تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 29 از 29

نام تاپيک: پروژه تيونينگ لوگان l90

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

سهیل من دنبال یه موترو خیلی کوچیک با بازده بالا هستم مثل موتور rx-7 یعین طرحی که دارم اگه کاترهام سون رو دیده باشی یه چیز تو اون مایه ها هستش .چون محدودیت جا دارم و توی ذهنم واسه هر تن تقریبا نیاز به 300 اسب دارم .
    راستی من در مورد ربط بی ام و و رنو اینه که رنو ارزونه و روش خیلی ها کار کردن بی ام و ولی ماشین مورد علاقه منه به خصوص e21
    راستی فرشاد نظرت چیه کلا یه بخش تیونینگ مجزا بزنیم همه این موارد یه جا جمع و جور.
    یه بخش با عنوان طرح های ابتکاری تیونینگ و از این چیزا.
    نظر خوبي فرشاد ديگه هركي رو ماشينش ميخواد كار كنه مياد اونجا توضيح ميده و عكس ميزاره ولي ممكنه يكم دير دير راه بيفته
    نه فقط رو ماشین کار کردن نیست میتونیم روی طرحهای تئوریک هم بحث کنیم
    این کارو همون موقع که با سینا زیر مجموعه ها رو ساختیم خواستیم انجام بدیم. ولی گفتیم شاید طرفدار نداشته باشه. اما الان بحث داغتر شده . همین حالا مطرح میکنم.

عنوان هم این " تیونینگ و سیستم های صوتی و تصویری خودرو " یا " تیونینگ"
    Last edited by Farshadd; 28-01-2009 at 17:52.

2. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 405BAZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    United Kingdom-India-Iran

پيش فرض

من نظر زير رو موقعي دادم كه زير مجموعه ايجاد شده بود و خبر نداشتم كه زير مجموعه ايجاد شده ...

عنوان هم این " تیونینگ و سیستم های صوتی و تصویری خودرو " یا " تیونینگ"
    سلام

من كه كسي نيستم بخوام نظر در اين موارد بدم ! اما در كل اي كاش من رو با چاقو ميزدي و تيونينگ ! رو با سيستم ها ي صوتي قاطي نميكردي !!!!!

بابا حيف مطالبه تيونينگه كه با صوتي قاطي بشه . اما در كل چون اينجا زير مجموعه گرفتن كار حضرت فيله و كسي نيست كه بياد بها بده به نظرم فكر بدي نيست ... اگر فكر ميكنيد كارشناس سيستم هاي صوتي زياد داريد كه صاحب نظر باشه به نظرم با نام دوم ايجاد كنيد ... اما اگر كسي كه پاسخ گو باش رو نداريد به نظرم فعلا با نام تيونينگ باشه اگر علاقه مند پيدا شد فقط نام زير مجموعه رو ويرايش كنيد .
    Last edited by 405BAZ; 28-01-2009 at 23:26.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

من كه كسي نيستم بخوام نظر در اين موارد بدم ! اما در كل اي كاش من رو با چاقو ميزدي و تيونينگ ! رو با سيستم ها ي صوتي قاطي نميكردي !!!!!
    .
    این چه حرفیه. شما خیلی هم کسی هستی و صاحب اختیار هم هستی. ولی اگه ببینیم بحث های سیتم صوتی هم داره گسترده میشه و به قولت حرفه ای تر هم داشتیم واسه پاسخ حتما جداش میکنیم.

البته سیستم های صوتی هم جزئی از تیونینگ هست. مثل تیونینگ-موتور و تیونینگ-بدنه و ...

اما در كل چون اينجا زير مجموعه گرفتن كار حضرت فيله و كسي نيست كه بياد بها بده به نظرم فكر بدي نيست ...
    سهیل دیگه مثل اون موقع ها نیست. راست میگی اون موقع سخت بها داده میشد و یا اصلا داده نمیشد. ولی الان خیلی راحت با هم کنار میاییم و باهامون راه میان. البته الان هم این اتومبیل رو خیلی بیشتر اثبات کردیم و گفتیم که میتونه و حقشه که ...

مخصوصا آقا سینا که واقعا کم نذاشته و روی پیشنهاد ها کار میکنه و الکی از کنارشون نمیگذره.

خلاصه اینکه فکر کنم این زیر مجموعه خوراک خودت باشه و البته مال خودت.

5. 2 کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خب فرشاد چون پسر خوبی هستی من بهت یه جایزه میدم و کل شرح ظرحم رو اینجا تاپیک میکنم .اونوقت همه ببینن بی خودی ما روی مشاین تعصب نداریم.

داره خودمونی میشه bushveg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام عزیزان
    نظر من اینه همراه با تیونینگ موتور . یه کم بیشتر به بدنه توجه کنید. مثلا رینگ و زنون کافی نیست (الان رو موتور سیکلت هم زنون میزارن)
    من موتور رو دست نزدم

چراغهارو عوض میکردی ماشینت سالار میشد مخصوصآ که رنگشم سفیده ..
    در کل کارت خوب بوده ولی نسبت به هزینه ای که کردی نمی ارزه . با 5 _6 ملیون کلآ میتونستی یه بادی کیت کامل از اونور بیاری
    Last edited by bushveg; 30-01-2009 at 00:50.

داره خودمونی میشه 405BAZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    United Kingdom-India-Iran

پيش فرض

با درود به شما ...

اول از همه عرض كنم كه اين لوگان براي من نيست و براي دايي بنده هست كه به لحاظ سني از من كوچكتره !

من شايد هيچ وقت براي خودم دنبال لوگان نرم ...

از ما كاري خواسته شد و ما هم انجام داديم ! دايي بنده به لحاظ مالي به ما چراغ سبز داد و علامت جاي خالي گذاشت .

باورتون نميشه اين آقا حتي يه لوگان مشكي قبل ز اين داشت و فقط 3 بار رينگ براي اون مشكيه عوض كرد و آخر گفت با مشكي حال نميكنم !
    اين دو تا عكس از 2 رينگ مختلف كه هر كدوم با لاستيك هاي مختلف ست شده بود .. ( ضرر همين انداختن و خارج كردنش به اندازه يه دست رينگ و لاستيك ميشد !! اما اهميت نداشت براش )

عكس رينگ اول
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عكس رينگ دوم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به هر حال ما فقط دستورات مشتري رو انجام ميديم ! و راهنمايي ميكنيم !

جالب اينجاست كه ما 4 دست چراغ اين خودرو رو كامل هم عوض كرديم اما سر يك روز گفت نميخوام ! و مجددا به حالت اول در آورديم ..

خلاصه اينكه من خودم به شخصه تنها قسمت ظاهري ماشين كه تغيير ميدم ارتفاع و لاستيك است و بس ...

9. 5 کاربر از 405BAZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

واقعا عجب حوصله ای داری سهیل
    من ببینم یکی داره زیادی این ور اون ور میپره دیگه کار رو ول میکنم .

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

اون دو تا رینگی که انداخته زیر تندر مشکی که ماشین قبلیش هم بوده، اصلا با رنگ و فرم ماشین جور نبوده.

این آخریه زیر این سفید نسبتا به ماشین میاد و خوشگل هم شده.

ولی واسه مشکی نمیشه رینگ با رنگ استیل انداخت. مخصوصا این مدلی.

به هر حال. مهم اینه که این سفیده قیافش بهتر شده.

12. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال خودروهای امریکایی diyukis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

بازم نیازمند راهنمایی های جدید تر دوستان هستیم.بالاخره هوای ما رو هم داشته باشید.فکر کنم بچه گرگان هم باشی.ما هم همشهریت هستیم.یوخده بیششتر بیا فکر کنم به درد هم بخوریم.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •