تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 23 از 23

نام تاپيک: تعرفه اینترنت با استفاده از dns خارجی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

ببینید Query که شما میگید ...
    منم روی فایروال، سرور Unbound راه اندازی کردم که به Requestهای سمت LAN گوش بده و از طریق تونل VPN ارسال کنه.
    قبلاً از طریق نشست TLS ارسال می کرد که خب Overhead زیادی داشت و عملیات Resolve کند می شد.

همه ی درخواست های DNS به مقصدی غیر از فایروال هم Redirect کردم:

سوال این جا بود که اصلاً تمام این ها به کنار، زمانی که سرور DNS مثلاً ایرانسل باشه، مسموم کردن DNS اتفاق نمیفته. چون طبیعتاً اون ها هم Query رو به هر جا بخوان Forward کنن، باز هم توی فایروال های زیرساخت Capture میشه و در نهایت، آدرس Fake برمی گرده، در حالی که این طور نیست.
    مگه این که مسیر ایرانسل جای دیگه ای باشه.
    Last edited by آرین 0098; 09-06-2019 at 20:07.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سوال این جا بود که اصلاً تمام این ها به کنار، زمانی که سرور DNS مثلاً ایرانسل باشه، مسموم کردن DNS اتفاق نمیفته. چون طبیعتاً اون ها هم Query رو به هر جا بخوان Forward کنن، باز هم توی فایروال های زیرساخت Capture میشه و در نهایت، آدرس Fake برمی گرده، در حالی که این طور نیست.
    مگه این که مسیر ایرانسل جای دیگه ای باشه.
    کی گفته مسموم کردن DNS در ایراسل اتفاق نمی افته ؟

من الان دستگاه کامپیوترم رو به یک مودم که دارای سیم کارت ایرانسل است متصل کردم.
    چه در زمانی که درخواست DNS را مستقیم به خود مودم با آی پی 192.168.10.1 میفرستم که مطابق اون این درخواست به اولین سرور ایرانسل ارسال میشه
    و چه در زمانی که در کامپیوتر خود تنظیم کرده ام که سرور DNS گوگل باشد با آی پی 8.8.8.8

در هر دو صورت درخواست من مسموم شده و آی پی جعلی برای وب سایت یوتیوب به من بازگردانده شده است.
    تصاویر زیر، اثبات گفته من است :

اینترنت ایرانسل نیز از شرکت زیرساخت تامین شده و در هر صورت داده های DNS مورد سرقت قرار گرفته و پاسخ جعلی تحویل مصرف کننده داده می شود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

کی گفته مسموم کردن DNS در ایراسل اتفاق نمی افته ؟

...
    برای من دامین یه V***N Provider خارجی روی ایرانسل Resolve میشه، ولی در اینترنت مخابرات Poison میشه.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •