تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 69

نام تاپيک: امنیا 2 ویندوز موبایل سامسونگ با اینترفیس Cube به همراه صفحه نمایشگر amoled و cpu 800

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

htc hd 2

سایز اصلی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امنیا II

سایز اصلی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by pulp_152; 12-12-2009 at 14:42.

2. 4 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sososoli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    tehron

پيش فرض

سلام میگم تاپیکه امینا از بخش سامسونگ انتقال پیدا کرده یا اونم هست ؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز Vamp!r3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    توی فکرای سمی !

پيش فرض

سلام میگم تاپیکه امینا از بخش سامسونگ انتقال پیدا کرده یا اونم هست ؟؟؟؟؟؟؟
    نه.......اون سر جاشه......

5. 3 کاربر از Vamp!r3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یه خبر جالب توسط writeage

این بار نیز از فناوری لمسی مقاومتی در ساخت صفحه نمایش استفاده شده که با اینکه مزیت استفاده از قلم و یا هر چیز نوک تیز دیگر را به همراه دارد اما در قیاس با مدل های خازنی از حساسیت کمتری برخوردار است. البته این بار نیز ظاهرا سامسونگ راه حل این ماجرا را بیافته است چرا که در i8000 نیز به مانند Jet از فناوری جدید و پیشرفته مقاومتی استفاده گردیده که به کوچکترین لمس صفحه نمایش پاسخ نشان داده و از حساسیت فوق العاده مناسبی برخوردار است. در همین راستا بهتر است همینجا به یک خبر جالب اشاره کنم که یکی از محدودیت های اصلی صفحه نمایش های مقاومتی اندک اندک در حال رفع شدن می باشد جائیکه جدیدا صفحه نمایش های مقاومتی با قابلیت لمس چندگانه Multi Touch توسط شرکت های مادر به نمایش گذاشته شده اند و هیچ بعید نیست که در سال 2010 شاهد حضور این نمونه ها در بازار باشیم. باری اندکی به دور افتادیم. در هر حال حساسیت و سرعت پاسخگوئی صفحه نمایش در Omnia II در سطح کاملا مناسبی قرار دارد و از این لحاظ در مقایسه با مدل های پیشین پیشرفت کاملا محسوسی مشاهده می گردد.

اینم از مولتی تاچ که معلوم نبود روی مقاومتی امنیا 2 ساپورت بشه یا (به عبارتی هیچ اخباری نداشتیم که ایا ممکنه مولتی تاچ رو این صفحات ساپورت بشه یا نه)
    Last edited by pulp_152; 07-12-2009 at 21:46.

7. 2 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

بهتر بود عکسها رو ریسایز می کردین و لینک فایل اصلی رو هم می ذاشتین....با adsl یک دقیقه طول می کشه صفحه لود شه.
    به فکر دایل آپیها هم باشین.

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به جایی برسم که دسترسی به این کار داشته باشم .. چشم ! .. اما سنگین نیست که من الان از کافی نت با سرعت معمولی بالام راحت بالا میاد ولی بازم چشم ..

10. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

داره میاد .. به زودی ! خیر مقدم عرض میکنیم

داره خودمونی میشه pinkishmilad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام به دوستان گرام. من در حال حاضر i900 دارم و به فکر اپگرید به امنیا 2 بودم، ولی راستش بعد از خوندن چندین و چند ریویو در مورد این گوشی به این نتیجه رسیدم که هر چند سخت افزار عالی داره اما رابط کاربری جدید سامسونگ بیش از حد کند هست. یعنی دقیقا همون مشکلی که توی i900 لج من رو تا حد مرگ در میاره! کافیه توی گوگل سرچ کنین omnia 2 being sluggish میبینین که اغلب سایتها این نکته رو از عیوب گوشی دونستن. شاید این واسه خیلی دوستان چندان مهم نباشه اما به نظر من مسخره هست که شما همچین مبلغی بدین و زمان پاسخگویی گوشی تا این حد پایین باشه.
    شاید استفاده از ویندوز 6.5 به صورت خام راه حل قضیه باشه (فکر میکنم gsmarena هم همین رو گفته بود).
    من که فعلا رفتم توی فکر htc. حیف این اسکرین عالی و این همه امکانات که با اون touchwiz لعنتی به فنا میره...

13. این کاربر از pinkishmilad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

سلام به دوستان گرام. من در حال حاضر i900 دارم و به فکر اپگرید به امنیا 2 بودم، ولی راستش بعد از خوندن چندین و چند ریویو در مورد این گوشی به این نتیجه رسیدم که هر چند سخت افزار عالی داره اما رابط کاربری جدید سامسونگ بیش از حد کند هست. یعنی دقیقا همون مشکلی که توی i900 لج من رو تا حد مرگ در میاره! کافیه توی گوگل سرچ کنین omnia 2 being sluggish میبینین که اغلب سایتها این نکته رو از عیوب گوشی دونستن. شاید این واسه خیلی دوستان چندان مهم نباشه اما به نظر من مسخره هست که شما همچین مبلغی بدین و زمان پاسخگویی گوشی تا این حد پایین باشه.
    شاید استفاده از ویندوز 6.5 به صورت خام راه حل قضیه باشه (فکر میکنم gsmarena هم همین رو گفته بود).
    من که فعلا رفتم توی فکر htc. حیف این اسکرین عالی و این همه امکانات که با اون touchwiz لعنتی به فنا میره...
    یکی از بچه های موبایلستان امنیا 2 خریده میگه سرعتش از امنیا اچ دی که سیمبینه بیشتره
    البته میگه ویندوز موبایل 6.5 ش یکم مشکل داره واسه همین از 6.1 استفاده میکنه و از سرعتش تعریف میکنه
    به احتمال زیاد سرعت پایینش با آپدیت حل شده
    قیمتشم تو سایتای خارجی زده 489 دلار

کاربر فعال انجمن عکاسی Spak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    شیـــــــــــراز . .

پيش فرض

رفتم نمایندگی سامسونگ گفت که امنیا 2 ویه گوشی دیگه که مدلش یا دم نیست قرار نیست بیاد توی ایران . رفتم پیش یکی از دوستان که گوشیهام رو از اونجا میگیرم گفت که یکیش رو هفته پیش فروختم . نمایندگی هم بهم گفته شما چجوری وارد کردین (البته شخصیه ) با این وجود اگه درست باشه این ور خدمات نداره . . .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •