تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین سرویس دهنده adsl رو انتخاب کنید (از هر نظر)

راي دهنده
1056. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • داتک (www.datak-telecom.com)

182 17.23%
  • سپنتا (www.sepanta.net)

130 12.31%
  • پارس آنلاین (www.parsonline.net)

204 19.32%
  • شاتل (www.shatel.ir)

148 14.02%
  • ندارایانه (www.neda.ir)

34 3.22%
  • موارد دیگر

167 15.81%
  • آسیا تک (www.asiatech.ir)

159 15.06%
  • شهراد (www.shahrad.net)

21 1.99%
  • فن آوا (www.fanava.com )

11 1.04%
صفحه 3 از 645 اولاول 12345671353103503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 6447

نام تاپيک: بررسی سرویس دهنده های Adsl : اینترنت پر سرعت

حـــــرفـه ای sa3er's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام،
    جناب مافيا، انتقاد به جا، ولي فكر نمي كنم مناسب باشه براي نام بردن شركتهاي اينترنتي، از اين الفاظ نا مناسب استفاده شود.
    بهر حال ارائه سرويس اينترنت پرسرعت براي شركتهاي خصوصي با اين همه سد و مانعي كه از طرف سازمانها و شركتهاي دولتي همچون مخابرات جلوشون هست تو يه كشوري مثله ايران واقعا كار شق القمري هست كه جاي تقدير بسيار داره. بديهيست شركتهايي كه در اين دستگاههاي دولتي فوق الذكر نفوذ بيشتري دارند به طبع..... خوب خودتون مي دونيد.

علاوه بر اين متا سفانه اطلاعات كاربران عمومي (از جمله خود بنده) در حد تخصصي نيست كه متوجه بشند علت اين نوسان قيمت در بعضي مواقع زياد در چيست. پشتيباني افتضاح شركتي همچون داتك و پكت لوز در حد اسف بار از جمله ضعف هاي حاد اين شركت هستند. تيم داتك تيم پيشتيباني و فني حرفه اي و تخصصي استخدام نكرده و بنابراين هزينه اين تيمي كه وجود نداره رو از شما دريافت نمي كنه. تجهيزات شركت داتك در مقايسه با شركتهاي مشابه بسيار قديمي تر و از نوع نامرغوبتر هستند. خيلي از مسائل ديگر بعضا تخصصي هم هستند كه اگر اينجا مطرح بشند تبديل به يك طومار خواهند شد. شركت داتك همون شركتي هست كه زماني با حركتي بسيار حقير اينترنت رو از روي cache server در اختيار كاربران قرار ميداد.

آقاي مافيا عزيز كه اينقدر علاقه مند اين شركت شدند كه امضاشون هم از اين شركت ياد كردند.
    اي شاله موفق باشند.

بدرود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه doctor_apachi2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان. من همه نظرات رو خوندم. بدون گوشه و كنايه نظر همه محترم هست. من ميخوام يه adsl بگيرم. اين تاپيك را كه خوندم راستش گيج شدم و به اين نتيجه رسيدم كه خوب يا بد را آدم تا خودش امتحان نكنه نميفهمه. حالا يه سوال دارم. ضمن اينكه من كوچكترين تخصصي در اين مورد ندارم اگه بخوام از يه شركتي بگيرم ميتونم يك ماهه بگيرم و اگه راضي نبودم عوضش كنم؟ بعد هم خواهش ميكنم يكي از دوستان از يكي از اين جبهه ها! لطف كنند وقتي من خط را گرفتم با من در تماس باشند و من رو راهنمايي كنند. ميدونم كسي وقت اضافه واسه من نداره ولي اگه لطف كنيد ممنون ميشم. در ضمن اگه حرفام آماتور بود لطفا بهم نخنديد

ايميل من: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر كسي ميتونه به من كمك كنه يه شماره تماس به ايميل من بده من خودم تماس مي گيرم.

کـاربـر بـاسـابـقـه Wisdom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    テヘラン

پيش فرض

دوستان تا ديروز براي پيش شماره 3333 ADSL نبود
    امروز چه طور ؟

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Mahmoud66
    دوستان تا ديروز براي پيش شماره 3333 ADSL نبود
    امروز چه طور ؟

عزیز جان گریه نکن. ولی من در سایت داتک سرچ زدم دارای خدمات برای پیش شماره ی شما هم بود. به این صفحه سر بزن حتما نتیجه میگیری.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه FX64 Dual Core's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام

جناب doctor_apachi2 شما هم براي شروع از يكي از همين شركت ها سرويس مورد نظر رو تهيه بفرماييد و در صورتي كه بعد پايان قرار داد از شركت و خدمات آن رضايت داشتيدو براي تمديد قرارداد اقدام كنيد.( پيشنهاد من به شما: قرارداد يك ماهه )

جناب Mahmoud66 اين براي شما ( از سايت داتك)
    دوست عزیز،
    شما در محدوده مرکز پیروزی (فرح آباد) قرار دارید و می توانید برای تهیه سرویس با شرکت تماس بگیرید. برای این منظور کافی است با شماره تلفن های واحد فروش تماس گرفته یا فرم موجود در صفحه در خواست سرویس را پر کنید.

آخر فروم باز ebinem173's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ولی اینو من بگم که دوستانی که صرفا کیفیت براشون مهم هست و قیمت اصلا براشون مفهومی نداره بهتره که از داتک خرید نکنن

پروفشنال masoud_35_teh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

اول بحثم اینو میگم بعد شروع میکنم " لعنت بر داتک که روز روشن دزدی میکنه "
    من تقریبا تجربه زیادی از استفاده از adsl دارم ،از اولش از داتک گرفتم بعد از یه مدت به خاطر کیفیتش از سپنتا گرفتم ولی یه اشتباه کردم و به خاطر هزینه کمتر دوباره از داتک گرفتم ولی این دفعه کیفیتش خیلی بدتر از قبل شده اینقدر که با 256 فقط در بیشتر مواقع 12 میده و در مواقع خوب 20 میده وهر چند وفت تماس میگیرم و دادو بیداد میکنم درست میشه و دوباره بعد از دو سه روز دوباره افتضاح میشه وهمیشه اولش میگن مشکل از سیستم شماست ولی وقتی میفهمن یه چیزی حالیته میگن درستش میکنیم .خلاصه که آدم حالش از adsl به هم میخوره .تازه دفعه قبل یه کارشناسشون که اومد سیستم رو چک کنه اصلا چیزی حالیش نبود.
    به نظر من باید یه جایی رو درست کنن که هر کسی خواست از اینا شکایت کنه مسقیم میرفت اونجا و هم بر کار اینا نظارت میکردن نه اینکه همش نظارت کنن بر فیلتر گذاری .
    وهر چی هم تعداد یوزرهاشون بیشتر میشه کیفیت هم کمتر میشه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

خوب شما تجرباتتو ن رو در مورد ADSL گفتین بد نیست منم بگم ...
    من 1 ماه از 256 پارس آنلاین استفاده کردم کیفیتش خوب بود یعنی راحت 24k ازش میکشیدم .... اما چشمتون روز بد نبینه اومدم 512 داتک گرفتم برای اینکه مثلا سرعتم بهتر بشه ......آقا خلاصه کنم که این داتک 1 ماه با اعصاب ما بازی کرد اگه بگم تو ساعتای شلوغی سرعت دانلود به 5 میرسید شاید باورتون نشه البته اینم بگم که ساعت 7 شب به بعد سرعت تا 48 هم میرسید که البته با عرض پوزش به درد عمشون میخوره ......
    حالا خیال نکنید که من الکی از خودم میگم که سرعت تا 5 میرسید ، واقعا این جوری بود .(البته به قول خودشون تو ساعت های پیک)
    هر موقع هم که زنگ میزدیم این مدیر فنی بیشرفش طلب کارم بود میگفت share دیگه (البته عذر میخوام که این جوری صحبت میکنم .. چون واقعا 1 ماه اینا با اعصاب من بازی کردن) آخرشم یه نفرو فرستادن رفت از پورت مخابرات سرعتو تست کرد گفت که سرعت تازه از اوون جا زیر 10 بوده .....خلاصه بعد از این همه بدبختی با ما گفتن که شرکت مشکل پهنای باند داره ...
    جالب تر از همه اینکه بس که من زنگ زده بودم اوون جا دیگه اواخر علنن به من میگفتن همینه که هست میخای بخاه نمیخای برو از یه شرکت دیگه بگیر.
    اگه تو منطقه ما شاتل سرویس میداد میرفتم از اوون میگرفتم .چون برای سرویس 384 تضمین میده که سرعت از 35 پایین تر نیاد ولی داتک برای سرویس 512 حتی تضمین نمیده که سرعت از 20 پایین تر نیاد.
    البته علت افت شدید کیفیت سرویس داتک در ماههای اخیر افزایش مشتریا شه که با مشکل پهنای باند رو به رو شده.
    اینم از تجربه ما با داتک !
    Last edited by farid_y; 24-05-2006 at 02:52.

اگه نباشه جاش خالی می مونه doctor_apachi2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من تو اصفهان هستم. اينجا شاتل يا ندا سرويس دارند؟در ضمن يه سوال ديگه من آخرش نفهميدم مودم هاشون اماني هستن يا ميفروشند.؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام

آقا منطقه ماداتك نيامده چي بگيرم ؟

كد تلفنمون
    8876

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •