تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 39

نام تاپيک: lenovo y5070 مدل 2015

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

کی گفته حدود 4 میلیونه!اشتباه میکنی دوست عزیز الان لپ تابهای msi تو بازار که کارت گرافیکش 860gtx نزدیکه 6 میلیونه!!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه footballist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    نوشهر

پيش فرض

کی گفته حدود 4 میلیونه!اشتباه میکنی دوست عزیز الان لپ تابهای msi تو بازار که کارت گرافیکش 860gtx نزدیکه 6 میلیونه!!!!!!
    بهتر این بحث رو ادامه ندیم،اونم در مورد لپ تاپی که هنوز به بازار نیومده!!این قیمتها احتمالی هستند ولی سعی کردم با قیمتهای بازار تطابق بدم.لپ تاپهای MSI هم به چند سری تقسیم میشند که سری GS,لپ تاپهای نازک و در عین حال قویه،به همین خاطر قیمتش بالاست(یه لپ تاپ عادی با همون کانفیگ ارزونتر در میاد) ولی سری GX,GP و GE جز سریهای ارزانتر بازیش هستند که از لحاظ قیمت قبل GS و gt قرار دارند.تا یکی دو هفته دیگه این لپ تاپها میان و میبینیم که چی میشه.در پناه حق

3. 2 کاربر از footballist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من ۵ ماه پیش گرفتم االبته مدل معمولیشو نه این یکی،خدار رو شکر من راضیم فقط ۲ تا نکته:
    ۱- سی پی یو ۴۷۱۰ با ۴۷۲۰ زیاد فرق نمیکنه(ناجیزه فرقشون)
    2- یه جایی میخوندم که gtx 960 با gtx 860 زیاد تفاوتی نداره (یه سرچ بزنید بنچمارک ها رو ببنید) و طرف ادعا کرده بود که gtx960 در حقیقت همون اورکلاک شده gtx860 هست که توسط خود انودیا اورکلاک شده،ولی درکل همون gtx 860 هم خیلی کارت خوبیه،من که همه بازیها رو دارم جواب میگیرم اساسی

5. این کاربر از Xerxes-I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

6

بنده بعد از پس دادن Y50، مک بوک پرو مدل MF840 رو تهیه کردم.
    مزیت ها و معایبشو براتون می نویسم :‌
    ۱. شارِژ دهی بسیار زیاد، حدود ۱۰ ساعت در استفاده معمولی
    ۲. وزن بسیار کم، قطر بسیار کم، شارژر کوچک و سبک
    ۳. صفحه نمایش کم نظیر
    ۴. کیبورد فوق العاده و تاچ پد بی نظیر
    ۵. سیستم عامل روان و روابط کاربری ساده
    ۶. هارد SSD (تا دو برابر سرعت SSD های معمولی) و رم بی نظیر (1867MHz)
    ۷. برنامه های مناسب ساخت و ادیت موزیک و فیلم به صورت پیش فرض
    ۸. جِسچر های (Gesture) ساده و کاربردی کیبورد و تاچ پد

۱. نداشتن درایو نوری (با قطر کم جبران شده)
    ۲. پشتیبانی نکردن از برخی برنامه های مهندسی (راه حل : استفاده از بوت کمپ، VMWare یا Parallels Dekstop)
    ۳. نداشتن کارت گرافیک مجزا (نا مناسب برای بازی های سنگین) و قیمت بالا
    ۴. عدم امکان ارتقاع سخت افزار
    ۵. نداشتن پورت اترنت

چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه، در کل لپ تاپ فوق العاده ایه

7. این کاربر از Xathura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

بنده بعد از پس دادن Y50، مک بوک پرو مدل MF840 رو تهیه کردم.
    مزیت ها و معایبشو براتون می نویسم :‌
    ۱. شارِژ دهی بسیار زیاد، حدود ۱۰ ساعت در استفاده معمولی
    ۲. وزن بسیار کم، قطر بسیار کم، شارژر کوچک و سبک
    ۳. صفحه نمایش کم نظیر
    ۴. کیبورد فوق العاده و تاچ پد بی نظیر
    ۵. سیستم عامل روان و روابط کاربری ساده
    ۶. هارد SSD (تا دو برابر سرعت SSD های معمولی) و رم بی نظیر (1867MHz)
    ۷. برنامه های مناسب ساخت و ادیت موزیک و فیلم به صورت پیش فرض
    ۸. جِسچر های (Gesture) ساده و کاربردی کیبورد و تاچ پد

۱. نداشتن درایو نوری (با قطر کم جبران شده)
    ۲. پشتیبانی نکردن از برخی برنامه های مهندسی (راه حل : استفاده از بوت کمپ، VMWare یا Parallels Dekstop)
    ۳. نداشتن کارت گرافیک مجزا (نا مناسب برای بازی های سنگین) و قیمت بالا
    ۴. عدم امکان ارتقاع سخت افزار
    ۵. نداشتن پورت اترنت

چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه، در کل لپ تاپ فوق العاده ایه
    خیلی مبارکتون باشه و امیدوارم بهترین استفاده رو ازش بکنید
    اما شما با توجه به محدودیتهای مالی کشورمون مجبور شدید یکی از معمولی ترین کانفیگهای سری مک بوک + رتینا رو بخرید اونم با قیمت خیلی بالا ... و خیلی با اطمینان میگم در برابر مدلهای قویتر ایسوز و یا همین مدل لنوو حرفی برای گفتن نداره و صرفاٌ چون نام برند apple روش هست نباید فکر کنیم که توان رقابت با مدلهای ایسوز و یا لنوو با همین قیمت و خیلی پایین تر رو داره. گاهی اوقات از دوستان حرفهای خنده داری میشنوم که اپل چیدمان سخت افزارش با بقیه فرق داره یا نمیدونم i5 اپل برابر با i7 در لپتاپهای دیگست ..در حالی که این صحبتها هیچ گونه وجهه علمی نداره ...

اپل یعنی از نظر شخص بنده : تضمین کیفیت ... چیزی که در برندهای دیگه صد در صد نیست اما در اپل هست .. اما قدرت سخت افزار همونه که برای مثال اینتل میسازه و اپل و غیر اپل نداره

لپتاپ شما توان رقابت با مدلهای پایین تر ایسوز و لنوو که در قیمت 2 میلیون تا 2 میلیون و پانصد هستند رو داره (البته ssd رو اگر استنثنا کنیم ) و به هیچ وجه نباید با مدل y5070 یا n550 یا 56 برای مثال مقایسه بشه (البته این کانفیگی که شما دارید)
    باید توجه داشت :
    کارت گرافیک لپتاپ شما بسیار ضعیفه و تقریبا در حد پردازش سیستم عامل ios لپتاپتون کارایی مناسب داره
    اگر اشتباه نکنم لپتاپ شما با توجه به مدلتون باید 250 گیگ صرفاٌ ssd داشته باشه . تو دنیای امروزی کمتر از 1 ترابایت واقعا حداقل برای شخص بنده آزار دهنده هست و hdd رو در کنار چند گیگ ssd ترجیح میدم تا اینکه فقط 250 گیگ فضا داشته باشم.
    مدل پردازندتون Core i5 هستش که با توجه به سیستم عامل فوق العاده لپتاپتون مناسب هست .. چون شما نمیتونید رو بازیها حسابی باز کنید ..اما بهرحال باز از مدلهای i7 y5070 ضعیفتره .

صد در صد لپتاپ بسیار خوبی انتخاب کردید و فکر نکنید قصد من تو ذوق زدنتون است بلکه دیدم در این تاپیک مطرح کردید در قبال y5070 یک نوع قیاس به حساب میومد باید توضیح میدادم ..
    شاد باشید دوست من و مبارکتون باشه
    Last edited by Gilopa; 09-06-2015 at 19:13. دليل: اشتباه نوشتاری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

خیلی مبارکتون باشه و امیدوارم بهترین استفاده رو ازش بکنید
    اما شما با توجه به محدودیتهای مالی کشورمون مجبور شدید یکی از معمولی ترین کانفیگهای سری مک بوک + رتینا رو بخرید اونم با قیمت خیلی بالا ... و خیلی با اطمینان میگم در برابر مدلهای قویتر ایسوز و یا همین مدل لنوو حرفی برای گفتن نداره و صرفاٌ چون نام برند apple روش هست نباید فکر کنیم که توان رقابت با مدلهای ایسوز و یا لنوو با همین قیمت و خیلی پایین تر رو داره. گاهی اوقات از دوستان حرفهای خنده داری میشنوم که اپل چیدمان سخت افزارش با بقیه فرق داره یا نمیدونم i5 اپل برابر با i7 در لپتاپهای دیگست ..در حالی که این صحبتها هیچ گونه وجهه علمی نداره ...

اپل یعنی از نظر شخص بنده : تضمین کیفیت ... چیزی که در برندهای دیگه صد در صد نیست اما در اپل هست .. اما قدرت سخت افزار همونه که برای مثال اینتل میسازه و اپل و غیر اپل نداره

لپتاپ شما توان رقابت با مدلهای پایین تر ایسوز و لنوو که در قیمت 2 میلیون تا 2 میلیون و پانصد هستند رو داره (البته ssd رو اگر استنثنا کنیم ) و به هیچ وجه نباید با مدل y5070 یا n550 یا 56 برای مثال مقایسه بشه (البته این کانفیگی که شما دارید)
    باید توجه داشت :
    کارت گرافیک لپتاپ شما بسیار ضعیفه و تقریبا در حد پردازش سیستم عامل ios لپتاپتون کارایی مناسب داره
    اگر اشتباه نکنم لپتاپ شما با توجه به مدلتون باید 250 گیگ صرفاٌ ssd داشته باشه . تو دنیای امروزی کمتر از 1 ترابایت واقعا حداقل برای شخص بنده آزار دهنده هست و hdd رو در کنار چند گیگ ssd ترجیح میدم تا اینکه فقط 250 گیگ فضا داشته باشم.
    مدل پردازندتون Core i5 هستش که با توجه به سیستم عامل فوق العاده لپتاپتون مناسب هست .. چون شما نمیتونید رو بازیها حسابی باز کنید ..اما بهرحال باز از مدلهای i7 y5070 ضعیفتره .

صد در صد لپتاپ بسیار خوبی انتخاب کردید و فکر نکنید قصد من تو ذوق زدنتون است بلکه دیدم در این تاپیک مطرح کردید در قبال y5070 یک نوع قیاس به حساب میومد باید توضیح میدادم ..
    شاد باشید دوست من و مبارکتون باشه
    خیلی متشکرم ازتون، بله حرفاتون درسته، البته توجه داشته باشید اگر قصد بازی کردن نداشته باشید، این لپ تاپ از پس سنگین ترین کارها مثل رندرینگ و ادیت ویدیو های ۱۰۸۰ نیز به راحتی برمیاد، طوری که مثلا من تو یک ویدیو دیدم تفاوت نتیجه گیری این پردازنده و آخرین مدل Core i7 چیزی در حدود ۵ ثانیه در یک عملیات سنگین تفاوت دارند. یه اشتباه کوچیک هم در مورد سیتم عامل کردین که اسمش Mac OSX است نه iOS. همچنین سیستم عامل مدیریت استفاده از منابع سیستم رو به عهده داره و همه چیز صرفا سخت افزار نیست و Mac OSX اینکارو خیلی بهتر از Windows انجام میده به همین دلیلم هست که تو سخت افزار مشابه عملکرد بهتری داره، نه چیدمان. در ضمن مدل هایی که در مک بوک ها استفاره می شوند معمولا در لپ تاپ های دیگه وجود ندارند.
    مثل :‌ Intel® Core™ i5-5257U Processor

که در لپ تاپ MF840 استفاده شده.

10. این کاربر از Xathura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

خیلی متشکرم ازتون، بله حرفاتون درسته، البته توجه داشته باشید اگر قصد بازی کردن نداشته باشید، این لپ تاپ از پس سنگین ترین کارها مثل رندرینگ و ادیت ویدیو های ۱۰۸۰ نیز به راحتی برمیاد، طوری که مثلا من تو یک ویدیو دیدم تفاوت نتیجه گیری این پردازنده و آخرین مدل Core i7 چیزی در حدود ۵ ثانیه در یک عملیات سنگین تفاوت دارند. یه اشتباه کوچیک هم در مورد سیتم عامل کردین که اسمش Mac OSX است نه iOS. همچنین سیستم عامل مدیریت استفاده از منابع سیستم رو به عهده داره و همه چیز صرفا سخت افزار نیست و Mac OSX اینکارو خیلی بهتر از Windows انجام میده به همین دلیلم هست که تو سخت افزار مشابه عملکرد بهتری داره، نه چیدمان. در ضمن مدل هایی که در مک بوک ها استفاره می شوند معمولا در لپ تاپ های دیگه وجود ندارند.
    مثل :‌ Intel® Core™ i5-5257U Processor

که در لپ تاپ MF840 استفاده شده.
    راست میگید سوتی دادم خودم امروز داشتم ios 8 میریختم رو گوشیم حواسم نبود واسه لپتاپ مک هستش . در مورد بقیه مسائل من نظرمو گفتم و دیگه چیزی نمیگم .موفق باشی دوست من

اگه نباشه جاش خالی می مونه footballist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    نوشهر

پيش فرض

سلام دوستان
    باطری این لپ تاپ رو بدون باز کردن پنل زیرین لپ تاپ میشه برداشت؟این کار مشکلی در زمینه طول عمر باطری ایجاد نمیکنه؟میشه کاری کرد که وقتی لپ تاپ به برق وصله،شارژ نشه تا عمر باطری کم نشه؟ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    باطری این لپ تاپ رو بدون باز کردن پنل زیرین لپ تاپ میشه برداشت؟این کار مشکلی در زمینه طول عمر باطری ایجاد نمیکنه؟میشه کاری کرد که وقتی لپ تاپ به برق وصله،شارژ نشه تا عمر باطری کم نشه؟ممنون
    باتری رو نمیشه برداشت.باطری لیتیم پلیمری هست و خیالتون از لحاظ شارژ کردنش راحت باشه،مشکلی پیش نمیاد.البته میشه شارژ شدنشو با برنامه لنوو غیر فعال کرد

14. این کاربر از hesamkaveh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ببینید دوستان , ایسوس هم خوب نیست ولی قبول کنید جنسش از لنوو بهتره حداقل . و حالا که برندی مئل وایو که قدرت بالایی در سری ویندوزی محسوب میشد دیگه نیست سری گیم ایسوس شده برند شاخ بازار و تا حدودی هم سری XPS از DELL به عنوان برند لوکس میان رده ویندوزی .

متاسفانه ( حداقل برای من ) جنس و کارایی لنوو حس توهین به شعور مصرف کننده رو میده . شما ریویو دوست عزیزمون در صفحه قبل در باره مدل Y رو بخونید بهتر متوجه عمق فاجعه میشید

در رابطه با حرف دوست عزیزی که گفتن تست نهایی نمیشه هم مخالفم چون مدل های ریفر فکتوری این برند پر بازاره پس یعنی یک تست نهایی وجود داره که مدل های مشکل دار شناسایی و جدا میشن .
    Last edited by DJMOKHTAR; 11-06-2015 at 23:00.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •