تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 43

نام تاپيک: مهاجرت

اگه نباشه جاش خالی می مونه Sadjad Sharifian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    ايروان - تهرانپارس

پيش فرض

سلام...شما حق دارین..من اشتباه کردم..در مورد منبع هم من یکمی منتظر میمونم منبعه بزرگتر شه بعد میام با دلیل و مدرک و منطق براتون میگم که چرا دانشگاههای امریکایی اعم از دولتی و غیر دولتی و غیره به مراتب از دانشگاههای اروپایی معتبر تر هستند که اصلا با اونها قابل مقایسه نیستن!! ولی کلا قبول دارم که بی انصافی کردم و متاسفم!! در ادامه هم تاکید میکنم شخصا دانشگاهی کوچک و بی اسم و رسم رو توی یه جای دور مثل British Columbia یا مثلا Ohio رو با هیچ کدوم از این دانشگاههای معتبر بالا حتی مقایسه نمیکنم!! شدیدا هم پیشنهاد میکنم که شما که از طرز صحبت کردنتون مشخصه که اهل علم و ادبید کمی بیشتر در مورد دانشگاههای امریکایی برسی کنین...باشد که برسید به این که اگه همه ی دانشگاههای 1# اروپایی رو هم جمع کنین بازم نمیشه اونارو از هیچ حیثی با کوچکترین دانشگاههای کوچکترین ایالات امریکا یا کانادا مقایسه کرد حتی!
    یا علی.
    عزت زیاد.

کـاربـر بـاسـابـقـه leuven's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    بلژیک

پيش فرض

شدیدا هم پیشنهاد میکنم که شما که از طرز صحبت کردنتون مشخصه که اهل علم و ادبید
    عزت زیاد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Sadjad Sharifian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    ايروان - تهرانپارس

پيش فرض

عزت زیاد

داره خودمونی میشه بهاره's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    موطن آدمی انجاست که دلدار انجاست

پيش فرض

بهاره جان مگه اونی که میاد (ایدز)داره؟
    که بندازنش بقول شما قرنطینه

باسلام
    leuvenجان من که عرض کردم دقيق نميدونم

بگذاريد يکي از دلايل رفتنش را برايتان بگويم
    چون با هم دوست هستيم و البته فاميل
    خودش ميگه من هنوز خودم را نميشناسم :shock:
    و با اين کار اول خودم را ميسازم (ميگه هنوز خودمو پيدا نکردم و ميخواد اينجوري به خودش سختي بده :? )دوم اينده ام اباد ميشه
    و موضوع اصلي اش اينه که توي خوانواده شان مشکل داره

باز از همه تشکر ميکنم
    mer30 :oops:

اگه نباشه جاش خالی می مونه locked account's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

آقايون من نفهميدم حالا آمريكا براي تحصيل بهتره يا اروپا. حالا كه موقيت هست منم راهنمايي كنيد كه بايد از كجا شروع كنم. در ضمن براي پزشكي مي خوام . ممنون از لطفتون

آخر فروم باز Ali_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    اصـــــــــفــــــهــــــان

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    به نظر من اگه مهاجرت برای ادامه تحصیل و یا کسب درآمد باشه خیلی خوبه و گرنه در غیر اینصورت زیاد فایده نداره البته تو سن جوانی را میگما مثلن بین 18 - 30 سالگی

پروفشنال farhad resalati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    MATRIX

پيش فرض

مهاجرت خوب نيست اما جهان گردي عاليه حالا به هر نيتي باشه

پروفشنال Roozedidar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

دوست عزيز بهاره و ساير دوستان خوب پي سي ورلدي
    در مورد اين بحث كه مسئله خيلي بزرگي هم هست و به قول دوست خوبم leuven جان بايد با فكر در موردش تصميم گرفت بايد بكم كه با 4 تا خط نميشه اينجا تمومش كرد و يا جوابه قانع كننده داد. دوستان بدونيد كه اينجا زندگي كردن آسون نيست و اگر شما براي يك سال اولي كه در غربت به سر مي بريد ساپورت مالي نداشته باشيد متحمل سختيهاي زيادي خواهيد شد كه در بعضي شرايط حتي انسان رو به خودكشي وادار مي كنه. حالا نمي خوام زيادم آيه ياس بخونم. چون كسي كه بتونه بياد و البته روي حساب بياد به محيطي پا ميذاره كه براي رشد و نمو تا دلش بخواد جا هست و ميتونه حسابي موفق باشه و خلاصه كلام كافي هست يه بذر اصلاح شده خوب باشي تا در اين خاك حاصل خيز عمل بياي. من اروپا نيستم و نظر خاصي در موردش نميدم ولي يك چيز برام مسلم هست كه زندگي در اروپا خيلي مشكل تر از اينجا يعني لوس آنجلس هست. چرا؟ به همون دلايلي كه leuven عزيز ذكر كرد. ميدونيد بحث اينقدر پيچيدس و داراي ابعاد گوناگون و شاخه هاي بيشماره كه آدم نميدونه بايد چطور شروع و چطور تموم كنه چون در اين چند خط شما نميتوني مطلبي بگيري كه برات موفقيت كامل به همراه داشته باشه. اما در يك كلام به شما ميگم كه عزيز اگر در خارج از كشور ساپورت داري براي 1 سال بيا كه زمينه هاي بيشتري براي ترقيت در اينجا فراهمه. اما اگه به اميد دوستتون و اين حرفا هستي بايد بگم فاتحه. عزيز اينجا اين حرفا معني نداره. كسي به كسي كمك نمي كنه و همه چيز رو حسابه. پس خودت رو گول نزن. من دوستانم رو ديدم كه اينجا تنها بودن چي كشيدن و ديدم كسي رو كه در اروپا خودش رو دار زد. اينا رو ميگم كه بدوني تنهايي و بي پناهي با آدم چه ميكنه. بعد از اين همه روضه خوني خودت ديگه بايد گرفته باشي چه كني. پس فقط يه 2 , 2 تا 4 تا بكن ببين ميشه بيا نميشه نيا كه باور كن پشيمون ميشي. اينجا مثل ايران نيست و قانون داره و شما براي كار به اجازه كار نياز داري و در غير اينصورت بايد مثل افغاني ها سخت ترين كارها رو با كمترين دستمزد انجام بدي كه اونم اگه گير بيفتي باز چي فاتحه. پس عاقلانه تصميم بگير. آخرين حرف كاري نكن پشيمون شي چه بياي چه بموني. زيادي حرف زدم شرمنده همه دوستان...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض مهاجرت

نمیدونم به این قسمت ربط داره یا نه ولی من میخواستم برای مسافرت از ایران خارج شم ولی به خاطر سربازی نرفتن گفتن باید وصیقه بزارم
    میگن خیلی برای پس دادن وصیقه ازیت میکنن گه میشه کمکم کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Blue Rose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    http://AhwazSoft.ir

پيش فرض

سلام بچه ها من از مسافرت برگشتم
    چه مشكلي هم داشتم با اين پرشين گيگ
    اما به خير و خوشي گذشت
    ميتونيد مقاله شهروند در دانمارك رو از لينك پايين داونلود كنيد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق باشيد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •