تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 20 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 192

نام تاپيک: دقيقترين مقايسه Sony Ericsson Xperia X1 و Samsung I900 Omnia

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

آقا شما اینو قبول دارید که رم بیشتر تاثیر داره اینو قبول ندارید که 624 از 528 بهتره ؟
    یک مثال می زنم امیدوارم درک کنید :
    کارت گرافیک من به طور دیفالت 640 مگاهرتزه من میام اینو اورکلاکش می کنم یه 779 مگاهرتز (تا حد ممکن)
    2 برابر بازی ها رو سریع تر دارم اجرا می کنم.....
    نتیجه بنچ مارک کارت گرافیکم رو هم تو IV دیدم حالا چی ؟
    مزیت های اومنیا :
    سی پی یو
    ساختار مقاوم تر (ترک نمی خوره)
    دوربین
    ال سی دی بزرگتر
    شتاب سنج (فقط مال بازی نیست ده ها کاربرد داره تویه تایپیک اختصاصی می گم)
    تی وی اوت (شخصا به درد خورده مثلا میری مسافرت عکس هایی که گرفتی رو می خوای تو تلویزیون ببینید یا همه کله ها تو 3 اینچ باشه ؟)
    صدای اسپیکر بهتر (ایکس 1 داشتم 11 صبح هم بیدار نمی شدم)

مزیت های اکس 1 :
    کیبورد....
    رزولوشن فوق العاده زیبا و بهتر
    چیبست گرافیکی (مهم تو بازی) که باعث میشه تاچ فلو سه بعدی روش نصب بشه (امنیا دو بعدیه)
    سوکت 3.5 میلیمتری
    همین ....
    یه نکته دیگه !

به نظر شما بازی تو آیفون بیشتر حال میده (رزولوشن کمتر) یا ایکس 1 ؟!!! بحث گرافیک و مولتی تاچ نیستا اصلا یه بازی عین هم

قضاوت با شماست

2. این کاربر از Bs_panzer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

سلام.

اینکه میفرمایید من کمی بیش از حد بحث میکنم یعنی چی؟ما اینجا میایم که بحث کنیم.(البته با مشاجره اشتباه نشه).
    اینکه گفتید همه قبول دارن صفحه X1 بهتره منم از لحاظ رزولوشن قبول دارم, همه جا هم گفتم بهتره و کیفیت تصویرشون اصلا" قابل مقایسه با هم نیست.(میتونید پستهای قبلی منو بخونید)الان هم میگم کیفیتش بهتره اما اینکه میان میگن 2دهم بزرگتره و اصلا" مهم نیست ,اینطوری نیست واسه اینکه 2 دهم اینچ میشه نیم سانت و اونم اینکه نیم سانت توی قطر!!!
    در مورد تشکر هم باید بگم متاسفانه من خیلی کم از دکمه تشکر استفاده میکنم اما مطمئن هستم که دوستان مشکلشون تشکر من نیست یا بهتر بگم تشکر کردن یا نکردن توسط من و باقی دوستان فکر نمیکنم مشکلی بوجود بیاره.
    در مورد مقایسه مموری داخلی و خارجی اونجایی که فرمودید اگر امنیا 16 باشه سر تره.یعنی اگر 8 باشه با همین 8 گیگ کارت X1 برابره.
    منم خیلی اوقات پست زدم و تشکر نشد ازش نباید بیام بگم چون کسی تشکر نکرده پس......(حتی خود شما).
    حالا اگر فرصت شد سعی میکنم یک بار دیگه نظرم رو در باره کلیه مطالب نوشته شده شما مطلب به مطلب عرض کنم.البته امیدوارم اینو جانبداری از یک برند خاص در نظر نگیرید.

شاد و پیروز باشید.
    اقا اصلن فرض کنيم ال سي ديه اي900 دو برابره ايکس1 باشه ولي وقتي رزولوشن ايکس1 بالاتره پس ديگه بزرگيه ال سي ديه اي900 به کل ميره کنار تازه 0.2 اینچ بزرگتره ميدونم که همين مقداره کم در گوشي جلب توجه ميکنه ولي وقتي رزولوشن ايکس1 بالاتره شما انتظار داري که اي900 با ال سي ديه بزرگتر که رزولوشنش پايينتره کيفيت بهتري داشته باشه!!!!!!!خواهشن در اين مورد ديگه بحث نکنيد.

من از کسانی که گوشی x1 دارند خیلی وقت پیش نبود در مورد راضی بودن یا نبودن از x1 گفتند این 0.2 اینچ کمتر بودن صفحه نمایش و نداشتن شتاب سنج اذیتشون کرده و اینکه بعضی وقتا کیبرد x1 به لباسشون یا موقع در آوردن از کیفش گیر میکنه
    بعد شما دوستاي ديگتون که اي900 دارن اينو نگفتن که قلم اي900 هم که اويزونه اذيت ميکنه يا دوستانتون احيانن اينو نگفتن که وقتي با کيبرد کار ميکنن گندگيه گوشي يادشون ميره.......!!!!!

البته مشکل پست اول نبود و دیگه اینکه بنده 13 تا اشتباه از پست اول شما پیدا کردم.. خب اگه 13 تا اشتباه تو پست اول باشه دیگه نمیشه روش حساب کرد.. خودتون ببینید
    حرف همين جوري که سند نميشه.......13تا را بگو ببنيم چيه.......

تنها ايرادي که اين مقايسه داشت همون مقايسه ي شتاب سنج با فيش 5/3 که خود اقاي گل محمدي به اشتباهشون اشاره کردن باقيه مقايسه کاملن درست ميباشد شايد يه مقدار در مورد ايکس1 بيشتر سخن گفته شده ولي همه درستن در ضمن چون اقاي گل محمدي با ايکس1 بيشتر کار کردن در مورد ايکس1 بيشتر نوشتن.
    در کل مقايسه ي خوبي بود و اگه در عمل هم اين دو گوشي را مقايسه کنيم نتايجش ان چنان فرقي با مقايسه ي اقاي گل محمدي نداره.

4. 2 کاربر از merikh_merikh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

سلام دوستان. با تشکر از اقای گل محمدی از این مقایسه ولی با کمال احترام نسبت به مقایسه ایشون به نظر من ایشون کمی در این مقایسه سلیقه ایی عمل کردن و سلیقشون تمایل به X1 داره.
    اقای اریالند هم این دو گوشی رو دارند و نظرشون کاملا متفاوت با اقای گل محمدی است.
    ضمن اینکه یه نکته ایی که من کمتر تو این مقایسه ها دیدم امتیاز چیپ گرافیکی این دو گوشی هست . من تست بنچمارک این دو گوشی رو دیدم اختلاف امتیازی زیادی بین Graphic Index این دو گوشی وجود داره که نمیشه ازش صرفه نظر کرد و این به این معنیه که X1 در برابر I900 از لحاظ گرافیکی ضعیفتر هست. دوستان اگر اشتباه میکنم لطفا تصحیح کنید.
    در ظاهر که گرافیک ایکس1 بالاتره........

6. 2 کاربر از merikh_merikh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Hamid..God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

آقا شما اینو قبول دارید که رم بیشتر تاثیر داره اینو قبول ندارید که 624 از 528 بهتره ؟
    کارت گرافیک من به طور دیفالت 640 مگاهرتزه من میام اینو اورکلاکش می کنم یه 779 مگاهرتز (تا حد ممکن)
    مزیت های اومنیا :
    سی پی یو
    دوربین
    ال سی دی بزرگتر
    تی وی اوت (شخصا به درد خورده مثلا میری مسافرت عکس هایی که گرفتی رو می خوای تو تلویزیون ببینید یا همه کله ها تو 3 اینچ باشه ؟)

مزیت های اکس 1 :
    کیبورد....
    چیبست گرافیکی (مهم تو بازی) که باعث میشه تاچ فلو سه بعدی روش نصب بشه (امنیا دو بعدیه)
    سوکت 3.5 میلیمتری
    همین ....
    یه نکته دیگه !

به نظر شما بازی تو آیفون بیشتر حال میده (رزولوشن کمتر) یا ایکس 1 ؟!!! بحث گرافیک و مولتی تاچ نیستا اصلا یه بازی عین هم

قضاوت با شماست

آقا کسی اینجا نگفت اکسپریا بهترینه ی هیچ نقصی نداره CPU هم کسی نگفتم قبول ندارم تو مقایسه هم بهش اشاره شده

8. 3 کاربر از Hamid..God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز farhooode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

صفحه که لمسی میشه همه چیز منجمله کیبرد هم باید لمسی بشه

امنیا دقیقا ترین تاچ در بین کل پاکت پی سی ها رو داره
    بخارط همین مثل آیفون نیاز به قلم نداره و با انگشت خیلی راحت میشه تایپ کرد

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

بابا رم کامپیوتر من 8 گیگه فرقشم شدید حس می کنم اونوقت شما می گین 128 با 256 فرق نداره!!!

راستی این مقایسه ی قدرت گرافیکی که مطرح شد،میشه یه نفر این بنچ مارکو بزاره چون به نظرم عجیب اومد اکسپریا یه چیپ ست جدا برا گرافیک داره که ضرفیتش 128 هست در واقع فکر کنم قوی ترین چیپ ست گرافیکی ای باشه که رو یه موبایل نصب شده ولی اینجا مطرح شده که امنیا از x1 قویتره به نظرم این ادعا باید بیشتر برسی بشه ،احتمالش هست تو این بنچ مارک از چیپ ست اکسپریا استفاده نشده باشه

در ضمن باید بگم این مقایسه دقیقترین نیست ولی همونطور که اول تاپیک مطرح شد باید با کمک شما دوستان به دقیقترین تبدیل بشه دوستان می تونن با دلیل مطالب خودشونو بزارن و اگه دلایل کافی باشه فکر کنم(چون در این مورد آقای گل محمدی باید تصمیم بگیرن)به پست اول اضافه بشه یا مطلبی که باید حذف بشه ولی لطفا دقیق و بدون طرفداری از برند خاص و با دلایل کافی مطالب خودتونو مطرح کنید

در ضمن سعی میکنم یه توضیح ای(هر چند کوتاه) برای اشکالایی که آقای Amin.M.1986 گرفتن بدم البته امیدوارم توشون اشتباه نکنم اگه اشتباهی بود دوستان گوش زد کنن تا اصلاح کنم ممنون

1-در مورد اسناد و فايلهاي PDF هم همينطور
    منظور فکر کنم این بود که با توجه به رزولویشن بالاتره صفحه ی اکسپریا مطالب با رزولویشن بهتر دیده می شن یعنی درست که کوچیکتره ولی جزئیات تو این اندازه ی کوچکتر بهتر دیده می شن

2-صفحه امنيا فقط دو دهم اينچ بزرگتره و به چشم نميخوره
    خوب آره ،معلومه که به چشم می خوره ولی منظور اینجا فکر کنم این بوده که بزرگ بودن صفحه درست که یه نمره ی مثبته ولی رزولویشن بیشتر اونم 4 برابر خیلی مهمتر از نیم سانت کوچیکتر بودن به شمار می یاد درست که همه ی اکسپریا دارا میگن ای کاش مانیتور 0.2 اینچ بزرگتر بود ولی اگه ازشون می پرسیدی که راضین مانیتوره 3 اینچی WVGA رو با 3.2 اینچQWVGA عوض کنن فکر نکنم نظرشون مثبت باشه

3-داراي جوي استيك اپتيكال با كارايي بالاتري از امنيا ميباشد
    خوب اینجا دلیل اینه که موس اپتیکال اکسپریا سطح بزرگتری برا لمس نسبت به امنیا داره که کار باهاش رو راحت تر می کنه البته یه جا خوندم باسه اکسپریا میتونه بدونه تماس هم حرکت رو درک کنه یعنی اگه نزدیکشم انگشت رو حرکت بدین جواب میده ولی باسه امنیا رو نمی دونم یکی امتحان کنه بگه از چه فاصله ای حرکتو میگیره

4-اينرفيس (محيط ظاهري ويندوز)
    فکر کنم باسه این قرمزش کردین چون به نظرتون مهمترین بوده،ولی منم شدیدا به این یکی اعتقاد دارم، درست که هر دوی اینا ویندوز موبایلن و از این لحاظ شدیدا به هم شباهت دارن ولی هر شرکتی باسه محصولاته خودش یه دکستاپ درست می کنه که اگه این مورد رو تو این دو محصول برسی کنیم اکسپریا شدیدا از امنیا برتره اونم شدیدا!(بیشتر در این مورد نمی خوام توضیح بدم)

5-(البته در امنيا 16 گيگ)
    خوب فکر کنم باسه اینکه رو اکسپریا هم یه 8 هست و از این لحاظ فکر نکنم فرق کنن مگه اینکه از اسلات کارت استفاده بشه که البته باید قبول کرد که وجود یه 8 و ورودیه یه کارته دیگه اینجا امنیارو (حتی 8)از اکسپریا بهتر می کنه ولی این برتری فقط وقتی خودشو نشون میده که ازش استفاده بشه

6-من فعلا چون خودم مقايسه اي بين عكسهاي اين دو گوشي ندارم واسه همين دقيقا نميتونم نظر بدم
    راستش منظورتون رو از اینکه اینو یه اشتباه به مقایسه گرفتین رو نفهمیدم اینجا فقط مطرح شده که به علت نبود عکس معتبر نمی شه در موردش نظر داد باز منتظر توضیح بیشتر از طرف شما هستم

چون همه برتري باطري xperia قبول دارند واسه همين نيازي نميبينم توضيحات بيشتري در اين راجب بنويسم
    پس در اين مقايسه برگ برنده دست xperia هست
    راستی اینم باسه بند 6 هست؟ یعنی به اون ربط داره؟ اگه اینطور باشه فکر کنم منظورتونو گرفتم

7-بلندي صداي امنيا بيشتر از xperia هست ولي xperia نيز برنامه اي براي تقويت صدا داره كه باعث ميشه صداش به اندازه امنيا قوي بشه
    در هندز فري كيفيت صداي xperia بهتر هست و صداي مكالمه x1 بازم با كيفيت تر هست
    امنيا و كلا بيشتر سامسونگ از يك بلندگو براي مكالمه و موزيك استفاده ميكنه كه اينم ميتونه يك ايراد باشه
    خوب این خودش چند بنده،بند اول گفته شده صدایه امنیا بیشتره که خوب درسته بعد گفته شده صدایه اکسپریا با نرم افزار به امنیا می رسه خوب اینم درسته هندز فری رو خوب همه قبول دارن که اکسپری از این لحاظ جزو بهتریناست ولی از امنیا خبری ندارم ولی فکر کنم این یکی هم درست باشه

8-عده اي گيمهاي ساده هم براي شتابسنج ساخته شده
    Xperia شتابسنج نداره ولي در عوض سوكت 3.5 ميليمتري داره
    این یکی رو جناب گلمهمدی دقیق توضیح دادن من فقط نقل قول می کنم:

(ببين اريان جون شما ديگه كمي بيش از حد بحث ميكنيد
    اينو همه قبول دارند كه صفحه x1 در كل قويتر از امنيا هست
    در مورد جك 3.5 و شتابسنج من اشتباه كردم شرمنده از دوستان
    منظورم اين بود كه امنيا شتباسنج داره 1 نمره مثبت و x1 سوكت 3.5 داره 1 نمره مثبت و همديگر را تقريبا خنثي ميكنند در مجموع امتيازات
    و يا اگه داشتن شتابسج و خروجي تي وي 2 نمره مثبت به امنيا ميده x1 هم با داشتن سوكت 3.5 1 نمره مثبت ميگيره
    منظورم اين بود
    مموري همونطور كه گفتم در پكهاي اصلي كه گارانتي سيتادل داره 8 گيگ هست
    مال من هم اولش مموري نگرفته بودم و حدث ميزدم 4 گيگ بده ولي بعدا 8 گيگ گرفتم
    من كي يكي كردم مموري داخلي را با جانبي؟)

9-نداشتن شتابسنج در x1 با داشتن سوكت 3.5 ميليمتري جبران ميشه
    اینم عین بالاییه جوابشو تو توضیح اون میشه پیدا کرد

10همچنين جايي براي نگه داري قلم وجود نداره كه اينم يك ايراد محسوب ميشه و كار با اونو دچارمشكل ميكنه
    خوب فکر کنم اینو باسه این مطرح کردین که می کنین تو امنیا زیاد بهش نیاز نباشه البته به شرط اینکه فقط تو هوم سامسونگ بمونیم ولی اگه بخوایم به محیط اصلی ویندوز وارد بشیم احتمالا نیاز بشه و نبودش کارو سخت کنه باسه همین اگه تو بدنه یه جا براش وجود داشت بهتر بود ولی فکر نکنم نبودش زیاد به چشم بیاد بازم بگم در این مورد نمی تونم صد در صد حرف بزنم بهتره دوستان امنیا دار در این مورد کاملتر صحبت کنن

Xperia-11 كشويي هست و وقتي كيبوردش باز هست زيبايي خاصي
    آره خوب اکسپریا کشوییه و وقتی بازه واقعا زیباییه خاصی داره حالا اشتباهش کجاست شما کاملتر توضیح بدید

12-بخاطر استفاده از فلز در بدنه گوشي وزن آن بالا رفته و 145 گرم شده كه البته قابل قبول هست و كمي هم باعث خوشدست شدنش ميشه
    میشه گفت سنگین تر بودنه اکسپریا تا حدی به این خاطره ولی فکر نکنم صد در صد این باشه ولی خوب این متن اشتباهش کجاست متوجه نمی شم بازم منتظر توضیح کاملتره آقا امین هستم

13-در سري جديد گوشيهاي x1 اين مشكل احتمالا برطرف شده
    خوب اینم باید احتمالش باشه ،مطمعنا شرکت بزرگی مثل سونی اریکسون یه همچین مشکل بزرگی رو بی خیال نمی شه ولی خوب منم اولین بار از همینجا شنیدم که بر طرف شده اگه می شه جناب گل محمدی بیشتر توضیح بدن و دلیل و مدرکشون باسه این مطلب رو بیان کنن

دوستان گذشت کنن اگه اشتباه دیکته ای زیاد داشتم چون از بچه گی دیکته ی خوبی نداشتم
    دلیل تک تک موارد و ایراد هایی که گرفتم رو میگم که انشاالله قانع بشید.

1-بله رزولوشن خیلی مهمه ولی نه برای پی دی اف خوندن توی اکسپریا.. احتمالا شما تا الان با پی دی سروکار نداشتی(منظورم روی پاکت هست)
    2-وقتی شما بخوای بدون قلم با گوشی کار کنی یا روش فیلم ببینی اندازه خیلی مهمه
    3-شما یه جایی خوندی.. خودتون مطمئن نیستید ولی طرفداری میکنید.. پس قبول کنید از روی تعصبه
    4-قرمز نکردم .. قرمز یود .. من فقط نقل و قول کردم اگه بنفش هم بود دلیل بر مهم بودنش نمیشد.
    5-روی اکسپریا 8 ارائه بشه ربطی به موضوع نداره.. مهم حافظه داخلیه وگرنه رو p990 هم میشه 4 گیگ حافظه انداخت و تازه شما میگی که وقتی خودشو نشون میده که ازش استفاده بشه!!!!!!!!! خوب هر چیزی وقتی خودشو نشون میده که ازش استفاده بشه.. با این استدلال شما میشه هر عیبی رو پوشش داد
    6-توضیح بیشتر از طرف من اینکه شما میخوای بگی که نمیدونی کدوم دوربینش بهتره؟؟؟ مگه میشه؟؟ یعنی واقعا امید دارید که مثلا بعد از مقایسه به این نتیجه برسید که دوربین اکسپریا بهتره؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    7-با نرم افزار به امنیا میرسه یعنی اینکه ضعیفتره.. بله اگه روی امنیا هم نرم افزار نصب بشه خب صداش از اینی که هست بالاتر میره.. بعد اون موقع چی؟؟؟ کدوم بهتره حالا؟؟
    8 و 9 - استدلال شما رو من واقعا قبول ندارم.. این به اون در یعنی چی؟؟؟ اصلا دو موضوع به هم ربطی نداشت
    10-توی محیط ویندوز هم لازم نیست.. شما که خودتون مطمئن نیستید چرا طرفداری میکنید؟؟؟
    11-اینو من نفهمیدم مزیته یا چیه؟؟ یاد تبلیغ های وسایل منزل میوفته آدم.. بیشتر جنبه تبلیغ داره
    12-توضیح بیشتر آقا امین اینکه سنگین شدن یه عیبه ولی اینجا برعکس جلوه داده شده.. اینجا میگه که چون سنگینه خوش دست شده
    13-والا احتمالات رو نمیدونم ولی توی فروم ها خبر قابل اعتمادی نبود

در پایان اینکه دوستان دقت کنید که اصلا قصد بنده ایجاد دلخوری نیست.. فرقی هم برام نمیکنه که کسی از کلوپ اکسپریا باشه یا امنیا یا آیمیت داشته باشه یا 1100 فقط چون در اول تاپیک اشاره شده بود که همه گفته ها با دلیل هست بنده یه سری از غلط ها رو با دلیل گفتم.. اگرم کم لطفی نکنید میبینید که دلایل من منطقی بود و از روی احساس نبود..
    چه امنیا داری چه اکسپریا شاد باشی و سربلند

11. این کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

سلام دوستان.
    یک فکر دیگه باید کرد.
    همه شما آقای aryaland (البته ببخشید اسمتون را نمی دونم)قبول دارین!همه هم میدونند که این شخص هردو گوشی رو داره.
    پس ایشون لطف کنند یم نظر سنجی توی همین تاپیک قرار بدند.
    ولی یک چیز کلی که هست اینکه هردو گوشی طرفدارای خاص خودشون رو دارند پس الکی رو ایرادای هم مانور ندید.
    مخلصیم
    در مورد اينكه آريان دو گوشي را داره خيلي از خودشون شنديم
    ولي اينكه دو گوشيو داره دليل بر اين نيست كه حتما تمامي چيزهايي كه ميگه راسته
    طرفداران امنيا صرف نظر از اندازه صفحه اولها ميگفتند كيفيت صفحه از xperia كم نداره
    تازه قبول كرده اند كه كيفيت x1 قويتره

سلام دوستان. با تشکر از اقای گل محمدی از این مقایسه ولی با کمال احترام نسبت به مقایسه ایشون به نظر من ایشون کمی در این مقایسه سلیقه ایی عمل کردن و سلیقشون تمایل به X1 داره.
    اقای اریالند هم این دو گوشی رو دارند و نظرشون کاملا متفاوت با اقای گل محمدی است.
    ضمن اینکه یه نکته ایی که من کمتر تو این مقایسه ها دیدم امتیاز چیپ گرافیکی این دو گوشی هست . من تست بنچمارک این دو گوشی رو دیدم اختلاف امتیازی زیادی بین Graphic Index این دو گوشی وجود داره که نمیشه ازش صرفه نظر کرد و این به این معنیه که X1 در برابر I900 از لحاظ گرافیکی ضعیفتر هست. دوستان اگر اشتباه میکنم لطفا تصحیح کنید.
    دوست عزيز با تشكر از شما
    آيا ميدوني كه xperia چيپست گرافيكي 128 مگا بايت داره ؟
    آيا ميدوني امنيا چيپست گرافيكي داره ؟ اگه داره چنده ؟
    لطفا در مورد چيزي كه اطلاعاتي ازش ندارين پست ندين

سلام.

اینکه میفرمایید من کمی بیش از حد بحث میکنم یعنی چی؟ما اینجا میایم که بحث کنیم.(البته با مشاجره اشتباه نشه).
    اینکه گفتید همه قبول دارن صفحه X1 بهتره منم از لحاظ رزولوشن قبول دارم, همه جا هم گفتم بهتره و کیفیت تصویرشون اصلا" قابل مقایسه با هم نیست.(میتونید پستهای قبلی منو بخونید)الان هم میگم کیفیتش بهتره اما اینکه میان میگن 2دهم بزرگتره و اصلا" مهم نیست ,اینطوری نیست واسه اینکه 2 دهم اینچ میشه نیم سانت و اونم اینکه نیم سانت توی قطر!!!
    در مورد تشکر هم باید بگم متاسفانه من خیلی کم از دکمه تشکر استفاده میکنم اما مطمئن هستم که دوستان مشکلشون تشکر من نیست یا بهتر بگم تشکر کردن یا نکردن توسط من و باقی دوستان فکر نمیکنم مشکلی بوجود بیاره.
    در مورد مقایسه مموری داخلی و خارجی اونجایی که فرمودید اگر امنیا 16 باشه سر تره.یعنی اگر 8 باشه با همین 8 گیگ کارت X1 برابره.
    منم خیلی اوقات پست زدم و تشکر نشد ازش نباید بیام بگم چون کسی تشکر نکرده پس......(حتی خود شما).
    حالا اگر فرصت شد سعی میکنم یک بار دیگه نظرم رو در باره کلیه مطالب نوشته شده شما مطلب به مطلب عرض کنم.البته امیدوارم اینو جانبداری از یک برند خاص در نظر نگیرید.

شاد و پیروز باشید.
    اول در مورد تشكر
    عده اي از دوستان كه نظراتي مغاير با من داشتند نيز تشكر كردند
    ولي شما اينكارو نكرديد
    و با تشكر نكردن خواستين مخالفت خودتونو ثابت كنيد
    من شايد چند تا ايراد و يا اشتباهي داشتم ولي عده اي از دوستان هم گفتند كه حداقل 80 درصد مطالبم درسته
    پس حداقل بخاطر اين 80 درصد ميتونستين اينكارو بكنين
    والا تشكر چيزي نيست كه خيلي وقت هم بود كه اين سايت اين گزينه را هم نداشت و هيچي هم نشده بود
    در مورد مموري
    فرض كنيد امنيا 8 گيگ مموري داخلي داره و x1 8 گيگ مموري ميكرو استيك
    مموري جانبي را ميتوني درش بياري وصل كني به ريدر بدي به دوستت در مواقع حساس كه اداره اي جايي ميري و ممكنه فايلي داشته باشي كه مشكل ساز باشه برات، ميتوني درش بياري
    اما 8 گيگ داخلي چي؟
    حتما ميخواهي بگي سرعتش بيشتره ؟
    اما من تست كردم چندان فرقي نداره
    تازه وقتي مموري با ريدر وصل ميشه سرعتش بيشتر هست
    در اين مورد هر چي دوستان بگم قبول ميكنم و در صورت نياز پستمو ويرايش ميكنم
    سلام.

والا من فکر نمیکنم اینجا کسی گیر تشکر کردن دیگران باشه.(لااقل من که نیستم).جدا" جالبه اینکه فرمودید بهتره بجای اینکه از بدیهای مقایسه بگیم .......
    استاد ارجمند واسه نقد همیشه از اشتباهات (یا بقول شما بدیها )میگن اونی که درسته که درسته دیگه و جای بحث نداره.به هر حال ممنونم از تذکراتتون.
    در ضمن براي 3 تا پست ميتونستي همشو در يك پست جمع كني
    من از کسانی که گوشی x1 دارند خیلی وقت پیش نبود در مورد راضی بودن یا نبودن از x1 گفتند این 0.2 اینچ کمتر بودن صفحه نمایش و نداشتن شتاب سنج اذیتشون کرده و اینکه بعضی وقتا کیبرد x1 به لباسشون یا موقع در آوردن از کیفش گیر میکنه
    يه چيزي بگو كه حداقل يك بار فقط 1 نفر مطرحش كنه
    اولا كيبرد x1 طوري نيست كه موقع دراوردن از جيب يا جاي ديگه اي باز بشه
    در ثاني اين امنيا هست كه وقتي تو جيب هست سيم هندز فري و در سوكتش به جيب گير ميكنه ...
    البته مشکل پست اول نبود و دیگه اینکه بنده 13 تا اشتباه از پست اول شما پیدا کردم.. خب اگه 13 تا اشتباه تو پست اول باشه دیگه نمیشه روش حساب کرد.. خودتون ببینید
    اين 13 تا را چون زياد بود وقت نداشتم بگم
    ولي مثل اينكه يكي از دوستان دمش گرم زحمتشو كشيدند
    بابا رم کامپیوتر من 8 گیگه فرقشم شدید حس می کنم اونوقت شما می گین 128 با 256 فرق نداره!!!

راستی این مقایسه ی قدرت گرافیکی که مطرح شد،میشه یه نفر این بنچ مارکو بزاره چون به نظرم عجیب اومد اکسپریا یه چیپ ست جدا برا گرافیک داره که ضرفیتش 128 هست در واقع فکر کنم قوی ترین چیپ ست گرافیکی ای باشه که رو یه موبایل نصب شده ولی اینجا مطرح شده که امنیا از x1 قویتره به نظرم این ادعا باید بیشتر برسی بشه ،احتمالش هست تو این بنچ مارک از چیپ ست اکسپریا استفاده نشده باشه

در ضمن باید بگم این مقایسه دقیقترین نیست ولی همونطور که اول تاپیک مطرح شد باید با کمک شما دوستان به دقیقترین تبدیل بشه دوستان می تونن با دلیل مطالب خودشونو بزارن و اگه دلایل کافی باشه فکر کنم(چون در این مورد آقای گل محمدی باید تصمیم بگیرن)به پست اول اضافه بشه یا مطلبی که باید حذف بشه ولی لطفا دقیق و بدون طرفداری از برند خاص و با دلایل کافی مطالب خودتونو مطرح کنید

در ضمن سعی میکنم یه توضیح ای(هر چند کوتاه) برای اشکالایی که آقای Amin.M.1986 گرفتن بدم البته امیدوارم توشون اشتباه نکنم اگه اشتباهی بود دوستان گوش زد کنن تا اصلاح کنم ممنون

1-در مورد اسناد و فايلهاي PDF هم همينطور
    منظور فکر کنم این بود که با توجه به رزولویشن بالاتره صفحه ی اکسپریا مطالب با رزولویشن بهتر دیده می شن یعنی درست که کوچیکتره ولی جزئیات تو این اندازه ی کوچکتر بهتر دیده می شن

2-صفحه امنيا فقط دو دهم اينچ بزرگتره و به چشم نميخوره
    خوب آره ،معلومه که به چشم می خوره ولی منظور اینجا فکر کنم این بوده که بزرگ بودن صفحه درست که یه نمره ی مثبته ولی رزولویشن بیشتر اونم 4 برابر خیلی مهمتر از نیم سانت کوچیکتر بودن به شمار می یاد درست که همه ی اکسپریا دارا میگن ای کاش مانیتور 0.2 اینچ بزرگتر بود ولی اگه ازشون می پرسیدی که راضین مانیتوره 3 اینچی WVGA رو با 3.2 اینچQWVGA عوض کنن فکر نکنم نظرشون مثبت باشه

3-داراي جوي استيك اپتيكال با كارايي بالاتري از امنيا ميباشد
    خوب اینجا دلیل اینه که موس اپتیکال اکسپریا سطح بزرگتری برا لمس نسبت به امنیا داره که کار باهاش رو راحت تر می کنه البته یه جا خوندم باسه اکسپریا میتونه بدونه تماس هم حرکت رو درک کنه یعنی اگه نزدیکشم انگشت رو حرکت بدین جواب میده ولی باسه امنیا رو نمی دونم یکی امتحان کنه بگه از چه فاصله ای حرکتو میگیره

4-اينرفيس (محيط ظاهري ويندوز)
    فکر کنم باسه این قرمزش کردین چون به نظرتون مهمترین بوده،ولی منم شدیدا به این یکی اعتقاد دارم، درست که هر دوی اینا ویندوز موبایلن و از این لحاظ شدیدا به هم شباهت دارن ولی هر شرکتی باسه محصولاته خودش یه دکستاپ درست می کنه که اگه این مورد رو تو این دو محصول برسی کنیم اکسپریا شدیدا از امنیا برتره اونم شدیدا!(بیشتر در این مورد نمی خوام توضیح بدم)

5-(البته در امنيا 16 گيگ)
    خوب فکر کنم باسه اینکه رو اکسپریا هم یه 8 هست و از این لحاظ فکر نکنم فرق کنن مگه اینکه از اسلات کارت استفاده بشه که البته باید قبول کرد که وجود یه 8 و ورودیه یه کارته دیگه اینجا امنیارو (حتی 8)از اکسپریا بهتر می کنه ولی این برتری فقط وقتی خودشو نشون میده که ازش استفاده بشه

6-من فعلا چون خودم مقايسه اي بين عكسهاي اين دو گوشي ندارم واسه همين دقيقا نميتونم نظر بدم
    راستش منظورتون رو از اینکه اینو یه اشتباه به مقایسه گرفتین رو نفهمیدم اینجا فقط مطرح شده که به علت نبود عکس معتبر نمی شه در موردش نظر داد باز منتظر توضیح بیشتر از طرف شما هستم

چون همه برتري باطري xperia قبول دارند واسه همين نيازي نميبينم توضيحات بيشتري در اين راجب بنويسم
    پس در اين مقايسه برگ برنده دست xperia هست
    راستی اینم باسه بند 6 هست؟ یعنی به اون ربط داره؟ اگه اینطور باشه فکر کنم منظورتونو گرفتم

7-بلندي صداي امنيا بيشتر از xperia هست ولي xperia نيز برنامه اي براي تقويت صدا داره كه باعث ميشه صداش به اندازه امنيا قوي بشه
    در هندز فري كيفيت صداي xperia بهتر هست و صداي مكالمه x1 بازم با كيفيت تر هست
    امنيا و كلا بيشتر سامسونگ از يك بلندگو براي مكالمه و موزيك استفاده ميكنه كه اينم ميتونه يك ايراد باشه
    خوب این خودش چند بنده،بند اول گفته شده صدایه امنیا بیشتره که خوب درسته بعد گفته شده صدایه اکسپریا با نرم افزار به امنیا می رسه خوب اینم درسته هندز فری رو خوب همه قبول دارن که اکسپری از این لحاظ جزو بهتریناست ولی از امنیا خبری ندارم ولی فکر کنم این یکی هم درست باشه

8-عده اي گيمهاي ساده هم براي شتابسنج ساخته شده
    Xperia شتابسنج نداره ولي در عوض سوكت 3.5 ميليمتري داره
    این یکی رو جناب گلمهمدی دقیق توضیح دادن من فقط نقل قول می کنم:

(ببين اريان جون شما ديگه كمي بيش از حد بحث ميكنيد
    اينو همه قبول دارند كه صفحه x1 در كل قويتر از امنيا هست
    در مورد جك 3.5 و شتابسنج من اشتباه كردم شرمنده از دوستان
    منظورم اين بود كه امنيا شتباسنج داره 1 نمره مثبت و x1 سوكت 3.5 داره 1 نمره مثبت و همديگر را تقريبا خنثي ميكنند در مجموع امتيازات
    و يا اگه داشتن شتابسج و خروجي تي وي 2 نمره مثبت به امنيا ميده x1 هم با داشتن سوكت 3.5 1 نمره مثبت ميگيره
    منظورم اين بود
    مموري همونطور كه گفتم در پكهاي اصلي كه گارانتي سيتادل داره 8 گيگ هست
    مال من هم اولش مموري نگرفته بودم و حدث ميزدم 4 گيگ بده ولي بعدا 8 گيگ گرفتم
    من كي يكي كردم مموري داخلي را با جانبي؟)

9-نداشتن شتابسنج در x1 با داشتن سوكت 3.5 ميليمتري جبران ميشه
    اینم عین بالاییه جوابشو تو توضیح اون میشه پیدا کرد

10همچنين جايي براي نگه داري قلم وجود نداره كه اينم يك ايراد محسوب ميشه و كار با اونو دچارمشكل ميكنه
    خوب فکر کنم اینو باسه این مطرح کردین که می کنین تو امنیا زیاد بهش نیاز نباشه البته به شرط اینکه فقط تو هوم سامسونگ بمونیم ولی اگه بخوایم به محیط اصلی ویندوز وارد بشیم احتمالا نیاز بشه و نبودش کارو سخت کنه باسه همین اگه تو بدنه یه جا براش وجود داشت بهتر بود ولی فکر نکنم نبودش زیاد به چشم بیاد بازم بگم در این مورد نمی تونم صد در صد حرف بزنم بهتره دوستان امنیا دار در این مورد کاملتر صحبت کنن

Xperia-11 كشويي هست و وقتي كيبوردش باز هست زيبايي خاصي
    آره خوب اکسپریا کشوییه و وقتی بازه واقعا زیباییه خاصی داره حالا اشتباهش کجاست شما کاملتر توضیح بدید

12-بخاطر استفاده از فلز در بدنه گوشي وزن آن بالا رفته و 145 گرم شده كه البته قابل قبول هست و كمي هم باعث خوشدست شدنش ميشه
    میشه گفت سنگین تر بودنه اکسپریا تا حدی به این خاطره ولی فکر نکنم صد در صد این باشه ولی خوب این متن اشتباهش کجاست متوجه نمی شم بازم منتظر توضیح کاملتره آقا امین هستم

13-در سري جديد گوشيهاي x1 اين مشكل احتمالا برطرف شده
    خوب اینم باید احتمالش باشه ،مطمعنا شرکت بزرگی مثل سونی اریکسون یه همچین مشکل بزرگی رو بی خیال نمی شه ولی خوب منم اولین بار از همینجا شنیدم که بر طرف شده اگه می شه جناب گل محمدی بیشتر توضیح بدن و دلیل و مدرکشون باسه این مطلب رو بیان کنن

دوستان گذشت کنن اگه اشتباه دیکته ای زیاد داشتم چون از بچه گی دیکته ی خوبی نداشتم
    ممنون دوست عزيز چون هم به من كمك كردين و هم قضاوت خوبي داشتين
    در مورد چيپست گرافيكي حتي من موضوعشو مطرح نكرد
    شما هم ميدونيد از نقطه قوتهاي x1 داشتن چيپست 128 مگي هست
    نميدونم بعضي از دوستان چزا اينطوري نظر ميدند
    ولي اوني كه مشخصه اينه كه گرافيك x1 بطور حتم از امنيا قويتره
    طبيعي هم هست رزوليشن x1 دقيقا 4 برابر امنيا هست و براي اين رزوليشن گرافيك بالايي نياز هست
    اينو توي كامپيوتر هم كاملا حس ميكنيم مثلا وقتي رزوليشن را از 800*600 به 1024*768 بالا ميبريم ممكنه گرافيك سيستم نكشه و باعث كندي در گيم بشه پس براي رزوليشن بالاتر گرافيك بالايي نياز هست
    در مورد دقيق بودن حق با شماست (حتي شده در جراحي چاقو توي شكم نفر بمونه من و همگي هم ميتونيم اشتباه كنيم)
    دقيقترين نيست ولي ميخواهم دقيقترين باشه و با كمك شما دوستان
    در صورت نياز ويرايش هم ميكنم
    و در مورد ايرادهايي كه امين گرفته يه تشكر ديگه هم ميكنم به خاطر كمكي كه بهم كردين و كاملتر ميكنم
    1- اسناد و فايلهاي pdf فقط يك مثال ميزنم
    كساني كه فتوشاپ و كلا گرافيك كار ميكنند ميتونند بفهمند
    وقتي رزوليشن كامپيوتر پائين هست كار با برنامه ها خيلي سخت ميشه
    و وقتي رزوليشن ميره بالا هم دقت ميره بالا و هم كار كردن با ابزارها راحت ميشه
    اينو كه همه قبول دارند ؟
    2- من ديگه نميتونستم كه همه چيو مو به مو بگم
    چون انتظار دارم يه عده چيزها كه داخل پارانتز هستند را بچه ها خودشون بفهمند
    حداقل كساني كه ميخواهند مقايسه دو گوشي كنند اونا بايد بفهمند
    در مورد صفحه منظور منو شما بطور دقيق گفتين
    3- جوي استيك اپتيكال
    هر كسي فقط 30 ثانيه با جوي استيك دو گوشي كار متوجه ميشه كه كدوم بهتر عمل ميكنه
    من در تعجب هستم حداقل چيزهايي كه كاملا جوابشون مشخص هست راجب اون بحثي نكنند
    ديگه مشخصه كه جوي استيك اپتيكال x1 بهتر از امنيا عمل ميكنه
    ايونو همه ميدونند و در همه ريويو ها هم اشاره شده
    4- اينترفيس
    همانظور كه شما گفتين خيلي مهمه
    و همه ميدونند كه پنلهاي xperia يك نواوري هست و هيچ گوشي ديگه اي نداره
    و خيلي تنوع داره
    يا اينكه امين خان ميخواد بگه كه در اينترفيس امنيا بهتر از x1 هست؟
    عزيز فكر نميكنم بحثي در اين مورد باشه كه اينترفيس x1 عالي هست
    5- در اين مورد قضاوت را ميذارم به عهده شما
    اگر امنيا 8 گيگ باشه و مموري خارجي هم روش نباشه كه اولش نيست و x1 هم ممور 8 گيگ داشته باشه فكر ميكنين امنيا چه مزيتي داره ؟ در اين مورد در جواب اريان هم توضيح دادم
    6- من گفتم عكسهاي هر دو گوشي خوب هستند
    هر چند امنيا 5 هست و x1 3
    ولي x1 خودش عكسهاي خوبي ميگيره
    من نميتونم به مقايسه هاي سايتهاي خارجي اعتماد كنم واسههمين گفتم
    و در صورت لزوم خودم مقايسه خواهم كرد
    و در مورد دوربين هم نمره بيشتر را به امنيا دادم ديگه حرفي نيست
    6.5 – نه عزيز
    من گفتم باطري x1 قويتر از امنيا هست
    و اينو همه ميدونند
    واسه خاطر همين گفتم بيشتر بحث نميكنم و ربطي به موضوعات ديگه نداره
    7- اين گزينه هم كه خودتون همه چيو جواب دادين و نيازي نميبينم چيزي بگم
    فقط در مورد هندز فري كه گفتين تست نكردين اينو بقيه دوستان ميتونند بگند
    8و9- در مورد شتابسنج هم كه ديگه فكر نكنم بحثي مونده باشه
    10- جاي قلم
    اولا قلم امنيا كمي عريض هست نميدونم ديدين يا نه
    يعني وقتي به بند وصل ميشه نيز مقداري مزاحمت ايجاد ميكنه
    و قبلا هم اشاره كردم وقتي تو جيب ميذاري ممكنه باعث افتادن خش در قسمتهايي از گوشي بشه
    و اينكه چقدر به قلم نيازه يا نه خب اگه كيبرد باشه نياز به قلم كمتر ميشه ولي چون امنيا كيبرد نداره نياز به قلمش بيشتر ميشه
    هر چند با انگشت هم ميشه كار كرد
    ولي همه برنامه ها و قسمتهاي ويندوز را نميشه به راحتي بدون قلم كنترل كرد

11- اينك كه ديگه واقعا نميدونم چي بگمالبته در جواب امين
    12- در مورد وزنش خب من گفتم بدنه فلزي باعث بالا رفتن وزنش شده حالا قسمتهاي ديگه گوشي از جمله باطري بزرگتر و عريضتر بودن گوشي هم باعث بالا رفتن وزن ميشه در هر صورت من گفتم 145 گرم هست و چيزي را اشتباهي نگفتم كه امين خان ايراد بگيره ازش ...
    13- در مورد قاب
    هماطور كه گفتم من تمامي مطالبمو با دليل ميگم
    موضوع شكستي قاب xperia اولين بار در سايت موبايلستان (در بين سايتهاي فارسي) مطرح شد
    و همه اعتراض داشتند و خلاصه از اين حرفت
    و چون من متوجه شدم گوشيم 1 ترك داره اين موضوع را در سايت تائيد كردم به خاطر اينكه نميخوام عيبهاي x1 را بپوشانم فقط ميخوام واقعيت را بگم
    خب مطمئا شركت بزرگي همچون سوني اريكسون زودتر از همه به فكر اين مشكل خواهد بود و سعي در رفع ايراد قاب در توليدات بعدي خواهد كرد
    و احتمالا چون عده اي قاب را از قبل داشت اونا را اول رد ميكنه و بعد قاب اصلاح شده را جايگزين ميكنه
    من خودم گوشيم الان نزديك 2 هفته هست كه دادم گارانتي رفته تهران
    اول ميگفت 26 تومن ميگيره و قابو تعويض ميكنه و ضمانتي هم بعدا براي قاب جديد نميده
    من زنگ زدم گفتم نميخوام و گوشيمو پس بدين خودم چاره نيست چسب ميزنم
    فرداش زنگ زدم و با مديريت سيتادل حرف زدم
    خوشبختانه برام تخفيف ويژه داد و قبول كرد با مبلغي كمتر قابو تعويض كنند(مبلغ را دقيق نميگم چون ممكنه بعدا مشكل ايجاد كنه)
    و گفت اگه قاب تعويضي از قسمت زير ولوم همون جايي كه قبلا شكسته بود، از اونجا دوباره بشكنه قاب بدون هزينه عوض ميكنه
    ميگفت قاب را از خود شركت گرفته و ورژن اصلاح شده هست
    ========
    دوستان من اين همه زحمت ميكشم تا تاپيك كاملي ايجاد كنيم
    انتظار دارم همگي در اين راه بهم كمك كنين
    نه اينكه چيزهايي مطرح بشه كه واقعيتي نداره
    ممنون از همكاري همه شما

13. 2 کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

یه نفر یک بنچمارک از سخت افزار هر دو گوشی و یک نمونه از فیلمبردارش لطف کنه بذاره...

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

مزیت های اومنیا :
    سی پی یو
    دوربین
    ال سی دی بزرگتر

مزیت های اکس 1 :
    کیبورد....
    سوکت 3.5 میلیمتری
    همین ....
    یه نکته دیگه !

قضاوت با شماست
    اينهمه مطالب نوشتم
    بعد شما اومدين در چند سطر معايب و مزاياي دو گوشي را مينويسين ؟
    در مورد سي پي يو نگفتيم مال امنيا ضعيفتره
    ولي دوبرابر شدن رم تاثير بيشتري داره تا اينكه قدرت سي پي يو نزديك يك پنجم بيشتر باشه
    همچنين رام X1 دوبرابر امنيا هست
    در اينجا x1 دو تا برتري داره
    پس در اين مقايسه x1 نميره بيشتري ميگيره
    شما ايفون را نميتونين مقايسه كنين
    چون صفحه اون ديگ 2. بزرگتر نيست و بزرگيش به چشم ميخوره

صفحه که لمسی میشه همه چیز منجمله کیبرد هم باید لمسی بشه

امنیا دقیقا ترین تاچ در بین کل پاکت پی سی ها رو داره
    بخارط همین مثل آیفون نیاز به قلم نداره و با انگشت خیلی راحت میشه تایپ کرد
    شما با اين حرفتون ديگه ثابت كردين كه از رو تعصب اصيل حرف ميزنين
    حالابا فرض بر اينكه تاچ امنا بهتر از x1 هست
    اما چطور شد از بقيه پاكت پي سيها هم بهتر شد ؟
    شما اصلا ميدونين چند تا پاكت پي سي وجود داره ؟

اولا امنيا تاچش ضعيفتر از x1 هست
    در ثاني امنيا تاچش ايراد داره و هميشه بايستي كمي مايل به راست بزني تا عمل كنه
    من خودم دقيقا كاليبره كردم و باز هم درست نشد
    =========
    جا داره به يك موضوع هم اشاره كنم
    يكي از بچه ها گفت چون x1 بعد از نصب برنامه صداش قوي ميشه دليل بر اين نيست كه صداش بهتر شده
    (هر چند كه در واقعيت صداش بهتر شده و حتي من دقيق تست كردم بلنديش مساوي با امنيا هست و در صداهاي زير هم قدرت بيشتري از امنيا داره)
    بچه هاي امنيا دار ميگند كه مشكل شارژ امنيا بعد از اپديت درست ميشه ؟
    چطور اين حساب مياد ولي برنامه افزايش صداي x1 به حساب نمياد ؟
    پس ميبينيد كه من براي تمامي گفته هام دليل دارم
    ========
    يه موضوع ديگه هم نياز ميبينم كه اشاره كنم
    با توجه به اينكه xperia با همكاري سوني اريكسون و HTC ساخته شده واسه همين اكثر برنامه هايي كه براي گوشيهاي HTC نوشته شده اند در xperia بدون مشكل كار ميكنند
    در حالي كه در امنيا بيشترشون جواب نميدند

اگه خوساتين مثال بزنم
    Last edited by golmohammadi; 18-07-2009 at 09:29.

16. 2 کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

یه نفر یک بنچمارک از سخت افزار هر دو گوشی و یک نمونه از فیلمبردارش لطف کنه بذاره...
    فيلمبرداري هر دو گوشي در مشخصات يكي هستند
    ولي فيلمبرداري امنيا در صدايهاي بلند صداش خش داره
    همچنين موقع فيلمبرداري و مشهاده، فيلم روئت شده تيك داره كه مهم نيست چون بعد از فيلم برداري موقع پخش درست ميشه
    در اولين فرصت مفايسه فيلمبرداري هم ميكنم
    و بنچمارك هم اگه فردا به دو گوشي دسترسي داشته باشم تا شب ميذارم

18. 2 کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •