سلام دوستان

این تاپیک رو من گذاشتم ادامه پیدا کنه تا روندش رو متوجه بشم و الان نکاتی رو خدمتتون عرض می کنم در این رابطه.

اول این که کل زیرشاخه ی "آموزش عالی" برای کمک به دانشجویان یا داوطلبان کنکور ساخته شده پس ار تاپیکی از اون به نحوی کمک به دانشجویان هست در زمینه های مختلف. پس شما اگ مثلا در مورد کتب دانشگاهی مسئله ای دارین به تاپیک خودش مراجعه داشته باشین، اگر در مورد سرفصلهای دروس مساله ای هست به تاپیک خودش یا اگر مساله ای خاص هست که تاپیکی نداره تاپیک جدید ایجاد بفرمایید. و در مورد انتخاب واحد هم باز همونطور که گفتم از دانشگده به دانشگده متفاوت هست و چون چیز عمومی نیست و برای هر دانشجویی ممکنه فرق کنه بهتره فقط کتابهایی که دوستان در هر تم به عنوان منبع دارند و در تاپیک خودش که "معرفی کتب دانشگاهی هست قرا ربدن و اطلاعاتش رو با دیگران به اشتراک بذارن.

ولی اینطوری تاپیکی با موضوع کلی زدن هیچ کمکی به دوستانتون که بعدا می خوان از مطالب انجمن استفاده کنن نمی کنه و به خصوص مطالبی از قبیل "کتابخونه دانشگاه شلوغ بود، ترم یک اینطوریه ترم های بعد اینطوری و ..." به هیچ وجه نمی تونه کمک مفیدی باشه برای افزایش اطلاعات سایرین (چون اصولا اطلاعات مفیدی نیست) بنابراین شما لطف کنید و اینگونه موضوعات عمومی رو به روال قبل در گروه های اجتماعی پیگیری بفرمایید برای خبر داشتن از حال همدیگه یا دونستن این که مثلا دانشجویان دیگه چند روز در هفته کلاس دارن یا مثلا امکانات دانشگاه اونها چه طوریه و ... و برای موضوعات مهم مرتبطبا آموزش عالی هم از تاپیک های جدا و مشخص که در انجمن وجود دارند استفاده کنید یا اگر وجود ندارند اونها رو ایجاد کنید.

در کل همیشه تاپیک هایی ایجاد کنید که حالت شخصی یا گروهی نداشته باشه و کمکی به همه ی کاربرانی که اینجا مراجعه می کنند باشه.

ممنون از توجه شما؛
موفق باشید