تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 30 از 30

نام تاپيک: ✎ کدام برگزار کننده ی آزمون های آزمایشی از همه بهتر هستند؟

داره خودمونی میشه saho69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

متاسفانه من قبل از این دو تا پست آخری همه ی آزمون ها ی سنجش را ثبت نام کردم. و دیگر سراغ آزمون دیگری نمی روم چون باعث گیج شدنم میشه. بیشتر تکیه من روی کتاب ها ی گاج است.میکرو طبقه بندی هاش واقعا عالی اند. دور کلاس ها را هم خط کشیدم چون با این ساعاتش من مستقیما از پیش باید برم تو آموزشگاه و تا ساعت 6 و 7 یا 8 اوجا باشم بعدش هم دیگه اصلا وقت درس خواندن نمیشه(آخه این کلاس ها بدون خوندن خودت هیچ ارزشی ندارند).

حالا به نظر شما آزمون های سنجش(یک جوری خودم را به برنامشون می رسونم) و کتاب ها ی گاج کافی هستند یا اینها را ول کنم و برم سراغ آموزشگاه ها؟
    بهترین ازمون سنجشه هرچی تو سنجش رتبت شد(مخصوصاازمونای اخرش)توکنکورم همون میشی..
    قلم چی هم خوبه ولی بازه زمانیش واسه هر ازمون کمه ....
    به نظرمن علاوه بر سنجش قلم چی یا گزینه2یا گاج ثبت نام کن...
    بستگی به خودت داره .فکر کنم گزینه 2وگاج دارن از قلم چی جلو میزنن
    موفق باشی

2. این کاربر از saho69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

متاسفانه من قبل از این دو تا پست آخری همه ی آزمون ها ی سنجش را ثبت نام کردم. و دیگر سراغ آزمون دیگری نمی روم چون باعث گیج شدنم میشه. بیشتر تکیه من روی کتاب ها ی گاج است.میکرو طبقه بندی هاش واقعا عالی اند. دور کلاس ها را هم خط کشیدم چون با این ساعاتش من مستقیما از پیش باید برم تو آموزشگاه و تا ساعت 6 و 7 یا 8 اوجا باشم بعدش هم دیگه اصلا وقت درس خواندن نمیشه(آخه این کلاس ها بدون خوندن خودت هیچ ارزشی ندارند).

حالا به نظر شما آزمون های سنجش(یک جوری خودم را به برنامشون می رسونم) و کتاب ها ی گاج کافی هستند یا اینها را ول کنم و برم سراغ آموزشگاه ها؟
    سلام.کجا ثبت نام کردید؟
    چندتا آزمون داره؟
    البته من برا خواهرم می خوام.خودم زمانی که کنکور داشتم قلم چی می رفتم و 3 تا آزمون آخر سنجش رو دادم.قلم چی بد نیست.برنامه ریزیش خوبه و چون آزمونهاش زیاده شما رو برای شرایط کنکور آماده می کنه.ولی اعتباری به سوالات و نتیجه ی کارنامه اش نیست.اما 3تا آزمون آخر سنجش عالیه.نتیجه ی اونها کاملا به نتیجه کنکور نزدیکه.توصیه می کنم همه ی کنکوریها ثبت نام کنند.
    به امید موفقیتتان.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ري

پيش فرض

دوست عزیز در مورد قلم چی بی هوا نظر نده.دلایل محکم بیار.پیشنهاد خودتون چیه؟ تا اونجا که من میدونم برنامه ریزی وجامع آماری قلم چی عالیه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه petrose.kabir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

قلم چی فقط.
    اگه میخاین با برنامه پیش برین.شک نکنین

اگه نباشه جاش خالی می مونه milla.online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Lian

پيش فرض

نه دیگه. لازم به رفتن به آموزش گاه ها نیست. کتاب های گاج هم بدرد سراسری نمیخورن. و چون میکرو طبقه بندی هستن هیچ ارزشی ندارن. مثلا اگه جواب سوال اول یه قسمتی رو بدونی تا تهش از همون راه یا خیلی شبیهش میتونی همه رو حل کنی. به نظر من اگه تجربی هستی کتاب سبز زیست معرکست.البته خود کتاب که باید 300 باری بخوریش!!! سوالاتش آدمو دیوونه میکنه. اما بهتر از اینه که سر جلسه کنکور دیوونه بشی. واسه فیزیک فقط و فقط مبتکران(اندیشه سازان سابق) + 30 سال قلم. واسه ریاضی تجربی مبتکران +سی سال.(نری ایران سنجش نگیریا) واسه شیمی فقط و فقط مبتکران. (کتاب سبز هم عالیه). واسه ادبیات فقط خود کتلب رو مو به مو بخون. (همه ی سوراخ سمبه ها. حتی و حتی پشت جلد.!!!) + مبتکران + کتاب لغت گاج + کتاب تاریخ ادبیات گاج. واسه عربی مو به موی کتابو ترکیب کن. و بدون که سوالای ترجمه کنکور عین متن دروس هست. کتاب های سبز گاج عالیه + کتاب کارگاه ترجمه نوشته سهیلا خاکباز. واسه زبان کتاب کنکور انتشارات شبقره نوشته دکتر کیا سالار. واسه دینی هم بنده وارد نیستم. باز هم تاکید میکنم هرگز طرف کتابای سفید گاج نرو. اصلا جنبه آموزشی ندارن. یه چیز دیگه! اگه تونستی کتاب آزمون های تخته سیاه واسه دوره کردن و نکته های ریز جمع کردن بد نیست، تهیه کن.
    بشین درس بخون! هفته ای یک بار پاشو بیا اینترنت. جمعه ها رو هم برو بگرد. واسه خودت برنامه ریزی دقیق و محکمی داشته باش. ایشالا خبر قبولیتو تو یه رشته ی تاپ و یه دانشگاه تاپ از همین جا بشنویم. وگرنه الآن هرکی بره سر جلسه و فقط بگه من هم هستم. برگشو سفید هم بده یه جایی قبول میشه. بخدا خیلی آدما هستن منفی میزنن!!!!
    یه مورد درباره کتاب سبز....
    من خودم داوطلب ریاضیم ولی رتبه 26 تجربی پارسال گفت که توی زیست کتاب سبز بدبختش کرد..
    میگفت توی یکی دو تا از سوالا چون کتاب سبز رو خونده بودم که سطح علمیش از کتاب بالاتر بود اشتباه زدم... بهترین پیشنهاد کتاب گربه خودمونه واسه تست زدن....

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

تایید میشه...

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    2deep4u

پيش فرض

سنجش.
    بقیه مال بچه های سست عنصره. توهین نشه البته.
    با ثبت نام در آزمونهای سنجش به مافیای آموزشی ایران پا ندهید.

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

شما که توهینو کردین.
    سنجش زیاد بار علمی بالای نداره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه princeofpersia_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تئاتر رویاها

پيش فرض

و همچنان کسی نیست که بیاد منطقی بگه این آزمون ها.. هر کدومشون برای چه افرادی و با چه شرایطی هست..
    مسلما ایده آل هرکسی پیدا نمیشه. ولی مدلی که به برنامه های فردیمون بخوره هم باید باشه..

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دیگه وقت این حرفا تموم.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •