تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 13 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 129

نام تاپيک: آموزش ساخت کش سرور لوکال بر روی ویندوز برای نجات دادن پهنای باند ADSL و افزایش سرعت !!!

داره خودمونی میشه Oscar-Rivers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان توجه کنن که این شیوه یه مشکل اساسی داره (البته اگه مکانیزم افزایش سرعتش به همین شیوه ای باشه که توضیح دادن. اگه دوستان یادشون باشه میدونن که از این تکنولوژی و شیوه در نسخه های اینترنت اکسپلورر 6 به قبل استفاده میشد اما این شیوه کنار گذاشته شد والان میبینید که صفحه هر بار یک بار بصورت جدا لود میشه. حالا میگم چرا این شیوه کنار گذاشته شد و مایکروسافت این کار رو دیگه در نسخه ی 7 و بالا تر ادامه نداده (این در حالی هست که مرورگر فایر فاکس از اولین نسخش تا الان این کار رو به هیچ وجه انجام نداده واین نشانه ی هوشمند بودن موسسه موزیلاست) :

دلیل اول : مثلا شما یک وبلاگ داریو یک عکس رو روی هاستت آپلود کردی با نام picture.jpg بعد من میام از وبلاگ شما بازدید میکنم و اون عکس هم لود میشه و ذخیره میشه روی لوکال کش تا دوباره از روی سیستم خودم لود بشه. بعد شما وبلاگ رومیری دقیقا همون پستشو تغییر میدی چون فکر میکنی که اون عکس نیاز به یک سری تغییرات داره و بعد میری اون کس رو پس از تغییر روی همون عکس قبلی روی هاستت با همون نام picture.jpg ذخیره میکنی. نتیجه اینکه من وقتی دوباره میام تو وبلاگ شما بازم عکس قبلی رو میبینم نه عکس جدید رو.

دلیل دوم که خیلی هم خطر ناک و یک ضعف برای اکسپلورر نسخه های 6 به قبل و این شیوه محسوب میشه مشکل در خرید اینترنتی از بانک هایی هست که از کد گذاری اس اس ال استفاده نمیکنن (مثلا بانک های پارسیان و سامان تنها 9 ماه هست که به این سامانه مجهز شدن و قبلا من شاهد بودم که مثل یک سایت عادی خرید ها انجام میشد واس اس ال هنوز روش تنظیم نشده بود.) اگر در چنین سایت هایی در هنگامی که از این شیوه برای لود صفحات استفاده میکنید خریدی انجام بدید پس از انجام فرآیند خرید صفحه سایت برای شما قراره نمایش داده بشه و مثلا شماره کارت شارژ رو به شما نشون بده در آدرس خود سایت نه در صفحه مجزا برای همینم دچار مشکل میشید و صفحه قبلی نمایش داده میشه وشما با دادن پول کارت شارژتون رو دریافت نمیکنید. - مثلا سایت زیر رو امتحان کنید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Oscar-Rivers; 30-07-2009 at 19:12.

2. 6 کاربر از Oscar-Rivers بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ardalan_zapata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

پيش فرض

دوستان توجه کنن که این شیوه یه مشکل اساسی داره (البته اگه مکانیزم افزایش سرعتش به همین شیوه ای باشه که توضیح دادن. اگه دوستان یادشون باشه میدونن که از این تکنولوژی و شیوه در نسخه های اینترنت اکسپلورر 6 به قبل استفاده میشد اما این شیوه کنار گذاشته شد والان میبینید که صفحه هر بار یک بار بصورت جدا لود میشه. حالا میگم چرا این شیوه کنار گذاشته شد و مایکروسافت این کار رو دیگه در نسخه ی 7 و بالا تر ادامه نداده (این در حالی هست که مرورگر فایر فاکس از اولین نسخش تا الان این کار رو به هیچ وجه انجام نداده واین نشانه ی هوشمند بودن موسسه موزیلاست) :

دلیل اول : مثلا شما یک وبلاگ داریو یک عکس رو روی هاستت آپلود کردی با نام picture.jpg بعد من میام از وبلاگ شما بازدید میکنم و اون عکس هم لود میشه و ذخیره میشه روی لوکال کش تا دوباره از روی سیستم خودم لود بشه. بعد شما وبلاگ رومیری دقیقا همون پستشو تغییر میدی چون فکر میکنی که اون عکس نیاز به یک سری تغییرات داره و بعد میری اون کس رو پس از تغییر روی همون عکس قبلی روی هاستت با همون نام picture.jpg ذخیره میکنی. نتیجه اینکه من وقتی دوباره میام تو وبلاگ شما بازم عکس قبلی رو میبینم نه عکس جدید رو.

دلیل دوم که خیلی هم خطر ناک و یک ضعف برای اکسپلورر نسخه های 6 به قبل و این شیوه محسوب میشه مشکل در خرید اینترنتی از بانک هایی هست که از کد گذاری اس اس ال استفاده نمیکنن (مثلا بانک های پارسیان و سامان تنها 9 ماه هست که به این سامانه مجهز شدن و قبلا من شاهد بودم که مثل یک سایت عادی خرید ها انجام میشد واس اس ال هنوز روش تنظیم نشده بود.) اگر در چنین سایت هایی در هنگامی که از این شیوه برای لود صفحات استفاده میکنید خریدی انجام بدید پس از انجام فرآیند خرید صفحه سایت برای شما قراره نمایش داده بشه و مثلا شماره کارت شارژ رو به شما نشون بده در آدرس خود سایت نه در صفحه مجزا برای همینم دچار مشکل میشید و صفحه قبلی نمایش داده میشه وشما با دادن پول کارت شارژتون رو دریافت نمیکنید. - مثلا سایت زیر رو امتحان کنید :
    کد:
    سلام
    اسکوویید بر اساس نام فایل کش نمیکنه بلکه بر اساس Hash فایل این کار رو میکنه که خودتون میتونید تست کنید
    در مورد SSL و HTTPS هم جزو کش حساب نمیشن چون همونطور که میدونید این صفحات دینامیک هستن و هر دفه با یک کدی باز میشوند
    برای اینکه خیالتون بیشتر جمع باشه میتونید توی تنظیمات ------ مرورگرتون توی HTTPS ------ ست نکنید

4. 6 کاربر از ardalan_zapata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Elendil1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Númenor

پيش فرض

نه فایل یا فولدری به نام sbin نیست، شما ازکجا دانلود کردید؟؟ اگه میشه لینکش رو بدید!

6. این کاربر از Elendil1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال soroshea's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    A Living Hell

پيش فرض

نه فایل یا فولدری به نام sbin نیست، شما ازکجا دانلود کردید؟؟ اگه میشه لینکش رو بدید!
    آقا شما اصلا پست اول رو خوندی ؟

کد:

8. این کاربر از soroshea بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    A Living Hell

پيش فرض

به کنترل پنل بروید و در قسمت Administrative Tools گزینه Services رو انتخاب کنید و از لیست سرویس ها Squid رو پیدا کرده و روش رایت کلیک کنید و Start رو بزنید
    خوب عزیز میگم اصلا توی سرویس ها چیزی به نام squid نیست .

10. این کاربر از soroshea بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت

پيش فرض

خوب عزیز میگم اصلا توی سرویس ها چیزی به نام squid نیست .
    خوب ببینید
    وقتی دستور Squid -i رو میزنی یه سرویس ساخته میشه

12. این کاربر از ardalan_zapata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    A Living Hell

پيش فرض

خوب ببینید
    وقتی دستور Squid -i رو میزنی یه سرویس ساخته میشه
    خوب وقتی این دستو رو میزنم faild میشه . نمی دونم چرا .

OpenSCManager failed
    Last edited by soroshea; 31-07-2009 at 12:58.

14. این کاربر از soroshea بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sinaset's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گچساران

پيش فرض

حالا برید و توی تنظیمات ------ مرورگر خودتون این ایپی و پورت رو تنظیم کنید
    سلام دوستان من
    من opera 9.62 دارم
    نمی دونم ------ کجاست
    می شه دقیقه بگیید جاش کجاست ممنون می شم
    با تشکر

16. این کاربر از sinaset بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سرویس من run شد و کار هم میکنه. سرعتم هم تو سایتایی که عکس داره بیشتر شد. ولی تو بعضی از سایت ها ظاهرا هر بار میره عکسها رو load میکنه. نمیدونم چرا

18. این کاربر از perimoos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوستان من
    من opera 9.62 دارم
    نمی دونم ------ کجاست
    می شه دقیقه بگیید جاش کجاست ممنون می شم
    با تشکر
    در Perfrence در تب Advanced ددر زیر مجموعه Network

20. این کاربر از ardalan_zapata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •