تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 93 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 928

نام تاپيک: LCD وLED های سری جدید LG

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

[QUOTE=mortezadj;5275059]سلام دوستان من الان led 32 اینچ مدل 5600 خریدم. و خیلی هم ازش راضی هستم فقط چند تا سوال دارم بلوتوثش برای چی گوشیمو پیدا نمیکنه؟ مدل گوشیم نوکیا 5800 و نه گوشی من هیچ گوشی رو پیدا نمیکنه... تازه رو خوده اینا ----t هم هست همون گیرنده دیجیتال اما اون کسی که امد از طرف ال جی گفت غیر قانونیه مگه اینکه پول بدی تا واست نصب کنم اونم 60 تومن به نظرتون خوبه؟؟؟ میشه یکی از دوستان که از کارایی های این تلویزیون که تو ایران فعاله رو بهمون بگه ممنون میشم...[/QUOTE

به نظرم برای ارتباط با موبایل باید جستجو از طرف موبایل انجام بشه و برای headset به صورت برعکس . در ضمن قبلش یه سری تنظیمات روی tv باید انجام بشه

در مورد ----T برام خیلی جالب بود چون وقتی من در مورد این TV تو ایترنت جستجو می کردم برخی نتایج می گفت ----T داره و برخی اشاره ای نمی کرد من بین خرید این TV و مدل EX700 سونی مونده بودم که اگر واقعا مدل LED5600 ----T داشته باشه حتما می خرم

درضمن می خواستم بدونم از کیفیت تصویرش مخصوصا شب و در اتاق تاریک راضی هستی؟
    کیفیت کانالهای دیجیتالش چطورا؟

2. این کاربر از amir hezarkhani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

9

به نظرم برای ارتباط گوشی با Tv باید عمل search را از طریق گوشی انجام بدی و برای headset بصورت برعکس در ضمن بلوتوث tv یک سری setting هم داره که قبل از استفاده باید تنظیم بشه
    در ضمن
    من قصد خرید این تلویزیون رو دارم از کیفیت تصویرش مخصوصا در اتاق تاریک راضی هستی؟
    در ضمن آیا ----t فعال شد؟ فرد نصاب کار خاصی کرد یا فقط با تنظیمات ور رفت ؟ کیفیت دریافت کانالهاش چطوره ؟ از کیفیت upsacaling راضی هستی؟
    خیلی سئوال کردم ییخشید
    سلام دوست عزیز من هم با کامپیوتر و هم با گوشی هنوز موفق نشدم هیچ کدومشونو پیدا کنم. سsettings هم فکر نمیکنم داشته باشه. در ضمن ----t رو هم هنوز زنگ نزدم اون یارو گفت اگه خواستی زنگ بزن ما میایم واسه تلویزیون یه برنامه تعریف می کنیم گفت نرم افزار میخواد با تنظیمات نمیشه.(هنوز تصمیم نگرفتم زنگ بزنم یا نه) کیفیت تصویرش که خداس خیلی عالیه تو شب و تو تاریکی هم خیلی عالی جواب میده . فقط اگه اتاق کوچیکی داری کافیه اما اگه میخوای خیلی حرفه ای بشه 42 اینچشو بخری بهتره چون بزرگتره البته من از همین این 32 راضیم . خیلی عالیه تو خریدش شک نکن. بی نهایت هم زیباست...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

منبع این لیست قیمت از کجاست و آیا تمام مدلهای اشاره شده موجود است خصوصا 42LH90
    منبع نمایندگی پویا در رشت دوست داشتید شماره تماس بدهم با اقای نخستین صحبت کنید.
    با تشکر.
    هادی.

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

سلام دوست عزیز من هم با کامپیوتر و هم با گوشی هنوز موفق نشدم هیچ کدومشونو پیدا کنم. سsettings هم فکر نمیکنم داشته باشه. در ضمن ----t رو هم هنوز زنگ نزدم اون یارو گفت اگه خواستی زنگ بزن ما میایم واسه تلویزیون یه برنامه تعریف می کنیم گفت نرم افزار میخواد با تنظیمات نمیشه.(هنوز تصمیم نگرفتم زنگ بزنم یا نه) کیفیت تصویرش که خداس خیلی عالیه تو شب و تو تاریکی هم خیلی عالی جواب میده . فقط اگه اتاق کوچیکی داری کافیه اما اگه میخوای خیلی حرفه ای بشه 42 اینچشو بخری بهتره چون بزرگتره البته من از همین این 32 راضیم . خیلی عالیه تو خریدش شک نکن. بی نهایت هم زیباست...
    دوست عزیز به نظر من پول مفت نده یه تماس با گلدیران مرکز بگیر در میان بزار یا منتظر بمون 10تا 15 روز دیگه برای شما زنگ میزنن و در مورد نصب وکیفیت lcdاز شما سوال میکنن وبا انها درمیان بزار 100%رایگان است به حرف مفت این نصاب ها گوش نکن.

5. این کاربر از jabarsink2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوست عزیز setting که داره چون من کاتالوگ این مدل رو دانلود کردم ، مثل گوشی باید بلوتوث را روشن کنی اسم و پین براش تعریف کنی
    کیفیت تصاویر SD یا همون کانالها ی داخلی چطوره ؟
    از کیفیت صداش راضی هستی؟
    البته من قصد خرید 40 اینچشو دارم

7. این کاربر از amir hezarkhani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

9

[QUOTE=amir hezarkhani;5279618]
    سلام دوستان من الان led 32 اینچ مدل 5600 خریدم. و خیلی هم ازش راضی هستم فقط چند تا سوال دارم بلوتوثش برای چی گوشیمو پیدا نمیکنه؟ مدل گوشیم نوکیا 5800 و نه گوشی من هیچ گوشی رو پیدا نمیکنه... تازه رو خوده اینا ----t هم هست همون گیرنده دیجیتال اما اون کسی که امد از طرف ال جی گفت غیر قانونیه مگه اینکه پول بدی تا واست نصب کنم اونم 60 تومن به نظرتون خوبه؟؟؟ میشه یکی از دوستان که از کارایی های این تلویزیون که تو ایران فعاله رو بهمون بگه ممنون میشم...[/QUOTE

به نظرم برای ارتباط با موبایل باید جستجو از طرف موبایل انجام بشه و برای headset به صورت برعکس . در ضمن قبلش یه سری تنظیمات روی tv باید انجام بشه

در مورد ----T برام خیلی جالب بود چون وقتی من در مورد این TV تو ایترنت جستجو می کردم برخی نتایج می گفت ----T داره و برخی اشاره ای نمی کرد من بین خرید این TV و مدل EX700 سونی مونده بودم که اگر واقعا مدل LED5600 ----T داشته باشه حتما می خرم

درضمن می خواستم بدونم از کیفیت تصویرش مخصوصا شب و در اتاق تاریک راضی هستی؟
    کیفیت کانالهای دیجیتالش چطورا؟

----t حتما داره چون هم تو سایت گلدیران نوشته و هم اونی که از طرف ال جی امد گفت داره فقط باید نصب بشه. .. کیفیتش تو شب هم عالیه از 20 بهش 21 میدم چون واقعا راضیم. مخصوصا فیلم هایی مثل راز بقا (life bbc ) رو خیلی زیبا نشون میده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با تشکر.
    هادی.

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

دوست عزیز به نظر من پول مفت نده یه تماس با گلدیران مرکز بگیر در میان بزار یا منتظر بمون 10تا 15 روز دیگه برای شما زنگ میزنن و در مورد نصب وکیفیت lcdاز شما سوال میکنن وبا انها درمیان بزار 100%رایگان است به حرف مفت این نصاب ها گوش نکن.

جدی میگی یعنی زنگ بزنم میان واسم راست و ریستش کنن؟؟؟ پولم نمیگیرن؟؟؟ حد اقل پول هم میخوان بگیرن در حد 15 یا 20 تومن بگیرن نه بیشتر. نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

با تشکر.
    هادی.

دوست عزیز لطفا شماره نمایندگی پویا را اعلام فرمایید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

جدی میگی یعنی زنگ بزنم میان واسم راست و ریستش کنن؟؟؟ پولم نمیگیرن؟؟؟ حد اقل پول هم میخوان بگیرن در حد 15 یا 20 تومن بگیرن نه بیشتر. نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟
    راست میگم .شما با نمایندگی مرکزی یه صحبت کن.در ضمن این lcdها در همین جا مونتاژمیشه اگرغیر قانونی بود همین ها از روش برمیداشتن مثل مدل های دیگه.
    پول مفت نده و با مرکز خدمات اصلی هماهنگ کن یکم صبر کنی خودم شماره را به شما میدهم.

12. این کاربر از jabarsink2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

قوانین انجمن:

از دادن سایت برای خرید اینترنتی، آدرس فروشگاه و شماره تلفن برای خرید قطعات جدا خود داری کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوست عزیز پس شما بگرد تمام سایت را وتمام تبلیغاتی را که برای خرید از فروشگاه های بانه به ویژه سقز شاپ شده را پاک کن.
    با تشکر.
    هادی.

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:59 PM ----------

دوست عزیز لطفا شماره نمایندگی پویا را اعلام فرمایید
    جواب سوال شما پاک شد به شما پیام خصوصی دادم.
    Last edited by jabarsink2000; 16-08-2010 at 22:11.

15. این کاربر از jabarsink2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •