تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 32 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 315

نام تاپيک: تاپیک جامع پلاسمای پاناسونیک مدل G10

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

سلام
    g10 37 اینچ هم داره.آخه 42 خیلی بزرگه.من قصد خرید tv دارم.ولی هنوز نمی دونم ال سی دی بخرم یا پلاسما.تو این سایت تعریف زیادی راجع به g10شنیدم.ارزش داره به خاطره usb یه مدل دیگه بگیرم(من گیمر نیستم فقط از ماهواره برای اخبار استفاده می کنم و تماشای فیلم)قیمتش زیاد مهم نیست.می خوام از نظر فنی ارزشش رو داشته باشه.G10 چه طوری به کامپیوتر وصل میشه؟وایرلس داره؟؟فرقش باG10 ال سی دی چیه؟؟
    سلام.
    دوست عزیز سری G10 در سایز کمتر از 42 اینچ LCD پنل هست.
    اینکه شما بخواین به خاطر USB یه مدل دیگه بخرید به کاربرد شما و اهمیتی که وجود اون میتونه داشته باشه بستگی داره.
    G10 از طریق ورودی VGA و یا HDMI میتونید به PC وصل کنید ولی پورتهای وایرلس نداره و امکاناتی مثل اتصال به شبکه از پورت اترنت در مدلهای آسیای از روی این TV حذف شده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

منظورم اجرای طرح هدفمند کردنه یارانه ها در دولت اقای احمدی نژاد بود
    سوبسید= یارانه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

يك سوال داشتم
    آيا مدل TH-P42G10R كه در ايران عرضه ميشه، لايه‌ي ضد انعكاس (AR Filter ) (Anti Reflect Filter ) داره؟
    تا جايي كه من بررسي كردم مدلهاي TC دارند، مدلTH-P42G10T هم داره، ولي مدل TH-P42G10K اين ويژگي را نداره.
    اين مدل كه تو ايرانه "TH-P42G10R" چطور؟ كسي اطلاعي داره؟
    خودم حدس ميزنم نداشته باشه، چون مدلي كه در سنگاپور عرضه شده اين مشخصه را ندارد، برعكس مدل تايلند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام
    من یدونه پلاسمای G10 گرفتم با ضمانت بانیان الکترونیک
    فقط روکارتنش زده سنگاپور
    مشکلی که نداره

دوستان جوابی که نگرفتم
    میگم مدل سنگاپوری که مشکل خاصی نداره

داره خودمونی میشه alireza1974's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان جوابی که نگرفتم
    میگم مدل سنگاپوری که مشکل خاصی نداره
    وقتی ضمانت داره مشکلی نداره. پنل ساخت ژاپنه و تلویزیون مونتاژ سنگاپور.

داره خودمونی میشه alireza1974's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

يك سوال داشتم
    آيا مدل TH-P42G10R كه در ايران عرضه ميشه، لايه‌ي ضد انعكاس (AR Filter ) (Anti Reflect Filter ) داره؟
    تا جايي كه من بررسي كردم مدلهاي TC دارند، مدلTH-P42G10T هم داره، ولي مدل TH-P42G10K اين ويژگي را نداره.
    اين مدل كه تو ايرانه "TH-P42G10R" چطور؟ كسي اطلاعي داره؟
    خودم حدس ميزنم نداشته باشه، چون مدلي كه در سنگاپور عرضه شده اين مشخصه را ندارد، برعكس مدل تايلند.
    خاصیت ضد انعکاسی در مدلهای آسیایی و اروپایی وجود ندارد. این خاصیت مربوط به مدلهای عرضه شده در امریکای شمالی است. با توجه به سیاست پاناسونیک امکانات موجود در مدلهای ارائه شده در قاره های مختلف با همدیگر تفاوت هایی دارند.

7. این کاربر از alireza1974 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehr film's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان ... من برای دوستانی که قصد خرید این پلاسما رو دارن با دوربین خودم ازش عکس گرفتم

... گذشته از اینکه از نزدیک دییووونه میشه آدم با تصویرش ولی کیفیت این عکس ها هم که میزارم خوبه :

محتوای مخفی: نمایش 

اینم عکس اصلی :

اینم یه عکس دیگه :

محتوای مخفی: نمایش 

عکس اصلی...

Last edited by mehr film; 19-01-2010 at 04:02.

9. 15 کاربر از mehr film بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان سلام

سوالی برام پیش اومده از اساتید ممنون می شم رفع ابهام کنن

مصرف برق این G10 رو طبق چیزی که Cnet درج کرده 490وات ذکر شدهمن باورم نمیشه یعنی تو بد بینانه ترین حالت و پر مصرف ترین بچه ها حدود 300 وات رو نوشتن
    1-آیا این مصرف برق 490 صحیحه؟
    2-برندهای پلاسمای دیگه فرضا LG PQ30 رو همین سایت 181 وات توصیف کردهکه حتی از LCD پنلها هم کمتره چرا؟

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

دوستان سلام

مصرف برق این G10 رو طبق چیزی که Cnet درج کرده 490وات ذکر شدهمن باورم نمیشه یعنی تو بد بینانه ترین حالت و پر مصرف ترین بچه ها حدود 300 وات رو نوشتن
    2-برندهای پلاسمای دیگه فرضا LG PQ30 رو همین سایت 181 وات توصیف کردهکه حتی از LCD پنلها هم کمتره چرا؟
    490 در حالت پیک هستش برایتنس 100 درصد شارپنس 100 درصد و... در تصویر کاملا سفید ,همونطور که قبلا توضیح داده شد پلاسما بر خلاف ال سی دی ها مصرف برق ثابتی نداره و بسته به نوع تصویر و نوع رنگ بندی و... مصرف برق متفاوتی داره .

در کل مصرف نرمال این پنل رو میشه بین 350 تا 380 وات در نظر گرفت.

اون پلاسما ال جی هم مصرف نرمالش این مقدار هست و تا بالای 320 340 وات بالا میره ,دلیل کم مصرف بودن این پلاسما هم برایتنس فوق العاده پایینش نسبت به g10 هستش.

12. 2 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

دوستان سلام

این مقادیری که تو قسمت مشخصات در سایت Cnet ذکر شده حد نهایی مصرف برق پنل هست همونطور که امیر توضیح داد برای یک صفحه کاملا سفید با برایتنس و کنتراست 100 درصد.

LG PQ30 یک پنل 720p هست که رزولوشن واقعی اون 1024x768 هست یعنی مجموعا 786432 تا پیکسل داره پنل G10 فول HD هست و بالای 2 میلیون پیکسل داره به علاوه اون پیک برایتنس یا حد نهایی درخشش پنل G10 هم بالاتر از PQ30 هست مصرف برق پلاسماها با مقدار درخشش تصویر و تعداد پیکسلهای روشن تصویر رابطه مستقیم داره یعنی هر چقدر پیکسلها بیشتر و برایتنس تصویر بالاتر باشه مصرف برق بالاتر هست در عوض در نماهایی که برایتنس پائین هست مثل نماهای تاریک مصرف برق تا میزان 10 درصد پیک برایتنس پنل هم کاهش پیدا میکنه.

14. 3 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •