تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 38

نام تاپيک: مشاوره برای خرید خودرو تا 23 میلیون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

متاسفانه به غیر از این دو گزینه برای شما گزینه مناسب تری نیست ، پژو پارس هم میتونید خریداری کنید که من پیشنهاد نمیکنم چون هزینه اضافی در قبال امکانات کمتر و کیفیت پایین تر باید بپردازید .

توی پست های قبلی گفته بودم که پارس سال داشتم نمیگم ناراضی بودم ولی میخام تنوع بشه و یه ماشین دیگه بگیرم نظرم روی هیچ کدوم از ۲۰۶ ها نیست با اینکه مصرفش کمه ولی بدرد کسی یخوره که ۳ نفر یا کمتر باشن نه ما که ۵ نفریم.ضمن اینکه کسانی که عقب ۲۰۶ میشینن خیلی از تنگ بودن جا گله مندند.

سمند EF7 ماشین کم مصرفی هست و XU7 هم برای 5 نفر بد نمیسوزونه . در کل هرچی ماشین بزرگتر باشه راحتیش بیشتر و مصرفش هم بیشتر میشه.......................................... .................................................. .................................................. ........................................منم میگم حالا اگه مصرفش ازبقیه خودروها یکم بیشتربود اشکال نداره بهتر از اینه که وقتی توی ماشین میشینیم معذب باشیم.

206 sd هم موجوده البته عقبش فقط بچه زیر 10 سال جامیشه!!
    405 tu5 خوبه lx tu5 هم خوبه من خودم سورن داری صدی 8.8 لیتر میسوزونه ازش عکس هم گذاستم تو تایپیک سمند...
    اره ۲۰۶ که کلا نظرم روش نیست حتی اگه قیمتش ۱۰ تومن باشه ولی سورن و سمند ال ای ایکس بهتره ......مخصوصا سورن ای ال ایکس
    Last edited by D r i v e r; 10-10-2011 at 19:37. دليل: پست پشت سر هم

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

حیف که سورن ای ال ایکس با موتور EF7 نمیدن دست مردم وگرنه فاتحه پارس و ال 90 و انواع 206 و 207 خوندست . کلا توی این رده سورن ای ال ایکس ماشین خوبی میشد . هرچند که موتور XU7 هم موتور بدی نیست اما دورش خیلی وقته تمام شده .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

حیف که سورن ای ال ایکس با موتور EF7 نمیدن دست مردم وگرنه فاتحه پارس و ال 90 و انواع 206 و 207 خوندست . کلا توی این رده سورن ای ال ایکس ماشین خوبی میشد . هرچند که موتور XU7 هم موتور بدی نیست اما دورش خیلی وقته تمام شده .
    .................................................. .................................................. .................................................. ....
    الان همین موتوری که روش هست صدی چند میسوزونه??

.................................................. .................................................. .....................................فکر میکنم به خاطر فروش سمندال ایکس این کارو میکنن.

از فروش سورن ای ال ایکس فعلا خبری نیست میگن میخان از ماههای دیگه و با موتور ef7 بفروشن.

البته شایعه هم زیاده میگن این نوع موتور (ef7) رو دیگه روی سورن ای ال ایکس نمیزنن و میخان که روی دنا بزنن. و سورن ای ال ایکس رو با همون موتوری که تا تالان میزدن تولید کنن . من نمیدونم مگه فرق مصرف بنزین این دو تا موتور چقدره ؟؟
    Last edited by D r i v e r; 10-10-2011 at 19:37. دليل: پست پشت سر هم

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

البته شایعه هم زیاده میگن این نوع موتور (ef7) رو دیگه روی سورن ای ال ایکس نمیزنن و میخان که روی دنا بزنن. و سورن ای ال ایکس رو با همون موتوری که تا تالان میزدن تولید کنن . من نمیدونم مگه فرق مصرف بنزین این دو تا موتور چقدره ؟؟
    دوست من تمام محصولات ایران خودرو در آینده با موتور کم مصرف هم TU5 و هم EF7 وارد بازار خواهند شد.
    شرکت داره تیراژ تولید موتورهای TU5 رو بالا میبره و روی سمند , 405 هم نصب شد
    اما به دلایل نبود سازمان دهی در تولید این موتور گاهی اوقات محصولاتی که با این موتور به بازار میان
    یه بازه زمانی فاصله میوفته و دچار مشکل میشن.
    از طرفی اسرار بر تولید موتور های XU7 هم دلیلی هست بر این مشکل.

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

.................................................. .................................................. .................................................. ....
    الان همین موتوری که روش هست صدی چند میسوزونه??
    موتور XU7
    مصرف داخل شهر 12 لیتر
    خارج از شهر 9 لیتر
    ترکیبی 8.5 لیتر

5. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

موتور XU7
    مصرف داخل شهر 12 لیتر
    خارج از شهر 9 لیتر
    ترکیبی 8.5 لیتر[/QUOTE]
    ................................................ موتور (ef7) چقدر میسوزونه؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

مصرف داخل شهر 12 لیتر
    فکر نکنم اینقدر بالا باشه رو مدل های نود که مالتی پلکس شدن من بیشتر 9 ندیدم عکس هم گذاشتم تو تایپیک سمند...

8. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

موتور XU7
    مصرف داخل شهر 12 لیتر
    خارج از شهر 9 لیتر
    ترکیبی 8.5 لیتر
    ................................................ موتور (ef7) چقدر میسوزونه؟[/QUOTE]

موتور EF7 که الان روی سمند نصب شده
    مصرف خارج از شهر 6.5 لیتر
    داخل شهر 11 لیتر
    ترکیبی 8 لیتر

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 05:44 PM ----------

فکر نکنم اینقدر بالا باشه رو مدل های نود که مالتی پلکس شدن من بیشتر 9 ندیدم عکس هم گذاشتم تو تایپیک سمند...

دوست من 12 لیتر در شهر میسوزونه و این مورد رو خود ایران خودرو هم تو سایت زده
    هم برای سمند LX مولتی پلکس هم برای سورن مولتی پلکس

10. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان یه ماکسیما 84 سورمه یی رنگ که اندازه دو وجب گلگیر و در عقب رنگ داره چند میارزه ؟خودش میگه 22 تومن ....

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام دوستان یه ماکسیما 84 سورمه یی رنگ که اندازه دو وجب گلگیر و در عقب رنگ داره چند میارزه ؟خودش میگه 22 تومن ....
    اگر اتوماتیک باشه خیلی خوب گفته اگه دستی باشه به روز گفته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دستیه ...با توجه به امکانات دیگه ماکسیما البته غیر از مصرف سوخت بالا و ...شما بودید اینو میگرفتید یا پارس جدید با موتور TU5 ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •