تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 35

نام تاپيک: ترفندهای Edius

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

salam doostan kesi midoone ke dar edius 5 shortcuti baraye FULLSCREEN kardane tasvir hast ya na? ya inke kolan chetori mishe bedoone drage mouse amale FULLSCREEN ro anjam bedim?

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

salam doostan kesi midoone ke dar edius 5 shortcuti baraye FULLSCREEN kardane tasvir hast ya na? ya inke kolan chetori mishe bedoone drage mouse amale FULLSCREEN ro anjam bedim?
    سلام دوست عزیز
    به انجمن p30world خوش آمدید
    لطفا طبق قوانین فارسی تایپ کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

متوجه منظورت نشدم؟چه چیزی رو می خوای Full Screen ببینی؟
    مانیتورهای ورودی و خروجی رو منظورت هست؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان یه ترفند که خودم خیلی استفاده می کنم در رابطه با فایلهای .VOB و .DAT (فایلهای دی وی دی و وی سی دی) هست.
    مطمئنم به کار شما هم میاد.البته فکر می کنم اکثر دوستان بلدند.برای کسانی که با این موضوع مشکل داشتن می گم:

تا حالا شده که یک سی دی تصویری داشته باشید که به فرمت استاندارد VCD یا DAT و یا DVD یا همون فرمت VOB باشه.

اکثر نرم افزار های تدوین (نظیر ادیوس) این فرمت ها رو نمیشناسن و باید با برنامه های مختلف تبدیل به فایل های قابل شناسایی برای برنامه (مثل MPG یا AVI) بشن.

با یه کار خیلی ساده و پیش پا افتاده می تونید از شر تبدیل خلاص شید.فقط کافیه که فرمت فایل رو عوض کنید.
    مراحل کا به صورت زیر هست :

1.رفتن به فلدر آپشن

2.تیک HIDE EXTENSION FOR KNOWN FILES TYPES رو بردارید تا پسوند فایل قابل تغییر بشه.

3.حالا سراغ فایلتون برید و پسوندش رو با MPG تغییر بدید.حالا با خیال راحت فایلتون رو باز کنید و ادیت کنید.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

عکسهای آموزش پاک شده بود،دوباره آپ کردم

6. این کاربر از hamed_aa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه javad.msh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

سلام .دوست عزيز ميشه پروژه پريمير رو تو اديوس import بكنيم و يا برعكس پروژه اديوس رو تو پريمير . يه سوال ديگه من با دوربين sony hdv 1080i يه فيلم با فرمت hdv گرفتم كه هميشه dv ميگرفتم حالا اين فيلم حالت سينمايي يا همون scop داره ميخواستم از اين حالت در بياد چي كار كنم در ضمن نميخوام فيلم زوم بشه يا قسمتي از اون حذف بشه .ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.در رابطه با سوال دوم شما چون فرمت HDV رکورد کردی نسبت طول به عرض تصویر یا همون Aspect Ratio 16:9 هست.در صورتی که فرمت DV 4:3 هست.چون 16:9 واید هست و طول تصویر عریض هست ،

وقتی که بخواد توی تلویزیون که حالت استانداردش 4:3 هست نمایش داده بشه 2 حالت بیشر نداره.

1.بخاطر اینکه طول تصویر شما زیاده ، باید تصویر رو بوسیله Layout دستکاری کنید تا عرض تصویر هم عرض DV بشه و اسکوپت از بین بره ( مثل عکس بالا).بدیهیه که تو این حالت چون طول تصویر ما طولانی تر از DV بوده از بغل های تصویر باید بیرون بزنه که اگر از بغل تصویرت استفاده نکرده باشی مشکلی پیش نمیاد.
    2.همین طول و عرضی که هست رو دستکاری نکنی که اسکوپی هم که پیش اومده به همین دلیله.

البته راه سومی هم هست که شما گفته بودی نمیخوای جایی از تصویرت رو ببری و همه تصویرت رو داشته باشی.توی این حالت بوسیله همون Layout باید تصویرت رو دفرمه (Deform) کنی که توی این حالت تمام تصویرت رو داری.ولی نسبت طول و عرضت به هم میریزه و چون باید تصویرت از طول فشرده بشه تا توی تصویر DV جا بگیره اگه مثلا از کسی فیلم گرفته باشی بنده خدا لاغر میشه!!(چون تصویرت از طول فشرده شده ) .

سعی کردم کامل توضیح بدم.امیدوارم که متوجه شده باشی

9. 2 کاربر از hamed_aa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

ممنون حامد جان پس در كل راحي نداره همون scop كار كنم بهتره . در مورد سوال اولم كه چطوري ميتونم پروژه هاي اديوس و پريميرو تو همديگه import كنيم اگه راهنمايي كنين ممنون ميشم

11. این کاربر از javad.msh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خواهش می کنم.

در رابطه با سوال اولی حقیقت خودم در حال حاضر پریمیر رو نصب ندارم بتونم راهنماییت کنم.ولی تا جایی که اطلاع دارم فرمت AAF اکسپورت کنی،تو پریمیر قابل ایمپورت هست.

البته اصلا مطمئن نیستم و یه جایی تو نت خوندم.خودم تست نزدم.اگر علی آقا یا بقیه دوستان میتونن راهنمایی کنن ما هم استقاده میکنیم.سعی می کنم خودم هم تو این چند روز تستی بزنم

13. این کاربر از hamed_aa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

من قبلا فرمت AAF رو تمرين كردم . وقتي پرو‍ژه پريميرو AAF اكسپورت ميكنيم تو اديوس بك گراندها و عكس ها و فيلم ها و... IMPORT ميشه ولي بدون تنظيمات و درهم بر هم مياد. ولي پروژه اديوس رو هم كه با فرمت AAF اكسپورت ميكنيم تو پريمير IMPORT نميشه ولي من ديدم كه يه شركتي كليپ هارو تو اديوس كار ميكنه همون كليپ هارو تو پريمير هم IMPORT ميكنه .مطمئنم راحي داره اگه بتونين پيدا كنين خيلي عالي ميشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •