تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 89

نام تاپيک: هرانچه که یاد گرفتم وانچه که درپی یادگیریش هستم

پروفشنال P A R M I S's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ممنون از لطفتون كه به من سرميزنيد
    دركل بايد لعنت بكنم كسي رو كه من ازش سيستم گرفتم به هزاردليل
    اول اين كه حدود 40هزارتومن ازم براي اسمبل كردن گرفت واصلا بيمه نكرد اونم سال 84
    كارت گرافيك 128 تقلبي روبه جاي اصل بهم انداخت
    فن كارت گرافيكم يه ماه بعدش خراب شد وهزينه تعميرش رو ازم گرفت
    رم 512 ddr2 خواستم برام بندازه ولي چون مادربرد قديمي تومغازه اش داشت 256 ddr1 برام گذاشت(البته پول 256روگرفت) اونم يه ماركي كه موقع فروشش حتي خودش نام شركت سازنده اش رونمي دونست
    مودم زولتريكس مي خواستم بهم مودم شاتل بدردنخور انداخت
    خواستم ازش كه هم سي دي رايتر وهم دي وي دي رايتر asus برام بذاره فقط سي دي رايتر benq برام گذاشت كه بعد از يك سال درش خراب شد ووقتي ازش خواستم تعميرش كنه گفت اين بنكيو ها همينه الانم تعميربشه دوهفته ديگه خرابه
    قراربود سه تافن رو كيس بزاره 2تاگذاشت
    قراربود روسيستمم همون زمان لينوكس نصب كنه البته نصب كرد وسي دي هاي فدوراشو براي من5 هزارتومن رايت كرد وبعداز خراب شدن فدورا دوباره خواستم فدورارو همون موقع دوباره نصب كنم نصب نشد سي دي هاروبردم پيشش گفت عصربهم زنگ بزن زنگ كه زدم گفت بدرايت شده والان اصلش روندارم وخودمم اصلش رو18هزارتومن خريدم گفتم بيخيال لينوكس ...بعداز2سال لينوكس شد پايان نامه ي من
    كارت گرافيكم سوخت وبااين كه ضمانت داشت 16هزارتومن ازم گرفت براي تعميرش ودرعوض كارت تعميرشده يك هفته هم دوام نداشت
    --------
    عرض اين سه سال كل كيس رو اگه بالكل عوض مي كردم بهتر بود
    يه دي وي رايترخريدم
    يه رم 512
    يه كارت گرافيك
    وحالا يه مودم (تاجايي كه يادمه اون زمان فكركنم تونستم به اينترنت با فدورانصب بشم)
    اگه فروشنده ايد عدالت رورعايت كنيد واگه خريدارفقط ازاشنا جنس بخريد كه به دليل اشنابودن سرتون كلاه نمي زاره
    Last edited by P A R M I S; 11-08-2008 at 21:24.

حـــــرفـه ای rootnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واگه خريدارفقط ازاشنا جنس بخريد كه به دليل اشنابودن سرتون كلاه نمي زاره
    خیلی بد شانسی
    بعضی از موارد واقعا تابلوهه
    آشنا بدتره
    من از آشنا بیشتر ضرر دیدم تا غریبه
    در کل آدم بهتره که به خودش و دانش خودش (در این زمینه)متکی باشه تا به دیگران، که امیدوار باشه که طرف چطوری بهش جنس بده
    من شخصا هر موقع می خوام قطعه بخرم اول میام تو اینترنت ، مخصوصا همین سایت، مخصوصا انجمن سخت افزارش تحقیق می کنم و اطلاعات کامل (حتی قیمت) کسب می کنم و بعد ...
    تا حالا هم هر موقع این کار رو کردم از خریدم راضی بودم
    بگذریم
    پاورهای قلابی و مزخرف شدیدا به هاردهای ساتا آسیب می زنن
    من خودم یه هارد ساتا خریدم ، یه هفته بعدش بد سکتور گرفت
    بعد طبق تحقیقاتی که کردم رفتم یه پاور استاندارد خریدم هم خیالم راحت شد و هم تا الان دیگه مشکلی پیدا نکردم
    مشکل هارد شما هم احتمالا قابل حل باشه
    هارد من بد سکتور گرفت درستش کردم
    کل هارد رو low level format کردم درست شد (البته میگن اشتباهه ولی برای من که کار کرد)
    مشکل شما هم حتما قابل حله
    آخرش اینه که به یه متخصص واقعی این مورد نشون بده درستش می کنن

3. 2 کاربر از rootnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

خیلی بد شانسی
    بعضی از موارد واقعا تابلوهه
    آشنا بدتره
    من از آشنا بیشتر ضرر دیدم تا غریبه
    در کل آدم بهتره که به خودش و دانش خودش (در این زمینه)متکی باشه تا به دیگران، که امیدوار باشه که طرف چطوری بهش جنس بده
    من شخصا هر موقع می خوام قطعه بخرم اول میام تو اینترنت ، مخصوصا همین سایت، مخصوصا انجمن سخت افزارش تحقیق می کنم و اطلاعات کامل (حتی قیمت) کسب می کنم و بعد ...
    تا حالا هم هر موقع این کار رو کردم از خریدم راضی بودم
    بگذریم
    پاورهای قلابی و مزخرف شدیدا به هاردهای ساتا آسیب می زنن
    من خودم یه هارد ساتا خریدم ، یه هفته بعدش بد سکتور گرفت
    بعد طبق تحقیقاتی که کردم رفتم یه پاور استاندارد خریدم هم خیالم راحت شد و هم تا الان دیگه مشکلی پیدا نکردم
    مشکل هارد شما هم احتمالا قابل حل باشه
    هارد من بد سکتور گرفت درستش کردم
    کل هارد رو low level format کردم درست شد (البته میگن اشتباهه ولی برای من که کار کرد)
    مشکل شما هم حتما قابل حله
    آخرش اینه که به یه متخصص واقعی این مورد نشون بده درستش می کنن
    من هاردم معموليه
    واون زمان دانشجوي ترم 2بودم وازهيچ چيز كامپيوترسردرنمي يوردم
    هاردم اصلا بدسكتونگرفته باچندنوع مختلف ازنرم افزارها تستش كردم و هيچ كدوم هيچ بدسكتوري روگزارش نكرد

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ودرموردمتخصص واقعي توشهرما هيچ كس حرفه اي لينوكس روبلدنيستند به جز 2نفر كه من تونستم پيداشون كنم
    و2نفرشون تا اخرمرداد رفتند تهران
    واين يعني واقعا اخربدبختيه
    Last edited by P A R M I S; 11-08-2008 at 23:07.

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

تواين سايت يه چيزايي درمورد نصب درايور وگرفتن درايور نوشته ولي هركاري مي كنم نمي تونم فايل ftp شو دانلودكنم مي تونيد راهنماييم كنيد كه چه طور دانلودش كنم؟؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    وبايه برنامه اسكن مودم توپارسيكس اين اطلاعات روپيداكردم
    بدردمي خوره يانه؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تا شنبه تلاشم رومي كنم وصل نشد ديگه ميندازمش كنار
    Last edited by P A R M I S; 11-08-2008 at 23:02.

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

تواين سايت يه چيزايي درمورد نصب درايور وگرفتن درايور نوشته ولي هركاري مي كنم نمي تونم فايل ftp شو دانلودكنم مي تونيد راهنماييم كنيد كه چه طور دانلودش كنم؟؟
    تا شنبه تلاشم رومي كنم وصل نشد ديگه ميندازمش كنار
    اگر مشکل دارید، لینک دانلودش رو بگزارید + سایت دانلودی که باهاش مشکل ندارید، من شب بر گردم خونه براتون آپلود می کنم.

در مورد نصب مودم هم قطعا نصب میشه، ولی مشکلاتش زیاد خواهد بود، به دلیل وابستگی بیش از حد به نرم افزار در این مودم ها.

====
    در مورد خرید کامپیوتر هم، دقیقا همونطور که rootnt گفت، تحقیق از کسانی که به نوعی در این کار هستند اولین اصل هست، وگرنه بی شک سر آدم کلاه می ره!
    بعداز2سال لينوكس شد پايان نامه ي من
    شما در چه موردیش پایان نامه دادید، تحقیقی بود یا نرم افزاری یا تغییری در خودش دادید؟( البته خواستید پیام خصوص بدید - اگر مایل بودید پاسخ بدید)

8. این کاربر از taia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

اگر مشکل دارید، لینک دانلودش رو بگزارید + سایت دانلودی که باهاش مشکل ندارید، من شب بر گردم خونه براتون آپلود می کنم.

در مورد نصب مودم هم قطعا نصب میشه، ولی مشکلاتش زیاد خواهد بود، به دلیل وابستگی بیش از حد به نرم افزار در این مودم ها.

====
    در مورد خرید کامپیوتر هم، دقیقا همونطور که rootnt گفت، تحقیق از کسانی که به نوعی در این کار هستند اولین اصل هست، وگرنه بی شک سر آدم کلاه می ره!

شما در چه موردیش پایان نامه دادید، تحقیقی بود یا نرم افزاری یا تغییری در خودش دادید؟( البته خواستید پیام خصوص بدید - اگر مایل بودید پاسخ بدید)
    باحالت ftp هست ونميشه دانلودبشه با ريپيد شار مشكلي ندارم با پرشين گيگ وبا 2شارد و4شارد و... والبته شايد اصلا بدردنخوره چون قبلا اقاي rootnt جديدترين درايوررو لطف كردند و برام پيداكرده بودند ونتيجه ا ي نداشت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من كلي تحقيق كردم وفهميدم فرق ddr با ddr2 چيه وچرا بايد زولتريكس بخرم ومي دونستم كه كارت گرافيكي 128 اصلي مشكلم رو براي نصب هرگونه نرم افزاري برطرف مي كنه
    ولي نمي دونستم تفاوت ظاهري ايناباه چيه كه بعدها فهميدم كه ديرشده بودبراي تعويض واعتراض
    ---
    پايان نامه ي من ودوستم سمانه خانم ساخت سي دي اموزش لينوكس هرنسخه اي باشه فرقي نمي كنه
    ولي بايد از ابتداش باشه يعني تاريخچه نصب اوليه ونصب همراه ويندوز ونصب غيراتوماتيك
    اشنايي با منوهاش كارباترمينال شناسايي مودم ابزارهاي اينترنت مثل بروزر ومسنجر ودانلودر شبكه بندي با سيستم عامل لينوكس بين دوياچندكامپيوتر اسكريپ نويسي چه باجاواچه با سي چه باپايلون وشبيه سازي ابزارهاي ويندوز رايت سي دي ودي وي دي ايميج گرفتن از سي دي ها واموزش خيلي مختصراز يه زبان برنامه نويسي مثل vb.net درلينوكس كه فكركنم گامباس باشه
    شايد چيزي روازقلم انداخته باشم
    لطفا اين خط بنفش رونقل قول نكنيد چون فردامي خوام پاكش كنم
    Last edited by P A R M I S; 04-09-2008 at 15:47.

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

موفق باشید برای پایان نامه...
    در مورد لینک دانلود برای slmdm
    لینک دانلود برای ورژنی که خواسته بودید ( که خیلی قدیمی هست سال 2003 ! )
    کد:
    لینک دانلود ورژن 2.9.11 که همین امروز منتشر شده!
    کد:

11. این کاربر از taia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Ceramic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    همین جا !!

پيش فرض

---
    پايان نامه ي من ودوستم سمانه خانم ساخت سي دي اموزش لينوكس هرنسخه اي باشه فرقي نمي كنه
    ولي بايد از ابتداش باشه يعني تاريخچه نصب اوليه ونصب همراه ويندوز ونصب غيراتوماتيك
    اشنايي با منوهاش كارباترمينال شناسايي مودم ابزارهاي اينترنت مثل بروزر ومسنجر ودانلودر شبكه بندي با سيستم عامل لينوكس بين دوياچندكامپيوتر اسكريپ نويسي چه باجاواچه با سي چه باپايلون وشبيه سازي ابزارهاي ويندوز رايت سي دي ودي وي دي ايميج گرفتن از سي دي ها واموزش خيلي مختصراز يه زبان برنامه نويسي مثل vb.net درلينوكس كه فكركنم گامباس باشه

این حجمی که شما انتخاب کرده اید خیلی بیشتر از یک پایان نامه هست و علاوه بر آن پراکندگی زیادی به موضوعات می دهد که بعد هم جمع کردن کار را دشوار خواهد کرد و هم نتیجه گیری را .

پیشنهاد می کنم فقط گامباس را انتخاب کنید . خودش ده تا پایان نامه بیرون می دهد !!!

13. 2 کاربر از Ceramic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

این حجمی که شما انتخاب کرده اید خیلی بیشتر از یک پایان نامه هست و علاوه بر آن پراکندگی زیادی به موضوعات می دهد که بعد هم جمع کردن کار را دشوار خواهد کرد و هم نتیجه گیری را .

پیشنهاد می کنم فقط گامباس را انتخاب کنید . خودش ده تا پایان نامه بیرون می دهد !!!
    اين روبياين به اين استادمون بگيد
    ميگند هرچيزي كه يه تازه كار با لينوكس وحرفه اي با ويندوز بتونه نيازهاش روبرطرف كنه
    ودرمورد بعضي برنامه ها گفتند درحد 10يا15دقيقه بيشترنباشه مثل همين گامباس ويا افيس لينوكس گفتند كلا 5دقيقه باشه مختصر ولي شبكه بنديش حرفه اي بايدباشه وحالا مامونديم حرفه اي براي ماكه مبتدي هستيم يعني چي؟؟
    سي دي اموزشي لينوكس خريديم ببينيم درچه سطحي بايد باشيم ديديم هيچي تو سي دي اموزشي وجودنداره وهرچي كه تاالان يادگرفتم با استفاده ازاينترنت وكمك انجمن بوده ولي درمورد شبكه بندي چيزي تواينترنت كه مربوط به لينوكس باشه پيدانكرديم كتاب راهنماي جامع لينوكس ردهت نشرعلوم روهم داريم ولي موقعي كه نميتونيم يه شبكه ساده بين دوتاسيستم انجام بديم چه فايده داره مابقي شوبخونيم
    درمورد نسخه ي انتخابي به بعضي دلايل اصلا فدوراروانتخاب نمي كنيم ودرموردمابقي نسخه ها بين پارسيكس و ابونتو مونديم
    موفق باشید برای پایان نامه...
    در مورد لینک دانلود برای slmdm
    لینک دانلود برای ورژنی که خواسته بودید ( که خیلی قدیمی هست سال 2003 ! )
    ممنون
    حدس زدم قديمي باشه ولي ازروي كنجكاوي مي خواستم ببينم طريقه نصبش با اين جديده ككه اقاي روت ان تي زحمتش روكشيده بود خيلي فرق داره يانه؟؟
    Last edited by P A R M I S; 12-08-2008 at 11:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •