تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 51

نام تاپيک: انتخاب ، معرفی و نقد کامل ACER ASPIRE V5-573G

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

خیلی ممنون، یک سوال دیگه کیبورد فارسی (البته فارسی که مطمئنا نیست ولی عربی) برای این مدل وجود داره یا نه؟

2. این کاربر از 2undercover بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

خیلی ممنون، یک سوال دیگه کیبورد فارسی (البته فارسی که مطمئنا نیست ولی عربی) برای این مدل وجود داره یا نه؟

نه همونطور که اکثر لپ تاپ ها ندارن این هم نداره که این مسئله اونقدر مهم نیست و میتونی با یه بر چسب حلش کنی

4. این کاربر از esmaeil3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hobor971's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یه نکته ای که تو این لبتاپ خیلی خوب به چشم میاد عمر بسیار خوب شارژ باتریش هست . این عکس رو ببینید :

با باتری صد در صد و وبگردی و وای فای روشن به خوبی تا 7 ساعت و حتی بیشتر شما را همراهی خواهد کرد .

6. 5 کاربر از hobor971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز با پد موسش مشگلی نداری ؟ من یکی از همین خریدم . وقتی ویندوز ریختم متوجه شدک که موسش خوب عمل نمیکنه . مشگل هم به این شکله که میگم
    وقتی با انگشت از بالای پد موس را میگیریم میکشیم به پایین درست وسط پد موس که میرسیم یک لحظه نشانگر موس وای می ایسته و دوباره حرکت میکنه . انگاری یک لحظه ارتباط قطع میشه . البته خیلی جزءی هستش اما کاملا مشخصه
    گارانتی میگه همه ی V5 ها همینطوریه . الان داشتم سرچ میکردم تاپیک شما را دیدم خواستم ازتون در این مورد سوال کنم آیا برای شما هم اینگونه است . لطفا این تست را باد قت انجام دهید و سریع خبر دهید
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نه عزيزم. پد موسش خيلي عاليه. من تا حالا به مشكلي برنخوردم و فرمانها و گسچر ها رو خيلي خوب اجرا مي كنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام

من یه اچ پی مدل DV2530 داشتم که این مدل توی دوران خودش مشکل کارت گرافیک داشت و بعد دو سال کارتش سوخت بعد ریبال شد و تا سه سال دیگه کار کرد .جدیدا دوباره کارتش از کار افتاده و دنبال یه کیس جدیدم. توی این سه سال آخری یکی از دغدغه های من در حین استفاده ی روزانه مونیتورینگ دمای کارتش بود که خیلی راحت موقع کار کردن تا 80 و 85 می رسه (مخصوصا وقتی از وب استفاده می کردم ). می خواستم بدونم با توجه به اون تجربه نسبتا نا خوشایند دمای کارت گرافیکش رو حین استفاده روزانه و عادی چک کردید ؟ می دونید که یه سری گجتها مخصوصا تو ویندوز 7 برای این کار طراحی شده و این دما چقدره موقع تماشای فیلم چطوره و فیلمهای فول اچ دی چی؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دمای کارت گرافیکی در کارکرد روزانه و عادی و وب گردی بیشتر از 50 درجه نمی شه . در حین بازی سنگین مثل کال آو دیوتی گوست هم حدود 80 درجه می شه .

11. این کاربر از hobor971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام
    دوستان قيمت فعلي اين ايسر چنده؟
    منم گشتم نتونستم چيزه خاصي پيدا كنم

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظرم به غیر از این مدل یه مدل دیگه هم هست که کارت گرافیک 720m داره و قیمتش هم حدود 2100 تا 2150 هست . تو سایت خود ایسر این مدل با همون گرافیک 750m معرفی شده در ضمن من هم این مدل با گرافیک جدید تر رو پیدا نکردم .

داره خودمونی میشه میهن دوست's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

نداشتن درایو نوری برای این لپ تاپ عیب نیست؟ اینطوری باید یک کامپیوتر هم داشته باشی که اطلاعات را از روی دیسک نوری به مموری منتقل کنی. توی کشورهای دیگه سرعت اینترنت از ایران خیلی بیشتره و ارزانتر، برای همین درایو نوری زیاد به کار نمیاد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •