون متوصل شد ؟ معلومه یه کاسه ایی ... جدا از بحث گیمتو ی نرم افزار هم 990 قویی تر ظاهر شده ...
    بنا براین من رای رو بدون در نظر گرفتن قیمت به 990 میدم که با اقتدار تمام پیروز شده ...
    اگر بحث قیمت باشه من خودم 2600 رو ترجیح می دم و این جا هم بحث Price Vs Performance نیست دوست من ...
    امیدوارم ناراحت نشده باشی ...
    سربلند و پیروز باشی .

7. این کاربر از Corei7_980X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

عرفان جان تو خودت جای من بودی به ریویو یی که فقط دوتا بنچ برای ریویو به این مهمی گذاشته اون هم از Crysis و X-3 ! و معلومه کاملا متعصبا ریویو نوشته شده و بنچ هایی که با نظرشون مغایرت داشته حذف کردن تا از 2600 یه پردازنده تمام عیار تو ذهن خریدار بسازن که نیست ! یعنی دو تا بنچ بالا می تونه ملاک کامل برتری گیمینگ 2600 باشه ؟شما بنچ های بالا رو هم مد نظر داشته باش ! آخه موقعی که تو اکثر سایت ها از x-3 استفاده نمی کنن چرا باید به اون متوصل شد ؟ معلومه یه کاسه ایی ... جدا از بحث گیمتو ی نرم افزار هم 990 قویی تر ظاهر شده ...
    بنا براین من رای رو بدون در نظر گرفتن قیمت به 990 میدم که با اقتدار تمام پیروز شده ...
    اگر بحث قیمت باشه من خودم 2600 رو ترجیح می دم و این جا هم بحث Price Vs Performance نیست دوست من ...

سایت Xbitlabs تازه یک بررسی انجام داده بین I7 990X و I7 2600K!

این تست ها با Radeon HD 6970 انجام شده اند.

نتایج گیمینگ جالبه:

همون طور که مشاهده میکنید برنده بی چون و چرا I7 2600K هست که کاملا برآزنده ی یک سیستم گیم هست.
    حتی I5 2500K هم اکثرا از 990X قویتر بوده...

البته من همین بحث گیم رو ادامه دادم وگرنه در نرم افزار های دیگه که 6 هسته قابل استفاده هستن 990X کاملا قویتره.

امیدوارم ناراحت نشده باشی ...
    سربلند و پیروز باشی .
    چون داریم با هم بحث میکنیم ناراحت شده باشم؟!
    این حرفا چیه!

موفق باشی!

9. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

همون طور که مشاهده میکنید برنده بی چون و چرا I7 2600K هست که کاملا برآزنده ی یک سیستم گیم هست.
    حتی I5 2500K هم اکثرا از 990X قویتر بوده...
    دوست من فکر نکنک کسی اینقدر پول برای پردازنده و مین خرج کنه و یک مانیتور Full HD نگیره ! همون طور که تو صفحه ی اول(از سایت معتبر TomsHardware) دیدید در رزولیشن 1920 X 1080 برتری 990 نسبت به 2600 کاملا واضح هست ...

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

دوست من فکر نکنک کسی اینقدر پول برای پردازنده و مین خرج کنه و یک مانیتور Full HD نگیره ! همون طور که تو صفحه ی اول(از سایت معتبر TomsHardware) دیدید در رزولیشن 1920 X 1080 برتری 990 نسبت به 2600 کاملا واضح هست ...
    از شما بعیده!

دیگه این کاملا معلومه که بحث CPU Bottleneck در رزولیشن های پایین بیشتر هست... یعنی اگه Fullhd میبود قطعا تفاوت میان فریم ها کمتر میشد و تفاوت زیادی با هم نداشتن.

این رو از روی تست های انجام شده بر روی پردازنده ها در سایت های مختلف میشه فهمید که اکثرا روی Low و رزولیشن بسیار پایین تست میگیرن.

موفق باشی.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •