تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 41

نام تاپيک: خرید سیستم کامل تا 1/200/000

اگه نباشه جاش خالی می مونه Neoonline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

CPU:intel Core 2 Quad Q9550==>230T
    M.B:GIGABYTE - EP45-UD3L==>115T
    RAM:OCZ - Dual Channel 4GB - 800-(2x2GB) ==>70T
    HDD:2xSeagate 500 GB (7200.12)==>110T
    VGA: ZotacGTX260 Core216 ==>235T
    DVD RW:Liteon 24X ==>30T
    Power:GREEN - GP685B==>105T
    CASE:Green Vine 2==>55T
    Monitor: LG W2261V==> 260T خریده شده
    All==>1210T
    راستش سیستم اولی که خودم نوشته بودم (توی پست اول) هم تقریبا همین هستش منتها سیستمی که آقا بابک پیشنهاد داده یه جورایی سرتره قابلیت ارتقای خیلی بیشتری هم داره به این، حالا ببینم اگه اونارو گیر نیارم بر میگردم سراغ همینا.

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

MSI 4890 HD 1GB حدود 290 ایناست به نظرت ارزش داره اون رو بگیرم؟ کارت دیگه که انقدرم گیر آوردنش مصیبت نباشه چی میشه گرفت؟
    MSI برند خوبیه ارزش داره
    رایان صبا هم زده Club موجود داره ولی خیلی بد شنیدم ازشون می ترسم سفارش بدم بهشون!
    چرا؟
    حضوری نمیدن؟
    آره منظورم گارانتی رم Corsair چی هست، راستی این برند هم تقلبیش تو بازار هست؟
    بله آسمان رایانه هست
    تقلبیش رو تو بازار ندیدم
    M.B:Asus M4A78T-E=144
    یه 2 تومن گرون گفته
    DVD RW:Liteon 24X=29
    28 هم میشه گرفت
    Case: Silent Storm=64
    اینم یه 2 تومن گرونتر گفته

بقیه قطعات قیمتشون خوبه

3. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

MSI برند خوبیه ارزش داره
    MSI 4890 OC توی لیون بهم گفت 290 حالا امروز ببینم توی بازار چند هست، البته الان توی سایتش نگاه کردم چند مدل OC داره کدوم رو میگفت حالا خدا داند ولی کلا وضعیت MSI از نظر موجودی توی بازار یه خورده بهتر هستش. پس اگه Club گیر نیومد از همین برند بگیرم؟

چرا؟
    حضوری نمیدن؟
    حضوری که نه متاسفانه فروش ندارن اصلا، جنس رو میفرستن در خونه و پول رو میگیرن منتهی اگه مورد و مشکلی بود گفته مهلت تست 24 ساعته داره ولی دیدم که زیر حرفشون میزنن برا همین یه کم دو دلم سفارش بدم یا نه، به غیر از اون الان زنگ زدم با پشتیبانیش صحبت کردم میگه نمی دونم چی داریم چی نداریم!! شما سفارش بده از رو سایت ما بعد بررسی میکنیم! آخه جایی که خودش موجودیش رو ندونه چه جوری قابل اعتماده؟ احتمالا اینم می خواد با تلفن بیفته توی بازار شاید گیر بیاره.

حالا ببینیم چی میشه تا فردا شب می خوام کار رو تموم کنم یا حداکثر پنج شنبه، چون مرخصیم تا شنبه است بعد دوباره باید بریم سر کار دیگه فرصت سیستم بستن نیست!! D:

راستی ممنون برای مشخص کردن گرون فروشی ها حالا باز میگردم که به قیمت پیدا کنم.
    Last edited by Neoonline; 18-08-2009 at 15:01.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

MSI 4890 OC توی لیون بهم گفت 290 حالا امروز ببینم توی بازار چند هست، البته الان توی سایتش نگاه کردم چند مدل OC داره کدوم رو میگفت حالا خدا داند ولی کلا وضعیت MSI از نظر موجودی توی بازار یه خورده بهتر هستش. پس اگه Club گیر نیومد از همین برند بگیرم؟
    اگه این گیرت نیومد Club رو بگیر
    این که اورکلاک شده است و خیلی بهتره
    حضوری که نه متاسفانه فروش ندارن اصلا، جنس رو میفرستن در خونه و پول رو میگیرن منتهی اگه مورد و مشکلی بود گفته مهلت تست 24 ساعته داره ولی دیدم که زیر حرفشون میزنن برا همین یه کم دو دلم سفارش بدم یا نه، به غیر از اون الان زنگ زدم با پشتیبانیش صحبت کردم میگه نمی دونم چی داریم چی نداریم!! شما سفارش بده از رو سایت ما بعد بررسی میکنیم! آخه جایی که خودش موجودیش رو ندونه چه جوری قابل اعتماده؟ احتمالا اینم می خواد با تلفن بیفته توی بازار شاید گیر بیاره.

حالا ببینیم چی میشه تا فردا شب می خوام کار رو تموم کنم یا حداکثر پنج شنبه، چون مرخصیم تا شنبه است بعد دوباره باید بریم سر کار دیگه فرصت سیستم بستن نیست!! D:

راستی ممنون برای مشخص کردن گرون فروشی ها حالا باز میگردم که به قیمت پیدا کنم.
    هر چقدر بیشتر بگردی قیمت پایین تر هم گیرت میاد
    موفق باشی

6. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

هر چقدر بیشتر بگردی قیمت پایین تر هم گیرت میاد
    موفق باشی
    ممنون الان دوباره شال و کلاه کردم دارم میرم بازار شب برگشتم گزارش کاملی از اوضاع میدم!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

راستی محض اطلاع بقیه دوستان 2261V تقریبا داره نایاب میشه امروز من هر جا رفتم 275 میدادن به چه بدبختی یه جا پیدا کردم که 263 میداد، اگر کسی تو فکر خرید این مدل هست دست بجنبونه که اینم داره به سرنوشت بعضی از مدل های سامسونگ دچار میشه البته بعضی از فروشنده ها میگفتن تا یکی دو ماه دیگه وارد میشه ولی خوب کسی چه میدونه اینجا حساب کتابی نیست که بازارش رو هواست.
    من اهواز هستم امروز قرار بود از تهران مانیتور سفارش بدم W2261v چون فکر میکردم ارزونتره.
    ولی ظاهرا" دیگه خود شرکت هم نداره.
    3 تا نماینده رو تو اهواز گیر آوردم که فقط یکیشون داشت .. حدود 10 تایی تو انبارش داشت ... خریدم 244
    اگر پیدا نکردی زود بگو که شماره و آدرس این شرکت رو بگم واست بفرسته.

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من اهواز هستم امروز قرار بود از تهران مانیتور سفارش بدم W2261v چون فکر میکردم ارزونتره.
    ولی ظاهرا" دیگه خود شرکت هم نداره.
    3 تا نماینده رو تو اهواز گیر آوردم که فقط یکیشون داشت .. حدود 10 تایی تو انبارش داشت ... خریدم 244
    اگر پیدا نکردی زود بگو که شماره و آدرس این شرکت رو بگم واست بفرسته.
    حیف شد آقا کاش زودتر گفته بودی خوب من خریدم 263 اینجا البته یه جورایی ضرر نکردم چون الان دیگه 272-3 به زور گیر میاد اکثرا روی 280-75 میدن(قیمت امروز عصر). حالا از شانس ما یکی از دوستان هم همین امروز فردا از اهواز داشت میومد تهران D: ولی بازم دستت درد نکنه.

10. این کاربر از Neoonline بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من کلی امروز بازار رو شخم زدم این قیمت هایی که به دست آوردم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در باب کارت گرافیک 4890 هایی که یافتم اینا بودن
    کد:
    برندهایی مثل Saphire و Sparkle هم بودن که اونا هم بالای 315 اینا بودن
    من چشم اون 4890 MSI رو گرفته نظرتون چیه اون رو بر دارم یا ارزش نداره Force 3D رو بگیرم و هزینه اضافی نکنم؟ مشخصات کاملش رو هم اینجا آورده:
    کد:
    بعد یه سئوال این Hybrid Cross Fire رو ساپورت میکنه؟؟ که بشه با اون کارت خود مین کراس فایرش کرد چون من دیدم نوشته کراس فایر رو ساپورت میکنه ولی راجع به این هابرید ندیدم چیزی. کلا اطلاعات زیادی راجع به کراس فایر ندارم.

در باب پاور:
    Green GP685B=104
    Green GP785B=125

اون کارت اور شده است به نظرتون 785 بردارم یا همون 685 کافیه و دارم هزینه ی اضافی می کنم

راجع به رم هم
    من Corsair 1333 Dual 4GB زیر 110 نیافتم همین رو ببندم یا چیز ارزونتری که همین کارایی رو هم داشته باشه پیشنهاد میشه البته اگر فکر می کنید این مناسبه من حرفی ندارم و خوب براش هزینه میکنم عیبی نداره چون اصلا دوست ندارم سیستم وسط گیم به خاطر رم نامرغوب ریست بشه یه بار این بلا سرم اومده دیگه نمی خوام تکرار شه.

راستی تا حالا راجع به برند CSX برای رم و گارانتی رایا شنیدین؟ یکی امروز میگفت این برند آلمانی و ال و بل و خیلی کارش درسته و ناگفته نماند 4GB DDR3 133 ش به قیمت 127 تومن بود. اینم سایتش
    کد:
    به گمانم خیلی زیاد شد! شرمنده ی همتون لطفا نظر بدین که فردا صبح اول وقت دیگه میرم واسه خرید.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

من کلی امروز بازار رو شخم زدم این قیمت هایی که به دست آوردم
    ای ول که قیمت ها عالیه!
    من چشم اون 4890 MSI رو گرفته نظرتون چیه اون رو بر دارم یا ارزش نداره Force 3D رو بگیرم و هزینه اضافی نکنم؟ مشخصات کاملش رو هم اینجا آورده:
    MSI خودش اورکلاک شده هست
    کارتهای دیگه رو هم میتونید اور کنید خودتون مشکلی نیست!
    بعد یه سئوال این Hybrid Cross Fire رو ساپورت میکنه؟؟ که بشه با اون کارت خود مین کراس فایرش کرد چون من دیدم نوشته کراس فایر رو ساپورت میکنه ولی راجع به این هابرید ندیدم چیزی. کلا اطلاعات زیادی راجع به کراس فایر ندارم.
    بله مشکلی نیست
    در باب پاور:
    Green GP685B=104
    Green GP785B=125
    اگه میخوای پردازندت رو خفن اور کنی خرید 785 توصیه میشه اگه که نه همون 685 کفایت میکنه!
    راجع به رم هم
    من Corsair 1333 Dual 4GB زیر 110 نیافتم همین رو ببندم یا چیز ارزونتری که همین کارایی رو هم داشته باشه پیشنهاد میشه البته اگر فکر می کنید این مناسبه من حرفی ندارم و خوب براش هزینه میکنم عیبی نداره چون اصلا دوست ندارم سیستم وسط گیم به خاطر رم نامرغوب ریست بشه یه بار این بلا سرم اومده دیگه نمی خوام تکرار شه.

راستی تا حالا راجع به برند CSX برای رم و گارانتی رایا شنیدین؟ یکی امروز میگفت این برند آلمانی و ال و بل و خیلی کارش درسته و ناگفته نماند 4GB DDR3 133 ش به قیمت 127 تومن بود. اینم سایتش
    همون Corsair خوبه و برند معروف و شناخته شده ای هست

13. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دستت درد نکنه آقا بابک این چند روز من حسابی شرمنده ات شدم، کارت رو همون MSI میگیرم چون قیمتش به نظرم مناسبه فقط یه سئوال این کارت ظاهرا دو تا ورودی PCI-E داره هر دو تاش رو باید وصل کنم دیگه؟

بعدم یکی دو تا تست درست و حسابی هم اگه میشه معرفی کنید سیستم رو از نظر پایداری و کولینگ اینا تست کنم که دیگه خیالم راحت باشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •