تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 298 از 306 اولاول ... 198248288294295296297298299300301302 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,971 به 2,980 از 3052

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Avira - || آرشیو شماره 1 ||

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

ممنون از جوابتون...
    ارزش داره تا 50 تومن چه آنتی ویروسی خریداری کنیم برای یک سال!؟
    کلی اطلاعات باارزش تو سیستم دارم، کلی نرم افزار و دیتابیس و عکس و ...
    نمیخوام مشکلی براشون پیش بیاد
    ضمناً شبانه روز هم به نت وصلم...
    فلش هم زیاد به سیستم وصل میکنم که اکثرا ویروسی هستن و هر ماه مجبورم میکنن ویندوز عوض کنم...
    چرا که نه
    ولی میشه در کنار محصولات پولی هم به محصولات رایگان فکر کرد مثل آویرا + کمودو فایروال
    یا اینکه میتونید از محصولات تریال 6 ماهه آنتی ویروس ها که بعضا در تاپیک هاشون توسط دوستان معرفی میشن و بعضی ها هم هنوز کار میکنه استفاده کنید
    اگر به فکر خرید هستید پیشنهاد من هم مثل علی بیت دیفندر هست ولی در کنار بیت دیفندر و آویرا میتونید به امسی سافت که دو موتور (بیت دیفندر + امسی سافت) داره و نمایندگی رسمی در ایران داره و قیمتش هم مناسبه فکر کنید

2. 4 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام

من اویرا 2013 رو دانلود کردم میخوام بدونم برای ویندورز 8 هست یا نه؟ چون اومدم نصبش کنم ارور داد هنوز به طور کامل ویندوز 8 رو ساپورت نمیکنه ولی میشه نصبش کرد که من نصب نکردم

خواستم بدنم مشکلی نداره دوستان؟

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

سلام

من اویرا 2013 رو دانلود کردم میخوام بدونم برای ویندورز 8 هست یا نه؟ چون اومدم نصبش کنم ارور داد هنوز به طور کامل ویندوز 8 رو ساپورت نمیکنه ولی میشه نصبش کرد که من نصب نکردم

خواستم بدنم مشکلی نداره دوستان؟
    خب فکر نکنم هنوز تو فروم ما کسی آویرا رو بر روی ویندوز 8 نصب کرده باشه و به طور تجربی سازگاری اون رو بررسی کرده باشه شما میتونید اولین نفر باشید
    آویرا که به طور رسمی میگه که به طور کامل ساپورت نمیکنه ولی احتمال این هم که ساپورت کنه وجود داره

البته الان اکثر آنتی ویروس های بزرگ ورژن جدید آنها از ویندوز 8 پیشتیبانی میکنند و به نظر من ضرورتی نداره آویرا نصب کنید

5. 2 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال waltz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام

حدود ۵ یا ۶ سالی میشه که از نود مجموعه اینترنت سیکوریتیش استفاده میکنم،راضیم هستم ولی امروز از سر تنوع طلبی رفتم avira نصب کردم لپتاپ رو اسکن کردم،در اخر مواجه شدم با لاگی پر از ویروس.بدافزار، خوب که دقت کردم متوجه شدم چن تا کرک و چن تا برنامه با یه لیست بلند بالا از فایلهاس jar که مربوط که کتاب موبایل و apk،epub همه رو ویروس معرفی کرده،ایا نود ضعیف یا هوش مصنوعیش بالاس یا این اویرا مشکل داره ؟

ممنون میشم اساتید فن راهنماییم کنن

Sent From My HTC One X Using Tapatalk

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

سلام

حدود ۵ یا ۶ سالی میشه که از نود مجموعه اینترنت سیکوریتیش استفاده میکنم،راضیم هستم ولی امروز از سر تنوع طلبی رفتم avira نصب کردم لپتاپ رو اسکن کردم،در اخر مواجه شدم با لاگی پر از ویروس.بدافزار، خوب که دقت کردم متوجه شدم چن تا کرک و چن تا برنامه با یه لیست بلند بالا از فایلهاس jar که مربوط که کتاب موبایل و apk،epub همه رو ویروس معرفی کرده،ایا نود ضعیف یا هوش مصنوعیش بالاس یا این اویرا مشکل داره ؟

ممنون میشم اساتید فن راهنماییم کنن

سلام

خسته نباشید

Nod32 از لحاظ محافظت و هوش مصنوعی کاملا ضعیف تر از اویرا هست ( AV-test & VB100 Chart )

اگر بخواهیم بگیم که اویرا این فایل های سالم را اشتباه تشخیص داده باز هم زیاد قابل قبول نیست چون جز آنتی های کم فالس دنیا هست ( AV-Com )

در نتیجه اویرا درست عمل کرده و سیستم شما آلوده هست

اگر میخواهید از آلوده بودن 100 درصد مطمئن شوید

این را هم تست کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

خدا بگم چیکار کنه اون کسی که این Nod32 را به کاربر ایرانی داد

خدا میدونه چقدر از پول مردم ( بابت ویروسی شدن و تعویض ویندوز ها ) و وقت ایرانی صرف همین برنامه میشه

پروفشنال waltz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام

خسته نباشید

Nod32 از لحاظ محافظت و هوش مصنوعی کاملا ضعیف تر از اویرا هست ( AV-test & VB100 Chart )

اگر بخواهیم بگیم که اویرا این فایل های سالم را اشتباه تشخیص داده باز هم زیاد قابل قبول نیست چون جز آنتی های کم فالس دنیا هست ( AV-Com )

در نتیجه اویرا درست عمل کرده و سیستم شما آلوده هست

اگر میخواهید از آلوده بودن 100 درصد مطمئن شوید

این را هم تست کنید

موفق باشید

خدا بگم چیکار کنه اون کسی که این Nod32 را به کاربر ایرانی داد

خدا میدونه چقدر از پول مردم ( بابت ویروسی شدن و تعویض ویندوز ها ) و وقت ایرانی صرف همین برنامه میشه

ممنون از شما

با quickscan اسکن کردم اصلا ویروسی رو شناسایی نکرد،یه نکته دیگه من ویندوزم و انتی ویروسی که روشه همیشه اپدیته،یعنی اینقدر nod چرته ؟ من خودم دوس دارم یه انتی ویروس بهتر بگم اینترنت سیکوریتی بهتر از nod رو استفاده کنم ولی هر کی یه چیزی میگه هر سایتی هم همینطور،کلا سلیقه ای عمل میکنن،خیلی از دوسام کاسپرسکی رو میگن نصب کن،بعضیام اویرا و بیت دیفندر خواهشن راهنماییم کنید بالاخره الان در حال حاضر چه انتی وایرسی استفاده کنم ؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با سلام

key برنامه Avira Professional Security 2013 v13.0.0.2681 Final رو میخواستم.

مرسی

10. این کاربر از hamidtest بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

ممنون از شما

با quickscan اسکن کردم اصلا ویروسی رو شناسایی نکرد،یه نکته دیگه من ویندوزم و انتی ویروسی که روشه همیشه اپدیته،یعنی اینقدر nod چرته ؟ من خودم دوس دارم یه انتی ویروس بهتر بگم اینترنت سیکوریتی بهتر از nod رو استفاده کنم ولی هر کی یه چیزی میگه هر سایتی هم همینطور،کلا سلیقه ای عمل میکنن،خیلی از دوسام کاسپرسکی رو میگن نصب کن،بعضیام اویرا و بیت دیفندر خواهشن راهنماییم کنید بالاخره الان در حال حاضر چه انتی وایرسی استفاده کنم ؟!

اگه سیستمت در حد متوسطه Avira رو نصب کن سیستم رو زیاد کند نمیکنه قدرتشم واقعا عالیه ولی به کرکها و کیجن ها خیلی گیر میده اما قدرت Bitdefender یا Kaspersky بالاتره ولی یکم سرعت سیستم
    پایین میاد که البته توی kis2013 این مشکل کمی برطرف شده.

12. این کاربر از kiar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دوسنان من آویرا دارم تا سال آینده هم اکتیو هست از نمایندگیش گرفتم دیشب آپگریدش کردم به 2013 بعد که سیستم ریست شد دیگه نه گوگل کروم کار می کنه نه IE ولی اپرا و فایرفاکس کار می کنن.. خودت آویرا هم دیگه آپدیت نمیشه !!! میگه کانکشن اینترنت وجود نداره!!!!

هر کاری کردم از یونیستال و اینستال کردن کروم تا غیر فعال کردن آویرا تا فایروال رسما به مشکل خوردم !! می تونین کمک کنید؟ ویندوزم هم 7 -32 بیت هست

14. این کاربر از wenger_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام توی نسخه 2013 چگونه میشه از سیستمی که آنتی ویروسش آپدیت هست آپدیتهای اون را به سیستم دیگه انتقال داد و آفلاین آپدیت کرد قبلا با نسخه 2010 اینکارو می کردم ولی نسخه جدیدشو نمی دونم و یادم رفته
    (منظورم استفاده از آپدیت ساز fusebundle نیست)
    و سوال دیگه اینکه آیا آپدیت از لینک زیر را میشه روی همه نسخه ها بکار برد بخصوص free ؟ و این لینک مال خود سایت آویرا هستش ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •