تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 33

نام تاپيک: ِِهرکی adsl رو خطا DLC اصفهان میخواد بیاد تو

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

هرکی adsl رو خطا DLC اصفهان میخواد با شماره 3387274 - 3387275 تماس بگیره
    تا پورتاش پر نشده ,عجله کنید
    با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    این شماره ای که این دوستمون نوشته مخصوص شرکت داده نگار نقش جهان و نماینده شرکت پیشگامان (311) است که فقط روی خطوط 785 و 786 سرویس میده ، شبانه رایگان نداره و فقط سرعت 128 داره که سرعتش هم افتضاحه ! اگه خیلی زور بزنه سرعتش به 100 یا 105 میرسه ! شما اگه از مخابرات سرویس بگیرید خیلی بهتره و خیلی که طول بکشه ظرف مدت 1 هفته ADSL شما وصل میشه ! علاوه بر اون قطعی های مخابرات خیلی خیلی کمه و علاوه بر 128 سرعت 64 هم میده ! شما اگه 128 بگیرید تا 180 تا هم می تونید باهاش دانلود کنید ! سرعتش عالیه ! معایبش یکی اینه که شبانه رایگان نداره و دومی اینکه شدیدا کنترل میشه !
    من خودم میخام از مخابرات سرویس بگیرم ! شاتل که کلا روی خطوط DLC سرویس نمیده ! ندا هم فقط روی 785 و 786 !
    لینک تعرفه های شرکت داده نگار :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    جدول تعرفه های مخابرات :

موفق باشید

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:57 PM ----------

در دوستان مطمئن هستن که خطشون DLC هست ؟! با مخابرات تماس بگیرید و بپرسید چون همه ی خطوط یک منطقه DLC نیستن ! مثلا مرکز استقلال هم DLC داره هم کابلی !

پروفشنال هشت بهشت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سلام .

این DLC چرا یه سری از پیش شماره ها را ساپورت نمیکنه . مثلا 275 که مال ردانی پوره را سرویس میده اما 265 که مال همون مرکزه را ساپورت نمیکنه ؟
    کسی اطلاعی نداره ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.Aras's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کسی اطلاعی نداره ؟
    تا اونجايي كه من فهميدم خود اين تجهيزات DLC هم، قديمي و جديد دارن. تجهيزات قديمي كه مربوط به شركت جلفاست امكان نصب تجهيزات ADSL را ندارن. به همين خاطر حتي روي يك پيش شماره مثل 274 يك سري شون رو ADSL ميدن يك سري ديگشون رو نه( مثل خونه ما).
    به نظر من تنها راه حل اينه كه بريم و اين كافوهاي فيبرنوري قديمي را منفجر كنيم تا بلكه دستمون به اينترنت پرسرعت برسه

پروفشنال vahid javani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض من هم به همین مشکل بر خوردم

اگه امکان داره راهنمایی کنیدچه شرکت هایی با پیش شماره 765 که dlc هست سرویس میدند؟؟خودم سپاهان گستر رو پیدا کردم ولی نمی دونم کیفیتش چطوریه؟؟؟این 311.ir منو های سایتش باز نمیشه ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با سلام خدمت شما دوستان عزیزاین شماره ای که این دوستمون نوشته مخصوص شرکت داده نگار نقش جهان و نماینده شرکت پیشگامان (311) است که فقط روی خطوط 785 و 786 سرویس میده ، شبانه رایگان نداره و فقط سرعت 128 داره که سرعتش هم افتضاحه ! اگه خیلی زور بزنه سرعتش به 100 یا 105 میرسه ! شما اگه از مخابرات سرویس بگیرید خیلی بهتره و خیلی که طول بکشه ظرف مدت 1 هفته ADSL شما وصل میشه ! علاوه بر اون قطعی های مخابرات خیلی خیلی کمه و علاوه بر 128 سرعت 64 هم میده ! شما اگه 128 بگیرید تا 180 تا هم می تونید باهاش دانلود کنید ! سرعتش عالیه ! معایبش یکی اینه که شبانه رایگان نداره و دومی اینکه شدیدا کنترل میشه ! من خودم میخام از مخابرات سرویس بگیرم ! شاتل که کلا روی خطوط DLC سرویس نمیده ! ندا هم فقط روی 785 و 786 !لینک تعرفه های شرکت داده نگار :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام دوست عزیز هنوز هم همین طوریه؟؟؟
    Last edited by vahid javani; 02-06-2012 at 13:26.

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بچه ها نمی خوایید یه حرکت دست جمعی انجام بدیم(شورشی ، کودتایی)؟؟؟!! کسی پیشنهادی نداره؟؟؟

پروفشنال gta6767's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    wwe

پيش فرض

ـقا از ماهم پیش شمارمون 529 هست و dlc هست چیکارکنم.

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

هیچی عین من هی بزن تو سر خودت و بعد کلی تحقیق راجع به وایمکس ها برو یه بسته GPRS ایرانسل فعال و به عنوان مودم از گوشیت استفاده کن!!!!!

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •