تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 39

نام تاپيک: صحبت های کارشناسان داوری در مورد بازی ها

اگه نباشه جاش خالی می مونه ADEL_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان عزیز . فکر میکنم بهتر باشه بحث بازی بارسلونا و چلسی رو تموم کنیم تا بتونیم در آینده هم از این تاپیک استفاده کنیم .

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

11 ...

عادل خان

صحبتم خود خطا نیست. این بند رو بخونید شاید با واقعیت کنار بیایید.

روی آنری در بازی رفت خطایی شد که فکر نکنم کسی تو پنالتی بودنش شک داشته باشه. چون دوربین از کنار کاملا واضح خطا رو گرفته. گزارش گر بازی هم نظرش همین بود و نیازی به بروبچ حاضر درZDF و امثال اونها نیست. اون بازی در زمین بارسا صفر صفر شد نتیجه ای که خیلی ها معتقد بودن منجر به صعود چلسی خواهد شد. اما حداقل در این فروم, هوادارن بارسا همچین آشوبی راه ننداختن.

بهتره واقعبین باشید و با حذف چلسی کنار بیایید. ایجاد بحث هم هیچی از ارزش صعود بارسا و موفقیت های اخیرش کم نمیکنه.

بعضی از هوادارن چلسی هم که میگن این باخت رو به فلان برد ترجیح میدیم. اگر باخودشون روراست باشن همچین حرفی نمی زنن. مخصوصا وقت فینال که حسابی دلشون برای این رقابت ها تنگ خواهد شد.

می دونید مشکل اصلی کجاست؟ وقتی تیمی بازی زیبایی رو ارائه بده حداقل اگر شکست بخوره چیزی هست که طرفدارانش دلشون رو بهش خوش کنند. حداقل لذتی که از لحظه لحظه بازی بردن. اما وقتی تیمی مثل چلسی در این دور بازی میکنه اگر تنها چیزی که داره یعنی نتیجه رو از دست بده, میشه همینی که می بینید. تیم عصبی و ناکام و هوادارن بسیار ناراحت.

راجع به داوری بارسا و چلسی هم

راستش این بحث الان نه به طرفداران چلسی آرامش میده و نه اهمیتی برای طرفداران بارسا داره. شاید بهتر باشه در روزهای آینده پیگیری بشه. الان هر شخص می خواد با پستش چیزی رو ثابت کنه. در حالی که کارشناسی داوری هدفش این نیست.

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

از این تاپیک خیلی مفید تشکر می کنم. هر چند دیگه کار از کار گذشته و دیگه نتیجه برنمیگرده ولی خدا رو شکر تمام دنیا قبول دارن که حق با چلسی بوده. حتی خیلی از طرفداران دو آتیشه ی بارسا هم قبول دارن که حق با چلسی بوده و فقط تعداد معدودی روی حرفشون مبنی بر لیاقت بارسا برای صعود پافشاری می کنند.

فینال جام باشگاههای امسال یکی از کم ارزش ترین فینال های طول تاریخ این جام هست.

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

عادل خان

صحبتم خود خطا نیست. این بند رو بخونید شاید با واقعیت کنار بیایید.

روی آنری در بازی رفت خطایی شد که فکر نکنم کسی تو پنالتی بودنش شک داشته باشه. چون دوربین از کنار کاملا واضح خطا رو گرفته. گزارش گر بازی هم نظرش همین بود و نیازی به بروبچ حاضر درZDF و امثال اونها نیست. اون بازی در زمین بارسا صفر صفر شد نتیجه ای که خیلی ها معتقد بودن منجر به صعود چلسی خواهد شد. اما حداقل در این فروم, هوادارن بارسا همچین آشوبی راه ننداختن.

بهتره واقعبین باشید و با حذف چلسی کنار بیایید. ایجاد بحث هم هیچی از ارزش صعود بارسا و موفقیت های اخیرش کم نمیکنه.

بعضی از هوادارن چلسی هم که میگن این باخت رو به فلان برد ترجیح میدیم. اگر باخودشون روراست باشن همچین حرفی نمی زنن. مخصوصا وقت فینال که حسابی دلشون برای این رقابت ها تنگ خواهد شد.

می دونید مشکل اصلی کجاست؟ وقتی تیمی بازی زیبایی رو ارائه بده حداقل اگر شکست بخوره چیزی هست که طرفدارانش دلشون رو بهش خوش کنند. حداقل لذتی که از لحظه لحظه بازی بردن. اما وقتی تیمی مثل چلسی در این دور بازی میکنه اگر تنها چیزی که داره یعنی نتیجه رو از دست بده, میشه همینی که می بینید. تیم عصبی و ناکام و هوادارن بسیار ناراحت.

راجع به داوری بارسا و چلسی هم

راستش این بحث الان نه به طرفداران چلسی آرامش میده و نه اهمیتی برای طرفداران بارسا داره. شاید بهتر باشه در روزهای آینده پیگیری بشه. الان هر شخص می خواد با پستش چیزی رو ثابت کنه. در حالی که کارشناسی داوری هدفش این نیست.

اون قسمت هایی که با رنگ قرمز شخص شده با حرف های گذشته ما در تضاد هست دوست عزیز . همینجوری حرف زدن تو تاپیک های دیگه هم امکان پذیره . قبلا هم که به شما گفتم من نمیگم روی آنری خطا نشد . چون من ندیدمش ولی اگه شما دیدین میتونین یه عکس یا ویدئو بزارین تا در موردش بحث و بررس کنیم و اگه همه نظرشون یکی بود اونوقت نیازی به زد دی اف و بیبی سی نیست . اینجا ما میخواییم به صورت رسمی و واقع بینانه در مورد صحنه ها حرف بزنیم نه تصاعدی و بختکی !

در مورد اون قسمتی هم که با رنگ آبی مشخص کردم فکر میکنم تا این لحظه عکسش ثابت شده ! البته امیدوارم دیگه این بحث ها رو تموم کنیم . شا مدارکی که در مورد بازی رفت دارید رو ارئه کنید تا با همفکری سایر دوستان به نتیجه ای دلخواه برسیم امیدوارم که مفید باشه
    Last edited by ADEL_r; 07-05-2009 at 15:51.

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

صحنه ی آشکار خطای پنالتی که متاسفانه ... گرفته نشد !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Dreamy love

پيش فرض

جالبه که شما چقدر راحت نظرات کارشناسان رسمی اروپا رو رد میکنین

میشه بگین طبق کدوم منطق صحنه اول اصلا خطا نبود ؟ کارشناس کانال زد.دی.اف گفت هم میشه خطای سد رو براش گرفت و هم خطای اینکه با دست بازیکن رو گرفت .

در مورد صحنه دوم عرض کنم که کشیدن پیراهن خطاست و همین کافیه که صحنه پنالت باشه . هیچ ربطی به تعادل نداره .

صحنه چهرام هم قطعا پنالتی هست اتفاقا بازیکن بارسلونا چون توپ رو میبینه دستش رم میاره جلو و شما اگه این ویدئو رو تماشا کنین متوجه خواهید شد که توپهم خیلی قشنگ به دست مدافع تیم بارسلونا میخوره و تا این لحظه هم هیچ کارشناسی در اروپا نگفته که یکی از این چهارتا صحنه پنالتی نباشن .
    خوب نظرشون اشتباهه ، ههه ، شایدم طرفدار چلسی بودن
    من نه طرفدار بارسا هستم نه چلسی ! البته بخاطر آنری تمایلم بیشتر به بارسا بود که اونم دیشب بازی نکرد

در مورد صحنه ی اول :
    وقتی خطای سد گرفته میشه که بازیکن در حال حرکت باشه و بازیکن حریف مانع حرکتش بشه تو این صحنه بازیکن بارسا اصلا مانع حرکت بازیکن نشد تازه این خود مالودا بود که یه جورایی خودش و زد به بازیکن حریف تا داور پنالتی بگیره از شانس بدش داور خیلی گیج تشریف داشت خطارو پشت محوطه گرفت ،

نمی دونم شما چیجوری صحنه چهارم و میگی بازیکن توپ و میبینی ، وقتی بالاک با اون قدرت شوت میکنه بازیکن چیجوری می خواد مسیر توپ و تشخیص بده که دستش و بیاره جلو تا مانع مسیر توپ بشه ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

خوب نظرشون اشتباهه ، ههه ، شایدم طرفدار چلسی بودن
    من نه طرفدار بارسا هستم نه چلسی ! البته بخاطر آنری تمایلم بیشتر به بارسا بود که اونم دیشب بازی نکرد

در مورد صحنه ی اول :
    وقتی خطای سد گرفته میشه که بازیکن در حال حرکت باشه و بازیکن حریف مانع حرکتش بشه تو این صحنه بازیکن بارسا اصلا مانع حرکت بازیکن نشد تازه این خود مالودا بود که یه جورایی خودش و زد به بازیکن حریف تا داور پنالتی بگیره از شانس بدش داور خیلی گیج تشریف داشت خطارو پشت محوطه گرفت ،

نمی دونم شما چیجوری صحنه چهارم و میگی بازیکن توپ و میبینی ، وقتی بالاک با اون قدرت شوت میکنه بازیکن چیجوری می خواد مسیر توپ و تشخیص بده که دستش و بیاره جلو تا مانع مسیر توپ بشه ؟
    دوست خوبم تا صحنه رو به طور کامل مشاهده نکردید اظهار نظر نکنید . این شما هستید که بازی رو نگاه نکردید و اشتباه میکنید نه کارشناسان .

در صحنه اول بازیکن بارسلونا مانع حرکت مالودا شد . اگر بازی رو نگاه میکردید متوجه این نکته میدید . یعنی شما میخواهید بگید که مالودا تو اون صحنه وایستاده بود و حرکت نمیکرد ؟

در مورد صحنه چهارم هم نمیتونم با شما بحث کنم چون چیزی رو مشاهده نکردید و همینجوری با کسی بحث کردن هم فایده ای نداره

لطفا در مورد کارشناسان اظهار نظر نکنید و به کسی هم بیخودی اتهام نزنید .

دوستان عزیز لطفا با کسانی که کاملا بی اساس بحث میکنند و تفننی پست میدهن وارد بحث نشوید .
    ما اینجا میخواهیم با تفکر و بررسی در مورد صحنه ها بحث کنیم .

من حاضرم هرگونه انتقاد و اعتراض رو در پروفایلم بخونم و جواب بدم . پس بحث غیرفوتبالی در این تاپیک رو فعلا تموم کنیم

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

داوری بازی دیشب ، واقعا یک فاجعه بود ، کلا نمی گم ، برای چلسی خطا و ... نگرفت ،( از اون که بگذریم که جای خود دارد و بحث فراوان و اصلا قابل گذشت نیست) ، برای بارسلونا هم ، سر حرکت مسی ، سوتی نزد.
    هماهنگی نداشت بدبخت با کمکاش.
    حقیقتا شما بازی رو مجدد آنالیز کنید. به این نتیجه میرسید که چلسی باید میومد بالا. آمارهارو بار دیگه نگاه کنید ، شاید میزان پاسکاری بارسا بیشتر بود ولی شوت تو دروازه و ... رو ببینید. که شاید بشه گفت فقط به دلیل بحث داوری ، صعود نکرد.
    Last edited by SIMON137; 07-05-2009 at 23:55.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Dreamy love

پيش فرض

دوست خوبم تا صحنه رو به طور کامل مشاهده نکردید اظهار نظر نکنید . این شما هستید که بازی رو نگاه نکردید و اشتباه میکنید نه کارشناسان .

در صحنه اول بازیکن بارسلونا مانع حرکت مالودا شد . اگر بازی رو نگاه میکردید متوجه این نکته میدید . یعنی شما میخواهید بگید که مالودا تو اون صحنه وایستاده بود و حرکت نمیکرد ؟

در مورد صحنه چهارم هم نمیتونم با شما بحث کنم چون چیزی رو مشاهده نکردید و همینجوری با کسی بحث کردن هم فایده ای نداره

لطفا در مورد کارشناسان اظهار نظر نکنید و به کسی هم بیخودی اتهام نزنید .

دوستان عزیز لطفا با کسانی که کاملا بی اساس بحث میکنند و تفننی پست میدهن وارد بحث نشوید .
    ما اینجا میخواهیم با تفکر و بررسی در مورد صحنه ها بحث کنیم .

من حاضرم هرگونه انتقاد و اعتراض رو در پروفایلم بخونم و جواب بدم . پس بحث غیرفوتبالی در این تاپیک رو فعلا تموم کنیم
    من اتهام نزدم ، اون و به شوخی گفتم !
    اتفاقا من صحنه ها رو با کیفیت خیلی خوب مشاهده کردم
    شمایین که نمی خواین قبول کنید !
    واقعا هم با شما بحث کردن فایده نداره
    فعلا

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

از مدیران محترم تقاض دارم در این تاپیک پست هایی که مربوط به بحث داوری نمیشوند رو حذف کنند .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •