تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 45 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 449

نام تاپيک: Nokia Ovi Maps : کاملترین نقشه کلان شهرهای ایران و راه های کشور ا GPS ا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام
    صوت برنامه کار نمیکنه موقع جهت یابی مثل گارمین حرف نمیزنه علت چیه ؟ تو ستینگ زبان فارسی رو هم انتخاب کردم صداش رو هم بلند کردم ولی عکس العمل نشون نمیده .
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

در ضمن پوشه فارسی رو هم در voice کپی کردم بازم کار نمیکنه

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

سلام
    صوت برنامه کار نمیکنه موقع جهت یابی مثل گارمین حرف نمیزنه علت چیه ؟ تو ستینگ زبان فارسی رو هم انتخاب کردم صداش رو هم بلند کردم ولی عکس العمل نشون نمیده .
    مرسی
    در ضمن پوشه فارسی رو هم در voice کپی کردم بازم کار نمیکنه
    سلام
    به تالارهای گفتمان پی30ورلد خوش اومدی
    امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم

پوشه Farsi_Female بایستی در پوشی farsi_f واقع در Voices کپی شود تا راهنمای صوتی فارسی کار کند...
    یعنی شما پوشه Farsi_Female رو به همراه پرونده های مربوطه به نشونی زیر کپی کنین:
    E:\cities\discache\Voices\farsi_f

سپس برنامه رو اجرا کرده و فارسی رو برای پیمایش گزینش کنید. دست آخر هم برای امتحان یه مسیریابی آزمایشی بهش بدین. اونوقت یه خانوم با صدای تقریبا نخراشیده شروع می کنه به راهنماییتون!!!

*** دوستان گوشزد کنم که ظاهرا پیمایش صوتی برنامه بخاطر کرک مشکل داره و پس از چند بار استفاده غیر فعال می شه که با یه بار نصب دوباره برنامه ( بدون پاکسازی و نصب روی همان نگارش ) مشکل برطرف می شه ***

شاد و پیروز باشین
    Last edited by DariushGreat; 24-01-2010 at 00:17.

4. این کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

نقشه کامل کشوورهای دیگه رو چجوری گیر بیاریم؟
    و satelite تهران

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

نقشه کامل کشوورهای دیگه رو چجوری گیر بیاریم؟
    و satelite تهران

اگه از خود برنامه اووی مپ لودر موجود در PC Suite بهره بگیری بهتره. از راه همین برنامه می تونی نقشه هر جایی رو که دلت خواست به همراه راهنماهای صوتی دانلود کنی...

درباره نقشه ماهواره ای هم کافیه در هنگام بهره گیری از برنامه کافیه دگمه 1 رو بزنی و سپس نوع نقشه رو ماهواره ای گزینش کنی. اونوقت خود برنامه شروع می کنه به دانلود عکس ماهواره ای از اینترنت. البته عکس ها بسیار حجیم خواهند بود و بهتره هنگامی دست به این کار بزنی که به یه اینترنت پرسرعت رایگان مث WiFi موجود در ترمینال ها دسترسی داری؛ نه با GPRS زاقارت و گرون!

شاد و پیروز باشین
    Last edited by DariushGreat; 24-01-2010 at 00:21.

7. این کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hobgoblin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه از خود برنامه اووی مپ لودر موجود در PC Suite بهره بگیری بهتره. از راه همین برنامه می تونی نقشه هر جایی رو که دلت خواست به همراه راهنماهای صوتی دانلود کنی...

درباره نقشه ماهواره ای هم کافیه در هنگام بهره گیری از برنامه کافیه دگمه 1 رو بزنی و سپس نوع نقشه رو ماهواره ای گزینش کنی. اونوقت خود برنامه شروع می کنه به دانلود عکس ماهواره ای از اینترنت. البته عکس ها بسیار حجیم خواهند بود و بهتره هنگامی دست به این کار بزنی که به یه اینترنت پرسرعت رایگان مث WiFi موجود در ترمینال ها دسترسی داری؛ نه با GPRS زاقارت و گرون!

شاد و پیروز باشین
    ببخشید دوست عزیز

هرچند اینجا جاش نیست ولی ممنون میشم جواب بدین

اولا اینکه این اینترنتای رایگان WIFI توی تهران کجاها هستن

و ثانیا اینکه برای اتصال بهشون کار خاصی باید روی گوشی انجام داد و تنظیمات یا کد خاصی می خواد؟

9. این کاربر از hobgoblin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

ببخشید دوست عزیز

هرچند اینجا جاش نیست ولی ممنون میشم جواب بدین

اولا اینکه این اینترنتای رایگان WIFI توی تهران کجاها هستن

و ثانیا اینکه برای اتصال بهشون کار خاصی باید روی گوشی انجام داد و تنظیمات یا کد خاصی می خواد؟
    اگه خودت ADSL داشته باشی و مودمت یه WLAN Router داشته باشه، یه وای-فای توی خونت خواهی داشت. اما اگه تصمیم داری از وای-فای های بیرون بهره ببری، بایستی بهت بگم که : ترمینال های باختر (غرب)، جنوب و خاوران... فرودگاه های پیام و مهرآباد... پارک های بزرگ مانند بوستان فناوری... و مجتمع های کامپیوتری مانند پایتخت وای-فای رایگان دارن و می تونی کلی باهاشون حال کنی...

درباره تنظیماتش هم کافیه در بخش تنظیمات برنامه، اتصال به اینترنت، نقطه دستیابی رو بگذاری روی WLAN، اونوقت با جستجو زدن می تونی شبکه های وای-فای رو پیدا کنی. البته این نکته رو هم بگم که شبکه هایی آزاد هستن که علامت 4 تا مربع ریز دارن؛ اون هایی که بالاش یه قفل زده برای بکارگیری رمزواژه می خوان

شاد و پیروز باشین

11. 3 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز jak_1300's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    italia , pisa

پيش فرض

من تازه امشب خريدمش چجوري بايد نصب كنم برزنامه رو؟

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

من تازه امشب خريدمش چجوري بايد نصب كنم برزنامه رو؟

به سلامتی
    مبارکه!
    پس کو شیرینیش...؟

آسون ترین راه اینه که برنامه رو از پست نخست دانلود کنی( نیاز به ساین داره ها... )، سپس با خود برنامه اووی مپ لودر نقشه ها و راهنمای صوتی رو دانلود کنی. ( اینترنت پر سرعت می خواد! )

شاد و پیروز باشین

آخر فروم باز jak_1300's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    italia , pisa

پيش فرض

به سلامتی
    مبارکه!
    پس کو شیرینیش...؟

آسون ترین راه اینه که برنامه رو از پست نخست دانلود کنی( نیاز به ساین داره ها... )، سپس با خود برنامه اووی مپ لودر نقشه ها و راهنمای صوتی رو دانلود کنی. ( اینترنت پر سرعت می خواد! )

شاد و پیروز باشین
    اينترنت پرسرعت دارم اما رو كامپيوتر خونمونه
    ساين چيه ديگه ؟
    من هيچي نميدونم از اين اصطلاح ها من حتي موزيك هم نميتونم بريزم تو موبايلم
    ان 97 خريدم
    اما هيچي در موردش نميدونم نميدونم چجوري باهاش كار ميشه كرد خب اينو حالا با توجه به دفترچه راهنماش ميتونم ياد بگيرم
    اما من دوست دارم رو گوشيم برنامه نصب كنم اينترنت اي دي اس ال هم دارم كلي برنامه دانلود كردم نصب كنم اما بلد نيستم چجوري ميتونم ياد بگيرم آيا راهنمايي وجود داره كه بتونم مطالعه كنم ياد بگيرم
    من حتي نميدونم كدوم برنامه به گوشيه من ميخوره
    زيادم وقت ندارم پنجشنبه صبح هم پرواز دارم به كيش تا 20 روز بندر افتابم خواهشا اگه كسي ميتونه در اين ضمينه كمكي بكنه ممنونش ميشم
    در ضمن گوشي رو كه خريدم تو جعبه اش يه گوشي هست كه واسه گوش دادن به موزيك ولي خيلي صداش كمه و بي كيفيته ماله همه همين طوره نوكيا ان97 اصلي خريدم تحت ليسانس

آهنگ هر كاري ميكنم نميريزه توش سي ديش هم نصب كردم چيكار كنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •