تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 54

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Uaral

آخر فروم باز XirowN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    روی صندلی پشت میز کامپیوتر

پيش فرض

دوستان یه آهنگشو بذارین تا دان کنم ببینم چطوره!
    گذاشتن لینک دانلود در انجمن موسیقی بر خلاف قوانین هستش دوست عزیز
    شما میتونی سرچ کنی !

2. این کاربر از XirowN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض

دوستان یه آهنگشو بذارین تا دان کنم ببینم چطوره!

یه سرچ کنی تو گوگل ( فارسی) به راحتی پیدا میشه ...

4. این کاربر از mmiladd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kiuq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

گذاشتن لینک دانلود در انجمن موسیقی بر خلاف قوانین هستش دوست عزیز
    شما میتونی سرچ کنی !
    فک کردم انجمن دانلودم حواسم نبود..
    پس اسم بهترین آهنگشو بگین چون من اطلاعاتی در این مورد ندارم

---------- Post added at 01:04 AM ---------- Previous post was at 01:02 AM ----------

یه سرچ کنی تو گوگل ( فارسی) به راحتی پیدا میشه ...
    کدوم آهنگ رو از نظر خود شما بهترین آهنگش؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه metaler-soad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ekbatan

پيش فرض

فک کردم انجمن دانلودم حواسم نبود..
    پس اسم بهترین آهنگشو بگین چون من اطلاعاتی در این مورد ندارم

---------- Post added at 01:04 AM ---------- Previous post was at 01:02 AM ----------

کدوم آهنگ رو از نظر خود شما بهترین آهنگش؟
    همه آهنگاش عالیه
    به عنوان مثال بیا:

03 - Laments

08. Uaral

02 - La Escritura Y El Alarido

اینم تاپیک دانلودش:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. این کاربر از metaler-soad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

آقا
    کسی فول آلبوم داره!!
    چندتا کار شنیدم از اینااا واقعا توپ بود!!

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ekbatan

پيش فرض

آقا
    کسی فول آلبوم داره!!
    چندتا کار شنیدم از اینااا واقعا توپ بود!!

کد:
    پست 8 تاپیکی که گذاشتم لینک مستقیم هست
    Last edited by metaler-soad; 06-06-2010 at 00:25.

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

شما اول اگه دوست داری بیا بنده رو بزن .... بعد صحبت میکنیم

ببخشید این احتمالا که گفتید کجاست که من نمیبینم ..... لحن بیانتونم که این احتمالا رو نمیرسونه
    [وضعیت] به انگلیسی چی میشه به نظر شما؟....یه دقت به مطالب بالا بکن .... میفهمی از کجا گفتم هنوز اینا فعالیت دارن .... انقدرم با تعصب راجع به یه گروه صحبت نکن .... منم با گروههای زیادی زندگی کردم و به چنتا گروه تعصب دارم .....ولی دلیل نمیشه که هرچی من میگم درست باشه دوست عزیز....این سایتهاییم که من ازشون اطلاعات گذاشتم سایتهای خوب و درستی هستند ..... خیالت راحت باشه ..... راجع به عکس هم که گفتید که همیشه صورتشون پوشوندست لازمه بگم که اصلا قبول ندارم حرفت رو دوست من.....بعد یه مقدار راجع به شواهدی که نشون میده این گروه دیس شده برام بگو .....شاید منم هم عقیده شما شدم.....موفق باشید
    شما اول اگه دوست داری بیا بنده رو بزن .... بعد صحبت میکنیم
    من الان با این لحن صحبت (درکل جملاتتون ) باید جواب شما رو بدم ؟ نمیدونم چرا بد برداشت کردید که منظور بنده حمله وار بوده یا چیز دیگه ای ..

ببخشید این احتمالا که گفتید کجاست که من نمیبینم .....
    وقتی حرف منطقی زده بشه اهل سفسطه بازی نیستم و قبول میکنم .. نمیدونم چرا یادم رفته بوده احتمالا رو بیارم ! اما همیشه در صحبتهام یا حتی در وبلاگ شخصی خودم احتمال رو ذکر میکردم وهیچ وقت به صورت قطعی صحبت نمیکردم ولی اینجا واقعا حواسم نبوده گرچه باز هم در جمله ذکر کردم تا اونجایی که اطلاع دارم !!! اما خواب بهتر بود بیشتر حواسم رو جمع میکردم

یه دقت به مطالب بالا بکن .... میفهمی از کجا گفتم هنوز اینا فعالیت دارن
    مطالب بالا رو 20 بار خوندم و هر پستی که در مورد این بند در وب شخصی خودم یا همین پیسی دادم این اطلاعات رو به عنوان اطلاعات ضمیمه فایلهام آوردم ..

اما نمیتونم متوجه بشم چه ربطی به دیسبند شدن یا نشدن داره !!!!!!!!!!!

انقدرم با تعصب راجع به یه گروه صحبت نکن .... منم با گروههای زیادی زندگی کردم و به چنتا گروه تعصب دارم .....ولی دلیل نمیشه که هرچی من میگم درست باشه دوست عزیز...
    .

بی تارف شما نمیخواد بحث تعصب رو به من یاد بدید !
    خوشبختانه بچه های انجمن موسیقی منرو خوب میشناسند که هیچ موقع اهل تعصب نبودم و خودشون بهترین قاضی در این زمینه هستند ! در مورد uaral اولین بار هستش که دارم بحث میکنم و هیچ پیشینه دیگه ای ندارم تا بخواین تعصب رو اینچنین برام معنا کنید من فقط پست در پاسخ حرفتون ارسال کردم و هیچ تعصبی مطرح نیست که البته شاید اصلا در دلم خیلی هم تعصب داشته باشم ...

این سایتهاییم که من ازشون اطلاعات گذاشتم سایتهای خوب و درستی هستند ..... خیالت راحت باشه .....
    شما اطلاعات خاصی نذاشتید که ما بگیم چیز جدیدی گفته شده وبتونیم در مقام تاییدش بر بیایم! گذاشتن دیسکوگرافی چیز خاصی نیست !
    اصلا این 2 تا سایت بهترینهای جهان هستند ولی وقتی یکی از بچه های همین انجمن با مردم شیلی صحبت میکنندو اونها هم اطلاع خاصی از بند نداشتند تا منتقل کنند شما انتظار داری این سایت منبع خوبی برای uaral باشه ؟ uaral از همون اول منزوی بوده و حتی بیوگرافیهاشون هم در فاصله زمانی زیاد اونم به صورت خیلی ساده در نت پخش شد ..

راجع به عکس هم که گفتید که همیشه صورتشون پوشوندست لازمه بگم که اصلا قبول ندارم حرفت رو دوست من
    اولا من در اینجا نگفتم عکس ! گفتم فایل تصویری...
    ثانیا این ویدیویی که درنت ازشون پخش شده و مربوط به کاور کارهای آنادما و امپریوم هستش چهرشون رو از قصد در سایه ای از تاریکی قرار دادند که کاملا مشخصه از مشهور شدن خیلی خوششون نمیاد و اهل تجاری بودن نیستند

و در مورد عکسها هم به شخصه هیچ دلیلی نمیدونم که بگم عکسهای منتشر شده ازشون واقعی هستند چون اولا خیلی باهم در تضاد هستند و ثانیا هیچ جایی ندیدم تایید بشند و ثالثا در یکی از فرومها یکی از فنهاشون که ادعای سکونت در شیلی داشت عکسی از آکیاگو منتشر کرده بود که کاملا تمام عکسهای منتشر شده رو رد میکرد

بعد یه مقدار راجع به شواهدی که نشون میده این گروه دیس شده برام بگو
    پس از گذشت 3سال از از انتشار آخرین آلبوم رسمی گروه تا الان حتی یک مصاحبه و یا حتی یک نقل قول ساده از زبانشون انجام نگرفته که ما بتونیم امید به ادامه کارشون داشته باشیم پس میشه این تحلیل رو داشته باشیم که احتمالا قصد ادامه دادن ندارند ! و اینکه اوایل آشنایی با بند بارها در فرومها خونده بودم که گروه دیسبند شدست

11. 4 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

لینک از این ویدئو دارین ؟
    رو هاردم دارمش
    فکر کنم تو یوتیوب باشه با یه سرچ راحت پیدا میکنی
    مثلا بزن

Video- Uaral- One last goodbye
    که کاور آهنگ آنادماست و یه اجرای شخصیه

13. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ekbatan

پيش فرض

من الان با این لحن صحبت (درکل جملاتتون ) باید جواب شما رو بدم ؟ نمیدونم چرا بد برداشت کردید که منظور بنده حمله وار بوده یا چیز دیگه ای ...
    بنده بد برداشت نکردم...من فقط گفتم یکی از دوستان گفته که بند دیس شده ولی اینطور نیست...ولی شما در جواب جور دیگری صحبت کردین

وقتی حرف منطقی زده بشه اهل سفسطه بازی نیستم و قبول میکنم .. نمیدونم چرا یادم رفته بوده احتمالا رو بیارم ! اما همیشه در صحبتهام یا حتی در وبلاگ شخصی خودم احتمال رو ذکر میکردم وهیچ وقت به صورت قطعی صحبت نمیکردم ولی اینجا واقعا حواسم نبوده گرچه باز هم در جمله ذکر کردم تا اونجایی که اطلاع دارم !!! اما خواب بهتر بود بیشتر حواسم رو جمع میکردم
    در این قضیه که بنده بی تقصیرم

مطالب بالا رو 20 بار خوندم و هر پستی که در مورد این بند در وب شخصی خودم یا همین پیسی دادم این اطلاعات رو به عنوان اطلاعات ضمیمه فایلهام آوردم ..

اما نمیتونم متوجه بشم چه ربطی به دیسبند شدن یا نشدن داره !!!!!!!!!!!
    Status
    Active

بی تارف شما نمیخواد بحث تعصب رو به من یاد بدید !
    خوشبختانه بچه های انجمن موسیقی منرو خوب میشناسند که هیچ موقع اهل تعصب نبودم و خودشون بهترین قاضی در این زمینه هستند ! در مورد uaral اولین بار هستش که دارم بحث میکنم و هیچ پیشینه دیگه ای ندارم تا بخواین تعصب رو اینچنین برام معنا کنید من فقط پست در پاسخ حرفتون ارسال کردم و هیچ تعصبی مطرح نیست که البته شاید اصلا در دلم خیلی هم تعصب داشته باشم ...
    شاید شما تعصب نداشته باشی به گروه خاصی ولی لحن صحبتت درباره این گروه کاملا تعصب آمیز بود...خودتم اینو گفتی

شما اطلاعات خاصی نذاشتید که ما بگیم چیز جدیدی گفته شده وبتونیم در مقام تاییدش بر بیایم! گذاشتن دیسکوگرافی چیز خاصی نیست !
    من اطلاعات خاصی نذاشتم ..درست....ولی وقتی یکی میاد تو تاپیک میگه این گروه اهل کجان....سبکشون چیه؟....نباید جواب داد!

اصلا این 2 تا سایت بهترینهای جهان هستند ولی وقتی یکی از بچه های همین انجمن با مردم شیلی صحبت میکنندو اونها هم اطلاع خاصی از بند نداشتند تا منتقل کنند شما انتظار داری این سایت منبع خوبی برای uaral باشه ؟ uaral از همون اول منزوی بوده و حتی بیوگرافیهاشون هم در فاصله زمانی زیاد اونم به صورت خیلی ساده در نت پخش شد ..
    هیچ دلیلی نداره که هر کسی از هر گروهی که تو کشورش دارن فعالیت میکنن خبر داشته باشه

اولا من در اینجا نگفتم عکس ! گفتم فایل تصویری...
    ثانیا این ویدیویی که درنت ازشون پخش شده و مربوط به کاور کارهای آنادما و امپریوم هستش چهرشون رو از قصد در سایه ای از تاریکی قرار دادند که کاملا مشخصه از مشهور شدن خیلی خوششون نمیاد و اهل تجاری بودن نیستند
    این قضیه رو بنده تو تاپیک درخواست موسیقی هم گفته بودم

و در مورد عکسها هم به شخصه هیچ دلیلی نمیدونم که بگم عکسهای منتشر شده ازشون واقعی هستند چون اولا خیلی باهم در تضاد هستند و ثانیا هیچ جایی ندیدم تایید بشند و ثالثا در یکی از فرومها یکی از فنهاشون که ادعای سکونت در شیلی داشت عکسی از آکیاگو منتشر کرده بود که کاملا تمام عکسهای منتشر شده رو رد میکرد
    این جور گروهها معمولا همین شکلی هستن....حرفتونو قبول دارم....ولی میشه پیدا کرد

پس از گذشت 3سال از از انتشار آخرین آلبوم رسمی گروه تا الان حتی یک مصاحبه و یا حتی یک نقل قول ساده از زبانشون انجام نگرفته که ما بتونیم امید به ادامه کارشون داشته باشیم پس میشه این تحلیل رو داشته باشیم که احتمالا قصد ادامه دادن ندارند ! و اینکه اوایل آشنایی با بند بارها در فرومها خونده بودم که گروه دیسبند شدست
    این حرفتون هم برداشتی هست از جانب خودتون....من همچین عقیده ای ندارم
    در کل از ادامه بحث خوشم نمیاد دیگه .... حالا هر جور که شما راحتی....موفق باشید

15. 2 کاربر از metaler-soad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

بنده بد برداشت نکردم...من فقط گفتم یکی از دوستان گفته که بند دیس شده ولی اینطور نیست...ولی شما در جواب جور دیگری صحبت کردین
    در انشا حس نویسنده مشخص نیست و این واژه هان که احساس رو منتقل میکنند ..
    دیدگاه و منش انسانها در بیان و خواندن جملات و واژه ها خیلی تاثیر گذاره ..
    شما میتونستی با لحن خوب بنده جملات رو بخونی چون دعوایی نداشتیم که بخواین لحن بنده رو مغرضانه یا تند برداشت کنید

در این قضیه که بنده بی تقصیرم
    حق با شماست و مقصر اصلی منم در این زمینه که بی دقت حرف زدم
    گرچه شاید میشد تا حدودی به طور غیر مستقیم و مفهومی از جمله بنده مساله احتمال رو برداشت کرد

Status
    Active
    منتظر این پاسختون بودم اما
    ملاک شما اینه: صرفا نوشتن یک کلمه فعال
    با منطق من اصلا نمیخونه که گفته سایتی رو که هیچ مصاحبه و نقل قولی از این بند منطقه امریکای جنوبی نداره رو ملاک قرار بدم حتی در سایتهای بومی هم فکر نکنم اشاره ای به این مساله شده باشه
    من هم میتونم الان در سایتم این جمله رو بنویسم همانطور که این سایتها با تغییر دو 3 تا کلمه از همدیگه تقلید میکنند .. این خودش نشان از اینه که هیچ اطلاعات معتبری در این مورد از بند وجود نداره

دو نمونه از اطلاعات این سایتهارو میارم (شباهت نوشتاری رو دقت کنید ):

کد:
    کد:
    شاید شما تعصب نداشته باشی به گروه خاصی ولی لحن صحبتت درباره این گروه کاملا تعصب آمیز بود...خودتم اینو گفتی
    نمیدونم .. شاید ! احترام میذارم به نظرتون
    اما بر این عقیدم که تعصب خاصی رو از خودم نشون ندادم گرچه در واقعیت شاید خیلی دوسشون دارم اما در گفته های خودم سعی میکنم از چارچوب عقلانی خارج نشم حتی اگر بندی رو خیلی دوست داشته باشم !

من اطلاعات خاصی نذاشتم ..درست....ولی وقتی یکی میاد تو تاپیک میگه این گروه اهل کجان....سبکشون چیه؟....نباید جواب داد!
    من به هیچ وجه منظوری مبنی بر اشتباه در این کارتون نداشتم اتفاقا شما کار درستی رو انجام دادید منتها این پاسخم رو در قبال جمله زیر قرار دادم
    (این سایتهاییم که من ازشون اطلاعات گذاشتم سایتهای خوب و درستی هستند)
    و با این حساب این جوابتون رو با توجه به پاسخ خودم کاملا بی ربط میدونم

هیچ دلیلی نداره که هر کسی از هر گروهی که تو کشورش دارن فعالیت میکنن خبر داشته باشه
    در این پاسخ از منطق خارج شدید خواهشا سفسطه نکنید !

این قضیه رو بنده تو تاپیک درخواست موسیقی هم گفته بودم
    من اصلا به اونجا کاری ندارم و دلیل خودم رو نوشتم براتون .. هر فردی آزاد در عقاید هستش اما حقایق با همین صحبتها آشکار میشه و هیچ گفته ای بهتر از واقعیت نیست
    این جور گروهها معمولا همین شکلی هستن....حرفتونو قبول دارم....ولی میشه پیدا کرد
    اتفاقا در مورد uaral خیالتون جمع اصلا نمیشه با اطمینان گفت میشه پیدا کرد !

P.S
    البته به شخصه یکی از عکسهاشون رو از آن خودشون میدونم

این حرفتون هم برداشتی هست از جانب خودتون....من همچین عقیده ای ندارم
    خیلیم برداشتی نیست حرفم و سعی کردم از روی منطق حداقل این برداشت رو داشته باشم .. شاید شما از دید خاصی نگاه کردید

در کل از ادامه بحث خوشم نمیاد دیگه .... حالا هر جور که شما راحتی....موفق باشید
    از این بحثها گاها در همه جا پیش میاد و مطمئن باشید من هم علاقه ای به ادامه ی بحث ندارم چون موسیقی رو به خاطر شاخه ای از هنر بودن و آرامشی که بهم میده دوست دارم و نه به خاطر حاشیه هاش .. از حاشیه های موسیقی و کل کلها و ادعاهایی که در ایران در باب بندهای راک و متال مطرحه بیزارم .. مهم اینه که از شنیدن آثار این بند لذت میبریم و همینو بس ..ولی باید در مقام دفاع پاسخی بنویسم .. این ذات انسانه ! بهرحال با شما هم عقیدم و بهتره بیش از این ادامه ندیم اگرم تمایل به ادامه بحث داشتید میتونیم خصوصی با هم صحبت کنیم ..

شما هم موفق باشید
    Last edited by Gilopa; 06-06-2010 at 09:00. دليل: تصحیح لینک خراب

17. 3 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •