تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 299 از 416 اولاول ... 199249289295296297298299300301302303309349399 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,981 به 2,990 از 4160

نام تاپيک: لیست قیمت + مشاوره خرید کنسول های بازی و لوازم جانبی ( پست اول خوانده شود ! )

کـاربـر بـاسـابـقـه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    Gelspie

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه xbox دارم از اون مدل قدیمی یعنی مدل Fat با برد جاسپر.....
    میخوام بفروشم کسی خریدار هست ؟؟؟ میرزه با ps3 ??? ما بیشتره بازیهامون فوتبال هست و بچه ها با آنالوگ دسته حال نمیکنن !!!!
    مدل آرکید هست و برد جاسپر

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

خوب قیافشو ببین خش نداشته باشه دیگه....آره میارزه......آخه کلا کمتر از160 آکبند نیست ولی خوب تو دست دو میگیری هارد کمتر هم تو فت ها پیدا میکنی
    ===============================================

هارد کمتر تو فت ها؟یعنی چی؟من دسته دوم میخوام.دسته دومی که کبی خور نباشه ها.......میخوام فقط با کنسول جدید لایو برم.یعنی واسه اینکار بی اس تری از ایکس باکس بهتره؟دسته دوم ارجینال بیدا میشه؟دسته دومی که بتونم فقط واسه چند بازی لایو برم چنده؟ازکجا بخرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه S.J-REZ2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    مراغه.......... نام:ساجد

پيش فرض

===============================================

هارد کمتر تو فت ها؟یعنی چی؟من دسته دوم میخوام.دسته دومی که کبی خور نباشه ها.......میخوام فقط با کنسول جدید لایو برم.یعنی واسه اینکار بی اس تری از ایکس باکس بهتره؟دسته دوم ارجینال بیدا میشه؟دسته دومی که بتونم فقط واسه چند بازی لایو برم چنده؟ازکجا بخرم
    آره تو این کارps3بهتره........بله اتفاقا از کپی بیشتره....300تومن حدودا میشه...البته مثلا شاید هاردش40یا80باشه یا بیشتر که قیمت فرق میکنه

4. این کاربر از S.J-REZ2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shahin_mp3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

دوستان من یه ایکس باکس دارم بن شدم...یه کنسول ارجینال میخام فقط واسه لایو...یه اسلیم ایکس بگیرم یا بی اس تری؟هارد کم میخوام
    اگه مي خواي لايو بزني خوب PS3 بگير كه مجاني هم بازي كني

6. این کاربر از shahin_mp3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز HO3IN-Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شــــــــایـد ...

پيش فرض

............................
    Last edited by HO3IN-Life; 09-09-2011 at 12:07.

اگه نباشه جاش خالی می مونه air_damned's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوستان ببنید من درست متوجه شدم....
    xbox360
    1-الان بازی جدید براش اومده ولی کپی خر نشدن...
    2-live بازی کردن رو روی چند تا بازی های محدود میشه اجرا کرد و حتما باید adsl 512 به بالا داشته باشی و در این کنسول باید پول هم بدی...
    ps3
    1- برای بازی های جدید باید ورژن جدید3.70 رو کپی خر کرده باشی در غیر اینصورت باید اورجینال بازی کنی...
    2-برای live بازی کردن با این کنسول (اینو شک دارم درست فهمیده باشم)باید حتما به ورژن جدید اپدیت کنی که در اینصورت حک نمیشه یا اینکه کلا در هر ورژنی هستی -- نکرده باشی

ممنون دوستان

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان ببنید من درست متوجه شدم....
    xbox360
    1-الان بازی جدید براش اومده ولی کپی خر نشدن...
    2-live بازی کردن رو روی چند تا بازی های محدود میشه اجرا کرد و حتما باید adsl 512 به بالا داشته باشی و در این کنسول باید پول هم بدی...
    ps3
    1- برای بازی های جدید باید ورژن جدید3.70 رو کپی خر کرده باشی در غیر اینصورت باید اورجینال بازی کنی...
    2-برای live بازی کردن با این کنسول (اینو شک دارم درست فهمیده باشم)باید حتما به ورژن جدید اپدیت کنی که در اینصورت حک نمیشه یا اینکه کلا در هر ورژنی هستی -- نکرده باشی

ممنون دوستان
    1-بله دو سه بازی نمیشه ازشون کپی گرفت ولی به زودی حل میشه...البته باjtagهم حل میشه...
    2-خیر من خودم با128راحت بازی میکنم....مهم پینگه یاید پینگ ات زیر300باشه....سه ماه میتونی رایگان بری ولی بعدش آره پولیه....
    ps3
    1-بله درسته ولی بدبختی اینه که3.7هک نشده و به این زودی ها هم خبری نمیشه باید برای بازی های جدید اورجینال بخری...
    2-برای رفتن بهpsnباید حتما آخرین ورژن فرم ور رو داشته باشی...که اونم -- نشده درواقع نمیشه رفتpsnولایو بازی کرد...با ورژن قدیمی ها نمیشه رفت

10. این کاربر از S.J-REZ2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

اگه مي خواي لايو بزني خوب PS3 بگير كه مجاني هم بازي كني
    در پست اول این صفحه اشاره شده ..

لطفاً اسپم ندید ...

( این پست پاک بشه )
    معمولا يه كسي سوال مي كنه چند نفر جواب ميدن هميشه كه نمي شه روي حرف يه نفر حساب كرد اگه اين طوري

بود كه هر چي اينجا مي نويسن بايد انجام بدي ولي وقتي يه چيزيو همه مي گن طرف خيالش راحت مي شه از اين

موضوع كه اطلاعات صحيح بهش ميدن مي تونه به حرف اونجا اعتماد كنه تازه اين هم باز جاي شك داره

پس اگه اينطوري بود كه فروم براي چي گذاشتن اين همه كاربر پس الكيه يه نفر جواب بده همه هم مطيع اون

شما برو قانون فروم رو مطالعه بكن بعد بيا بگو اسپم اسپم در ضمن هنوز خيلي مونده كه بخواي ناظر بشي

يه چيزيو يه جا ديدي حالا جو گير شدي اومدي ميگي حله؟

1-بله دو سه بازی نمیشه ازشون کپی گرفت ولی به زودی حل میشه...البته باjtagهم حل میشه...
    2-خیر من خودم با128راحت بازی میکنم....مهم پینگه یاید پینگ ات زیر300باشه....سه ماه میتونی رایگان بری ولی بعدش آره پولیه....
    ps3
    1-بله درسته ولی بدبختی اینه که3.7هک نشده و به این زودی ها هم خبری نمیشه باید برای بازی های جدید اورجینال بخری...
    2-برای رفتن بهpsnباید حتما آخرین ورژن فرم ور رو داشته باشی...که اونم -- نشده درواقع نمیشه رفتpsnولایو بازی کرد...با ورژن قدیمی ها نمیشه رفت
    اين خط اخر و فكر كنم درست منظورو نگفتي

با ورژن اخر ميشه رفت PSN درسته هك نشده ولي ميتوني لايو بازي كني ؟ درسته؟

اين پست پاك شه..................
    Last edited by shahin_mp3; 08-09-2011 at 21:51.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت

پيش فرض

معمولا يه كسي سوال مي كنه چند نفر جواب ميدن هميشه كه نمي شه روي حرف يه نفر حساب كرد اگه اين طوري

بود كه هر چي اينجا مي نويسن بايد انجام بدي ولي وقتي يه چيزيو همه مي گن طرف خيالش راحت مي شه از اين

موضوع كه اطلاعات صحيح بهش ميدن مي تونه به حرف اونجا اعتماد كنه تازه اين هم باز جاي شك داره

پس اگه اينطوري بود كه فروم براي چي گذاشتن اين همه كاربر پس الكيه يه نفر جواب بده همه هم مطيع اون

اين خط اخر و فكر كنم درست منظورو نگفتي

با ورژن اخر ميشه رفت PSN درسته هك نشده ولي ميتوني لايو بازي كني ؟ درسته؟

شما برو قانون فروم رو مطالعه بكن بعد بيا بگو اسپم اسپم در ضمن هنوز خيلي مونده كه بخواي ناظر بشي

يه چيزيو يه جا ديدي حالا جو گير شدي اومدي ميگي حله؟

اين پست پاك شه..................
    رفیق منظور من این بود که یه ورژن -- شده نمیتونه برهPSNدر واقع کپی خور نمتونی بریPSN
    Last edited by S.J-REZ2; 08-09-2011 at 21:59.

13. این کاربر از S.J-REZ2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

رفیق منظور من این بود که یه ورژن -- شده نمیتونه برهPDNدر واقع کپی خور نمتونی بریPSN
    درسته ممنون از جوابت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •