تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 75

نام تاپيک: سئوال در مورد لپتاپ های ASUS

پروفشنال mehran_4x's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الناز مگه شما طرفدار تعصبی هستی؟
    CPU 8800، از سری پردازشگرهای جدید و با طراحی جدید هست که نقاط ضعف خانواده 8600و8700 رو کاهش داده با مصرف بهتر و مدیریت انرژی بهتر
    ماله شما بهترین آفرین!
    دقت نکردی.قرار نیست مشکلات برای همه ایجاد بشه،هزار نکنه در طراحی سخت افزاری وجود داره و مدل شما از خانواده جدید 1300 هست.

داره خودمونی میشه الناز رادیان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من نگفتم تعصب دارم...
    فقط میگم شما که میگین HP ها اله و بله... دیگرون رو از خرید مدلهای بی نقص منصرف نکنین...
    اگه چند مدل گرم میشده، دلیلی نمیشه HP ها تا آخر عمر همشون گرم بشن...

دقت کنین که شما دارین واسه خرید مدلهای جدید مشاوره میدین نه واسه کل کل دارنده های مدلهای قدیمی...
    در ضمن همونطور که میدونین کلا سری P مصرف پایینتری داره و گرماش کمتره... این رو من تو CPU های 8700 هم دیدم و انحصاری به 8800 ها نداره...

3. این کاربر از الناز رادیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من نظر کلیم رو گفتم باید یک سال از خریدت بگذره و بعد نظر داد
    hp از نظر کلی با این مشکل مواجه.گفتم دلیلمو.اما شما حرف خودت رو تاکید میکنی.
    مثل خیل کثیر دیگران از خریدت راضی هستی
    احتمال اینکه hp روی متریال و هیت سینک کار کرده باشه هست. اجازه بده خیلی زود قضاوت نکنیم
    بیا سریع starboy تشکر کرد .من روی تجربم حرف زدم.کسی رو منصرف نکردم.من روی احساسم حرف نزدم ...

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای اینکه تصور نکنید من مشکل خاصی با hp دارم،و تنها مدل PAVILION داری یک سری مشکلات در SYSTEM BOARD هست.
    دو مدل hp pro- book برای زیر 800 تومن که اولی VIRTUALIZATION رو ساپورت میکنه و دومی ANTI GLARE هست معرفی میکنم.

HP ProBook 4510s Notebook
    Intel® Core™2 Duo Processor T6670 • 2.10 GHz, 2 MB L2 cache, 800 MHz FSB
    Genuine Windows® 7 Professional 64-bit, SuSE Linux Enterprise Desktop 10
    15.6 inches diagonal
    320 GB
    1 x 2048 MB DDR2
    Mobile™ Intel® GM45 Express Chipset
    56K modem Marvell Ethernet 10/100/1000 NIC 4 USB 2.0 ports, VGA, stereo microphone in, stereo headphone/line out, HDMI, power connector, RJ-45, optional RJ-11
    810,000
    ----------------------------------------------
    HP ProBook 4510s Notebook NX595EA
    Intel® Centrino® 2 processor technology • Intel® Core™2 Duo Processor T6570 • 2.10 GHz , 2 MB L2 cache, 800 MHz FSB
    LED HD Anti Glare
    320 GB
    1x 2048 MB DDR2
    56K modem
    Marvell Ethernet 10/100/1000 NIC
    4 USB 2.0 ports, VGA, stereo microphone in, stereo headphone/line out, HDMI, power connector, RJ-45, optional RJ-11
    750,000
    فروش با گارانتی همپارد

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه LDAA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض k50in

سلام
    .k50in
    ram 4gig
    hdd 320
    graphic nv 102M 512 mb
    چطور لپ تاپیه؟؟؟
    قیمتش چنده؟
    گرافیکش 512 واقعیه یا dedicate????????

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    .k50in
    ram 4gig
    hdd 320
    graphic nv 102M 512 mb
    چطور لپ تاپیه؟؟؟
    قیمتش چنده؟
    گرافیکش 512 واقعیه یا dedicate????????
    512 mb dedicated هستش
    واقعی و ددیکیتد هر دو یکی هستند. منظورتون احتمالا اینه که dedicated ه یا share ?

نسبت به قیمتش لپتاب خوبیه

اگه نباشه جاش خالی می مونه danger9597's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام منم میخواستم k50 یا k40 رو بگیرم اما 100 تومن گذاشتم روش f83se خریدم خیلی لپتاپ خوبیه
    خیلی توپه
    تو سون گرافیکش تا 2 شر میکنه
    اما من با گارانتی almasa گرفتم Almasa همون matrix هست ؟ آخه تو سایتش کناره الماس نوشته ماتریکس
    گارانتیه خوبیه؟
    از بابت گارانتی خیالم راحت باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اها بعد یه چیز دیگه رو خود لپ تاپ بلوتوث هست اما وقتی درایورشو میخوام نصب کنم میگه بلوتوثت نصب نیست
    ولی تو سایتا هم نوشته بلوتوث داره
    جریانش چیه؟

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

گارانتی الماس خوبه بد نیست . یکی نیستن ولی شاید خودشونم از دیجیتال گرفته باشن .

سوال در مورد درایور و این مسائل در اینجا :
    کد:

10. این کاربر از h_starboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

حدود یک ماهه که تحقیق میکنم بین SONY ,DELL, HP ,ASUS البته منطقی نیست بگوییم مثلا برند سونی چون یکی از مدلهاش فلان مشگل رو داره پس سونی بدرد نمیخوره یا با یک قیمت پایین انتظار کاربری بالا داشت واضح است با یک لپ تاپ با کانفیگ معمولی اگر برنامه های سنگین رو اجرا کنید طبیعی است داغ میکند و ممکن است به طور کلی دوام نیاورد اما به آمار سایتهای معتبر که برگرفته از نظر مشتری و بعضا تست قطعات است تا حدودی میتوان اعتماد کرد و اگر این نظرات مشترک باشد بهتر میتوان انتخاب نمود و هیچ چیز بهتر از نظر مصرف کننده نیست بین چهار برند بالا بیشترین مشکل مربوط به سونی و اچ پی است و دل هم دست کمی از این دو نداره کمترین خرابی مربوط به ASUS است به استناد سایتهای معتبر و مجموع مصرف کننده ها چند وقت پیش یه لپ تاپ ASUS دیدم دست مصرف کننده میگفت حدود 2 ساله که دارم استفاده میکنم فقط یکبار ویندوزش رو عوض کردم آدرس جایی که خریده بود و پرسیدم و از صاحب شرکت در مورد برگشتی های ASUS پرسیدم گفت تا حالا حتی یدونه هم برنگشه و خود ش هم به فکر فرو رفت ولی برای برگشتی های SONY ,DELL,HP یه زونکن فرم برگشتی

پروفشنال jackhammer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

حدود یک ماهه که تحقیق میکنم بین SONY ,DELL, HP ,ASUS البته منطقی نیست بگوییم مثلا برند سونی چون یکی از مدلهاش فلان مشگل رو داره پس سونی بدرد نمیخوره یا با یک قیمت پایین انتظار کاربری بالا داشت واضح است با یک لپ تاپ با کانفیگ معمولی اگر برنامه های سنگین رو اجرا کنید طبیعی است داغ میکند و ممکن است به طور کلی دوام نیاورد اما به آمار سایتهای معتبر که برگرفته از نظر مشتری و بعضا تست قطعات است تا حدودی میتوان اعتماد کرد و اگر این نظرات مشترک باشد بهتر میتوان انتخاب نمود و هیچ چیز بهتر از نظر مصرف کننده نیست بین چهار برند بالا بیشترین مشکل مربوط به سونی و اچ پی است و دل هم دست کمی از این دو نداره کمترین خرابی مربوط به ASUS است به استناد سایتهای معتبر و مجموع مصرف کننده ها چند وقت پیش یه لپ تاپ ASUS دیدم دست مصرف کننده میگفت حدود 2 ساله که دارم استفاده میکنم فقط یکبار ویندوزش رو عوض کردم آدرس جایی که خریده بود و پرسیدم و از صاحب شرکت در مورد برگشتی های ASUS پرسیدم گفت تا حالا حتی یدونه هم برنگشه و خود ش هم به فکر فرو رفت ولی برای برگشتی های SONY ,DELL,HP یه زونکن فرم برگشتی
    asus تولید کننده ی اصلی خیلی از لپ تاپای موجود تو بازار مثل sony و hp و apple هست (
    کد:
    )
    کیفیتی که لپ تاپای asus دارن رو هیچ لپ تاپ دیگه ای نداره. مطمئین باشین
    فقط توی ایران همه میرن سمت یه مارک و دیگه اصلا بقیه ی مارکها اگه هم پیدا بشه خریدار نداره
    مثل گوشی موبایل که هر کی رو میبینی نوکیا میخره
    اگه هم به کیفیت لپ تاپای asus شک دارین با مادر بورد هاش که آشنایی دارین؟
    هیچ کس پیدا نمیشه که کیفیتشونو زیر سوال ببره
    پس حد اقلش مطمئین باشید که اگه لپ تاپ asus بخرید با کیفیت ترین مادر بورد رو داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •