تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 299 از 301 اولاول ... 199249289295296297298299300301 آخرآخر
نمايش نتايج 2,981 به 2,990 از 3009

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | تـــاج آسـیـا | جلد 2

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوستان
    امروز یه جا شنیدم پژمان منتظری موندنی شده؛جریان چیه؟!!!!

راستی تکلیف آندو و مجتبی چی شد آخر؟

2. 2 کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض نیکبخت:به هواداران حق می دهم /من نگفتم از اول پرسپولیسی بودم

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: تلاش می‌کنم رضایت هواداران را جلب کنم.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران علیرضا نیکبخت واحدی در حاشیه تمرین استقلال گفت: اکنون در کنار بازیکنان استقلال هستم و باید زمان بیشتری از حضورم در استقلال بگذرد تا با شرایط بیشتر آشنا شوم.

در مورد اینکه برخی از هواداران استقلال از حضورش در این تیم دلخورند گفت: به آنها حق می‌دهم که از من دلخور باشند تمام سعی‌ام را می‌کنم که باز هم همان نیکبخت زمان اوج استقلال باشم سعی می‌کنم دلشان را به دست آورم.
    وی در مورد اینکه قلعه‌نویی با جذب او ریسک کرده است گفت: قلعه‌نویی آنقدر مرد بود که پارسال هم دنبال کارهایم بود امیدوارم بتوانم زحماتش را جبران کنم.

نیکبخت در مورد اینکه در روزنامه‌ها از قول شما نوشته بودند از اول هم پرسپولیسی بودم گفت: من چنین چیزی نگفتم.روزنامه خیلی حرفها می نویسند ولی من همه را تایید نمی کنم.

+

زمان جلسه برای تعیین تکلیف آندو و استقلال

هفته آینده جلسه دوم مدیربرنامه های آندرانیک تیموریان و علی فتح الله زاده برگزار می شود.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی؛ سرژیک تیموریان با اعلام خبر برگزاری دومین جلسه مذاکره بین او و فتح الله زاده اظهار داشت: «تا دوشنبه هفته آینده اتفاق جدیدی درباره وضعیت آندو رخ نمی دهد.»

وی ادامه داد: «من دوشنبه هفته آینده یک بار دیگر با فتح الله زاده قرار دارم و تا آن موقع تکلیف پیشنهادات خارجی آندو هم مشخص می شود.»

تیموریان در پایان خاطرنشان کرد: «خودم هم نمی دانم تا هفته دیگر چه اتفاقی می افتد به همین دلیل از رسانه ها هم خواهش می کنم درباره وضعیت آندو گمانه زنی نکنند. خود ما هم هنوز آخر فیلم را ندیده ایم!»

+

خسرو حيدري: فعلا قصد مصاحبه ندارم

بازيکن استقلال پس از جلسه با مدير عامل باشگاه اعلام کرد در مورد تمديد قرارداد با فتح الله زاده صحبتي نکردم.

خسرو حيدري امشب (چهارشنبه) در دفتر علي فتح الله زاده حاضر شد و حدود 90 دقيقه با مدير عامل استقلال به صحبت پرداخت.

به گزارش فارس، حيدري در پايان اين جلسه به خبرنگاران گفت: براي ديدار با فتح الله زاده در دفتر او حاضر شدم و صحبتي در مورد تمديد قرارداد نکردم. تا 25 تيرماه و پايان نقل و انتقال‌ها وقت زيادي مانده و فعلا صحبتي ندارم و حرفي هم در اين مورد نمي‌زنم.

وي در مورد اينکه آيا به همراه تيم به اوکران سفر مي‌کند خاطر نشان کرد: هنوز هيچ چيز مشخص نيست و از اين موضوع اطلاع ندارم.

4. 6 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaMsUnG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

وضعیت جباری چی شد؟

خوشم میاد از این نیکبخت نون به نرخ روز خور، اون موقع که استقلال بهش احتیاج داشت ول کرد رفت پرسپولیس و بعد هم اون مصاحبه ها را کرد ولی حالا که دیده تیم ملی رفته جام جهانی اود تو استقلال تا از طریق استقلال اگه تونست بره جام جهانی
    عجب

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان
    امروز یه جا شنیدم پژمان منتظری موندنی شده؛جریان چیه؟!!!!

راستی تکلیف آندو و مجتبی چی شد آخر؟
    پژمان تا نیم فصل موندنی شده!
    آندو و جباری هم هنوز معلوم نیست

7. 3 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال t.sunami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

9. 4 کاربر از t.sunami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوستان؛دقیقا کی لیگ شروع میشه؟!!
    اینایی که هنوز با لباس شخصی میان سر تمرین؛پس کی میخوان بدنسازی کنن؟!!درست وسط لیگ؟!!!
    خدا نیم فصل اول رو به خیر کنه!!

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

صادقي به جاي طلبش لکسوز گرفت

مدافعين تيم استقلال براي دريافت پول طلبش ماشين مديرعامل استقلال را گرفت.

اميرحسين صادقي روز گذشته با مسئولان استقلال به توافق رسيد.

اين بازيکن امروز براي دريافت مطالباتش به دفتر مديرعامل استقلال رفت و با فتح‌الله‌زاده جلسه‌اي برگزار کرد.

مدافع استقلال براي دريافت مطالباتش دست فتح‌الله‌زاده را باز گذاشت و به او گفت هر زماني که مي‌خواهد تاريخ چک‌ها را امضاء کند.

مديرعامل استقلال وقتي اين اقدام صادقي را ديد کليد ماشين خود را در اختيار اين بازيکن قرار داد تا به جاي طلبش آن را در اختيار بگيرد. بدين ترتيب صادقي با لکسوز سفيد فتح‌الله‌زاده باشگاه را ترک کرد.

Fars

12. 3 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Nasser_ZRE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نوشابهٔ استقلال بزن حالشو ببر!

FB

14. 5 کاربر از Nasser_ZRE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Nasser_ZRE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ﺻﺎﺩﻗﻲ ﺑﻪ ﺟﺎﻱ ﻃﻠﺒﺶ ﻟﮑﺴﻮﺯ ﮔﺮﻓﺖ
    ﻣﺪﺍﻓﻌﻴﻦ ﺗﻴﻢ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺑﺮﺍﻱ ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﭘﻮﻝ ﻃﻠﺒﺶ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﻣﺪﻳﺮﻋﺎﻣﻞ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺖ.

ﺍﻣﻴﺮﺣﺴﻴﻦ ﺻﺎﺩﻗﻲ ﺭﻭﺯ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺑﺎ ﻣﺴﺌﻮﻻ‌ﻥ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺑﻪ ﺗﻮﺍﻓﻖ ﺭﺳﻴﺪ.

ﺑﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﻓﺎﺭﺱ، ﺍﻳﻦ ﺑﺎﺯﻳﮑﻦ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺑﺮﺍﻱ ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﻣﻄﺎﻟﺒﺎﺗﺶ ﺑﻪ ﺩﻓﺘﺮ ﻣﺪﻳﺮﻋﺎﻣﻞ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺑﺎ ﻓﺘﺢ‌ﺍﻟﻠﻪ‌ﺯﺍﺩﻩ ﺟﻠﺴﻪ‌ﺍﻱ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﮐﺮﺩ.

ﻣﺪﺍﻓﻊ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺑﺮﺍﻱ ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﻣﻄﺎﻟﺒﺎﺗﺶ ﺩﺳﺖ ﻓﺘﺢ‌ﺍﻟﻠﻪ‌ﺯﺍﺩﻩ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﻭ ﺑﻪ ﺍﻭ ﮔﻔﺖ ﻫﺮ ﺯﻣﺎﻧﻲ ﮐﻪ ﻣﻲ‌ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﭼﮏ‌ﻫﺎ ﺭﺍ ﺍﻣﻀﺎﺀ ﮐﻨﺪ.

ﻣﺪﻳﺮﻋﺎﻣﻞ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﻭﻗﺘﻲ ﺍﻳﻦ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﺻﺎﺩﻗﻲ ﺭﺍ ﺩﻳﺪ ﮐﻠﻴﺪ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﻴﺎﺭ ﺍﻳﻦ ﺑﺎﺯﻳﮑﻦ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺟﺎﻱ ﻃﻠﺒﺶ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﻴﺎﺭ ﺑﮕﻴﺮﺩ. ﺑﺪﻳﻦ ﺗﺮﺗﻴﺐ ﺻﺎﺩﻗﻲ ﺑﺎ ﻟﮑﺴﻮﺯ ﺳﻔﻴﺪ ﻓﺘﺢ‌ﺍﻟﻠﻪ‌ﺯﺍﺩﻩ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﺭﺍ ﺗﺮﮎ ﮐﺮﺩ.

قاضی:قلعه نویی گفت در استقلال می توانی آقای گل شوی/به قول و قراری که داده ام پایبندم

محمد قاضی ر مورد شایعات اخیر مبنی بر حضور دوباره در پرسپولیس صحبت های زیر را انجام داد:

چه شد که تصمیم گرفتی استقلال را انتخاب کنی؟

در پایان فصل از چند تیم پیشنهادات خوبی داشتم که جا دارد از همینجا از آنهایی که به من لطف داشتند تشکری ویژه کنم.متأسفانه در فصل قبل به دلایلی که الآن نمی‌خواهم در مورد آن حرف بزنم سختی‌های زیادی را کشیدم به همین دلیل این بار سعی کردم شرایط را به دقت بررسی کنم.

چطور شد که به استقلال رسیدی؟

من سعی کردم یک تصمیم منطقی بگیرم وقتی هم بحث استقلال مطرح شد با خود امیر قلعه‌نویی صحبت کردم و جلسه‌ای داشتم و همه چیز آنجا مشخص شد.او به من گفت از نظر فنی شرایط بازی ام به استقلال نزدیک است و می‌توانی در این تیم حتی آقای گل شوی. این حرف‌هایی بود که سرمربی استقلال امیرقلعه‌نویی به من زد.

حتما قلعه نویی تو را زیر نظر داشته است؟

بله چند سالی بود من در لیست امیر قلعه‌نویی بودم اما هر سال بنا به دلایلی شرایط برای همکاری فراهم نمی‌شد. با توجه به اینکه مربی تیم اعتقاد به بازی من داشت و پس از صحبت‌ها شرایط استقلال برای همکاری با این تیم فراهم بود این تیم را انتخاب کردم. اینها دلایلی بود که من خیلی راحت و در یک جلسه دوستانه با برخورد خوب فتح‌الله‌زاده استقلال را انتخاب کردم.

می‌دانستی استقلال مهاجمانی مثل حاتمی و موسوی را دارد و آنها باید از این تیم بروند؟

من اصلاً در جریان این موضوع نبودم و فقط به خاطر اعتقاد مربی استقلال این تیم را انتخاب کردم البته موسوی و حاتمی جزء‌ بازیکنان خوب لیگ ما هستند و آرزوی موفقیت برای دوستان خوب خودم دارم.

اما ماجرای بازگشتت به پرسپولیس چیست؟

من در زندگی به حرف و قول و قرارم خیلی پایبندم فقط همین!

پس از اینکه به استقلال آمدی برخورد هواداران این تیم با تو چظور بود؟

از تمام هواداران استقلال به خاطر حمایت‌هایشان در این دو هفته سپاس‌گذارم و بسیاری از بازیکنان استقلال از دوستان خوب من در تیم ملی بودند. امیدوارم با کمک همدیگر قهرمانی استقلال را در آسیا به ارمغان بیاوریم. البته جا دارد تشکر ویژه‌ای هم از رحمتی داشته باشم.

چطور؟

از مهدی رحمتی که برای حضورم در استقلال تلاش زیادی کرد. جا دارد همینجا از مهدی رحمتی تشکری ویژه داشته باشم. همانطور که می‌دانید الآن احتیاج به تمرکز برای جبران یک سال گذشته دارم.

در استقلال به آن می‌رسی؟

بله من الآن تمام تمرکزم را برای حضور موفق در استقلال و پس گرفتن جایگاه گذشته خود در تیم ملی دارم و تلاش می‌کنم که انشالله مسافر جام جهانی باشم. اگر هم الآن حرفی قرار است بزنم و این کار را کرده‌ام فقط درددل با مردم است اما شاید حرف‌هایی باشد که آن را هم گذاشته‌ام به وقت خودش که می‌گویم. الآن تمام فکر و ذکرم موفقیت تیمی است که در آن حضور دارم و از نظر کادر فنی و هواداران را جلب کنم.

چرا نمی‌خواهی در مورد پرسپولیس حرفی بزنی؟

ببینید یکی از دلایلی که اتفاقات پارسال برای من افتاد این بود که قبل از اینکه مربی انتخاب شود من به پرسپولیس پیوستم ولی امسال با حضور آقای قلعه‌نویی و اعتقاد ایشان به من راحت‌تر کارم را انجام می‌دهم. یکی از اصلی‌‌ترین دلایلی که به جمع آبی‌پوشان اضافه شدم اعتقاد قلعه‌نویی به بازی من بود که مطمئن باشید جبران می‌کنم.

بحث مالی هم مطرح بود؟

در جلسه‌ای که با فتح‌الله‌زاده داشتم ایشان به من گفت می‌دانم از تیم‌های دیگر پیشنهادهای خوبی داری ولی همه بدانند من استقلال را به دلیل شرایط خاص خودش که می‌تواند برای موفقیت به من کمک کند و انشالله خدا این فرصت را بدهد که من هم به این تیم کمک کنم انتخاب کردم. از حالا هم تمام تلاش و فکر و ذکرم چه در تمرینات و بازی‌ها موفقیت این تیم است و با تمرینات جدی و تمرکز بالا به این موفقیت فکر می‌کنم تا انشالله قهرمان آسیا شویم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16. 2 کاربر از Nasser_ZRE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض شعار دربی ۶۹ برای مجیدی خوانده شد

مدافع سابق تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال در ترکیب تیم منتخب کرج در دیدار دوستانه مقابل استقلال به میدان رفت.

به گزارش افکارنیوز، استقلال در دیداری دوستانه از ساعت ۱۸.۳۰ در کمپ مرحوم ناصر حجازی به مصاف منتخب کرج رفت.

*با توجه به اینکه بازی ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه آغاز می‌شد از ساعت ۱۵ حوالی کمپ استقلال شلوغ شده بود البته ماموران نیروی انتظامی هواداران را ساماندهی کردند و آنها روی سکوها حاضر شدند.

*مهدی هاشمی‌نسب مدافع سابق پرسپولیس و استقلال با شماره ۱۴ در ترکیب تیم منتخب کرج حضور دارد.

*بازیکنان استقلال هرکدام که هاشمی‌نسب را می‌دیدند به سمت او رفته و با این بازیکن خوش و بش می‌کردند. امیرحسین صادقی، حنیف عمران‌زاده و فرهاد مجیدی صحبت گرمی را با هاشمی نسب انجام دادند. همچنین سیروس دین‌محمدی که همبازی هاشمی نسب بود و منصور پورحیدری که زمانی سرمربی او بود با هاشمی‌نسب خوش و بش کردند.

*تماشاگران مهدی‌ هاشمی‌نسب را مورد تشویق قرار دادند.

*هواداران استقلال مهدی رحمتی و فرهاد مجیدی را به محض دیدن تشویق کردند. استقلالی‌ها شعار مخصوص دربی سال ۶۹ را برای مجیدی خواندند.

*فرشاد فلاحت‌زاده بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس سرمربی و اکبر یوسفی بازیکن سابق پاس تهران مربی تیم فوتبال منتخب کرج هستند.

*سیروس دین‌محمدی، شاهرخ بیانی، منصور پورحیدری و امید طیری تماشاگر ویژه این مسابقه هستند. به محض ورود قلعه‌نویی هواداران سرمربی استقلال را مورد تشویق قرار دادند.

*مهدی هاشمی‌نسب و فرشاد فلاحت‌زاده قبل از شروع بازی سمت قلعه‌نویی رفتند و با او به خوش و بش پرداختند.

*امیرحسین صادقی، فرهاد مجیدی و هاشم بیک‌زاده دور زمین دویدند.

*حدود ۱۰۰۰ تماشاگر از این مسابقه دیدن می‌کنند.

*هواداران با تشویق علیرضا نیکبخت واحدی از او می‌خواستند که در دربی به پرسپولیس گلزنی کند.

*ستار همدانی با پسر خود در کمپ استقلال حاضر شد.

+

فتح اله زاده:کمترین سهم را در قهرمانی استقلال داشتم/ مجتبی مثل پسر من است

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:حدود 30میلیون هوادار داریم و اگر هر هوادار روزی یک عدد از این نوشابه‌ها بخرد و بخورد هم خودش لذت می‌برد هم سود زیادی به باشگاه می‌رسد.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران، علی فتح‌اله‌زاده در حاشیه مراسم رونمایی از نوشابه انرژی‌زای باشگاه استقلال با عذرخواهی از اصحاب رسانه به خاطر تأخیر در این جلسه اظهار داشت: ما مدتی است با باشگاه پرسپولیس کارهای اقتصادی انجام می‌دهیم ولی وقت نمی‌شود آنها را منعکس کنیم. دوستی به من گفت پرسپولیس رستوران زده و من هم به آنها گفتم که ما هم رستوران زده‌ایم ولی دیدم رویانیان چندی پیش در تلویزیون به من با نیشخند گفت که فتح‌اله‌زاده مدعی شده می‌خواهد ایرلاین بزند اما من نگفته بودم که ما ایرلاین خریده‌ایم بلکه گفتم کارهایش را پیش بردیم ولی به دلیل مشغله آن را رها کردیم. حالا هم به شما نوشابه تولید شده باشگاه استقلال در سال 2006 را نشان می‌دهم که بعداً رویانیان نگوید هرکاری انجام داده ما از روی دست او تقلب کرده‌ایم.

وی افزود: همه می‌گویند رنگ آبی این نوشابه خوشمزه‌تر است چون طعم قهرمانی می‌دهد و تمام نوآوری‌اش کاملاً ایرانی است. اگر شما خبرنگاران در طول این یک هفته از من پرسیده‌اید که چرا خسته نمی‌شوم به خاطر این است که از این نوشابه‌ها می‌خورم.

فتح اله زاده درباره نشست خود با جواد نکونام توضیح داد:‌ جلسه خوبی بود و همه چیز تمام شد. هم نکونام و هم رحمتی امشب قراردادشان را نهایی می‌کنند و با پژمان منتظری نیز صحبت کردیم که تا نیم‌فصل در تیم ما بماند هرچند می‌خواهم او را متقاعد کنم که تا آخر فصل در استقلال بماند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص وضعیت تیموریان گفت: فردا آخرین روزی است که طبق وعده با تیموریان قرار داشتیم و همه چیز نهایی می‌شود.او قرار است پیشنهادات خارجی خود را بررسی کند و به ما جواب بدهد.

وی با اشاره به تولید نوشابه های انرژی زا افزود: امیدوارم هواداران این نوشابه‌ها را بخرند تا ما مشکلاتمان حل شود. دیشب به صورت سرانگشتی حساب کردم و دیدم که به همه چک داده‌ام. وقتی بازیکنان استقلال این چک‌ها را برگشت می‌زنند خودشان کیف می‌کنند. امروز نکونام چند چک آورد و گفت این بار من برای شما چک آورده‌ام.

مدیرعامل استقلال درباره رابطه اش با وزارت ورزش و جوانان گفت: رابطه ما خوب است و از اول هم خوب بود. آن روزی که شایعه کرده‌اند جانشین من مشخص شده با خبرنگارشان تماس گرفتم و به او گفتم لزومی ندارد که دروغ بنویسی به همین خاطر استعفاء دادم که به آن آقا بگویم که قرار نیست من عوض شوم. من همیشه رابطه‌ام با وزیر خوب بوده و اصولاً آدمی نیستم که وقتی چنین شایعاتی به وجود می‌آید رابطه‌ام را با کسی خراب کنم. اتفاقاً همه دیدند که وزیر چقدر از من حمایت کرد و خوشحالم که با قهرمانی همه چیز به پایان رسید.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص این موضوع که آیا واقعاً‌ می‌خواهید ساموئل به پرسپولیس برود، گفت:‌ از قبل هم به رویانیان گفته بودم که می‌خواهیم به رویانیان کمک کنیم ولی انصافاً منتظر این هستیم تا تکلیف تیموریان مشخص شود. اگر او را بگیریم انصافاً در حق ساموئل ظلم می‌شود که در استقلال بماند.

وی در خصوص چک‌هایی که به بازیکنان داده است اظهار داشت: همیشه صداقت کوبنده‌ترین سلاح انسان بوده من همیشه اگر پول هم نداشتم از طریق مختلف پول بازیکنان را جور کرده و به آنها داده‌ام. در حال حاضر هم 90 درصد بازیکنان طلب‌های خود را دریافت کردند.من همیشه با صداقت رفتار می‌کنم بازیکنان هم با من کنار می‌آیند برای مثال همین امروز که با جواد نکونام صحبت می‌کردیم وی از 600 یا 700 میلیون قرارداد فصل گذشته‌اش گذشت کرد. من هم از رفتار حرفه‌ای این بازیکن لذت بردم و به وی گفتم از اینکه جوان و با معرفت هستی، به تو غبطه می‌خورم. همچین امروز پژمان منتظری گفت من به پول نیاز دارم اما دلم نمی‌آید که چک شما را برگشت بزنم.

مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: باید از علی امیری و همچنین امیر قلعه‌نوعی در فصل گذشته بسیار من را کمک کردند تشکر کنم. از همه دوستانی که در کنار استقلال بودند باید تشکر کنم و یادآور شوم من خودم کمترین سهم را در قهرمانی استقلال داشتم.

فتح‌اله‌زاده درباره آخرین وضعیت عقد قرارداد با مجتبی جباری گفت: من آدم لجبازی نیستم مجتبی مثل پسر من است اما ما در باشگاه اصولی داریم که به آن پایبند هستیم. ما به مجتبی هم گفتیم که صحبت‌های خوبی انجام نداده اما همین که شنیده‌ام صحبت‌هایش را اصلاح کرده یعنی حرکت مثبتی انجام داده اگر جباری از صحبت‌هایش پشیمان شود بزرگی خودش را ثابت کرده و نباید فکر کند با این کار خودش را کوچک کرده است.

وی درباره فروش نوشابه‌های انرژی‌زای باشگاه استقلال و درآمدی که از این راه به باشگاه می‌رسد گفت: هر فروشی که صورت می‌گیرد چند درصدش به باشگاه داده می‌شود. ما حدود 30میلیون هوادار داریم اگر هر هوادار روزی یک عدد از این نوشابه‌ها بخرد و بخورد هم خودش لذت می‌برد هم سود زیادی به باشگاه می‌رسد. هر استقلالی باید در روز سه وعده صبح، ظهر و شب از این نوشابه‌ها بخورد. مبلغ هر کدام از این نوشابه‌ها هم 4 هزارو 500 تومان است. بدون شک بازیکنان هم از این نوشابه‌ها استفاده خواهند کرد و بعد از هر تمرین از آن میل می‌کنند.

مدیرعامل باشگاه استقلال عنوان کرد: هیچ وقت قول قهرمانی نداده‌ام اما شرایط به گونه‌‌ای پیش‌ رفت که توانستیم در هر فصل یک جام بگیریم. هدف ما در حال حاضر عبور از خط نماینده تایلند است برخلاف چیزی که رسانه‌ها اعلام کردند این تیم اصلا ضعیف نیست و توانسته نماینده چین و کره را از دور مسابقات حذف کند. شاید باورتان نشود اما دوست داشتم دراین مرحله به نماینده ژاپن می‌خوردیم.

وی درباره کمک مالی وزارت ورزش به باشگاه استقلال عنوان کرد: به باشگاه استقلال تنها وزارت ورزش کمک می‌کند اما به پرسپولیس نهادهای مختلفی مانند سازمان سوخت و امثال این کمک می‌کنند. در تمام دنیا مکانیزم درآمد باشگاه‌ها درصدی است.

دکتر فتح‌اله‌زاده در پاسخ به این سؤال که چه فوت کوزه‌گری‌اش دارد که هر بازیکنی بعد از ورود به دفترش یا با استقلال قرارداد می‌بندند یا قراردادش را تمدید می‌کند گفت: اتاق من دو در دارد یک در برای ورود و خروج است و در دیگر رو به حیاط باز می‌شود. به هر بازیکنی که به دفتر من می‌آید می‌گویم که یا قراردادت را با استقلال امضا کن و از در اصلی خارج شو یا خودت را از در دیگر به حیاط پرت کن.

وی درباره عقد قرارداد با خسرو حیدری گفت: خسرو امروز به امیری پیامک داده بود و از من گله کرده بود. وی در پیامکش گفت فتح‌الله‌زاده مصاحبه کرده و گفته که از این خسروها زیاد دارم و هر وقت اراده کنم یکی از آنها را از جیبم درمی‌آورم و فعلا هم قهر کرده است. اگر قراردادش را با استقلال تمدید نکند پوستش را می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت کمپ این باشگاه اظهار داشت: در حال حاضر جلوتر از فاز اول هستیم و تا آخر تابستان بخش اداری به اتمام می‌رسد برای ساخت کمپ هیچ پولی از وزارت ورزش نگرفتیم بلکه در این راه وزارت نفت و مهندس طلوعی کمک زیادی به ما کردند. حالا هم به دنبال یک وزارتخانه جدید هستیم تا از آنها کمک بگیریم. به باشگاه پرسپولیس 200 میلیارد تومان رسیده و به ما تنها 3 میلیارد تومان داده‌اند. این طبیعی است چرا که به نظر می‌رسد هزینه پرسپولیسی‌ها زیاد است و رویانیان با اعتباری که دارد توانسته این پول را جمع کند اما من فکر می‌کنم رویانیان امسال با مشکلات مادی زیادی در پرسپولیس روبرو خواهد شد.

فتح‌اله‌زاده در باره اینکه باشگاه استقلال اعلام کرده دو هفته در لیگ برتر بازی نخواهد کرد،گفت: هنوز سازمان لیگ جوابی به ما نداده اگر ما بتوانیم نماینده تایلند را شکست دهیم و در دور بعد به نماینده کره جنوبی برخورد کنیم دیگر نمی‌توانیم به ایران بیاییم و باید از تایلند مستقیما عازم کره شویم. امیدوارم مسئولان این موضوعات را در نظر بگیرند و بهترین تصمیم را بگیرند.

18. 2 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •