تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: 4 ترابایت هارد اکسترنال و یک لپ تاپ (لطفا راهنمایی کنید!)

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

اگه ميخواي فقط USB اكسترنال essential تهيه كني چرا نري چن تا كيس هارد نگيري كه خيلي راحت توشون هارد اينترنال نذاري و از طريق USB استفاده شون نكني؟؟ اينجوري هم خيلي كم خرجه هم قابليت مانور بالايي هم داره
    بهتره بازم بگردي حتي شده خريد از دبي و.... شايد از اون پكهاي بزرگ اكسترنال پيدا كردي!! اگه گير نيومد اونوقت به پيشنهاد بالايي من عمل كن

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام برادر.من تماس گرفتم با سازگار نداشتن. با اینکه عکسشو تو سایتشون گذاشتن.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خودتون بهتر می دونید که این مدل HDD Enlcosure که من می خوام زیاد کاربرد نداره. و توی بازار فکر نکنم به این راحتی گیر بیاد. اصلا نمی دونن چیه. به نظر شما چطور می تونم یکی ازینا تهیه کنم؟
    به علاوه قیمتش هم مهمه مثلا اگه 400 هزار تومن باشه که اصلا نمی صرفه.
    راستی به HDD Enlcosure تو بازار چی می گن؟
    دوست عزیز
    نظر شخصی من اینه که استوریج های آماده خیلی به صرفه هستند.
    چون واقعا I/O این دستگاه ها خیلی بالاتر از حد معمولیه و امنیت بالایی دارند (به خاطر ساختار رید و نوع طراحی)

این مدل هایی که براتون گذاشتم همه 4 ترابایتی هستند ، به احتمال زیاد از کشور های حاشیه ی ایران قابل تهیه هستند اما زیر بار هر قیمتی نرید
    اگر دوستان تجربه ی موفق در کار با USB ها در موارد رایت داشتند بهتره که از همون راهکار استفاده کنید

موفق باشید

یا علی

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamedchtsz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    معدن زر

پيش فرض

دوست عزیز
    نظر شخصی من اینه که استوریج های آماده خیلی به صرفه هستند.
    چون واقعا I/O این دستگاه ها خیلی بالاتر از حد معمولیه و امنیت بالایی دارند (به خاطر ساختار رید و نوع طراحی)

این مدل هایی که براتون گذاشتم همه 4 ترابایتی هستند ، به احتمال زیاد از کشور های حاشیه ی ایران قابل تهیه هستند اما زیر بار هر قیمتی نرید
    اگر دوستان تجربه ی موفق در کار با USB ها در موارد رایت داشتند بهتره که از همون راهکار استفاده کنید

موفق باشید

یا علی
    قیمت این باکس های 4 ترا یه خورده گرونه. مثل این مدل:
    کد:
    280 دلار قیمتشه. البته انواع خروجی ها(esata و...) رو داره. اگه فقط خروجی یو اس بی داشته باشه فکر کنم کمی ارزون تر باشه.
    چطور می شه از کشور های حاشیه خلیج فارس تهیه کرد؟
    به علاوه برای سرور ها داخل ایران مگه این باکس ها مورد نیاز نیست؟ پس چرا تو بازار گیر نمیاد؟
    فقط اون مدل گرین هست که 3 هارد رو پشتیبانی می کنه و اینترنال هم هست.قیمتشم 80 هزار تومنه.
    البته اگه این باکس ها گیرم بیاد نمی خوام به صورت raid استفاده کنم چون همونطور که گفتم اطلاعات حیاتی نیستن و raid هم هزینه بالایی رو تحمیل می کنه.

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

قیمت این باکس های 4 ترا یه خورده گرونه. مثل این مدل:
    کد:
    280 دلار قیمتشه. البته انواع خروجی ها(esata و...) رو داره. اگه فقط خروجی یو اس بی داشته باشه فکر کنم کمی ارزون تر باشه.
    چطور می شه از کشور های حاشیه خلیج فارس تهیه کرد؟
    به علاوه برای سرور ها داخل ایران مگه این باکس ها مورد نیاز نیست؟ پس چرا تو بازار گیر نمیاد؟
    فقط اون مدل گرین هست که 3 هارد رو پشتیبانی می کنه و اینترنال هم هست.قیمتشم 80 هزار تومنه.
    البته اگه این باکس ها گیرم بیاد نمی خوام به صورت raid استفاده کنم چون همونطور که گفتم اطلاعات حیاتی نیستن و raid هم هزینه بالایی رو تحمیل می کنه.
    دوست عزیز سلام
    معمولا استوریج های نیمه حرفه ای مثل مدل هایی که مثال زده شد داری پورت USB هم هستند اما ممکن هم هست که به جای USB فایر وایر داشته باشند.

معمولا وقتی قطعه ای ایران نباشه از دوبی تهیه میکنندالبته یا باید آشنا داشته باشید یا بسپارید به وارد کننده ها
    مدل گرین فقط باکس خالی هستش اما مدل های دیگه خودشون هارد دارند و کنترلر مخصوص خودشون رو دارند ، معمولا هم ساختار رید اونها توسط سخت افزار داخلی خودشون کنترل میشه.
    باکس گرین اصالا نایاب نیست ، میتونید اون رو با 3 هارد 1.5 ترابایت استفاده کنید ، البته باید فکر پاورش هم باشید

((اما در مورد سرور ها
    سرور های حرفه ای معمولا هاردهای ساتا استفاده نمیکنند ، از هارد های اسکازی استفاده میکنند.
    هارد های اسکازی حجم های خاص و سرعت بالایی دارند ، در مقابل حجم اونها خیلی بالا نیست و ناچارن تعداد زیادی از اونهارو (حداکثر 32 هارد در حالت رید 5 یا 6 ) با هم میبندند . البته رید در استوریج های حرفه ای ترکیبی هستش.
    این استرویج ها بخاطر راندمان کار بالا و فشار کاری زیاد معمولا از طریق فیبر های نوری به سرور متصل میشن .
    قمیت این استوریج ها خیلی خیلی بالاتر از حد تصوره))

موفق باشید
    Last edited by vioman; 20-05-2009 at 17:20.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •