تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به این شرکت ها رای بدید.

راي دهنده
74. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Microsoft

37 50.00%
  • Micromedia

7 9.46%
  • Borland

5 6.76%
  • Adobe

14 18.92%
  • Symantec

11 14.86%
صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 80

نام تاپيک: به این شرکت ها رای بدید.

کـاربـر بـاسـابـقـه AveCina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه مینطوری بخواد پیش بره من کله امضام میشه نقل قول از امیر پی سی !

نوید جون فکر نمیکنی که این که با اینکه پولی ولی هنوز پرطرفدارترین ! مثلا با معرفی خودت لینوکس مجانی میاد در خونه ! ولی چرا کسی سراغش نمیره ؟
    درست خیلی از کاربرها غیر حرفه ای هستن و 10000 دلیل دیگه ! ( مثلا وقتی IE اوله تویه مرورگر ها معلومه چه خبره دیگه ) ولی با این حال و قتی کسی قرار پول بده انقدر میفهمه که ! :shock:

هر چی باشه مایکروسافت در همه زمینه ها داره فعالیت و سرمایه گذاری و از همه مهمتر تبلیغ میکنه ! پس حقشه که برتین کمپانی دنیا باشه !

حالا اینجا که باز افراد حرفه ای ( بابا بیخیال ) هستن که به آدوبی ، ماکرومدیا ، سیمانتک ، برلاند و ... رای بدن ولی این نظر سنجی اگه در سطح وسیعتر اعمال بشه مطمئنا مایکروسافت با اختلاف بیشتری اول میشه !

( آدوبی هم محصولاتش خیلی ارزون نیستا )

آخر فروم باز armin_goooodboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

کاش اسم شرکت ulead هم بود
    من که به شخصه میمیرم براش

آخر فروم باز Lovelyman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    همین دورو برا!

پيش فرض

Microsoft به هزار و دو دليل :mrgreen:
    1-ساخت ويندوز كه باعث تحول عظيمي در جهان شد.
    2-استفاده ي مفت و مسلم از ويندوزش :mrgreen:
    3-ارايه ي تعداد انبوهي نرم افزار بدرد بخور و بدرد نخور :arrow:
    4-پولداري و باحالي صاحبش :mrgreen: :arrow:
    البته من هم با نظر بعضي ها موافقم كه ميليارد ها مشكل در نرم افزار هاش هست :arrow:

داره خودمونی میشه Arman_Panda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من به ماکرومدیا رای دادم ولی خداییش ماکروسافت شرکت خوبیه واسه ما اینقدر ناشکری نکنین دوستان ماکروسافت رو با ماکرومدیا و فتوشاپ مقایسه کردن و گفتن مثلا اونها هم پک میدن یا نه بله میدن فتوشاپ 7.1 یه کم بعد از فتوشاپ 7 اومد یا فلش7 که چند روز بعدش Update اون اومد در ضمن آقا نوید من مخلصت هم هستم میشه بگی محتویات این پکها چی هست.

آخر فروم باز Nesta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دکتر جان به نظرم مایکروسافت ،یه کمی‌ هم تو کارش دودره بازی هست .وهمچ مفت هم ویندوز
    نمیده واسه ما ایرانی‌ ها که پول نمیدیم خوبه ولی‌ شما تو آمریکا همش رو باید بخری و نمیتونی‌ کپی‌ بگیری .
    پس این واسه ما خوبه بد هم به نظر شما سال 2001 که اکس پی‌ اومد آیا نباید سال 2002 دیگه هر کوفت و زهر ماری که می‌خواست update کنه میداد تا همه دعا کنن ، یا الان که داریم میریم تو سال 2006 و دیگه ویندوز جدیدش داره میاد باید SP3-SP2 بده یا firewall بده؟ تازه به نظرم هر شرکتی‌ در هر زمینه که فعالیت کنه که خوب نیست میکرسافت داره از اعتبار خودش استفاده می‌کنه بازی نباید که دیگه بده آیا باید تو هر چیزی یه برنامه حالا خوب یا بد بده .ولی‌ مثلا میکرمدیا میاد وقت می‌گذاره یک برنامه میده که واسه خودش 2-3 سال شاخ می‌شه ،مایکروسافت یکی‌ از بهترین برنامه هاش SQL هست به نظر من که هنوز دارن دعا می‌کنن براش و گر نه media palayer خوبی‌ داره؟ ویندوز خوبی‌ داره؟ امنیت بالائی‌ داره؟ من که همه شرکت ها رو بهتر میدونم چرا که اگه پول زیاد میدی چیز خوب بهت میده .

پروفشنال sub-zero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    نمیدونم...!

پيش فرض

سلام"

آقا من حقيقتش دلم نيومد بعد اين همه نمکه مايکروسافت رو مفتکی خوردن بهش رأی ندم... :mrgreen: :mrgreen:

هر چند نمکاش امنيت نداره....و زود ويروس ميگيره....! :lol:

کـاربـر بـاسـابـقـه AveCina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Nesta, حرفتون درست استاد ولی مگه این نظر سنجی از ما نیستش ؟ کودوم یکی از ما بیشتر از 2 هزار تومن خرج خرید ویندوز کرده ؟
    تازه ایران سی دی لینوکس و .. هم که خیلی گرون تر میاد ! چون میگن کمیاب ! :mrgreen: :mrgreen:

همونطوری که sub-zero, گفت آدم دلش نمیاد بعده این همه خوش گذروندن باهاش اینطوری حرف بزنیم !

دیگه بسه زیاد ازش طرفداری کردم ! خودم هم خیلی ازش خوشم نمیاد چون بعضی از برنامه هاش و بازی هاش حجمش زیاده و نمیشه دانلود کرد !

تویه نظر سنجی شرکت Valve رو هم اضافه کنید خوب میشه ها ! ( کمپانی هستش که بازی Counter Strike : Condition Zero رو پشتیبانی بسیار عالی روانه بازار کرد )

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

ماكروسافت

99٪ با برنامه هاي اين شركت كار مي كنم و راضي هستم
    :lol:

حـــــرفـه ای Arashi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    FAR FAR AWAY

پيش فرض

نمي دونم چيه ؟؟؟ بعضي ها مي گن يه نوع كلاس گذاشتنه
    مثلا همون روز اول كه G-Mail اومد همه پريدن كه G-Mail داشته باشن (قصد توهين ندارم - گفتم كه بعضي ها مي گن )
    حالا براي ما با اين سرعت هاي لاك پشتي چه فرقي مي كنه 250 مگ يا 10 گيگ ؟؟؟؟

من هم ميگم MicroSoft به هزار 4 دليل :
    1.راي آقا امير
    2. راي جناب مافيا
    3. علاقه شخصي به صاحبش
    4. تركوندن چشم حسود
    و . . .
    موفق باشيد

آخر فروم باز Nesta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام این شماره 4 اش یه کمی‌ بد اومد .چون برلند که دیگه خسته شده از بس برنامه هاش رو دودر زده میکی‌ (مایکروسافت) جان امید وارم که روزی بشه که پول بگیره و برنامه خوب بده و به نظر من رای خودتون رو بدید 1- رای مافیا 2- رای امیر 3- رای ممد؟؟؟؟؟؟ این که به نظر من منطقی‌ نشد ،با احترام به همه مدیران ولی‌ منم با همه صمیمی‌ هستم ولی‌ نظرم مخالف هست ،مشگلی‌ نیست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •